2 Dagars 2021 (Laholms MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

3
B
202 Benjamin Engström Volvo Laholms MK 16 2 4 3 4 3
204 Tindra Hansson Saab SMK Helsingborg 20 3 7 3 4V 3
208 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 21 5 5 4 0B 7
212 Cedrik Nilsson Dodge Kristianstads FRC Team Graneborg 20 5 5 3V 7V 0B
213 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK 16 0B 0B 4 7 5
223 Hugo Bergstedt Chevrolet Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 20 7 0S 5 4 4
6
A
203 Malve Westerling Volvo MK Kinda 31 7 7 5 5 7
206 Anton Persson Mitsubishi Tomelilla MK Team magic racing 27 5 5 7 5 5
207 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg 23 3 5 7 3 5
215 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 30 4 7 7 5 7
216 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 35 7 7 7 7 7
223 Hugo Bergstedt Chevrolet Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 20 7 0S 5 4 4

Omgång:5

1
204 Tindra Hansson Saab SMK Helsingborg 20 3 7 3 4V 3
205 Erik Nilsson Volvo SMK Helsingborg 12 0SV 4 3 0B 5
207 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg 23 3 5 7 3 5
216 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 35 7 7 7 7 7
221 Axia Westerling Volvo MK Kinda 15 4 3 3 2 3
2
203 Malve Westerling Volvo MK Kinda 31 7 7 5 5 7
217 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 15 2 5 0EB 5 3
218 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 15 3 4 1 5 2
219 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS 14 5 0B 2 0B 7
223 Hugo Bergstedt Chevrolet Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 20 7 0S 5 4 4
3
201 Max Bjerstedt Saab Jönköpings MK BARUM RACING 15 4 7 4 0B 0B
202 Benjamin Engström Volvo Laholms MK 16 2 4 3 4 3
213 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK 16 0B 0B 4 7 5
214 Dennis Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 10 0B 2 2 4 2
215 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 30 4 7 7 5 7
4
206 Anton Persson Mitsubishi Tomelilla MK Team magic racing 27 5 5 7 5 5
208 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 21 5 5 4 0B 7
211 Melvin Bergstedt BMW Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 15 3 4 4 4 0B
212 Cedrik Nilsson Dodge Kristianstads FRC Team Graneborg 20 5 5 3V 7V 0B
220 Kristoffer Norling Volvo Rättvik Racing Club 15 4 3 4 0EB 4

Omgång:4

1
206 Anton Persson Mitsubishi Tomelilla MK Team magic racing 27 5 5 7 5 5
212 Cedrik Nilsson Dodge Kristianstads FRC Team Graneborg 20 5 5 3V 7V 0B
214 Dennis Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 10 0B 2 2 4 2
221 Axia Westerling Volvo MK Kinda 15 4 3 3 2 3
223 Hugo Bergstedt Chevrolet Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 20 7 0S 5 4 4
2
203 Malve Westerling Volvo MK Kinda 31 7 7 5 5 7
204 Tindra Hansson Saab SMK Helsingborg 20 3 7 3 4V 3
207 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg 23 3 5 7 3 5
208 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 21 5 5 4 0B 7
213 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK 16 0B 0B 4 7 5
3
201 Max Bjerstedt Saab Jönköpings MK BARUM RACING 15 4 7 4 0B 0B
202 Benjamin Engström Volvo Laholms MK 16 2 4 3 4 3
205 Erik Nilsson Volvo SMK Helsingborg 12 0SV 4 3 0B 5
211 Melvin Bergstedt BMW Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 15 3 4 4 4 0B
219 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS 14 5 0B 2 0B 7
4
215 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 30 4 7 7 5 7
216 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 35 7 7 7 7 7
217 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 15 2 5 0EB 5 3
218 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 15 3 4 1 5 2
220 Kristoffer Norling Volvo Rättvik Racing Club 15 4 3 4 0EB 4

Omgång:3

1
211 Melvin Bergstedt BMW Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 15 3 4 4 4 0B
212 Cedrik Nilsson Dodge Kristianstads FRC Team Graneborg 20 5 5 3V 7V 0B
216 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 35 7 7 7 7 7
218 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 15 3 4 1 5 2
221 Axia Westerling Volvo MK Kinda 15 4 3 3 2 3
2
202 Benjamin Engström Volvo Laholms MK 16 2 4 3 4 3
207 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg 23 3 5 7 3 5
208 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 21 5 5 4 0B 7
217 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 15 2 5 0EB 5 3
3
201 Max Bjerstedt Saab Jönköpings MK BARUM RACING 15 4 7 4 0B 0B
204 Tindra Hansson Saab SMK Helsingborg 20 3 7 3 4V 3
214 Dennis Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 10 0B 2 2 4 2
215 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 30 4 7 7 5 7
223 Hugo Bergstedt Chevrolet Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 20 7 0S 5 4 4
4
203 Malve Westerling Volvo MK Kinda 31 7 7 5 5 7
205 Erik Nilsson Volvo SMK Helsingborg 12 0SV 4 3 0B 5
206 Anton Persson Mitsubishi Tomelilla MK Team magic racing 27 5 5 7 5 5
213 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK 16 0B 0B 4 7 5
219 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS 14 5 0B 2 0B 7
220 Kristoffer Norling Volvo Rättvik Racing Club 15 4 3 4 0EB 4

Omgång:2

1
201 Max Bjerstedt Saab Jönköpings MK BARUM RACING 15 4 7 4 0B 0B
206 Anton Persson Mitsubishi Tomelilla MK Team magic racing 27 5 5 7 5 5
213 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK 16 0B 0B 4 7 5
216 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 35 7 7 7 7 7
217 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 15 2 5 0EB 5 3
2
204 Tindra Hansson Saab SMK Helsingborg 20 3 7 3 4V 3
208 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 21 5 5 4 0B 7
209 Celina Nilsson Saab Kristianstads FRC Team Graneborg 2 2 0EB
219 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS 14 5 0B 2 0B 7
220 Kristoffer Norling Volvo Rättvik Racing Club 15 4 3 4 0EB 4
221 Axia Westerling Volvo MK Kinda 15 4 3 3 2 3
3
202 Benjamin Engström Volvo Laholms MK 16 2 4 3 4 3
203 Malve Westerling Volvo MK Kinda 31 7 7 5 5 7
205 Erik Nilsson Volvo SMK Helsingborg 12 0SV 4 3 0B 5
212 Cedrik Nilsson Dodge Kristianstads FRC Team Graneborg 20 5 5 3V 7V 0B
214 Dennis Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 10 0B 2 2 4 2
218 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 15 3 4 1 5 2
4
207 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg 23 3 5 7 3 5
211 Melvin Bergstedt BMW Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 15 3 4 4 4 0B
215 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 30 4 7 7 5 7
222 Amelia Eckhoff Saab SMK Helsingborg Team Rallysaft 1 1 0B
223 Hugo Bergstedt Chevrolet Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 20 7 0S 5 4 4

Omgång:1

1
205 Erik Nilsson Volvo SMK Helsingborg 12 0SV 4 3 0B 5
208 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 21 5 5 4 0B 7
213 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK 16 0B 0B 4 7 5
221 Axia Westerling Volvo MK Kinda 15 4 3 3 2 3
223 Hugo Bergstedt Chevrolet Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 20 7 0S 5 4 4
2
201 Max Bjerstedt Saab Jönköpings MK BARUM RACING 15 4 7 4 0B 0B
206 Anton Persson Mitsubishi Tomelilla MK Team magic racing 27 5 5 7 5 5
207 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg 23 3 5 7 3 5
209 Celina Nilsson Saab Kristianstads FRC Team Graneborg 2 2 0EB
218 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 15 3 4 1 5 2
3
202 Benjamin Engström Volvo Laholms MK 16 2 4 3 4 3
204 Tindra Hansson Saab SMK Helsingborg 20 3 7 3 4V 3
212 Cedrik Nilsson Dodge Kristianstads FRC Team Graneborg 20 5 5 3V 7V 0B
215 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 30 4 7 7 5 7
216 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 35 7 7 7 7 7
219 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS 14 5 0B 2 0B 7
4
203 Malve Westerling Volvo MK Kinda 31 7 7 5 5 7
211 Melvin Bergstedt BMW Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 15 3 4 4 4 0B
214 Dennis Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 10 0B 2 2 4 2
217 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 15 2 5 0EB 5 3
220 Kristoffer Norling Volvo Rättvik Racing Club 15 4 3 4 0EB 4
222 Amelia Eckhoff Saab SMK Helsingborg Team Rallysaft 1 1 0B

Omgång:Final

1
C
303 Ann Greij Volvo Tomelilla 19 3 3 5V 4 4
309 Maria Eckhoff Opel SMK Helsingborg Team Rallysaft 20 4 5 7 4V 0B
310 Olivia Chronwall Saab Dalby MK 17 3 2 5 4 3
322 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 17 3 3 5 3 3
324 Emelie Sandström Saab Målilla MK 18 5 3 4 1 5
330 Cecilia Adermark Saab Christianstad RC Barum racing 18 4 4 3 2 5
4
B
301 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 20 4 5 0S 4 7
310 Olivia Chronwall Saab Dalby MK 17 3 2 5 4 3
312 Nina Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 22 5 4 7V 5 1
315 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 25 4 7 4 7 3
317 Sofie Fors Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 7 5 7 5 0S
328 Sandra Andersson Saab Tomelilla MK 22 5 7 5 5 0B
7
A
305 Linda Bergstedt Mitsubishi Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 32 7 4 7 7 7
313 Pernilla Christensson Saab Sjöbo MK Team Magic Racing 26 5 7 0B 7 7
317 Sofie Fors Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 7 5 7 5 0S
320 Maria Thomsson Opel Pilatorps MK 25 7 5 5 3 5
325 Amanda Johnsson Saab Kungsbacka Ma 33 7 7 7 5 7
327 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 29 7 7 4 7 4V

Omgång:5

5
312 Nina Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 22 5 4 7V 5 1
313 Pernilla Christensson Saab Sjöbo MK Team Magic Racing 26 5 7 0B 7 7
322 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 17 3 3 5 3 3
324 Emelie Sandström Saab Målilla MK 18 5 3 4 1 5
326 Caroline Tillgren Opel Christianstad RC Barum racing 12 2 2 4 2 2
327 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 29 7 7 4 7 4V
6
304 Camilla Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 14 4 3 4 3 0B
309 Maria Eckhoff Opel SMK Helsingborg Team Rallysaft 20 4 5 7 4V 0B
311 Dea Bäckman Ford Simrishamns MK 15 5 2 3 3 2
315 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 25 4 7 4 7 3
317 Sofie Fors Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 7 5 7 5 0S
325 Amanda Johnsson Saab Kungsbacka Ma 33 7 7 7 5 7
7
302 Carolina Gengård Saab Södra Sunnerbo MK 5 0B 0B 0B 2 3
305 Linda Bergstedt Mitsubishi Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 32 7 4 7 7 7
314 Siv Walter Volvo Hästveda FRC PF MOTORSPORT Lenhovda 12 4 3 0SB 4 1
319 Sofia Persson Volvo Laholms MK 8 3 2 2 0B 1
320 Maria Thomsson Opel Pilatorps MK 25 7 5 5 3 5
331 Lina Vångendal Saab Laholms MK 12 0B 2 5 2 3
8
301 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 20 4 5 0S 4 7
303 Ann Greij Volvo Tomelilla 19 3 3 5V 4 4
310 Olivia Chronwall Saab Dalby MK 17 3 2 5 4 3
323 Amanda Edfeldt Persson Mazda Laholms MK 5 0EB 0B 0EB 3 2
328 Sandra Andersson Saab Tomelilla MK 22 5 7 5 5 0B
330 Cecilia Adermark Saab Christianstad RC Barum racing 18 4 4 3 2 5

Omgång:4

5
303 Ann Greij Volvo Tomelilla 19 3 3 5V 4 4
311 Dea Bäckman Ford Simrishamns MK 15 5 2 3 3 2
313 Pernilla Christensson Saab Sjöbo MK Team Magic Racing 26 5 7 0B 7 7
314 Siv Walter Volvo Hästveda FRC PF MOTORSPORT Lenhovda 12 4 3 0SB 4 1
317 Sofie Fors Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 7 5 7 5 0S
331 Lina Vångendal Saab Laholms MK 12 0B 2 5 2 3
6
304 Camilla Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 14 4 3 4 3 0B
310 Olivia Chronwall Saab Dalby MK 17 3 2 5 4 3
320 Maria Thomsson Opel Pilatorps MK 25 7 5 5 3 5
325 Amanda Johnsson Saab Kungsbacka Ma 33 7 7 7 5 7
327 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 29 7 7 4 7 4V
330 Cecilia Adermark Saab Christianstad RC Barum racing 18 4 4 3 2 5
7
305 Linda Bergstedt Mitsubishi Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 32 7 4 7 7 7
309 Maria Eckhoff Opel SMK Helsingborg Team Rallysaft 20 4 5 7 4V 0B
319 Sofia Persson Volvo Laholms MK 8 3 2 2 0B 1
322 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 17 3 3 5 3 3
326 Caroline Tillgren Opel Christianstad RC Barum racing 12 2 2 4 2 2
328 Sandra Andersson Saab Tomelilla MK 22 5 7 5 5 0B
8
301 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 20 4 5 0S 4 7
302 Carolina Gengård Saab Södra Sunnerbo MK 5 0B 0B 0B 2 3
312 Nina Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 22 5 4 7V 5 1
315 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 25 4 7 4 7 3
323 Amanda Edfeldt Persson Mazda Laholms MK 5 0EB 0B 0EB 3 2
324 Emelie Sandström Saab Målilla MK 18 5 3 4 1 5

Omgång:3

5
305 Linda Bergstedt Mitsubishi Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 32 7 4 7 7 7
315 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 25 4 7 4 7 3
320 Maria Thomsson Opel Pilatorps MK 25 7 5 5 3 5
330 Cecilia Adermark Saab Christianstad RC Barum racing 18 4 4 3 2 5
331 Lina Vångendal Saab Laholms MK 12 0B 2 5 2 3
6
303 Ann Greij Volvo Tomelilla 19 3 3 5V 4 4
304 Camilla Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 14 4 3 4 3 0B
307 Nathalie Petersson Volvo SMK Helsingborg 6 0B 2 4
312 Nina Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 22 5 4 7V 5 1
326 Caroline Tillgren Opel Christianstad RC Barum racing 12 2 2 4 2 2
7
317 Sofie Fors Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 7 5 7 5 0S
319 Sofia Persson Volvo Laholms MK 8 3 2 2 0B 1
322 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 17 3 3 5 3 3
323 Amanda Edfeldt Persson Mazda Laholms MK 5 0EB 0B 0EB 3 2
324 Emelie Sandström Saab Målilla MK 18 5 3 4 1 5
8
302 Carolina Gengård Saab Södra Sunnerbo MK 5 0B 0B 0B 2 3
311 Dea Bäckman Ford Simrishamns MK 15 5 2 3 3 2
325 Amanda Johnsson Saab Kungsbacka Ma 33 7 7 7 5 7
327 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 29 7 7 4 7 4V
328 Sandra Andersson Saab Tomelilla MK 22 5 7 5 5 0B
9
301 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 20 4 5 0S 4 7
309 Maria Eckhoff Opel SMK Helsingborg Team Rallysaft 20 4 5 7 4V 0B
310 Olivia Chronwall Saab Dalby MK 17 3 2 5 4 3
313 Pernilla Christensson Saab Sjöbo MK Team Magic Racing 26 5 7 0B 7 7
314 Siv Walter Volvo Hästveda FRC PF MOTORSPORT Lenhovda 12 4 3 0SB 4 1

Omgång:2

5
306 Katja Frosthed Volvo Vimmerby Team Racepage www.racepage.org 5 5 0EB
314 Siv Walter Volvo Hästveda FRC PF MOTORSPORT Lenhovda 12 4 3 0SB 4 1
320 Maria Thomsson Opel Pilatorps MK 25 7 5 5 3 5
323 Amanda Edfeldt Persson Mazda Laholms MK 5 0EB 0B 0EB 3 2
325 Amanda Johnsson Saab Kungsbacka Ma 33 7 7 7 5 7
326 Caroline Tillgren Opel Christianstad RC Barum racing 12 2 2 4 2 2
6
309 Maria Eckhoff Opel SMK Helsingborg Team Rallysaft 20 4 5 7 4V 0B
312 Nina Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 22 5 4 7V 5 1
316 Linn Thomasson Saab Asarums MS 1 1 0EB
322 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 17 3 3 5 3 3
328 Sandra Andersson Saab Tomelilla MK 22 5 7 5 5 0B
329 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 4 4 0B
7
302 Carolina Gengård Saab Södra Sunnerbo MK 5 0B 0B 0B 2 3
307 Nathalie Petersson Volvo SMK Helsingborg 6 0B 2 4
313 Pernilla Christensson Saab Sjöbo MK Team Magic Racing 26 5 7 0B 7 7
324 Emelie Sandström Saab Målilla MK 18 5 3 4 1 5
330 Cecilia Adermark Saab Christianstad RC Barum racing 18 4 4 3 2 5
331 Lina Vångendal Saab Laholms MK 12 0B 2 5 2 3
8
303 Ann Greij Volvo Tomelilla 19 3 3 5V 4 4
305 Linda Bergstedt Mitsubishi Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 32 7 4 7 7 7
310 Olivia Chronwall Saab Dalby MK 17 3 2 5 4 3
317 Sofie Fors Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 7 5 7 5 0S
327 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 29 7 7 4 7 4V
9
301 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 20 4 5 0S 4 7
304 Camilla Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 14 4 3 4 3 0B
311 Dea Bäckman Ford Simrishamns MK 15 5 2 3 3 2
315 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 25 4 7 4 7 3
319 Sofia Persson Volvo Laholms MK 8 3 2 2 0B 1

Omgång:1

5
302 Carolina Gengård Saab Södra Sunnerbo MK 5 0B 0B 0B 2 3
310 Olivia Chronwall Saab Dalby MK 17 3 2 5 4 3
315 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 25 4 7 4 7 3
317 Sofie Fors Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 7 5 7 5 0S
326 Caroline Tillgren Opel Christianstad RC Barum racing 12 2 2 4 2 2
328 Sandra Andersson Saab Tomelilla MK 22 5 7 5 5 0B
6
303 Ann Greij Volvo Tomelilla 19 3 3 5V 4 4
309 Maria Eckhoff Opel SMK Helsingborg Team Rallysaft 20 4 5 7 4V 0B
311 Dea Bäckman Ford Simrishamns MK 15 5 2 3 3 2
316 Linn Thomasson Saab Asarums MS 1 1 0EB
320 Maria Thomsson Opel Pilatorps MK 25 7 5 5 3 5
324 Emelie Sandström Saab Målilla MK 18 5 3 4 1 5
7
304 Camilla Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 14 4 3 4 3 0B
305 Linda Bergstedt Mitsubishi Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 32 7 4 7 7 7
313 Pernilla Christensson Saab Sjöbo MK Team Magic Racing 26 5 7 0B 7 7
323 Amanda Edfeldt Persson Mazda Laholms MK 5 0EB 0B 0EB 3 2
329 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 4 4 0B
8
312 Nina Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 22 5 4 7V 5 1
314 Siv Walter Volvo Hästveda FRC PF MOTORSPORT Lenhovda 12 4 3 0SB 4 1
319 Sofia Persson Volvo Laholms MK 8 3 2 2 0B 1
327 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 29 7 7 4 7 4V
330 Cecilia Adermark Saab Christianstad RC Barum racing 18 4 4 3 2 5
9
301 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 20 4 5 0S 4 7
306 Katja Frosthed Volvo Vimmerby Team Racepage www.racepage.org 5 5 0EB
307 Nathalie Petersson Volvo SMK Helsingborg 6 0B 2 4
322 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 17 3 3 5 3 3
325 Amanda Johnsson Saab Kungsbacka Ma 33 7 7 7 5 7
331 Lina Vångendal Saab Laholms MK 12 0B 2 5 2 3

Omgång:Final

2
C
1 Marcus Åberg Volvo Karlskrona AK 27 5V 7 5 7 3
7 Glenn Johansson Volvo Pilatorps MK 25 5 3 3 7 7
32 Filip Svensson Volvo Eslövs MK Team Magic Racing 26 7 5 4 5 5
74 Tomas Hansson Citroen Tomelilla MK 27 4 4 7 7 5
95 Elof Persson Saab Grimslövs MS BARUM RACING 25 7 5 5 3 5
97 Sebastian Dahl Volvo Hästveda FRC 25 4 7 5 5 4
5
B
1 Marcus Åberg Volvo Karlskrona AK 27 5V 7 5 7 3
17 Robert Thomsson Volvo Pilatorps MK 27 4 5 7 4 7
41 Simon Nilsson Volvo SMK Örkelljunga 27 7 2 4 7 7
50 Gustav Andersson Volvo Rödeby Eks MS 28 4 7 5 5 7
65 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 29 7 5 7 5 5
71 Tony Roth Opel MK Falcon 28 7 4 5 7 5
8
A
15 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 31 7 7 7 7 3
41 Simon Nilsson Volvo SMK Örkelljunga 27 7 2 4 7 7
53 Jesper Sundström Volvo Jungnerligans RC 29 7 7 1 7 7
83 Oscar Hansen Volvo Laholm’S MK 35 7 7 7 7 7V
87 Victor Johansson Toyota MK Falcon 33 7 7 7 5 7V
105 Robert Hedström Saab Eslövs MK 31 7 7 7 5 5

Omgång:5

9
5 Mattias Johansson Volvo SMK Örkelljunga 19 4 4 5 3 3
7 Glenn Johansson Volvo Pilatorps MK 25 5 3 3 7 7
13 Tim Bergstedt Saab Hästveda FRC 14 0B 4 2 4 4
20 Anton Held Volvo Tomelilla MK 13 3 4 2 2 2
65 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 29 7 5 7 5 5
86 Gert Göran Persson Volkswagen Tomelilla MK Team MAGIC RACING 11 0EB 5 1 5 0B
10
108 Dennis Hedström Saab Eslövs MK 20 0S 3 7 3 7
27 Jan Bergstedt Hyundai Kristianstads FRC 7 0EB 5 2 0SB 0EB
34 Roger Olsson Saab Tomelilla MK 22 3 4 5 3 7
53 Jesper Sundström Volvo Jungnerligans RC 29 7 7 1 7 7
95 Elof Persson Saab Grimslövs MS BARUM RACING 25 7 5 5 3 5
97 Sebastian Dahl Volvo Hästveda FRC 25 4 7 5 5 4
11
15 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 31 7 7 7 7 3
28 Mattis Ekberg Volvo Ryds MK F Racing 7 0B 1 3 0B 3
32 Filip Svensson Volvo Eslövs MK Team Magic Racing 26 7 5 4 5 5
87 Victor Johansson Toyota MK Falcon 33 7 7 7 5 7V
94 Paul Åberg Volvo SMK Helsingborg 17 4T 2 3V 4 4
96 Andreas Nilsson Volvo Laholms MK 12 2 3 2 5 0B
12
10 Gustaf Hansen Opel Laholms MK 18 7 3 0S 5 3
19 Pontus Haak Opel Hästveda FRC 13 3 2 3 3 2
21 Emil Bäckman Mazda Tomelilla MK 24 4 4 4 5V 7
25 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC Team Racepage www.racepage.org 16 2 4 2 4 4
43 Anders Johansson Toyota Pilatorps MK 22 5V 0B 5 7 5
69 Johnny Nilsson Volvo SMK Helsingborg 7 0B 2 3 2 0B
13
6 Robin Larsson Volvo Jungnerligans RC 17 5 3 2 7 0B
26 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 21 0EB 2 7 7 5
44 Mats Olsson Peugeot Tomelilla MK 22 3 3V 7 5 4
50 Gustav Andersson Volvo Rödeby Eks MS 28 4 7 5 5 7
75 Jimmy Hörberger Volvo Tomelilla MK 17 4 4 4 0B 5V
14
8 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 4 5 7 4 4
36 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 24 5 5 5 2 7
68 Filip Gudmundson Saab Kristianstads Racingklubb Barum racing 23 7 5 5 5 1
72 Joacim Persson Mazda Tomelilla MK 13 0B 1 4 3 5
106 Joel Hult Volvo Hästveda FRC 20 0B 5 3 7 5
15
41 Simon Nilsson Volvo SMK Örkelljunga 27 7 2 4 7 7
47 Björn Abrahamsson Saab SMK Örkelljunga 19 3 3 5 4 4
60 Ronny Bäckman Toyota Tomelilla MK 23 4 5 5 5 4
61 Robin Mattisson Saab Vimmerby MS 21 0B 5 5 7 4
105 Robert Hedström Saab Eslövs MK 31 7 7 7 5 5
16
17 Robert Thomsson Volvo Pilatorps MK 27 4 5 7 4 7
31 Kaj Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 13 1 4 1 2V 5
48 Lennart Bergstedt Renault Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 9 4 1 4 0EB 0EB
54 Tom Edvardsson Volvo Christianstad Racingclub Barum Racing 3 0B 0B 0B 3 0ST
70 Micke Johansson Chrysler Jönköping MK BARUMRACING 19 0B 5 7 7 0B
104 Oscar Olsson Volvo Laholms MK Team Essen 15 2 4 5 4 0B
17
1 Marcus Åberg Volvo Karlskrona AK 27 5V 7 5 7 3
49 Jesper Hidsjö Volvo MK Kinda 23 3 4 5 7 4
74 Tomas Hansson Citroen Tomelilla MK 27 4 4 7 7 5
83 Oscar Hansen Volvo Laholm’S MK 35 7 7 7 7 7V
89 Niklas Johansson Saab Målilla MK 2 0S 2 0S 0EB 0EB
101 Eddie Persson Volvo Eslövs MK 13 2 3 3 3 2
18
9 Marcus Schön Volvo Kristianstads FRC Barum Racing 16 2 2 4 4 4
14 Ted Voss Volkswagen Laholms MK 13 3 4 4T 2 0B
29 Jörgen Hildingsson Volvo Kristianstads MK 11 2 3 2 4 0B
30 Sebastian Andersson Volvo Laholms MK 6 3V 0B 1 2 0EB
38 Tobias Johansson Opel Tomelilla MK 15 5 0S 0B 3V 7
79 Gert Bauhn Volvo SMK Örkelljunga 17 5 1 3 3 5
19
12 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 18 5 3 0B 5 5
52 Leo Ivarsson Saab Kungsbacka Ma 7 7 0B 0EB 0EB 0EB
55 Mattias Nilsson Volvo Laholms MK 12 3 4 3 2 0EB
66 Jimmy Gudmundson Volvo Christianstads RC BARUM RACING 19 7 7V 5 0B 0SV
103 Lukas Wernersson Saab Laholms MK 22 3 4T 3 5 7
20
11 Alexander Byrskog Volvo Lessebo MK 19 1 3 3 5 7
37 Jonathan Johansson Volvo SMK Örkeljunga 2 0B 0TB 0B 0B 2
71 Tony Roth Opel MK Falcon 28 7 4 5 7 5
77 Rasmus Sörliden Opel Christianstad RC Barum racing 5 1J 3 0TB 1 0B
84 Andreas Persson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 19 7 7 0B 1 4
85 Erik Walter Volvo Asarums MS 16 3 3 3 4V 3

Omgång:4

9
5 Mattias Johansson Volvo SMK Örkelljunga 19 4 4 5 3 3
20 Anton Held Volvo Tomelilla MK 13 3 4 2 2 2
46 Jonas Blomstrand Volvo Vetlanda RRC 6 0EB 2 4 0B
53 Jesper Sundström Volvo Jungnerligans RC 29 7 7 1 7 7
104 Oscar Olsson Volvo Laholms MK Team Essen 15 2 4 5 4 0B
105 Robert Hedström Saab Eslövs MK 31 7 7 7 5 5
10
6 Robin Larsson Volvo Jungnerligans RC 17 5 3 2 7 0B
9 Marcus Schön Volvo Kristianstads FRC Barum Racing 16 2 2 4 4 4
11 Alexander Byrskog Volvo Lessebo MK 19 1 3 3 5 7
69 Johnny Nilsson Volvo SMK Helsingborg 7 0B 2 3 2 0B
70 Micke Johansson Chrysler Jönköping MK BARUMRACING 19 0B 5 7 7 0B
96 Andreas Nilsson Volvo Laholms MK 12 2 3 2 5 0B
11
14 Ted Voss Volkswagen Laholms MK 13 3 4 4T 2 0B
41 Simon Nilsson Volvo SMK Örkelljunga 27 7 2 4 7 7
59 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda 7 7 0EB 0EB
65 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 29 7 5 7 5 5
85 Erik Walter Volvo Asarums MS 16 3 3 3 4V 3
95 Elof Persson Saab Grimslövs MS BARUM RACING 25 7 5 5 3 5
12
15 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 31 7 7 7 7 3
37 Jonathan Johansson Volvo SMK Örkeljunga 2 0B 0TB 0B 0B 2
61 Robin Mattisson Saab Vimmerby MS 21 0B 5 5 7 4
66 Jimmy Gudmundson Volvo Christianstads RC BARUM RACING 19 7 7V 5 0B 0SV
101 Eddie Persson Volvo Eslövs MK 13 2 3 3 3 2
106 Joel Hult Volvo Hästveda FRC 20 0B 5 3 7 5
13
109 Hanna Petersson Saab Bohus Racing Hagestig Motorsport 14 7 0B 7T 0B
25 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC Team Racepage www.racepage.org 16 2 4 2 4 4
27 Jan Bergstedt Hyundai Kristianstads FRC 7 0EB 5 2 0SB 0EB
34 Roger Olsson Saab Tomelilla MK 22 3 4 5 3 7
103 Lukas Wernersson Saab Laholms MK 22 3 4T 3 5 7
14
10 Gustaf Hansen Opel Laholms MK 18 7 3 0S 5 3
29 Jörgen Hildingsson Volvo Kristianstads MK 11 2 3 2 4 0B
31 Kaj Gunnarsson Volvo SMK Örkelljunga 13 1 4 1 2V 5
36 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 24 5 5 5 2 7
50 Gustav Andersson Volvo Rödeby Eks MS 28 4 7 5 5 7
52 Leo Ivarsson Saab Kungsbacka Ma 7 7 0B 0EB 0EB 0EB
15
1 Marcus Åberg Volvo Karlskrona AK 27 5V 7 5 7 3
8 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 24 4 5 7 4 4
54 Tom Edvardsson Volvo Christianstad Racingclub Barum Racing 3 0B 0B 0B 3 0ST
75 Jimmy Hörberger Volvo Tomelilla MK 17 4 4 4 0B 5V
77 Rasmus Sörliden Opel Christianstad RC Barum racing 5 1J 3 0TB 1 0B
80 Filip Larsson Saab Varbergs MK 16 0B 7 7 2
16
13 Tim Bergstedt Saab Hästveda FRC 14 0B 4