UddagårdsKampen 2021 (Falköpings MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

61
C
44 Oliver Sundström Saab Vara MK 14 5 4 5
47 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 16 5 7 4
54 Andreas Zälle Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
61 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
63 Jonatan Magnusson Volvo Fjärås MK 14 2 7 5
67 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
64
B
21 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 17 7 5 5
31 John Fransson Volvo Fjugesta MK 17 5 7 5
38 Mikael Larsson Opel Kullings MS 17 7 3 7
44 Oliver Sundström Saab Vara MK 14 5 4 5
49 Klas Udd Saab Skene MS 17 5 7 5
66 Pontus Jakobsson Saab SMK Nyköping 17 3 7 7
68
A
6 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
29 Torbjörn Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 5 7 7
37 Victor Johansson Saab MK Falcon 21 7 7 7
52 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 7 5 7
66 Pontus Jakobsson Saab SMK Nyköping 17 3 7 7
69 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7

Omgång:3

43
6 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
13 Eric Martinsson Volvo Sotenäs MK 12 3 4 5
43 Tobias Johansson Saab Karlstad MC-BIL 12 7 5 0S
51 Arvid Höglund Saab Vara MK 11 4V 4 3
61 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
64 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK 4 2 2 0B
44
18 Linus Lindström Volvo Skövde MK 5 2 0B 3
44 Oliver Sundström Saab Vara MK 14 5 4 5
47 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 16 5 7 4
55 Robin Danielsson Saab Varbergs MK 6 3 3 0B
66 Pontus Jakobsson Saab SMK Nyköping 17 3 7 7
3 Jörgen Karlsson Saab Ljungby MK 3 1 0EB 2
45
5 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 9 4 2 3
10 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 6 4 0S 2
28 Thomas Blom Saab Hällevadsholms MK 11 3V 4 4
29 Torbjörn Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 5 7 7
40 Henrik Persson Saab Olofströms MK 5 3 1 1
54 Andreas Zälle Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
46
25 Niklas Johansson Saab Målilla MK 10 5 5 0S
37 Victor Johansson Saab MK Falcon 21 7 7 7
50 Linus Karlsson Saab Vara MK 4 1 3 0B
53 Dennis Andersson Volvo Vara MK 6 2 1 3
62 Tim Kvist Volvo Skövde MK 9 2V 3 4
63 Jonatan Magnusson Volvo Fjärås MK 14 2 7 5
47
14 Pontus Palm Saab Skövde MK 10 4 2 4
31 John Fransson Volvo Fjugesta MK 17 5 7 5
38 Mikael Larsson Opel Kullings MS 17 7 3 7
41 Simon Eriksson Strömberg Volvo Vara MK 8 2 4 2
57 Danny Eckhoff Trabant SMK Helsningborg Team rallysaft 2 0B 2 0SV
68 John Berlin Peugeot Vara MK 12 4 5V 3
48
2 Christoffer Nordquist Saab Lidköpings MSF 2
7 Daniel Rang Saab Vara MK 7
49 Klas Udd Saab Skene MS 17 5 7 5
52 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 7 5 7
65 Mattias Jonsson Hyundai Kulings MS 5
49
11 Jesper Ahlgren Volvo Lidköpings MSF 10
17 Marcus Karlsson Saab Vara MK 13
24 Viktor Johansson Citroen Vara MK 12
32 Åke Magnusson Opel Tidaholms MK 7
33 Jimmy Larsson Opel Tidaholms MK 13
59 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 9
50
8 Mats Johansson Saab MK Kinda Hejdu Hejdu Racing 10 3 4 3
16 Mattias Ekberg Volvo SMK Trollhättan 6 1 3 2
21 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 17 7 5 5
39 Kristian Börjesson Saab Kungsbacka MA 0 0S 0B 0EB
58 Thomas Johansson Saab Vara MK 13 4 5 4
69 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7
51
30 Peter Andersson Saab Skövde 11 5 4 2
42 Eric Klasson Volvo Älvbygdens MK 12 4 4 4
67 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
1 Uffe Eriksson saab Oskarshamns RRC Hagestigs motorsport 14 7 7 0B
4 Göran Axelsson Volvo Ljungby MK 11 3 5 3
19 Thony Olsson VW SMK Nyköping 13 1 7 5

Omgång:2

22
13 Eric Martinsson Volvo Sotenäs MK 12 3 4 5
16 Mattias Ekberg Volvo SMK Trollhättan 6 1 3 2
17 Marcus Karlsson Saab Vara MK 13
31 John Fransson Volvo Fjugesta MK 17 5 7 5
3 Jörgen Karlsson Saab Ljungby MK 3 1 0EB 2
23
11 Jesper Ahlgren Volvo Lidköpings MSF 10
26 Markus Karlsson Saab Gnesta MK TEAM APELSIN 4 4V 0EB
41 Simon Eriksson Strömberg Volvo Vara MK 8 2 4 2
49 Klas Udd Saab Skene MS 17 5 7 5
70 Stefan Danielsson Saab Varbergs MK 5 5 0B
4 Göran Axelsson Volvo Ljungby MK 11 3 5 3
24
36 Robin Johansson Saab MK Scandia 0 0B 0EB
37 Victor Johansson Saab MK Falcon 21 7 7 7
38 Mikael Larsson Opel Kullings MS 17 7 3 7
54 Andreas Zälle Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
64 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK 4 2 2 0B
67 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
25
2 Christoffer Nordquist Saab Lidköpings MSF 2
8 Mats Johansson Saab MK Kinda Hejdu Hejdu Racing 10 3 4 3
27 Tommy Matiasson Volvo Falköping MK 0 0SV 0EB
29 Torbjörn Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 5 7 7
61 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
62 Tim Kvist Volvo Skövde MK 9 2V 3 4
26
6 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
12 Mikael Granqvist Saab Vara MK 5 3 2
33 Jimmy Larsson Opel Tidaholms MK 13
34 Daniel Klang Peugeot Skövde MK 9 5 4V
52 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 7 5 7
27
5 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 9 4 2 3
21 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 17 7 5 5
42 Eric Klasson Volvo Älvbygdens MK 12 4 4 4
47 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 16 5 7 4
53 Dennis Andersson Volvo Vara MK 6 2 1 3
59 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 9
28
10 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 6 4 0S 2
20 Markus Andersson Volvo Skene MS 5 2 3V
25 Niklas Johansson Saab Målilla MK 10 5 5 0S
30 Peter Andersson Saab Skövde 11 5 4 2
39 Kristian Börjesson Saab Kungsbacka MA 0 0S 0B 0EB
66 Pontus Jakobsson Saab SMK Nyköping 17 3 7 7
29
7 Daniel Rang Saab Vara MK 7
14 Pontus Palm Saab Skövde MK 10 4 2 4
32 Åke Magnusson Opel Tidaholms MK 7
40 Henrik Persson Saab Olofströms MK 5 3 1 1
43 Tobias Johansson Saab Karlstad MC-BIL 12 7 5 0S
1 Uffe Eriksson saab Oskarshamns RRC Hagestigs motorsport 14 7 7 0B
30
23 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 4 4 0EB
51 Arvid Höglund Saab Vara MK 11 4V 4 3
55 Robin Danielsson Saab Varbergs MK 6 3 3 0B
63 Jonatan Magnusson Volvo Fjärås MK 14 2 7 5
68 John Berlin Peugeot Vara MK 12 4 5V 3
15 simon Nilsson saab SMK Örkelljunga 5 5 0EB
31
18 Linus Lindström Volvo Skövde MK 5 2 0B 3
28 Thomas Blom Saab Hällevadsholms MK 11 3V 4 4
45 Simon Eriksson Saab Falköpings MK 4 4 0S
58 Thomas Johansson Saab Vara MK 13 4 5 4
19 Thony Olsson VW SMK Nyköping 13 1 7 5
32
24 Viktor Johansson Citroen Vara MK 12
44 Oliver Sundström Saab Vara MK 14 5 4 5
50 Linus Karlsson Saab Vara MK 4 1 3 0B
57 Danny Eckhoff Trabant SMK Helsningborg Team rallysaft 2 0B 2 0SV
65 Mattias Jonsson Hyundai Kulings MS 5
69 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7

Omgång:1

1
17 Marcus Karlsson Saab Vara MK 13
29 Torbjörn Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 5 7 7
39 Kristian Börjesson Saab Kungsbacka MA 0 0S 0B 0EB
42 Eric Klasson Volvo Älvbygdens MK 12 4 4 4
43 Tobias Johansson Saab Karlstad MC-BIL 12 7 5 0S
63 Jonatan Magnusson Volvo Fjärås MK 14 2 7 5
2
16 Mattias Ekberg Volvo SMK Trollhättan 6 1 3 2
30 Peter Andersson Saab Skövde 11 5 4 2
33 Jimmy Larsson Opel Tidaholms MK 13
40 Henrik Persson Saab Olofströms MK 5 3 1 1
51 Arvid Höglund Saab Vara MK 11 4V 4 3
62 Tim Kvist Volvo Skövde MK 9 2V 3 4
3
2 Christoffer Nordquist Saab Lidköpings MSF 2
21 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 17 7 5 5
24 Viktor Johansson Citroen Vara MK 12
26 Markus Karlsson Saab Gnesta MK TEAM APELSIN 4 4V 0EB
67 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
3 Jörgen Karlsson Saab Ljungby MK 3 1 0EB 2
4
27 Tommy Matiasson Volvo Falköping MK 0 0SV 0EB
28 Thomas Blom Saab Hällevadsholms MK 11 3V 4 4
44 Oliver Sundström Saab Vara MK 14 5 4 5
52 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 19 7 5 7
64 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK 4 2 2 0B
68 John Berlin Peugeot Vara MK 12 4 5V 3
5
10 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 6 4 0S 2
13 Eric Martinsson Volvo Sotenäs MK 12 3 4 5
37 Victor Johansson Saab MK Falcon 21 7 7 7
41 Simon Eriksson Strömberg Volvo Vara MK 8 2 4 2
47 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 16 5 7 4
19 Thony Olsson VW SMK Nyköping 13 1 7 5
6
6 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
31 John Fransson Volvo Fjugesta MK 17 5 7 5
59 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 9
65 Mattias Jonsson Hyundai Kulings MS 5
66 Pontus Jakobsson Saab SMK Nyköping 17 3 7 7
7
5 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 9 4 2 3
7 Daniel Rang Saab Vara MK 7
18 Linus Lindström Volvo Skövde MK 5 2 0B 3
34 Daniel Klang Peugeot Skövde MK 9 5 4V
69 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7
8
8 Mats Johansson Saab MK Kinda Hejdu Hejdu Racing 10 3 4 3
11 Jesper Ahlgren Volvo Lidköpings MSF 10
25 Niklas Johansson Saab Målilla MK 10 5 5 0S
45 Simon Eriksson Saab Falköpings MK 4 4 0S
57 Danny Eckhoff Trabant SMK Helsningborg Team rallysaft 2 0B 2 0SV
1 Uffe Eriksson saab Oskarshamns RRC Hagestigs motorsport 14 7 7 0B
9
14 Pontus Palm Saab Skövde MK 10 4 2 4
53 Dennis Andersson Volvo Vara MK 6 2 1 3
54 Andreas Zälle Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
4 Göran Axelsson Volvo Ljungby MK 11 3 5 3
15 simon Nilsson saab SMK Örkelljunga 5 5 0EB
10
12 Mikael Granqvist Saab Vara MK 5 3 2
20 Markus Andersson Volvo Skene MS 5 2 3V
23 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 4 4 0EB
36 Robin Johansson Saab MK Scandia 0 0B 0EB
61 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
70 Stefan Danielsson Saab Varbergs MK 5 5 0B
11
32 Åke Magnusson Opel Tidaholms MK 7
38 Mikael Larsson Opel Kullings MS 17 7 3 7
49 Klas Udd Saab Skene MS 17 5 7 5
50 Linus Karlsson Saab Vara MK 4 1 3 0B
55 Robin Danielsson Saab Varbergs MK 6 3 3 0B
58 Thomas Johansson Saab Vara MK 13 4 5 4

Omgång:Final

62
B
103 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 13 4V 4 5
105 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 12 2 5 5
113 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK 13 5 4 4
116 Alice Wass Saab Vara MK 16 7 5 4
118 Ellinor Haraldsson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
119 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 15 5 7 3
66
A
101 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 7 7 5T
106 Ida Mäsak Saab Orust BSK 16 5V 4V 7
111 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 19 5 7 7
114 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 19 5 7 7
118 Ellinor Haraldsson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
122 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA 21 7 7 7

Omgång:3

52
102 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4V 3
105 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 12 2 5 5
107 Lorraine Nordström Saab Vara MK 6 4 1 1
114 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 19 5 7 7
116 Alice Wass Saab Vara MK 16 7 5 4
117 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 7 2 3 2
53
103 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 13 4V 4 5
106 Ida Mäsak Saab Orust BSK 16 5V 4V 7
113 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK 13 5 4 4
121 Malin Nordvall Toyota Alingsås MK 6 2 3 1
125 Emelie Sandström Saab Målilla MK 8 4 2 2
127 Anna Gillingsmark Volvo Hällevadsholms MK 11 3 5 3
54
101 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 7 7 5T
111 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 19 5 7 7
118 Ellinor Haraldsson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
119 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 15 5 7 3
123 Linnea Borg Gustavsson Volvo Skövde MK 9 3 5 1
124 Ebba Johansson Saab Skövde MK 7 3 2 2
55
104 Michaela Logård Opel Tidaholms MK 11 3 3 5
108 Emelie Larsson Volvo MK Ran 11 4 3 4
109 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK 10 3 4 3
110 Josefine Lundé Volvo Ryds MK Team bbg 6 2 2 2
112 Michelle Nilsson Volvo Vara MK 5 2 2 1
122 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA 21 7 7 7

Omgång:2

33
102 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4V 3
108 Emelie Larsson Volvo MK Ran 11 4 3 4
111 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 19 5 7 7
124 Ebba Johansson Saab Skövde MK 7 3 2 2
127 Anna Gillingsmark Volvo Hällevadsholms MK 11 3 5 3
34
106 Ida Mäsak Saab Orust BSK 16 5V 4V 7
110 Josefine Lundé Volvo Ryds MK Team bbg 6 2 2 2
117 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 7 2 3 2
118 Ellinor Haraldsson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
122 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA 21 7 7 7
35
109 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK 10 3 4 3
114 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 19 5 7 7
115 Sandra Friman Volvo Falköping MK 4 1 3
123 Linnea Borg Gustavsson Volvo Skövde MK 9 3 5 1
126 Sandra Wernersson saab Lidköpings MSF Hagestigs Motorsport 7 7 0EB
36
101 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 7 7 5T
103 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 13 4V 4 5
104 Michaela Logård Opel Tidaholms MK 11 3 3 5
107 Lorraine Nordström Saab Vara MK 6 4 1 1
116 Alice Wass Saab Vara MK 16 7 5 4
125 Emelie Sandström Saab Målilla MK 8 4 2 2
37
105 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 12 2 5 5
112 Michelle Nilsson Volvo Vara MK 5 2 2 1
113 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK 13 5 4 4
119 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 15 5 7 3
121 Malin Nordvall Toyota Alingsås MK 6 2 3 1

Omgång:1

12
106 Ida Mäsak Saab Orust BSK 16 5V 4V 7
108 Emelie Larsson Volvo MK Ran 11 4 3 4
116 Alice Wass Saab Vara MK 16 7 5 4
121 Malin Nordvall Toyota Alingsås MK 6 2 3 1
123 Linnea Borg Gustavsson Volvo Skövde MK 9 3 5 1
13
101 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 7 7 5T
102 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4V 3
109 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK 10 3 4 3
113 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK 13 5 4 4
117 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 7 2 3 2
14
103 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 13 4V 4 5
104 Michaela Logård Opel Tidaholms MK 11 3 3 5
105 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 12 2 5 5
111 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 19 5 7 7
115 Sandra Friman Volvo Falköping MK 4 1 3
118 Ellinor Haraldsson Saab Alingsås MK 16 7 5 4
15
107 Lorraine Nordström Saab Vara MK 6 4 1 1
110 Josefine Lundé Volvo Ryds MK Team bbg 6 2 2 2
119 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 15 5 7 3
126 Sandra Wernersson saab Lidköpings MSF Hagestigs Motorsport 7 7 0EB
127 Anna Gillingsmark Volvo Hällevadsholms MK 11 3 5 3
16
112 Michelle Nilsson Volvo Vara MK 5 2 2 1
114 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 19 5 7 7
122 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA 21 7 7 7
124 Ebba Johansson Saab Skövde MK 7 3 2 2
125 Emelie Sandström Saab Målilla MK 8 4 2 2

Omgång:Final

65
A
152 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 13 3 7 3
153 Ove Karlsson Volvo Vara MK 11 0S 4 7
157 Onni Lahti Saab Vara MK 14 4 7 3
159 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 5 7
160 Allan Palm Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
161 Jonas Wiklund Volvo Älvbygdens MK 12 7 3 2

Omgång:3

56
153 Ove Karlsson Volvo Vara MK 11 0S 4 7
155 Rolf-Olof Granath Opel Ydre MK 10 4 2 4
156 Kent Andersson Volvo Vara MK 9 3 4 2
157 Onni Lahti Saab Vara MK 14 4 7 3
158 Anders Petersson Volvo Vara MK 10 2 3 5
57
151 Ivan Höglund Saab Vara MK 5 2 2 1
152 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 13 3 7 3
154 Håkan Jönsson Saab Pilatorps MK 10 5 1 4
159 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 5 7
160 Allan Palm Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
161 Jonas Wiklund Volvo Älvbygdens MK 12 7 3 2

Omgång:2

38
151 Ivan Höglund Saab Vara MK 5 2 2 1
153 Ove Karlsson Volvo Vara MK 11 0S 4 7
157 Onni Lahti Saab Vara MK 14 4 7 3
160 Allan Palm Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
161 Jonas Wiklund Volvo Älvbygdens MK 12 7 3 2
39
152 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 13 3 7 3
154 Håkan Jönsson Saab Pilatorps MK 10 5 1 4
155 Rolf-Olof Granath Opel Ydre MK 10 4 2 4
156 Kent Andersson Volvo Vara MK 9 3 4 2
158 Anders Petersson Volvo Vara MK 10 2 3 5
159 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 5 7

Omgång:1

17
152 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 13 3 7 3
157 Onni Lahti Saab Vara MK 14 4 7 3
158 Anders Petersson Volvo Vara MK 10 2 3 5
159 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 17 5 5 7
160 Allan Palm Saab Lidköpings MSF 17 7 5 5
18
151 Ivan Höglund Saab Vara MK 5 2 2 1
153 Ove Karlsson Volvo Vara MK 11 0S 4 7
154 Håkan Jönsson Saab Pilatorps MK 10 5 1 4
155 Rolf-Olof Granath Opel Ydre MK 10 4 2 4
156 Kent Andersson Volvo Vara MK 9 3 4 2
161 Jonas Wiklund Volvo Älvbygdens MK 12 7 3 2

Omgång:Final

63
B
202 Noah Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 11 4 7 0B
205 Wilma Forsman Volkswagen Vara MK 11 0B 4 7
208 Filip Bernström Saab MK Ran 12 7 5 0S
209 Elvira Wass Saab Vara MK 9 2 2 5
210 Albin Naumer Volvo Kullings MS 9 2 7 0S
214 Ida Nylin Saab MK Ran 10 4V 3 3
67
A
201 Theo Wernersson Saab KAK Hagestig motorsport 18 7 7 4
204 Hannes Karlsson Saab Vara MK 15 5 3 7
206 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 18 7 4 7
208 Filip Bernström Saab MK Ran 12 7 5 0S
211 Erik Karlsson Saab Vara MK 13 3 5 5
213 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 13 5 5 3

Omgång:3

58
203 Wilma Söderman Saab Vimmerby MS Hagestig motorsport 8 0S 4 4
206 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 18 7 4 7
210 Albin Naumer Volvo Kullings MS 9 2 7 0S
211 Erik Karlsson Saab Vara MK 13 3 5 5
214 Ida Nylin Saab MK Ran 10 4V 3 3
59
201 Theo Wernersson Saab KAK Hagestig motorsport 18 7 7 4
204 Hannes Karlsson Saab Vara MK 15 5 3 7
207 Anton Naumer Volvo Kullings MS 8 3 0EB 5
212 Martin Åsberg Saab Tidaholms MK 8 4 2 2
213 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 13 5 5 3
60
202 Noah Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 11 4 7 0B
205 Wilma Forsman Volkswagen Vara MK 11 0B 4 7
208 Filip Bernström Saab MK Ran 12 7 5 0S
209 Elvira Wass Saab Vara MK 9 2 2 5

Omgång:2

40
204 Hannes Karlsson Saab Vara MK 15 5 3 7
205 Wilma Forsman Volkswagen Vara MK 11 0B 4 7
209 Elvira Wass Saab Vara MK 9 2 2 5
210 Albin Naumer Volvo Kullings MS 9 2 7 0S
213 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 13 5 5 3
41
201 Theo Wernersson Saab KAK Hagestig motorsport 18 7 7 4
206 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 18 7 4 7
208 Filip Bernström Saab MK Ran 12 7 5 0S
212 Martin Åsberg Saab Tidaholms MK 8 4 2 2
214 Ida Nylin Saab MK Ran 10 4V 3 3
42
202 Noah Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 11 4 7 0B
203 Wilma Söderman Saab Vimmerby MS Hagestig motorsport 8 0S 4 4
207 Anton Naumer Volvo Kullings MS 8 3 0EB 5
211 Erik Karlsson Saab Vara MK 13 3 5 5

Omgång:1

19
207 Anton Naumer Volvo Kullings MS 8 3 0EB 5
208 Filip Bernström Saab MK Ran 12 7 5 0S
209 Elvira Wass Saab Vara MK 9 2 2 5
214 Ida Nylin Saab MK Ran 10 4V 3 3
216 Jonas Eckhoff Datsun SMK Helsingborg team rallysaft 5 5
20
201 Theo Wernersson Saab KAK Hagestig motorsport 18 7 7 4
202 Noah Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 11 4 7 0B
210 Albin Naumer Volvo Kullings MS 9 2 7 0S
211 Erik Karlsson Saab Vara MK 13 3 5 5
213 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 13 5 5 3
21
203 Wilma Söderman Saab Vimmerby MS Hagestig motorsport 8 0S 4 4
204 Hannes Karlsson Saab Vara MK 15 5 3 7
205 Wilma Forsman Volkswagen Vara MK 11 0B 4 7
206 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 18 7 4 7
212 Martin Åsberg Saab Tidaholms MK 8 4 2 2