AllhelgonaRullet 2020 (SMK Arboga)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

3
B
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 4 4 7
208 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 7 5 3
225 Victoria Björklund Audi Fjugesta MS 15 3 7 5
227 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 15 5 3 7
232 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 16 7 7 2
212 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 16 5 7 4
6
A
201 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
210 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 7 5
219 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 17 5 5 7
232 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 16 7 7 2
234 Ove Törnkvist Saab Munkfors MK 17 7 5 5
235 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 17 7 7 3

Omgång:3

1
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 4 4 7
208 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 7 5 3
225 Victoria Björklund Audi Fjugesta MS 15 3 7 5
212 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 16 5 7 4
2
207 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 14 5 5 4
217 Amanda Anders Volvo Kolsvams 7 3 3 1
223 Emelie Larsson Volvo MK Ran 11 4 2 5
227 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 15 5 3 7
229 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 4 1T 1 2
237 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 6 0B 3 3
3
216 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 6 2 4 0S
228 Emma Ny Opel Gnesta MK 10 3 2J 5
230 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 9 3V 2 4
231 Agneta Ramstad Honda Västerås MS Team järndöd 7 3 4 0B
236 Lennart Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 11 2T 2 7
4
201 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
210 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 7 5
215 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 12 4 4 4
221 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 10 5 4 1
232 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 16 7 7 2
235 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 17 7 7 3
5
214 Ewelina Göransson Nissan Västra Östergötlands MK 12 7 5 0B
219 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 17 5 5 7
222 Sandra Hedberg Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 8 4 0S 4
226 Lisa Rönngren Opel Gnesta MK 8 2 3 3
234 Ove Törnkvist Saab Munkfors MK 17 7 5 5
213 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 9 4 5 0B

Omgång:2

1
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 4 4 7
214 Ewelina Göransson Nissan Västra Östergötlands MK 12 7 5 0B
227 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 15 5 3 7
229 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 4 1T 1 2
230 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 9 3V 2 4
235 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 17 7 7 3
2
210 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 7 5
216 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 6 2 4 0S
223 Emelie Larsson Volvo MK Ran 11 4 2 5
228 Emma Ny Opel Gnesta MK 10 3 2J 5
213 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 9 4 5 0B
3
204 Madelene Karlsson Saab Skepptuna MK Jöngren Maskin i Rimbo 3 0B 3
209 Elin Enarsson Saab SMK Arboga 6 2 4
219 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 17 5 5 7
232 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 16 7 7 2
4
215 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 12 4 4 4
217 Amanda Anders Volvo Kolsvams 7 3 3 1
225 Victoria Björklund Audi Fjugesta MS 15 3 7 5
234 Ove Törnkvist Saab Munkfors MK 17 7 5 5
5
201 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
208 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 7 5 3
222 Sandra Hedberg Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 8 4 0S 4
231 Agneta Ramstad Honda Västerås MS Team järndöd 7 3 4 0B
237 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 6 0B 3 3
6
207 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 14 5 5 4
221 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 10 5 4 1
226 Lisa Rönngren Opel Gnesta MK 8 2 3 3
236 Lennart Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 11 2T 2 7
212 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 16 5 7 4

Omgång:1

1
209 Elin Enarsson Saab SMK Arboga 6 2 4
214 Ewelina Göransson Nissan Västra Östergötlands MK 12 7 5 0B
215 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 12 4 4 4
221 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 10 5 4 1
229 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 4 1T 1 2
231 Agneta Ramstad Honda Västerås MS Team järndöd 7 3 4 0B
2
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 4 4 7
217 Amanda Anders Volvo Kolsvams 7 3 3 1
219 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 17 5 5 7
235 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 17 7 7 3
236 Lennart Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 11 2T 2 7
3
205 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 0 0B
207 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 14 5 5 4
222 Sandra Hedberg Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 8 4 0S 4
230 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 9 3V 2 4
232 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 16 7 7 2
4
208 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 7 5 3
223 Emelie Larsson Volvo MK Ran 11 4 2 5
226 Lisa Rönngren Opel Gnesta MK 8 2 3 3
227 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 15 5 3 7
228 Emma Ny Opel Gnesta MK 10 3 2J 5
5
210 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 7 5
211 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 4 4
216 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 6 2 4 0S
225 Victoria Björklund Audi Fjugesta MS 15 3 7 5
234 Ove Törnkvist Saab Munkfors MK 17 7 5 5
237 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 6 0B 3 3
6
201 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
204 Madelene Karlsson Saab Skepptuna MK Jöngren Maskin i Rimbo 3 0B 3
206 Mari Ekström Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 2 2
213 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 9 4 5 0B
212 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 16 5 7 4

Omgång:Final

1
C
104 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
106 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 7 2 4 1
110 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 9 4 3 2
112 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 10 4 3 3V
113 Ida Nylin Saab MK Ran 7 5 0B 2
115 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 2 4 4
4
B
105 Theo Wernersson Opel KAK Motorsport Hagestigs Motorsport 14 7 7 0S
107 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 11 2 5 4
109 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
112 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 10 4 3 3V
117 Robin Olsson Saab Fagersta MK 13 4 5 4
120 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 15 7 5 3
7
A
103 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 18 7 4 7
114 Oskar Hellström Opel Strängnäs AMS 17 5 7 5
116 Filip Bernström Saab MK Ran 17 5 5 7
120 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 15 7 5 3
121 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
124 William Berg BMW MK Kopparberg 17 5 7 5

Omgång:3

6
103 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 18 7 4 7
106 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 7 2 4 1
109 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
112 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 10 4 3 3V
115 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 2 4 4
126 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 4 0B 2 2
7
110 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 9 4 3 2
117 Robin Olsson Saab Fagersta MK 13 4 5 4
120 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 15 7 5 3
121 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
124 William Berg BMW MK Kopparberg 17 5 7 5
125 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 5 3 2 0B
8
104 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
105 Theo Wernersson Opel KAK Motorsport Hagestigs Motorsport 14 7 7 0S
107 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 11 2 5 4
113 Ida Nylin Saab MK Ran 7 5 0B 2
114 Oskar Hellström Opel Strängnäs AMS 17 5 7 5
116 Filip Bernström Saab MK Ran 17 5 5 7

Omgång:2

7
106 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 7 2 4 1
107 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 11 2 5 4
113 Ida Nylin Saab MK Ran 7 5 0B 2
123 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 3 3 0B
124 William Berg BMW MK Kopparberg 17 5 7 5
8
103 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 18 7 4 7
109 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
116 Filip Bernström Saab MK Ran 17 5 5 7
121 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
9
104 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
110 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 9 4 3 2
114 Oskar Hellström Opel Strängnäs AMS 17 5 7 5
117 Robin Olsson Saab Fagersta MK 13 4 5 4
126 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 4 0B 2 2
10
105 Theo Wernersson Opel KAK Motorsport Hagestigs Motorsport 14 7 7 0S
112 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 10 4 3 3V
115 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 2 4 4
120 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 15 7 5 3
125 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 5 3 2 0B

Omgång:1

7
104 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
107 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 11 2 5 4
109 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
120 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 15 7 5 3
124 William Berg BMW MK Kopparberg 17 5 7 5
8
105 Theo Wernersson Opel KAK Motorsport Hagestigs Motorsport 14 7 7 0S
111 Anton Säterlid Peugeot SHRA Lindesberg 1 1
115 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 2 4 4
116 Filip Bernström Saab MK Ran 17 5 5 7
117 Robin Olsson Saab Fagersta MK 13 4 5 4
123 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 3 3 0B
9
103 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 18 7 4 7
108 Noel Eliasson Volvo SMK Arboga 0 0B
110 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 9 4 3 2
113 Ida Nylin Saab MK Ran 7 5 0B 2
126 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 4 0B 2 2
10
106 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 7 2 4 1
112 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 10 4 3 3V
114 Oskar Hellström Opel Strängnäs AMS 17 5 7 5
121 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
125 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 5 3 2 0B

Omgång:Final

2
C
5 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 15 7 4 4
22 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 15 7V 7 1
60 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 14 5 5 4
61 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 14 5 2 7
63 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 15 5 5 5
70 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4
5
B
26 Sebastian Flink Saab MK Ran 18 7 7 4
29 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 15 4 4 7
31 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 16 4 7 5
49 Albin Hysing Opel SMK Dala 16 7 5 4
63 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 15 5 5 5
69 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 17 5 7 5
8
A
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
6 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
42 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 21 7 7 7
43 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 19 7 5 7
62 Rasmus Pettersson VW Flens MS 21 7 7 7
69 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 17 5 7 5

Omgång:3

9
6 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
31 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 16 4 7 5
45 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 4 2 2 0B
58 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 12 5 7 0S
70 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4
10
22 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 15 7V 7 1
32 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed 11 4 4 3
42 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 21 7 7 7
49 Albin Hysing Opel SMK Dala 16 7 5 4
63 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 15 5 5 5
71 Oskar Andersson BMW Flens MS Team Palm 8 4 2 2
11
5 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 15 7 4 4
21 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindesberg 9 4 0SV 5
24 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 4 2 0EB 2
43 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 19 7 5 7
51 Fredrik Hedlund Opel Enköpings MK 5 1 4 0B
73 Ola Andersson Volvo Siljan Brk 11 4 4 3
12
4 Jonatan Jansson Saab Kolsva MS 5 2 3 0B
37 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 6 0B 3 3
44 Johnny Andersson Ford SMK Linde 8 3 3 2
50 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga 8 3 1 4
61 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 14 5 2 7
68 Dennis Kallin Saab Sunnansjö 12 3 4 5
13
15 Torbjörn Åberg Saab Botkyrka MK 1 0B 1 0EB
17 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 11 4 0S 7
19 Joakim Skilberg Volvo MK Speed 6 2 1 3
26 Sebastian Flink Saab MK Ran 18 7 7 4
28 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 10 5 5 0B
46 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 10 2 3 5
14
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
3 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 9 4 5 0S
40 Robert Malm Volvo SHRA Lindesberg 5 3 2 0B
60 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 14 5 5 4
69 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 17 5 7 5
15
25 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 12 5 3 4
30 Tomas Enarsson Opel SMK Arboga Team Grindtorp 8 3 4 1
38 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 8 5 0B 3
52 Mikael Andersson Saab Östgöta BSF RH AUTORIKT AB 10 0S 5 5
62 Rasmus Pettersson VW Flens MS 21 7 7 7
65 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 5 0S 3 2
16
29 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 15 4 4 7
33 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 11 5 4 2
35 Sebastian Nord Volvo SMK Arboga 10 2 4V 4
41 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 7 2 0B 5
54 Samuel Berg BMW MK Kopparberg 6 3 3 0B
67 Martin Pennerborn Saab Kolsva MS 11 3 5 3

Omgång:2

11
6 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
29 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 15 4 4 7
37 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 6 0B 3 3
38 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 8 5 0B 3
49 Albin Hysing Opel SMK Dala 16 7 5 4
55 Filip Kardell Saab Ydre MK 4 4 0B
12
10 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 6 3 3
12 Linus Pettersson Volkswagen Flens MS 5 5 0EB
15 Torbjörn Åberg Saab Botkyrka MK 1 0B 1 0EB
22 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 15 7V 7 1
30 Tomas Enarsson Opel SMK Arboga Team Grindtorp 8 3 4 1
67 Martin Pennerborn Saab Kolsva MS 11 3 5 3
13
24 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 4 2 0EB 2
28 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 10 5 5 0B
35 Sebastian Nord Volvo SMK Arboga 10 2 4V 4
42 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 21 7 7 7
44 Johnny Andersson Ford SMK Linde 8 3 3 2
45 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 4 2 2 0B
14
26 Sebastian Flink Saab MK Ran 18 7 7 4
32 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed 11 4 4 3
40 Robert Malm Volvo SHRA Lindesberg 5 3 2 0B
41 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 7 2 0B 5
43 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 19 7 5 7
65 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 5 0S 3 2
15
31 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 16 4 7 5
33 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 11 5 4 2
46 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 10 2 3 5
50 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga 8 3 1 4
60 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 14 5 5 4
71 Oskar Andersson BMW Flens MS Team Palm 8 4 2 2
16
3 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 9 4 5 0S
4 Jonatan Jansson Saab Kolsva MS 5 2 3 0B
23 Daniel Lundquist Saab Fagersta MK 3 3 0B
62 Rasmus Pettersson VW Flens MS 21 7 7 7
73 Ola Andersson Volvo Siljan Brk 11 4 4 3
17
5 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 15 7 4 4
19 Joakim Skilberg Volvo MK Speed 6 2 1 3
25 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 12 5 3 4
58 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 12 5 7 0S
61 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 14 5 2 7
63 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 15 5 5 5
18
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
27 Jonathan Morén Volvo Kolsva MS 3 2 1
47 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 5 2 3
51 Fredrik Hedlund Opel Enköpings MK 5 1 4 0B
52 Mikael Andersson Saab Östgöta BSF RH AUTORIKT AB 10 0S 5 5
66 Robin Johansson Saab MK Scandia 2 0S 2V
19
17 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 11 4 0S 7
21 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindesberg 9 4 0SV 5
54 Samuel Berg BMW MK Kopparberg 6 3 3 0B
68 Dennis Kallin Saab Sunnansjö 12 3 4 5
69 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 17 5 7 5
70 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4

Omgång:1

11
4 Jonatan Jansson Saab Kolsva MS 5 2 3 0B
28 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 10 5 5 0B
40 Robert Malm Volvo SHRA Lindesberg 5 3 2 0B
49 Albin Hysing Opel SMK Dala 16 7 5 4
70 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4
12
3 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 9 4 5 0S
37 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 6 0B 3 3
43 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 19 7 5 7
52 Mikael Andersson Saab Östgöta BSF RH AUTORIKT AB 10 0S 5 5
58 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 12 5 7 0S
13
5 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 15 7 4 4
15 Torbjörn Åberg Saab Botkyrka MK 1 0B 1 0EB
27 Jonathan Morén Volvo Kolsva MS 3 2 1
29 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 15 4 4 7
44 Johnny Andersson Ford SMK Linde 8 3 3 2
69 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 17 5 7 5
14
14 Pontus Åkerlind Volvo Flens MS 0 0B
21 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindesberg 9 4 0SV 5
26 Sebastian Flink Saab MK Ran 18 7 7 4
30 Tomas Enarsson Opel SMK Arboga Team Grindtorp 8 3 4 1
45 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 4 2 2 0B
63 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 15 5 5 5
15
7 Richard Pettersson Saab Storfors MK 0 0B
25 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 12 5 3 4
32 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed 11 4 4 3
46 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 10 2 3 5
56 Robin Nilsson Volvo MSK Kvarnvingarna 7 7
67 Martin Pennerborn Saab Kolsva MS 11 3 5 3
16
22 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 15 7V 7 1
38 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 8 5 0B 3
47 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 5 2 3
50 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga 8 3 1 4
73 Ola Andersson Volvo Siljan Brk 11 4 4 3
17
19 Joakim Skilberg Volvo MK Speed 6 2 1 3
33 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 11 5 4 2
55 Filip Kardell Saab Ydre MK 4 4 0B
62 Rasmus Pettersson VW Flens MS 21 7 7 7
66 Robin Johansson Saab MK Scandia 2 0S 2V
68 Dennis Kallin Saab Sunnansjö 12 3 4 5
18
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
12 Linus Pettersson Volkswagen Flens MS 5 5 0EB
24 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 4 2 0EB 2
31 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 16 4 7 5
48 Lukas Thor Volvo Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 0 0B
54 Samuel Berg BMW MK Kopparberg 6 3 3 0B
19
17 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 11 4 0S 7
23 Daniel Lundquist Saab Fagersta MK 3 3 0B
41 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 7 2 0B 5
42 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 21 7 7 7
51 Fredrik Hedlund Opel Enköpings MK 5 1 4 0B
60 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 14 5 5 4
20
6 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
10 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 6 3 3
35 Sebastian Nord Volvo SMK Arboga 10 2 4V 4
61 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 14 5 2 7
65 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 5 0S 3 2
71 Oskar Andersson BMW Flens MS Team Palm 8 4 2 2