AugustiTrollet (SMK Vingåker)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
B
1 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 13 7 4 2
12 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 16 7 4 5
13 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 16 5 7 4
14 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 12 3 5 4
23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 11 3 4 4
25 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 11 0B 4 7
2
A
6 Emma Ny Opel Gnesta MK 16 4 5 7
13 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 16 5 7 4
15 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 19 5 7 7
18 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 21 7 7 7
20 Emelie Larsson Volvo Mk Ran Askersund 17 7 5 5
28 Melina Toven Saab Kolsva MS 21 7 7 7

Omgång:3

1
19 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK Team Apelsin 11 2 7 2
20 Emelie Larsson Volvo Mk Ran Askersund 17 7 5 5
26 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 7 1 3 3
28 Melina Toven Saab Kolsva MS 21 7 7 7
30 Madicken Swärdh Toyota Katrineholms MK 8 4 0J 4
2
2 Linnea Granberg Volvo Åby MK 4 1 1 2
23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 11 3 4 4
24 Lars-Göran Fritz Volvo Östernärkes RMC 10 3 2 5
25 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 11 0B 4 7
29 Emma Lundh Volkswagen Gnesta MK 8 2 3 3
3
5 Maria Jansson Saab Grödinge MK 10 5 0S 5
7 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 6 5V 1 0B
10 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 9 4 3 2
13 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 16 5 7 4
18 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 21 7 7 7
27 Engla Johansson Saab Finspångs MS 8 0B 5 3
4
6 Emma Ny Opel Gnesta MK 16 4 5 7
8 Carina Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs Motorsport 10 0S 5 5
11 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 9 2 4 3
14 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 12 3 5 4
21 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 9 4 3 2
5
1 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 13 7 4 2
3 Lisa Rönngren Opel Gnesta MK 5 0B 2 3
9 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 6 5 1 0
12 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 16 7 4 5
15 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 19 5 7 7
17 Julia Mejermo Opel SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 9 3 2 4

Omgång:2

1
2 Linnea Granberg Volvo Åby MK 4 1 1 2
3 Lisa Rönngren Opel Gnesta MK 5 0B 2 3
11 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 9 2 4 3
13 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 16 5 7 4
20 Emelie Larsson Volvo Mk Ran Askersund 17 7 5 5
21 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 9 4 3 2
2
7 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 6 5V 1 0B
8 Carina Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs Motorsport 10 0S 5 5
15 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 19 5 7 7
23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 11 3 4 4
24 Lars-Göran Fritz Volvo Östernärkes RMC 10 3 2 5
26 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 7 1 3 3
3
6 Emma Ny Opel Gnesta MK 16 4 5 7
10 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 9 4 3 2
16 Camilla Söderström Volvo MK Speed 4 4 0EB
17 Julia Mejermo Opel SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 9 3 2 4
25 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 11 0B 4 7
28 Melina Toven Saab Kolsva MS 21 7 7 7
4
1 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 13 7 4 2
4 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 3 3 0VB
5 Maria Jansson Saab Grödinge MK 10 5 0S 5
19 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK Team Apelsin 11 2 7 2
27 Engla Johansson Saab Finspångs MS 8 0B 5 3
5
9 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 6 5 1 0
12 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 16 7 4 5
14 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 12 3 5 4
18 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 21 7 7 7
29 Emma Lundh Volkswagen Gnesta MK 8 2 3 3
30 Madicken Swärdh Toyota Katrineholms MK 8 4 0J 4

Omgång:1

1
1 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 13 7 4 2
8 Carina Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs Motorsport 10 0S 5 5
13 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 16 5 7 4
17 Julia Mejermo Opel SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 9 3 2 4
25 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 11 0B 4 7
30 Madicken Swärdh Toyota Katrineholms MK 8 4 0J 4
2
4 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 3 3 0VB
7 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 6 5V 1 0B
16 Camilla Söderström Volvo MK Speed 4 4 0EB
20 Emelie Larsson Volvo Mk Ran Askersund 17 7 5 5
22 Leif Norgren Opel SMK Köping 1 1
29 Emma Lundh Volkswagen Gnesta MK 8 2 3 3
3
5 Maria Jansson Saab Grödinge MK 10 5 0S 5
10 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 9 4 3 2
11 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 9 2 4 3
12 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 16 7 4 5
24 Lars-Göran Fritz Volvo Östernärkes RMC 10 3 2 5
26 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 7 1 3 3
4
2 Linnea Granberg Volvo Åby MK 4 1 1 2
6 Emma Ny Opel Gnesta MK 16 4 5 7
14 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 12 3 5 4
15 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 19 5 7 7
18 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 21 7 7 7
19 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK Team Apelsin 11 2 7 2
5
3 Lisa Rönngren Opel Gnesta MK 5 0B 2 3
9 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 6 5 1 0
21 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 9 4 3 2
23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 11 3 4 4
27 Engla Johansson Saab Finspångs MS 8 0B 5 3
28 Melina Toven Saab Kolsva MS 21 7 7 7

Omgång:Final

1
C
113 Albin Olsson Saab AMF Årsunda 16 4 7 5
119 Pelle Wilén Saab Strängnäs AMS 16 5V 7 4
120 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 14 5 4 5
133 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 7 5 3
144 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 16 7 7 2
150 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 16 7 2 7
2
B
124 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
126 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik Bulk & Containerfrakt Motorsport Team 16 4 5 7V
127 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 16 4 5 7
148 Fredrik Karlsson Saab SMK Motala Bil 16 4 5 7
150 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 16 7 2 7
153 Tobias Holmberg Saab Östernärkes RMC 18 4 7 7
3
A
103 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
108 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 19 5 7 7
110 Robin Åkerstrand Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 19 5V 7 7
112 Sebastian Flink Saab MK Ran Askersund 19 5 7 7
130 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK Team Apelsin 19 7 7 5
150 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 16 7 2 7

Omgång:3

6
103 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
106 Kristian Vainikainen Toyota Eskilstuna MK 6 5 1 0B
107 Lukas Thor BMW Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 9 2 3 4
112 Sebastian Flink Saab MK Ran Askersund 19 5 7 7
116 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 9 3 3 3
129 Albert Olivensjö Saab Smk Hälsinge 9 4 5 0B
7
113 Albin Olsson Saab AMF Årsunda 16 4 7 5
115 Carl Eriksson Opel Strängnäs AMS 10 2 4 4V
127 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 16 4 5 7
132 Jörgen Grabmuller Volvo Västerås MS 3 2 0EB 1
139 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 12 5 4 3
147 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 8 3 3 2
8
105 Andreas Wallberg Saab MK Kopparberg 13 7 3 3
109 Gustaf Ullervik Opel Strängnäs AMS 2 0B 2 0EB
123 Jens Selander Saab SMK Arboga 10 3 3 4
126 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik Bulk & Containerfrakt Motorsport Team 16 4 5 7V
140 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 0 0EB 0B 0B
151 Stefan Eriksson Saab SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 12 3 4 5
9
102 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 12 2 5 5
108 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 19 5 7 7
125 Dennis Kallin Saab Sunnansjö 8 3 5 0S
142 Lukas Mattsson Saab Skepptuna Mk 12 5 3 4V
146 Niklas Henryson Nissan Stockholms BK Örby Gummi 13 7 3V 3
10
117 Anders Göransson Volvo Åby MK 6 3 0S 3
118 Åke Vidlund Opel Stockholms Bilklubb Örby Gummi 7 2 4 1
119 Pelle Wilén Saab Strängnäs AMS 16 5V 7 4
124 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
141 Magnus Leandersson Saab Kolsva MS 8 2 4 2
148 Fredrik Karlsson Saab SMK Motala Bil 16 4 5 7
11
120 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 14 5 4 5
128 Jim Ruutikainen Saab Fagersta MK Östmarks Bildemontering 8 3 5 0B
133 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 7 5 3
138 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK Team Apelsin 5 1 2 2
145 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 12 5 3 4
150 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 16 7 2 7
12
122 Jonatan Thunström Saab KAK Motorsport 13 7 2 4V
130 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK Team Apelsin 19 7 7 5
143 Tommy Bäckman Saab Eskilstuna MK 7 0B 4 3
144 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 16 7 7 2
153 Tobias Holmberg Saab Östernärkes RMC 18 4 7 7
13
104 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 12 3 4 5
110 Robin Åkerstrand Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 19 5V 7 7
111 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 8 2 4 2
114 Marcus Åhman Volvo MK Ran Askersund 5 4 1 0B
134 Joni Leipälä Saab Sunnansjö MK 9 4 2 3
136 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 7 0B 3 4

Omgång:2

6
108 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 19 5 7 7
116 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 9 3 3 3
120 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 14 5 4 5
122 Jonatan Thunström Saab KAK Motorsport 13 7 2 4V
148 Fredrik Karlsson Saab SMK Motala Bil 16 4 5 7
154 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 3 3 0VB
7
103 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
109 Gustaf Ullervik Opel Strängnäs AMS 2 0B 2 0EB
114 Marcus Åhman Volvo MK Ran Askersund 5 4 1 0B
115 Carl Eriksson Opel Strängnäs AMS 10 2 4 4V
133 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 7 5 3
142 Lukas Mattsson Saab Skepptuna Mk 12 5 3 4V
8
106 Kristian Vainikainen Toyota Eskilstuna MK 6 5 1 0B
119 Pelle Wilén Saab Strängnäs AMS 16 5V 7 4
128 Jim Ruutikainen Saab Fagersta MK Östmarks Bildemontering 8 3 5 0B
134 Joni Leipälä Saab Sunnansjö MK 9 4 2 3
147 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 8 3 3 2
151 Stefan Eriksson Saab SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 12 3 4 5
9
112 Sebastian Flink Saab MK Ran Askersund 19 5 7 7
126 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik Bulk & Containerfrakt Motorsport Team 16 4 5 7V
132 Jörgen Grabmuller Volvo Västerås MS 3 2 0EB 1
136 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 7 0B 3 4
137 Micke Karlsson Fiat Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 1 1 0EB
143 Tommy Bäckman Saab Eskilstuna MK 7 0B 4 3
10
101 Jonatan Sjöstedt Saab SMK Vingåker 1 0B 1
102 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 12 2 5 5
110 Robin Åkerstrand Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 19 5V 7 7
131 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 2 0B 2
139 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 12 5 4 3
145 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 12 5 3 4
11
121 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK Team Apelsin 2 2 0B
123 Jens Selander Saab SMK Arboga 10 3 3 4
129 Albert Olivensjö Saab Smk Hälsinge 9 4 5 0B
130 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK Team Apelsin 19 7 7 5
141 Magnus Leandersson Saab Kolsva MS 8 2 4 2
150 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 16 7 2 7
12
104 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 12 3 4 5
113 Albin Olsson Saab AMF Årsunda 16 4 7 5
124 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
135 Magnus Halvarsson Volvo Jönköpings MK 0 0B 0EB
146 Niklas Henryson Nissan Stockholms BK Örby Gummi 13 7 3V 3
152 Niclas Karlsson Ford SMK Vingåker 1 1 0B
13
105 Andreas Wallberg Saab MK Kopparberg 13 7 3 3
111 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 8 2 4 2
117 Anders Göransson Volvo Åby MK 6 3 0S 3
125 Dennis Kallin Saab Sunnansjö 8 3 5 0S
138 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK Team Apelsin 5 1 2 2
144 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 16 7 7 2
14
107 Lukas Thor BMW Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 9 2 3 4
118 Åke Vidlund Opel Stockholms Bilklubb Örby Gummi 7 2 4 1
127 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 16 4 5 7
140 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 0 0EB 0B 0B
153 Tobias Holmberg Saab Östernärkes RMC 18 4 7 7

Omgång:1

6
102 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 12 2 5 5
112 Sebastian Flink Saab MK Ran Askersund 19 5 7 7
122 Jonatan Thunström Saab KAK Motorsport 13 7 2 4V
127 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 16 4 5 7
138 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK Team Apelsin 5 1 2 2
151 Stefan Eriksson Saab SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 12 3 4 5
7
111 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 8 2 4 2
116 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 9 3 3 3
126 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik Bulk & Containerfrakt Motorsport Team 16 4 5 7V
139 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 12 5 4 3
150 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 16 7 2 7
152 Niclas Karlsson Ford SMK Vingåker 1 1 0B
8
103 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
120 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 14 5 4 5
125 Dennis Kallin Saab Sunnansjö 8 3 5 0S
134 Joni Leipälä Saab Sunnansjö MK 9 4 2 3
141 Magnus Leandersson Saab Kolsva MS 8 2 4 2
143 Tommy Bäckman Saab Eskilstuna MK 7 0B 4 3
9
101 Jonatan Sjöstedt Saab SMK Vingåker 1 0B 1
105 Andreas Wallberg Saab MK Kopparberg 13 7 3 3
118 Åke Vidlund Opel Stockholms Bilklubb Örby Gummi 7 2 4 1
129 Albert Olivensjö Saab Smk Hälsinge 9 4 5 0B
142 Lukas Mattsson Saab Skepptuna Mk 12 5 3 4V
147 Marcus Osmén Volvo Gnesta MK 8 3 3 2
10
119 Pelle Wilén Saab Strängnäs AMS 16 5V 7 4
121 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK Team Apelsin 2 2 0B
131 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 2 0B 2
146 Niklas Henryson Nissan Stockholms BK Örby Gummi 13 7 3V 3
153 Tobias Holmberg Saab Östernärkes RMC 18 4 7 7
154 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 3 3 0VB
11
110 Robin Åkerstrand Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 19 5V 7 7
115 Carl Eriksson Opel Strängnäs AMS 10 2 4 4V
123 Jens Selander Saab SMK Arboga 10 3 3 4
135 Magnus Halvarsson Volvo Jönköpings MK 0 0B 0EB
144 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 16 7 7 2
149 Nicklas Hellsing Saab Fjugesta MS 4 4
12
106 Kristian Vainikainen Toyota Eskilstuna MK 6 5 1 0B
113 Albin Olsson Saab AMF Årsunda 16 4 7 5
117 Anders Göransson Volvo Åby MK 6 3 0S 3
133 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 7 5 3
136 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 7 0B 3 4
140 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 0 0EB 0B 0B
13
104 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 12 3 4 5
109 Gustaf Ullervik Opel Strängnäs AMS 2 0B 2 0EB
130 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK Team Apelsin 19 7 7 5
132 Jörgen Grabmuller Volvo Västerås MS 3 2 0EB 1
145 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 12 5 3 4
148 Fredrik Karlsson Saab SMK Motala Bil 16 4 5 7
14
107 Lukas Thor BMW Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB, Örebro 9 2 3 4
108 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 19 5 7 7
114 Marcus Åhman Volvo MK Ran Askersund 5 4 1 0B
124 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
128 Jim Ruutikainen Saab Fagersta MK Östmarks Bildemontering 8 3 5 0B
137 Micke Karlsson Fiat Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 1 1 0EB

Omgång:Final

1
C
218 Isac Åhman Volvo MK Ran Askersund 12 5 4 3
228 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 0S 5 7
230 Hugo Halldin Saab Mm Ramunder 10 2V 5 3
232 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 13 4 4V 5
233 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 10 3 3 4
235 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 12 3 4 5
2
B
210 Victor Skoog Volvo SMK Eda 16 7 4 5
217 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 15 4 7 4
223 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 16 4 5 7
229 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 13 2 4 7
232 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 13 4 4V 5
236 Melwin Tongring Saab Vansbro MK 14 4 7 3
3
A
202 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
205 Filip Bernström Saab MK Ran Askersund 21 7 7 7
212 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 17 7 5 5
222 Malve Westerling Volkswagen MK Kinda 17 5 7 5
223 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 16 4 5 7
224 Gustav Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 21 7 7 7V

Omgång:3

14
202 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
203 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 10 5 5 0S
207 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 6 1 5 0B
213 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 9 2 3 4
226 Julius Nicander Volvo Norrköpings MK 9 4 0S 5
230 Hugo Halldin Saab Mm Ramunder 10 2V 5 3
15
205 Filip Bernström Saab MK Ran Askersund 21 7 7 7
206 Anton Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 5 5 0B 0B
220 Ebba Valett Saab SMK Nyköping 7 1 3 3
231 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 8 4 4 0B
233 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 10 3 3 4
235 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 12 3 4 5
16
208 Alice Johansson Saab Finspångs MS 5 2 3 0B
217 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 15 4 7 4
222 Malve Westerling Volkswagen MK Kinda 17 5 7 5
224 Gustav Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 21 7 7 7V
227 Patric Hedström Volvo MSK Hammaren 0 0B 0EB 0EB
17
212 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 17 7 5 5
215 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 8 3V 1 4
218 Isac Åhman Volvo MK Ran Askersund 12 5 4 3
219 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 9 5 2 2
229 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 13 2 4 7
234 Lovis Jansson Opel Haninge MK 3 3 0S 0S
18
201 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 4 0B 2 2
210 Victor Skoog Volvo SMK Eda 16 7 4 5
214 Zeth Enarsson Volvo SMK Arboga 9 3 2 4
216 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 8 2 3 3
223 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 16 4 5 7
19
211 Martin Hammarqvist Volvo Jungnerligans RC 8 1 3 4
225 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 7 7V 0EB 0EB
228 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 0S 5 7
232 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 13 4 4V 5
236 Melwin Tongring Saab Vansbro MK 14 4 7 3

Omgång:2

15
217 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 15 4 7 4
218 Isac Åhman Volvo MK Ran Askersund 12 5 4 3
220 Ebba Valett Saab SMK Nyköping 7 1 3 3
221 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 5 5 0B
225 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 7 7V 0EB 0EB
230 Hugo Halldin Saab Mm Ramunder 10 2V 5 3
16
202 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
210 Victor Skoog Volvo SMK Eda 16 7 4 5
213 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 9 2 3 4
227 Patric Hedström Volvo MSK Hammaren 0 0B 0EB 0EB
228 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 0S 5 7
234 Lovis Jansson Opel Haninge MK 3 3 0S 0S
17
201 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 4 0B 2 2
203 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 10 5 5 0S
222 Malve Westerling Volkswagen MK Kinda 17 5 7 5
229 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 13 2 4 7
233 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 10 3 3 4
18
208 Alice Johansson Saab Finspångs MS 5 2 3 0B
219 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 9 5 2 2
223 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 16 4 5 7
226 Julius Nicander Volvo Norrköpings MK 9 4 0S 5
231 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 8 4 4 0B
236 Melwin Tongring Saab Vansbro MK 14 4 7 3
19
206 Anton Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 5 5 0B 0B
212 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 17 7 5 5
216 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 8 2 3 3
224 Gustav Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 21 7 7 7V
232 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 13 4 4V 5
20
205 Filip Bernström Saab MK Ran Askersund 21 7 7 7
207 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 6 1 5 0B
211 Martin Hammarqvist Volvo Jungnerligans RC 8 1 3 4
214 Zeth Enarsson Volvo SMK Arboga 9 3 2 4
215 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 8 3V 1 4
235 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 12 3 4 5

Omgång:1

15
212 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 17 7 5 5
213 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 9 2 3 4
221 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 5 5 0B
231 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 8 4 4 0B
235 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 12 3 4 5
16
207 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 6 1 5 0B
208 Alice Johansson Saab Finspångs MS 5 2 3 0B
210 Victor Skoog Volvo SMK Eda 16 7 4 5
218 Isac Åhman Volvo MK Ran Askersund 12 5 4 3
232 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 13 4 4V 5
233 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS Team Racepage, www.racepage.org 10 3 3 4
17
206 Anton Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 5 5 0B 0B
214 Zeth Enarsson Volvo SMK Arboga 9 3 2 4
225 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 7 7V 0EB 0EB
226 Julius Nicander Volvo Norrköpings MK 9 4 0S 5
227 Patric Hedström Volvo MSK Hammaren 0 0B 0EB 0EB
229 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 13 2 4 7
18
201 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 4 0B 2 2
205 Filip Bernström Saab MK Ran Askersund 21 7 7 7
217 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 15 4 7 4
219 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 9 5 2 2
228 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 0S 5 7
19
202 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
215 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 8 3V 1 4
216 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 8 2 3 3
220 Ebba Valett Saab SMK Nyköping 7 1 3 3
222 Malve Westerling Volkswagen MK Kinda 17 5 7 5
236 Melwin Tongring Saab Vansbro MK 14 4 7 3
20
203 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 10 5 5 0S
211 Martin Hammarqvist Volvo Jungnerligans RC 8 1 3 4
223 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 16 4 5 7
224 Gustav Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 21 7 7 7V
230 Hugo Halldin Saab Mm Ramunder 10 2V 5 3
234 Lovis Jansson Opel Haninge MK 3 3 0S 0S