Resultaten på den här sidan är inte att lita på till 100% sidan är bara en test funktion för tillfället. Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.

SemesterRullet

FWD

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 2 Mattias Sundström Volvo AMF Årsunda 0
2 3 Martin Lundqvist Volkswagen Fagersta MK 0
3 5 Albin Källgren Volvo Gestrike RT 0
4 6 Alexander Lundgren Volvo SMK Arboga 0
5 7 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 0
6 8 Andreas Höglund Opel Slmk 0
7 9 Gustav Pennerborn Saab Kolsva MS 0
8 15 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 0
9 21 Rasmus Lundqvist Volkswagen Fagersta MK 0
10 30 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 0
11 31 Tomas Enarsson Volvo SMK Arboga Tomas Enarsson 0
12 32 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 0
13 33 Anders Avelin Opel MSK Hammaren 0
14 34 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 0
15 35 Magnus Lundqvist Opel Fagersta MK 0
16 36 Kristoffer Andersson Opel Kolsva MS 0
17 37 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 0
18 38 Jim Ruutikainen Saab Fagersta MK Östmarks 0
19 39 Robin Dahlqvist Volvo Sandvikens MK 0
20 40 Fredrik Nyberg Nissan MK Orion 0
21 41 Jonathan Morén Saab Kolsva MS 0
22 42 Viktor Resare Saab MK Kopparberg 0
23 43 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 0
24 45 Martin Johansson Saab Finnskoga MK Team Värmland Motorsport 0
25 46 Oskar Rosén Saab Gestrike RT 0
26 47 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 0
27 48 Viktor Eriksson Nissan Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 0
28 49 Morgan Bjerge Saab MK Team Westom 0

RWD

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 51 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 0
2 53 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 0
3 54 Jimmy Larsson BMW Hällefors MK 0
4 56 John Öberg Volvo MK Team Westom 0
5 57 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 0
6 58 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 0
7 59 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 0
8 60 Johnny Andersson Ford SMK Linde 0
9 67 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 0
10 68 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 0
11 70 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 0
12 73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 0
13 74 Daniel Lundquist Subaru Fagersta MK 0
14 76 Niklas Solstad Volvo Flens MS 0
15 78 Magnus Halvarsson Volvo Jönköpings MK 0
16 79 Patrik Scherp Volvo Stockholms Bilklubb 0
17 80 Johan Kahlin Volvo Årjängs MK 0
18 84 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 0
19 85 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 0
20 87 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 0
21 88 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 0
22 89 Christoffer Lindström Volvo Grödinge MK 0
23 90 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 0
24 93 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 0
25 94 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 0
26 98 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 0
27 99 Richard Karlsson Volvo MK Speed 0
28 77 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta 0

Junior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 601 Robin Tietjens Ford Haninge MK 0
2 603 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 0
3 604 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 0
4 605 Arvid Höglund Saab Vara MK 0
5 606 Noel Eliasson Lada SMK Arboga 0
6 608 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 0
7 629 Robin Olsson Saab Fagersta MK 0
8 630 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 0
9 633 Theo Andersson Volvo MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 0
10 634 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 0
11 635 Zeth Enarsson Volkswagen SMK Arboga 0
12 636 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 0
13 638 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 0
14 640 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 0
15 643 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 0
16 644 Isac Åhman Volvo MK Ran Askersund 0
17 645 Alexander Lindau Dynefalk Saab Vaxholms MK 0
18 647 Wilmer Nordenvall Opel MK Ramunder 0
19 648 Victor Skoog Volvo SMK Eda 0
20 649 Anton Säterlid Peugeot SHRA Lindesberg 0
21 650 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 0
22 654 Ida Nylin Saab MK Ran Askersund 0
23 655 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 0
24 658 Anton Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 0
25 659 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 0
26 660 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 0
27 663 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK Da transport AB Grängesberg 0
28 664 Kajsa Ryman Saab Team Mikro Bilsportsklubb 0
29 665 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 0
30 666 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 0
31 667 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 0
32 669 Alice Johansson Saab Finspångs MS 0
33 670 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 0

Dam/Veteran

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 801 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 0
2 844 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 0
3 854 Sarah Samuelsson Saab SMK Hedemora Jernbro Industrial 0
4 855 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 0
5 856 Emelie Solstad Volvo Flens MS 0
6 857 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 0
7 858 Kenneth Köning 0
8 859 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro Bsk 0
9 864 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 0
10 865 Robban Svanäng Volvo Kak Motorsport 0
11 866 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 0
12 867 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 0
13 868 Michelle Karlsson Volvo AMF Årsunda 0
14 869 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 0
15 874 Engla Johansson Saab Finspångs MS 0
16 875 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 0
17 876 Elin Forslöv Saab SMK Motala 0
18 877 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 0
19 878 Ronny Källgren Volvo Gestrike RT 0
20 879 Kenneth Andersson Volkswagen Östhammars MK 0
21 884 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 0
22 885 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 0
23 886 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 0
24 887 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 0
25 888 Jennifer Sundström Volvo AMF Årsunda 0
26 889 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 0
27 895 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 0
28 896 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 0
29 897 Johnny Treseng Volvo Fredriksberg MK 0
30 898 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 0