Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.

AllhelgonaRullet 2020

Senior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 1 Tobias Svärd Saab MK Orion 0
2 2 Rasmus Lundqvist VW Fagersta MK Team Svartflagg 0
3 3 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 0
4 4 Jonatan Jansson Saab Kolsva MS 0
5 5 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 0
6 6 Pontus Ny Opel Gnesta MK 0
7 7 Richard Pettersson Saab Storfors MK 0
8 8 Michael Norgren Volvo SMK Köping 0
9 9 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 0
10 10 Pierre Oskarsson MSK Kvarnvingarna 0
11 11 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 0
12 12 Linus Pettersson Volkswagen Flens MS 0
13 13 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge Välsta Bildemontering AB 0
14 14 Pontus Åkerlind Volvo Flens MS 0
15 15 Torbjörn Åberg Saab Botkyrka MK 0
16 16 Joel Karlsson Opel MK Orion 0
17 17 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 0
18 18 Niklas Eiksson MK Speed 0
19 19 Joakim Skilberg Volvo MK Speed 0
20 21 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindesberg 0
21 22 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 0
22 23 Daniel Lundquist Saab Fagersta MK 0
23 24 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 0
24 25 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 0
25 26 Sebastian Flink Saab MK Ran 0
26 27 Jonathan Morén Saab Kolsva MS 0
27 28 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 0
28 29 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 0
29 30 Tomas Enarsson Opel SMK Arboga Team Grindtorp 0
30 31 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 0
31 32 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed 0
32 33 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 0
33 34 Gustav Pennerborn Saab Kolsva MS Kolsva MS 0
34 35 Sebastian Nord Volvo SMK Arboga 0
35 37 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 0
36 38 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 0
37 39 Jörgen Palmquist Volvo Kolsva MS 0
38 40 Robert Malm SHRA Lindesberg 0
39 41 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 0
40 42 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 0
41 43 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 0
42 44 Johnny Andersson Ford SMK Linde 0
43 45 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 0
44 46 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 0
45 47 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 0
46 48 Lukas Thor Volvo Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 0
47 49 Albin Hysing Opel SMK Dala 0
48 50 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga 0
49 51 Fredrik Hedlund Opel Enköpings MK 0
50 52 Mikael Andersson Saab Östgöta BSF RH AUTORIKT AB 0
51 54 Samuel Berg BMW MK Kopparberg 0
52 55 Filip Kardell Saab Ydre MK 0
53 56 Robin Nilsson Volvo MSK Kvarnvingarna 0
54 57 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 0
55 58 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 0
56 60 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 0
57 61 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 0
58 62 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 0
59 63 Andreas Rönnlöf Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 0
60 64 Robbin Eriksson saab Storfors MK 0
61 65 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 0
62 66 Robin Johansson MK Scandia 0
63 67 Martin Pennerborn Saab Kolsva MS 0
64 68 Dennis Kallin Saab Sunnansjö 0
65 69 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 0
66 70 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 0
67 71 Oskar Andersson BMW Flens MS Team Palm 0
68 72 Niklas Solstad Volvo Flens MS 0
69 73 Ola Andersson Volvo Siljan Brk 0
70 74 Fredrik Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing AB 0

Junior

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 103 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 0
2 104 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 0
3 105 Theo Wernersson KAK Motorsport Hagestigs Motorsport 0
4 106 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 0
5 107 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 0
6 108 Noel Eliasson Volvo SMK Arboga 0
7 109 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 0
8 110 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 0
9 111 Anton Säterlid Peugeot SHRA Lindesberg 0
10 112 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 0
11 113 Ida Nylin Saab MK Ran 0
12 114 Oskar Hellström Opel Strängnäs AMS 0
13 115 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 0
14 116 Filip Bernström Saab MK Ran 0
15 117 Robin Olsson Saab Fagersta MK 0
16 119 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 0
17 120 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 0
18 121 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 0
19 123 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 0
20 124 William Berg BMW MK Kopparberg 0
21 125 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 0
22 126 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 0

Dam/Veteran

Pos Nr Namn Bil Klubb Anmälare Totalt
1 201 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 0
2 202 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 0
3 203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 0
4 204 Madelene Karlsson Saab Skepptuna MK Jöngren Maskin i Rimbo 0
5 205 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 0
6 206 Mari Ekström Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 0
7 207 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 0
8 208 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 0
9 209 Elin Enarsson Saab SMK Arboga 0
10 210 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 0
11 211 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 0
12 213 Alice Frödin SMK Hälsinge 0
13 214 Ewelina Göransson Nissan Västra Östergötlands MK 0
14 215 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 0
15 216 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 0
16 217 Amanda Anders Volvo Kolsvams 0
17 218 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 0
18 219 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 0
19 220 Sarah Lundgren Volvo SMK Köping 0
20 221 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 0
21 222 Sandra Hedberg Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 0
22 223 Emelie Larsson Volvo MK Ran 0
23 225 Victoria Björklund Audi Fjugesta MS 0
24 226 Lisa Rönngren Opel Gnesta MK 0
25 227 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 0
26 228 Emma Ny Opel Gnesta MK 0
27 229 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 0
28 230 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 0
29 231 Agneta Ramstad Honda Västerås MS Team järndöd 0
30 232 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 0
31 233 Madelene Palm Saab Flens MS Team Palm 0
32 234 Ove Törnkvist Saab Munkfors MK 0
33 235 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 0
34 236 Lennart Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 0
35 237 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 0