SpeakerHjelms Sverigeresa 2021 (Hallsbergs MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
None
10 Gustav Fransson Saab Hallsbergs MK 5 3 2V
38 Simon Arvidsson Opel Borlänge MK 4 0EB 4V
47 Emma Welin Saab Rasbo MK 6 3 3
56 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 4 4 0S
60 Ola Andersson Volvo Siljan BRK 2 2 0EB
2
None
7 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 6 4 2
26 Tommy Granat Opel Degerfors RC 1 0B 1
31 Emelie Solstad Volvo Hallsbergs MK 4 2 2
52 Dennis Christensen Saab SMK Vingåker 6 3 3
58 Jonatan Sjöstedt Mitsubishi SMK Vingåker 0 0B 0B
3
None
11 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 3 1 2
15 Natalie Granfors Saab Eskilstuna EMK 4 0B 4
33 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 2 0B 2
59 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svenskrörtryckning AB 5 2 3
77 Caroline Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 6 3 3
4
None
85 Peter Blomqvist Opel Årjängs MK 5 1 4
5 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 1 1 0B
25 Jörgen Palmquist Volvo Kolsva MS 4 1 3
42 John Fransson Saab Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 7 7 0S
53 Jimmy Kullander Toyota Finspångs MS 3 0S 3
5
None
30 Kenneth Ringström Saab Fjugesta 3 3 0S
40 Fredrik Karlsson Saab SMK Motala Bil 3 3 0B
44 Lina Zetterström Opel SMK Sala 7 4 3
54 Tobias Trejile Saab Skene MS Hejdu Hejdu Racing 5 0B 5
66 Kristofer Elsinen Saab Gnesta MK 5 3 2
78 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 0 0B 0B
6
None
8 Stefan Öster Audi SHRA Lindesberg 6 4 2
21 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 2 0B 2
55 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 5 1 4
63 Oscar Almqvist Opel Vetlanda RRC 4 2 2
76 Kenneth Jansson Opel Grödinge MK 3 3V 0S
10
K
7 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 6 4 2
15 Natalie Granfors Saab Eskilstuna EMK 4 0B 4
30 Kenneth Ringström Saab Fjugesta 3 3 0S
42 John Fransson Saab Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 7 7 0S
56 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 4 4 0S
76 Kenneth Jansson Opel Grödinge MK 3 3V 0S
12
J
15 Natalie Granfors Saab Eskilstuna EMK 4 0B 4
30 Kenneth Ringström Saab Fjugesta 3 3 0S
48 Mikael Andersson Volvo SHRA Lindesberg 7 3 4
72 Per Isaksson Opel SMK Sala 7 2 5
79 Felicia Häggberg Saab SMK Motala Bil 7 4 3
80 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 7 3 4
14
I
24 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 8 7 1
30 Kenneth Ringström Saab Fjugesta 3 3 0S
41 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 8 5 3
48 Mikael Andersson Volvo SHRA Lindesberg 7 3 4
83 Maria Jansson Saab Grödinge MK 8 5 3
84 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 8 4 4
16
H
13 Zackarias Granat Saab Degerfors RC 8 4 4
29 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik 8 3 5
32 Eric Jansson Saab Rosendals MK 8 4 4
41 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 8 5 3
45 Patric Björling Saab Katrineholms MK 9 7 2
48 Mikael Andersson Volvo SHRA Lindesberg 7 3 4
18
G
12 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 4 5
13 Zackarias Granat Saab Degerfors RC 8 4 4
20 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 9 5 4
32 Eric Jansson Saab Rosendals MK 8 4 4
34 Tony Lindstens Seat Borlänge MK 9 4 5
65 Ludvig Flink Saab Stockholm BK 9 5 4
20
F
4 Björn Eriksson Saab Fjugesta MS 9 2 7
20 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 9 5 4
28 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 10 5 5
34 Tony Lindstens Seat Borlänge MK 9 4 5
36 Kent Varg Volvo MK Team Westom 10 7 3
73 Michael Lundin Saab SMK Motala Bil Ledin Motorsport 9 2 7
23
E
22 Tobias Flink Saab Hallsbergs MK 10 5 5
28 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 10 5 5
36 Kent Varg Volvo MK Team Westom 10 7 3
51 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
57 Olov Mårtensson Peugeot Smk-Örebro Custom Racing AB 10 5 5
2 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 10 5 5
26
D
16 Rickard Andersson Opel Eskilstuna MK 11 4V 7
37 Casper Johansson Saab MK Ran 11 4 7
39 Carl Eriksson Volvo Strängnäs AMS 11 7 4
51 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
62 Sebastian Flink Saab MK Ran 11 7 4
2 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 10 5 5
29
C
9 Casper Granfors Saab Kolsva MS Östmarks 12 7 5
14 Andreas Wallberg Saab Östernärke RMC 12 7 5
16 Rickard Andersson Opel Eskilstuna MK 11 4V 7
43 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 12 7 5V
49 Tobias Vatvedt Nissan Kalmar MK 11 4 7
62 Sebastian Flink Saab MK Ran 11 7 4
32
B
6 Tommy Lind Saab SMK Sala 12 5 7
9 Casper Granfors Saab Kolsva MS Östmarks 12 7 5
16 Rickard Andersson Opel Eskilstuna MK 11 4V 7
46 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 12 5 7
69 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 12 5 7
71 Jens Selander Saab SMK Arboga 12 5 7
35
A
1 Mattias Ledin Saab MK Kopparberg Ledin Motorsport 14 7 7
19 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 14 7 7
35 Nicklas Hellsing Saab Fjugesta MS Team Nerike kugg & mekan motorsport 14 7 7
46 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 12 5 7
64 Robin Åkerstrand Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB 14 7 7
71 Jens Selander Saab SMK Arboga 12 5 7

Omgång:2

1
13 Zackarias Granat Saab Degerfors RC 8 4 4
37 Casper Johansson Saab MK Ran 11 4 7
40 Fredrik Karlsson Saab SMK Motala Bil 3 3 0B
72 Per Isaksson Opel SMK Sala 7 2 5
74 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 0 0EB 0EB
3
1 Mattias Ledin Saab MK Kopparberg Ledin Motorsport 14 7 7
28 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 10 5 5
62 Sebastian Flink Saab MK Ran 11 7 4
66 Kristofer Elsinen Saab Gnesta MK 5 3 2
77 Caroline Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 6 3 3
5
12 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 4 5
16 Rickard Andersson Opel Eskilstuna MK 11 4V 7
44 Lina Zetterström Opel SMK Sala 7 4 3
58 Jonatan Sjöstedt Mitsubishi SMK Vingåker 0 0B 0B
84 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 8 4 4
7
10 Gustav Fransson Saab Hallsbergs MK 5 3 2V
39 Carl Eriksson Volvo Strängnäs AMS 11 7 4
51 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
53 Jimmy Kullander Toyota Finspångs MS 3 0S 3
71 Jens Selander Saab SMK Arboga 12 5 7
9
31 Emelie Solstad Volvo Hallsbergs MK 4 2 2
57 Olov Mårtensson Peugeot Smk-Örebro Custom Racing AB 10 5 5
69 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 12 5 7
80 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 7 3 4
83 Maria Jansson Saab Grödinge MK 8 5 3
11
34 Tony Lindstens Seat Borlänge MK 9 4 5
36 Kent Varg Volvo MK Team Westom 10 7 3
45 Patric Björling Saab Katrineholms MK 9 7 2
46 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 12 5 7
56 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 4 4 0S
65 Ludvig Flink Saab Stockholm BK 9 5 4
13
20 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 9 5 4
25 Jörgen Palmquist Volvo Kolsva MS 4 1 3
33 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 2 0B 2
42 John Fransson Saab Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 7 7 0S
49 Tobias Vatvedt Nissan Kalmar MK 11 4 7
2 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 10 5 5
15
8 Stefan Öster Audi SHRA Lindesberg 6 4 2
19 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 14 7 7
30 Kenneth Ringström Saab Fjugesta 3 3 0S
32 Eric Jansson Saab Rosendals MK 8 4 4
43 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 12 7 5V
79 Felicia Häggberg Saab SMK Motala Bil 7 4 3
17
11 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 3 1 2
15 Natalie Granfors Saab Eskilstuna EMK 4 0B 4
29 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik 8 3 5
35 Nicklas Hellsing Saab Fjugesta MS Team Nerike kugg & mekan motorsport 14 7 7
50 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 3 3 0EB
59 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svenskrörtryckning AB 5 2 3
18
7 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 6 4 2
9 Casper Granfors Saab Kolsva MS Östmarks 12 7 5
26 Tommy Granat Opel Degerfors RC 1 0B 1
47 Emma Welin Saab Rasbo MK 6 3 3
48 Mikael Andersson Volvo SHRA Lindesberg 7 3 4
64 Robin Åkerstrand Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB 14 7 7
19
85 Peter Blomqvist Opel Årjängs MK 5 1 4
14 Andreas Wallberg Saab Östernärke RMC 12 7 5
24 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 8 7 1
41 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 8 5 3
63 Oscar Almqvist Opel Vetlanda RRC 4 2 2
73 Michael Lundin Saab SMK Motala Bil Ledin Motorsport 9 2 7
20
4 Björn Eriksson Saab Fjugesta MS 9 2 7
5 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 1 1 0B
22 Tobias Flink Saab Hallsbergs MK 10 5 5
38 Simon Arvidsson Opel Borlänge MK 4 0EB 4V
60 Ola Andersson Volvo Siljan BRK 2 2 0EB
76 Kenneth Jansson Opel Grödinge MK 3 3V 0S
21
6 Tommy Lind Saab SMK Sala 12 5 7
21 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 2 0B 2
52 Dennis Christensen Saab SMK Vingåker 6 3 3
54 Tobias Trejile Saab Skene MS Hejdu Hejdu Racing 5 0B 5
55 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 5 1 4
78 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 0 0B 0B

Omgång:1

1
9 Casper Granfors Saab Kolsva MS Östmarks 12 7 5
20 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 9 5 4
21 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 2 0B 2
31 Emelie Solstad Volvo Hallsbergs MK 4 2 2
76 Kenneth Jansson Opel Grödinge MK 3 3V 0S
79 Felicia Häggberg Saab SMK Motala Bil 7 4 3
3
32 Eric Jansson Saab Rosendals MK 8 4 4
46 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK 12 5 7
55 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 5 1 4
64 Robin Åkerstrand Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg AB 14 7 7
73 Michael Lundin Saab SMK Motala Bil Ledin Motorsport 9 2 7
77 Caroline Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 6 3 3
5
8 Stefan Öster Audi SHRA Lindesberg 6 4 2
28 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 10 5 5
45 Patric Björling Saab Katrineholms MK 9 7 2
53 Jimmy Kullander Toyota Finspångs MS 3 0S 3
59 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svenskrörtryckning AB 5 2 3
80 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 7 3 4
7
13 Zackarias Granat Saab Degerfors RC 8 4 4
14 Andreas Wallberg Saab Östernärke RMC 12 7 5
18 Jörgen Sturesson Saab Skene MS Hejdu Hejdu Racing 0 0B
58 Jonatan Sjöstedt Mitsubishi SMK Vingåker 0 0B 0B
65 Ludvig Flink Saab Stockholm BK 9 5 4
66 Kristofer Elsinen Saab Gnesta MK 5 3 2
9
12 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 4 5
22 Tobias Flink Saab Hallsbergs MK 10 5 5
26 Tommy Granat Opel Degerfors RC 1 0B 1
42 John Fransson Saab Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 7 7 0S
74 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 0 0EB 0EB
78 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 0 0B 0B
11
25 Jörgen Palmquist Volvo Kolsva MS 4 1 3
30 Kenneth Ringström Saab Fjugesta 3 3 0S
44 Lina Zetterström Opel SMK Sala 7 4 3
57 Olov Mårtensson Peugeot Smk-Örebro Custom Racing AB 10 5 5
62 Sebastian Flink Saab MK Ran 11 7 4
63 Oscar Almqvist Opel Vetlanda RRC 4 2 2
13
4 Björn Eriksson Saab Fjugesta MS 9 2 7
6 Tommy Lind Saab SMK Sala 12 5 7
7 Niclas Gustavsson Opel Hamre MK 6 4 2
10 Gustav Fransson Saab Hallsbergs MK 5 3 2V
11 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 3 1 2
43 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 12 7 5V
15
85 Peter Blomqvist Opel Årjängs MK 5 1 4
35 Nicklas Hellsing Saab Fjugesta MS Team Nerike kugg & mekan motorsport 14 7 7
40 Fredrik Karlsson Saab SMK Motala Bil 3 3 0B
67 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 2 2
84 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 8 4 4
2 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 10 5 5
17
39 Carl Eriksson Volvo Strängnäs AMS 11 7 4
48 Mikael Andersson Volvo SHRA Lindesberg 7 3 4
49 Tobias Vatvedt Nissan Kalmar MK 11 4 7
54 Tobias Trejile Saab Skene MS Hejdu Hejdu Racing 5 0B 5
60 Ola Andersson Volvo Siljan BRK 2 2 0EB
69 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 12 5 7
18
19 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 14 7 7
33 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 2 0B 2
34 Tony Lindstens Seat Borlänge MK 9 4 5
41 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 8 5 3
50 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 3 3 0EB
19
3 Jimmy Karlsson Saab Skepptuna MK 0 0B
36 Kent Varg Volvo MK Team Westom 10 7 3
37 Casper Johansson Saab MK Ran 11 4 7
38 Simon Arvidsson Opel Borlänge MK 4 0EB 4V
51 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
52 Dennis Christensen Saab SMK Vingåker 6 3 3
20
1 Mattias Ledin Saab MK Kopparberg Ledin Motorsport 14 7 7
5 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 1 1 0B
16 Rickard Andersson Opel Eskilstuna MK 11 4V 7
29 Hampus Johansson Saab SMK Valdemarsvik 8 3 5
71 Jens Selander Saab SMK Arboga 12 5 7
72 Per Isaksson Opel SMK Sala 7 2 5
21
15 Natalie Granfors Saab Eskilstuna EMK 4 0B 4
24 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 8 7 1
47 Emma Welin Saab Rasbo MK 6 3 3
56 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 4 4 0S
83 Maria Jansson Saab Grödinge MK 8 5 3

Omgång:Final

7
None
214 Johnny Andersson Volkswagen SMK Linde 2 2 0B
224 Michael Johansson Volvo MK Kinda 5 3 2
226 Joakim Thylen Volvo Vetlanda RRC 4 3 1
230 Rikard Svensson Volvo Ydre MK 3 1 2
244 Glenn Ericsson Volvo Kmc-Bil 3 3 0S
8
None
205 Mikael Eriksson Volvo SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 3 3 0B
208 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 4 4 0S
213 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 3 2
221 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 3 1 2
243 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 4 0B 4
9
None
202 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 3 2 1
229 Fredrik Köhler Volkswagen MK Ramunder 5 5V 0VB
231 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny ks Alltjänst AB 2 1 1
241 Patrik Scherp Volvo Stockholmsbilklubb 4 0TB 4
254 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 3 0B 3
11
I
205 Mikael Eriksson Volvo SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 3 3 0B
213 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 3 2
229 Fredrik Köhler Volkswagen MK Ramunder 5 5V 0VB
230 Rikard Svensson Volvo Ydre MK 3 1 2
241 Patrik Scherp Volvo Stockholmsbilklubb 4 0TB 4
244 Glenn Ericsson Volvo Kmc-Bil 3 3 0S
13
H
255 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed Benny K:s Alltjänst AB 5 3 2
210 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga 5 2 3
213 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 3 2
230 Rikard Svensson Volvo Ydre MK 3 1 2
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
240 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 5 2 3
15
G
212 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 7 4 3
223 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 6 4 2
230 Rikard Svensson Volvo Ydre MK 3 1 2
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
235 Jimmie Sahlberg Volvo Hallsbergs MK 6 1 5
253 Niklas Nyden Skoda Kolsva MS 6 4V 2
19
F
207 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 7 4 3
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
234 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 7 2 5
235 Jimmie Sahlberg Volvo Hallsbergs MK 6 1 5
251 John Öberg Volvo MK Team Westom 7 4 3
252 Erik Ceder Volvo Borlänge MK 7 2 5
22
E
218 Niclas Karlsson Volkswagen Ydre MK 8 3 5
219 David Barfeld Volvo Haninge MK 8 4 4
227 Edvin Johansson Volvo MK Ran 7 0B 7
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
235 Jimmie Sahlberg Volvo Hallsbergs MK 6 1 5
245 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 7 0B 7
25
D
206 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta 9 5 4
216 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 10 7 3V
228 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 9 5 4
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
239 Håkan Persson Volkswagen Laxå MK CUSTOM RACING AB 9 5 4
245 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 7 0B 7
28
C
222 Anders Göransson Volvo Åby MK 10 3 7
232 Jimmy Larsson Volkswagen SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 10 5 5
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
245 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 7 0B 7
246 Mattias Damgren Volvo Hallsberg MK 11 7 4
250 Tony Ohlsson Volkswagen SMK Nyköping 10 5 5
31
B
209 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 11 7 4
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
237 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 12 7 5
238 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 12 7 5
246 Mattias Damgren Volvo Hallsberg MK 11 7 4
248 Roland Ehnström Volvo Skepptuna MK 11 4 7
34
A
201 Daniel Wall Volvo MSK Kvarnvingarna 14 7 7
204 Kevin Karlsson Volkswagen Ydre MK 14 7 7
211 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 12 5 7
217 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 14 7 7
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
238 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 12 7 5

Omgång:2

2
210 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga 5 2 3
221 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 3 1 2
231 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny ks Alltjänst AB 2 1 1
241 Patrik Scherp Volvo Stockholmsbilklubb 4 0TB 4
245 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 7 0B 7
252 Erik Ceder Volvo Borlänge MK 7 2 5
4
205 Mikael Eriksson Volvo SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 3 3 0B
207 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 7 4 3
217 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 14 7 7
224 Michael Johansson Volvo MK Kinda 5 3 2
228 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 9 5 4
238 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 12 7 5
6
206 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta 9 5 4
212 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 7 4 3
222 Anders Göransson Volvo Åby MK 10 3 7
226 Joakim Thylen Volvo Vetlanda RRC 4 3 1
230 Rikard Svensson Volvo Ydre MK 3 1 2
234 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 7 2 5
8
255 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed Benny K:s Alltjänst AB 5 3 2
202 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 3 2 1
216 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 10 7 3V
227 Edvin Johansson Volvo MK Ran 7 0B 7
239 Håkan Persson Volkswagen Laxå MK CUSTOM RACING AB 9 5 4
250 Tony Ohlsson Volkswagen SMK Nyköping 10 5 5
10
213 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 3 2
218 Niclas Karlsson Volkswagen Ydre MK 8 3 5
229 Fredrik Köhler Volkswagen MK Ramunder 5 5V 0VB
240 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 5 2 3
246 Mattias Damgren Volvo Hallsberg MK 11 7 4
248 Roland Ehnström Volvo Skepptuna MK 11 4 7
12
208 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 4 4 0S
211 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 12 5 7
214 Johnny Andersson Volkswagen SMK Linde 2 2 0B
235 Jimmie Sahlberg Volvo Hallsbergs MK 6 1 5
243 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 4 0B 4
244 Glenn Ericsson Volvo Kmc-Bil 3 3 0S
14
204 Kevin Karlsson Volkswagen Ydre MK 14 7 7
209 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 11 7 4
223 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 6 4 2
237 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 12 7 5
251 John Öberg Volvo MK Team Westom 7 4 3
16
201 Daniel Wall Volvo MSK Kvarnvingarna 14 7 7
219 David Barfeld Volvo Haninge MK 8 4 4
232 Jimmy Larsson Volkswagen SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 10 5 5
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
253 Niklas Nyden Skoda Kolsva MS 6 4V 2
254 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 3 0B 3

Omgång:1

2
202 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 3 2 1
211 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 12 5 7
218 Niclas Karlsson Volkswagen Ydre MK 8 3 5
219 David Barfeld Volvo Haninge MK 8 4 4
221 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 3 1 2
237 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 12 7 5
4
255 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed Benny K:s Alltjänst AB 5 3 2
206 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta 9 5 4
217 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 14 7 7
240 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 5 2 3
243 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 4 0B 4
253 Niklas Nyden Skoda Kolsva MS 6 4V 2
6
214 Johnny Andersson Volkswagen SMK Linde 2 2 0B
216 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 10 7 3V
223 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 6 4 2
224 Michael Johansson Volvo MK Kinda 5 3 2
231 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny ks Alltjänst AB 2 1 1
232 Jimmy Larsson Volkswagen SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 10 5 5
8
201 Daniel Wall Volvo MSK Kvarnvingarna 14 7 7
207 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 7 4 3
226 Joakim Thylen Volvo Vetlanda RRC 4 3 1
229 Fredrik Köhler Volkswagen MK Ramunder 5 5V 0VB
235 Jimmie Sahlberg Volvo Hallsbergs MK 6 1 5
252 Erik Ceder Volvo Borlänge MK 7 2 5
10
212 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 7 4 3
238 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 12 7 5
244 Glenn Ericsson Volvo Kmc-Bil 3 3 0S
245 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 7 0B 7
250 Tony Ohlsson Volkswagen SMK Nyköping 10 5 5
254 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 3 0B 3
12
208 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 4 4 0S
209 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 11 7 4
210 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga 5 2 3
213 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 3 2
230 Rikard Svensson Volvo Ydre MK 3 1 2
239 Håkan Persson Volkswagen Laxå MK CUSTOM RACING AB 9 5 4
14
203 Christian Berg Volvo Målilla MK Bilklubb 0 0S
222 Anders Göransson Volvo Åby MK 10 3 7
227 Edvin Johansson Volvo MK Ran 7 0B 7
228 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 9 5 4
246 Mattias Damgren Volvo Hallsberg MK 11 7 4
251 John Öberg Volvo MK Team Westom 7 4 3
16
204 Kevin Karlsson Volkswagen Ydre MK 14 7 7
205 Mikael Eriksson Volvo SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 3 3 0B
233 Tobias Göransson Volvo Boxholms MK 6 5 1
234 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 7 2 5
241 Patrik Scherp Volvo Stockholmsbilklubb 4 0TB 4
248 Roland Ehnström Volvo Skepptuna MK 11 4 7

Omgång:Final

17
F
305 Ossian Karlsson Volvo Ydre MK 5 3 2
310 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 2 2 0B
315 Filip Jansson Saab Rosendals MK 3 0S 3
316 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 3 0B 3
323 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 4 0B 4
21
E
306 Anton Wallberg Saab Östernärkes RMC 6 2 4
307 Anton Säterlid Honda SHRA Lindesberg 6 3 3
315 Filip Jansson Saab Rosendals MK 3 0S 3
316 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 3 0B 3
318 Isac Åhman Volvo MK Ran 5 0S 5
321 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 6 4 2
24
D
304 Elias Hermansson Volvo SHRA Avesta 7 4 3
309 Zeth Enarsson Saab SMK Arboga 8 7 1
313 Hampus Åkerlind Volvo Flen 7 4 3
315 Filip Jansson Saab Rosendals MK 3 0S 3
316 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 3 0B 3
327 Stina Nyströmer Saab Fjugesta MS 7 5 2
27
C
328 Joel Björkman Volvo Fms 8 3 5
303 Kim Håkansson Volkswagen Bollnäs MK 9 5 4V
308 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 4 4
315 Filip Jansson Saab Rosendals MK 3 0S 3
316 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 3 0B 3
324 Lovis Jansson Saab Bortkyrka MK 8 3 5
30
B
303 Kim Håkansson Volkswagen Bollnäs MK 9 5 4V
308 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 4 4
311 Victor Nyströmer Saab Fjugesta MS 9 5 4
317 Ida Nylin Saab MK Ran 9 4 5
320 Oscar Eriksson Mercedes Sunnansjö MK 12 5 7
322 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
33
A
301 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 14 7 7
308 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 4 4
312 Rasmus Lindberg Saab Orust Billsport Klubb 14 7 7
314 Filip Bernström Saab MK Ran 14 7 7
322 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
325 Isac Torlamb Volvo Tjust MK 14 7 7

Omgång:2

22
306 Anton Wallberg Saab Östernärkes RMC 6 2 4
307 Anton Säterlid Honda SHRA Lindesberg 6 3 3
310 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 2 2 0B
317 Ida Nylin Saab MK Ran 9 4 5
325 Isac Torlamb Volvo Tjust MK 14 7 7
23
311 Victor Nyströmer Saab Fjugesta MS 9 5 4
315 Filip Jansson Saab Rosendals MK 3 0S 3
319 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks bildemontering 0 0B 0EB
320 Oscar Eriksson Mercedes Sunnansjö MK 12 5 7
322 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
24
304 Elias Hermansson Volvo SHRA Avesta 7 4 3
309 Zeth Enarsson Saab SMK Arboga 8 7 1
314 Filip Bernström Saab MK Ran 14 7 7
321 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 6 4 2
323 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 4 0B 4
324 Lovis Jansson Saab Bortkyrka MK 8 3 5
25
301 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 14 7 7
305 Ossian Karlsson Volvo Ydre MK 5 3 2
308 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 4 4
313 Hampus Åkerlind Volvo Flen 7 4 3
318 Isac Åhman Volvo MK Ran 5 0S 5
26
328 Joel Björkman Volvo Fms 8 3 5
303 Kim Håkansson Volkswagen Bollnäs MK 9 5 4V
312 Rasmus Lindberg Saab Orust Billsport Klubb 14 7 7
316 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 3 0B 3
326 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 0 0B 0EB
327 Stina Nyströmer Saab Fjugesta MS 7 5 2

Omgång:1

22
328 Joel Björkman Volvo Fms 8 3 5
306 Anton Wallberg Saab Östernärkes RMC 6 2 4
308 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 4 4
311 Victor Nyströmer Saab Fjugesta MS 9 5 4
314 Filip Bernström Saab MK Ran 14 7 7
23
305 Ossian Karlsson Volvo Ydre MK 5 3 2
309 Zeth Enarsson Saab SMK Arboga 8 7 1
315 Filip Jansson Saab Rosendals MK 3 0S 3
317 Ida Nylin Saab MK Ran 9 4 5
327 Stina Nyströmer Saab Fjugesta MS 7 5 2
24
316 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 3 0B 3
318 Isac Åhman Volvo MK Ran 5 0S 5
321 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 6 4 2
322 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 10 5 5
325 Isac Torlamb Volvo Tjust MK 14 7 7
25
303 Kim Håkansson Volkswagen Bollnäs MK 9 5 4V
310 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 2 2 0B
312 Rasmus Lindberg Saab Orust Billsport Klubb 14 7 7
313 Hampus Åkerlind Volvo Flen 7 4 3
319 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks bildemontering 0 0B 0EB
324 Lovis Jansson Saab Bortkyrka MK 8 3 5
26
301 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 14 7 7
304 Elias Hermansson Volvo SHRA Avesta 7 4 3
307 Anton Säterlid Honda SHRA Lindesberg 6 3 3
320 Oscar Eriksson Mercedes Sunnansjö MK 12 5 7
323 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 4 0B 4
326 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 0 0B 0EB