Resultaten på den här sidan är inte att lita på till 100% sidan är bara en test funktion för tillfället. Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.

AllhelgonaRullet

Dam/Veteran

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare 1 2 3 Totalt C B A
1 215 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 7 7 7 21 1A
2 229 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS NERIKE KUGG & MEKAN MOTORSPORT 5 5 7 17 1B 2A
3 224 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 7 7 5 19 3A
4 202 Malin Widström Saab Östernärke RMC 7 7 5 19 4A
5 207 Fanny Bleckur Saab Mikro Bsk 7 5 7 19 5AV
6 218 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 7 7 4 18 6AE
7 231 Lovisa Hellberg Saab Grangärde RRC 3 4 5 12 1C 2B
8 225 Jenny Lindell Saab SMK Vingåker Nowén Motorsport 3 7 5 15 3B
9 235 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 3 7 4 14 4B
10 213 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 4 4 7 15 5B
11 226 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 5 3 7 15 6BS
12 228 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 7 4 2 13 2C
13 205 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 2 5 4 11 3C
14 222 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 5 2 5 12 4C
15 236 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 5 2 4 11 5C
16 232 Hannu Kivinen Fiat Mälaröarnasmk Caravanhallen i Haninge 5 5 4 14 6C
17 209 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 4 5 2 11
18 221 Emma Welin Honda Rasbo MK 3 4 3 10
19 214 Madelene Palm Saab Flens MS Team Palm 4 3 3 10
20 220 Benita Lundh Opel Säffle MC 4 3 2 9
21 227 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 4 5 0B 9
22 216 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 4 3 1 8
23 211 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 3 1 3 7
24 217 Anna-Lisa Fager Mazda MK Ramunder 1 4 2 7
25 234 Emma Lundh Volkswagen Gnesta MK 2 3 2 7
26 230 Elin Ullervik Volvo Strängnäs AMS 2 4 1 7
27 223 Magnus Ragnarsson Volvo Kolsva MS 0B 3 3 6
28 203 Emma Ny Saab Gnesta MK 2 1 3 6
29 237 Thomas Widfond Ford Kolsva MS 3 2 5
30 219 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 5 0B 5
31 210 Elin Toutin Audi Örebro Racing Club White Stripes Racing Team 1 2 1 4
32 206 Elin Eriksson Volvo Eskilstuna MK 2 2 0TB 4
33 208 Emelie Strömberg Seat Laxå MK 0B 0E 0
34 212 Leif Björn Citroen Fredriksbergs MK Team Klåp& Järntråd 0B 0E 0

Junior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare 1 2 3 Totalt C B A
1 106 Oscar Eriksson Saab Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 5 7 5 17 1A
2 103 Hampus Wretman Saab Haninge MK 7 5 7 19 2A
3 104 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 7 7 5 19 3A
4 119 Albin Johansson Opel MK Team Treske 4 7 7 18 4A
5 110 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 7 7 7 21 5ASB
6 108 Oskar Hellström Volvo Strängnäs AMS 7 5 5 17 1B 6ASB
7 113 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 5 4 5 14 2B
8 125 Victor Nyströmer Peugot Fjugesta MS 5 7 4 16 3B
9 111 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 4 5 4 13 4B
10 114 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 5 2 7 14 5B
11 128 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 0E 5 5 10 1C 6BB
12 112 Filip Andersson Opel Kolsva MS 3 5 4 12 2C
13 124 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 5 3 4 12 3C
14 117 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 3 0E 7 10 4C
15 107 Rasmus Brunnkvist Ford Västerås MS 7 0B 3 10 5C
16 115 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 4 4 2 10 6CSB
17 120 Leo Bergqvist Opel Hallsbergs MK 3 2 4 9
18 105 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 2 3 3 8
19 102 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms MK 2 4 2 8
20 126 Jesper Granfors Kuhlin Saab Eskilstuna MK 0B 4 3V 7
21 116 Fhelippa Norberg Opel Eskilstuna MK 4 0SB 3 7
22 121 Filip Karlsson Volvo SMK Valdemarsvik 2 3 2 7
23 122 Sara Söderberg Opel Västerås MS 1 2 3 6
24 109 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 3 0S 2 5
25 118 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 4 0S 0B 4
26 101 Robin Tietjens Volvo Haninge MK Nynäs Tak AB 3 0E 3

Senior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare 1 2 3 Totalt C B A
1 14 Tobias Svärd Saab MK Orion 7 7 7 21 1A
2 2 Rasmus Lundqvist Opel Fagersta MK Team Svartflagg 5 7 7 19 2A
3 13 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 7 7 5 19 3A
4 34 Niklas Eriksson Saab MK Speed Soluddens åkeri 4 7 7 18 4A
5 30 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK Nowenmotorsport www.nowenmotorsport.se 5 7 4 16 1B 5A
6 8 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 5 5 7 17 6AB
7 53 Rasmus Pettersson Volkswagen Flens MS 5 5 5 15 2B
8 40 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 5 4 7 16 3B
9 46 Peter Rylander Saab Gnesta MK Folkpool Järna 4 5 5 14 1C 4B
10 45 Viktor Reinholdsson Volvo Laxå MK 3 7 5 15 5BB
11 49 Mikael Andersson Saab Kolsva MS 7 5 4 16 6BE
12 44 Micke Hagberg Volvo Haninge MK CaravanHallen i Haninge 4 3 7 14 2C
13 3 Patrik Johansson Saab Finspångs MS 7 4 3 14 3C
14 17 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 7 4 3 14 4C
15 50 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 3 5 5 13 5C
16 37 Jimmy Larsson Peugeot SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 7 7 0B 14 6CE
17 1 Robin Nilsson Volvo MSK Kvarnvingarna 4 7 2 13
18 27 Stefan Eriksson Opel Kolsva MS 0E 5 7 12
19 28 Viktor Resare Saab MK Kopparberg Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 7 5 0E 12
20 9 Robert Andersson Audi Örebro Racing Club White stripes racing team 2 4 5 11
21 51 Gordon Börjesson Volvo Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 3 3 4 10
22 18 Magnus Ullervik Opel Eskilstuna MK 4 4 2 10
23 23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 5 5 0E 10
24 6 Joni Leipälä Saab Sunnansjö MK Team rävvåla rajsing 5 0B 4 9
25 31 Johnny Andersson Volvo SMK Linde 2 4 3 9
26 15 Andreas Norberg Volvo Flens MS 3 3 3 9
27 21 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 7 2 9
28 38 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 4 0B 4 8
29 29 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 4 0S 4 8
30 26 Torbjörn Gustafsson Opel Säffle MC 5 3 0E 8
31 24 Micke Ludde Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvåla räjsing 0SV 2 5 7
32 32 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 0B 3 4 7
33 7 Pelle Persson Saab Borlänge MK Team Svartflagg 1 3 3 7
34 12 Jan-Erik Rydell Volvo Finspångs MS 2 2 3 7
35 43 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 2 3 2 7
36 33 Mikael Öberg Opel Fagersta MK 2 4 0B 6
37 36 Kevin Edström Mazda MK Ramunder 2 4 0B 6
38 35 Victor Ullervik Volvo Eskilstuna MK 3 0E 2 5
39 20 Markus Karlsson Volvo Hallsbergs MK 0B 1V 3 4
40 42 Robert Malm Opel SHRA Lindesberg 0B 2 2 4
41 47 Niclas Rolander Peugeot Finspångs MS 4 0B 4
42 48 Jörgen Grabmüller Volvo Västerås MS 1 0B 2 3
43 39 Jens Selander Saab SMK Arboga 3 0B 0E 3
44 5 Patrik Åkerlind Volvo Flen MS 1 0E 0E 1
45 19 Richard Karlsson Volvo MK Speed Team soluddens åkeri 0B 0E 0
46 52 Mikael Andersson Nissan SHRA Lindesberg 0B 0E 0