Br Stighs Racet (Finspångs MS)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

2
C
2 Joakim Pettersson Volvo MK Ramunder Tholmarks uthyrning 15 3 5 7
25 Benny Karlsson Volvo MK Speed 16 2 7 7
36 David Barfeld Saab Haninge MK BDS MOTORSPORT! 15 7 5 3
38 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 15 5 5 5
46 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 16 5 4 7
49 Robin Johansson Saab MK Scandia 16 5 7 4V
6
B
27 Filip Kardell Nissan Ydre MK 17 5 7 5
35 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
44 Mikael Andersson Saab Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 17 5 7 5
46 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 16 5 4 7
57 Kent Varg Volvo MK Team Westom 18 7 4 7
63 Morgan Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 7 5
10
A
14 Tobias Göransson Saab Boxholms MK 19 7 5 7
33 André Brustuen Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
44 Mikael Andersson Saab Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 17 5 7 5
48 Staffan Nilsson Volvo Säffle MC 18 4 7 7
53 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 5 7
66 Jonathan Andersson Volvo MK Ramunder 19 7 7 5

Omgång:3

47
2 Joakim Pettersson Volvo MK Ramunder Tholmarks uthyrning 15 3 5 7
5 Pontus Åkerlind Volvo Flens MS 6 2 4 0B
44 Mikael Andersson Saab Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 17 5 7 5
56 Martin Wigren Saab SMK Valdemarsvik 9 4 2 3
60 Martin Ahl Volvo Borlänge MK 8 2 4 2
62 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 12 5 3 4
48
13 Nicke Hindsjö Volvo Säffle MK 13 4 7 2
16 Daniel Ahl Volvo Borlänge MK 13 7 3 3
53 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 5 7
63 Morgan Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 7 5
67 Mikael Brandow Volvo Ljungsbro MK 11 5 2 4
49
28 Jimmy Rask Saab Finspångs MS 11 3 4V 4
31 Mikael Eriksson Saab MK Speed åk nynäshamns folkracefestival 8 3 3 2
33 André Brustuen Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
55 Joel Karlsson Volvo Tjust MK 13 7 3 3
66 Jonathan Andersson Volvo MK Ramunder 19 7 7 5
50
7 Joakim Skilberg Volvo MK Speed 9 4 2 3
9 Anders Göransson BMW Åby MK 9 0S 5 4
11 Karl-Walter Simon Norman Saab Falköpings MK 14 5 4 5
19 Fredrik Engstrand Volvo Åtvidabergs MK 7 3 4 0EB
46 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 16 5 4 7
47 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 0S 5 0B
51
22 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 8 0B 4V 4
23 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 6 3 2 1
30 Erik Ceder Volvo Borlänge MK 8 3 3 2
35 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
45 Martin Hugosson Volvo Tjust MK 10 2 5 3
68 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 12 4 1 7
52
8 Sebastian Skullman Saab MK Ramunder 10 2 5 3
24 Jonas Andersson Wigren Saab SMK Valdemarsvik 8 3 0B 5
32 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 5 4 1 0B
34 Elias Anderberg Volkswagen Årjängs MK 8 4 0TB 4
57 Kent Varg Volvo MK Team Westom 18 7 4 7
59 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 6 3 3 0B
53
20 Marcus Petersson Volvo SMK Valdemarsvik 6 0B 2 4
25 Benny Karlsson Volvo MK Speed 16 2 7 7
38 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 15 5 5 5
51 Jimmy Carlson Suzuki Finspångs MS 9 4 3 2
64 Marcus Eriksson Volvo Tjust MK 8 3 2 3
54
14 Tobias Göransson Saab Boxholms MK 19 7 5 7
27 Filip Kardell Nissan Ydre MK 17 5 7 5
29 Pierre Oskarsson Volvo MSK Kvarnvingarna 10 5 3 2
36 David Barfeld Saab Haninge MK BDS MOTORSPORT! 15 7 5 3
49 Robin Johansson Saab MK Scandia 16 5 7 4V
55
17 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 6 0B 4 2
21 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 0 0B 0S 0B
42 Dennis Ånell Volvo Östergyllen RC 8 2 3 3
43 Christian Engström Saab MK Ramunder 12 4 3 5V
48 Staffan Nilsson Volvo Säffle MC 18 4 7 7
50 Simon Hollén Liljestedt Saab MK Speed 12 1V 7 4

Omgång:2

24
8 Sebastian Skullman Saab MK Ramunder 10 2 5 3
19 Fredrik Engstrand Volvo Åtvidabergs MK 7 3 4 0EB
31 Mikael Eriksson Saab MK Speed åk nynäshamns folkracefestival 8 3 3 2
49 Robin Johansson Saab MK Scandia 16 5 7 4V
67 Mikael Brandow Volvo Ljungsbro MK 11 5 2 4
25
16 Daniel Ahl Volvo Borlänge MK 13 7 3 3
17 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 6 0B 4 2
32 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 5 4 1 0B
36 David Barfeld Saab Haninge MK BDS MOTORSPORT! 15 7 5 3
56 Martin Wigren Saab SMK Valdemarsvik 9 4 2 3
66 Jonathan Andersson Volvo MK Ramunder 19 7 7 5
26
3 Alex Brandow Volvo Ljungsbro MK 0 0B 0EB
9 Anders Göransson BMW Åby MK 9 0S 5 4
22 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 8 0B 4V 4
34 Elias Anderberg Volkswagen Årjängs MK 8 4 0TB 4
50 Simon Hollén Liljestedt Saab MK Speed 12 1V 7 4
62 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 12 5 3 4
27
6 Jesper Nilsson Saab Finspång MS M LIMITS MOTORSPORTPRODUKTER 2 0B 2
33 André Brustuen Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
51 Jimmy Carlson Suzuki Finspångs MS 9 4 3 2
53 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 5 7
57 Kent Varg Volvo MK Team Westom 18 7 4 7
28
10 Hampus Castenfall Saab Åtvidabergs MK 0 0JEB 0EB
23 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 6 3 2 1
43 Christian Engström Saab MK Ramunder 12 4 3 5V
47 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 0S 5 0B
60 Martin Ahl Volvo Borlänge MK 8 2 4 2
63 Morgan Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 7 5
29
5 Pontus Åkerlind Volvo Flens MS 6 2 4 0B
7 Joakim Skilberg Volvo MK Speed 9 4 2 3
27 Filip Kardell Nissan Ydre MK 17 5 7 5
38 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 15 5 5 5
42 Dennis Ånell Volvo Östergyllen RC 8 2 3 3
30
13 Nicke Hindsjö Volvo Säffle MK 13 4 7 2
14 Tobias Göransson Saab Boxholms MK 19 7 5 7
28 Jimmy Rask Saab Finspångs MS 11 3 4V 4
59 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 6 3 3 0B
64 Marcus Eriksson Volvo Tjust MK 8 3 2 3
68 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 12 4 1 7
31
2 Joakim Pettersson Volvo MK Ramunder Tholmarks uthyrning 15 3 5 7
4 Viktor Kardell Saab Ydre MK 11 7 4
20 Marcus Petersson Volvo SMK Valdemarsvik 6 0B 2 4
30 Erik Ceder Volvo Borlänge MK 8 3 3 2
48 Staffan Nilsson Volvo Säffle MC 18 4 7 7
32
11 Karl-Walter Simon Norman Saab Falköpings MK 14 5 4 5
21 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 0 0B 0S 0B
25 Benny Karlsson Volvo MK Speed 16 2 7 7
29 Pierre Oskarsson Volvo MSK Kvarnvingarna 10 5 3 2
37 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 0 0B 0B
45 Martin Hugosson Volvo Tjust MK 10 2 5 3
33
24 Jonas Andersson Wigren Saab SMK Valdemarsvik 8 3 0B 5
35 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
44 Mikael Andersson Saab Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 17 5 7 5
46 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 16 5 4 7
55 Joel Karlsson Volvo Tjust MK 13 7 3 3

Omgång:1

1
7 Joakim Skilberg Volvo MK Speed 9 4 2 3
8 Sebastian Skullman Saab MK Ramunder 10 2 5 3
17 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 6 0B 4 2
33 André Brustuen Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
63 Morgan Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 7 5
64 Marcus Eriksson Volvo Tjust MK 8 3 2 3
2
4 Viktor Kardell Saab Ydre MK 11 7 4
5 Pontus Åkerlind Volvo Flens MS 6 2 4 0B
19 Fredrik Engstrand Volvo Åtvidabergs MK 7 3 4 0EB
29 Pierre Oskarsson Volvo MSK Kvarnvingarna 10 5 3 2
50 Simon Hollén Liljestedt Saab MK Speed 12 1V 7 4
68 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 12 4 1 7
3
2 Joakim Pettersson Volvo MK Ramunder Tholmarks uthyrning 15 3 5 7
10 Hampus Castenfall Saab Åtvidabergs MK 0 0JEB 0EB
13 Nicke Hindsjö Volvo Säffle MK 13 4 7 2
25 Benny Karlsson Volvo MK Speed 16 2 7 7
27 Filip Kardell Nissan Ydre MK 17 5 7 5
35 Pontus Ny Opel Gnesta MK 17 7 5 5
4
3 Alex Brandow Volvo Ljungsbro MK 0 0B 0EB
11 Karl-Walter Simon Norman Saab Falköpings MK 14 5 4 5
16 Daniel Ahl Volvo Borlänge MK 13 7 3 3
23 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 6 3 2 1
40 Filip Evertsson Saab Skövde MK 0
51 Jimmy Carlson Suzuki Finspångs MS 9 4 3 2
5
22 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 8 0B 4V 4
28 Jimmy Rask Saab Finspångs MS 11 3 4V 4
42 Dennis Ånell Volvo Östergyllen RC 8 2 3 3
46 Tim Bjärud Saab MK Ramunder 16 5 4 7
56 Martin Wigren Saab SMK Valdemarsvik 9 4 2 3
57 Kent Varg Volvo MK Team Westom 18 7 4 7
6
9 Anders Göransson BMW Åby MK 9 0S 5 4
21 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 0 0B 0S 0B
30 Erik Ceder Volvo Borlänge MK 8 3 3 2
32 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 5 4 1 0B
38 Mikael Åström Volvo MK Ramunder 15 5 5 5
53 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 5 7
7
14 Tobias Göransson Saab Boxholms MK 19 7 5 7
31 Mikael Eriksson Saab MK Speed åk nynäshamns folkracefestival 8 3 3 2
34 Elias Anderberg Volkswagen Årjängs MK 8 4 0TB 4
44 Mikael Andersson Saab Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 17 5 7 5
47 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 5 0S 5 0B
8
24 Jonas Andersson Wigren Saab SMK Valdemarsvik 8 3 0B 5
45 Martin Hugosson Volvo Tjust MK 10 2 5 3
48 Staffan Nilsson Volvo Säffle MC 18 4 7 7
62 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 12 5 3 4
66 Jonathan Andersson Volvo MK Ramunder 19 7 7 5
9
6 Jesper Nilsson Saab Finspång MS M LIMITS MOTORSPORTPRODUKTER 2 0B 2
20 Marcus Petersson Volvo SMK Valdemarsvik 6 0B 2 4
36 David Barfeld Saab Haninge MK BDS MOTORSPORT! 15 7 5 3
37 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 0 0B 0B
67 Mikael Brandow Volvo Ljungsbro MK 11 5 2 4
10
43 Christian Engström Saab MK Ramunder 12 4 3 5V
49 Robin Johansson Saab MK Scandia 16 5 7 4V
55 Joel Karlsson Volvo Tjust MK 13 7 3 3
59 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 6 3 3 0B
60 Martin Ahl Volvo Borlänge MK 8 2 4 2

Omgång:Final

1
C
106 Hampus Carlson Opel Finspångs MS 10 2 3 5
113 Wilmer Nordenvall Volvo MK Ramunder 12 3 5 4
116 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 11 4 4 3
117 Julius Nicander Volvo Norrköpings MK 13 7 4 2
123 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 10 3 4V 3
127 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 0S 5 5
5
B
102 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 17 5 7 5
115 Alice Johansson Saab Finspångs MS 15 7 3 5
116 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 11 4 4 3
119 Victor Skoog Volvo SMK Eda 14 7 3 4
121 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 17 5 7 5
130 Joel Björkman Volvo Finspångs MS 13 5 4 4
9
A
104 Filip Bernström Saab MK Ran 19 7 5 7
107 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 17 5 5 7
120 Isac Åhman Volvo MK Ran 17 3 7 7
121 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 17 5 7 5
125 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 18 4 7 7
128 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 21 7 7 7

Omgång:3

56
103 Robin Pettersson Volvo MK Ramunder Tholmarks uthyrning 7 3 4 0B
112 Engla Anderberg Volvo Årjängs MK 8 2 2 4
115 Alice Johansson Saab Finspångs MS 15 7 3 5
120 Isac Åhman Volvo MK Ran 17 3 7 7
123 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 10 3 4V 3
57
102 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 17 5 7 5
124 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 9 2 3 4
125 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 18 4 7 7
126 Ida Nylin Saab MK Ran 2 2J 0S 0S
129 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 8 0B 5 3
58
111 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 7 4 0B 3
118 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 7 5 2 0EB
121 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 17 5 7 5
128 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 21 7 7 7
130 Joel Björkman Volvo Finspångs MS 13 5 4 4
59
104 Filip Bernström Saab MK Ran 19 7 5 7
106 Hampus Carlson Opel Finspångs MS 10 2 3 5
109 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 6 0B 3 3
110 Ebba Valett Saab SMK Nyköping 8 4 2 2
119 Victor Skoog Volvo SMK Eda 14 7 3 4
60
107 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 17 5 5 7
113 Wilmer Nordenvall Volvo MK Ramunder 12 3 5 4
116 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 11 4 4 3
117 Julius Nicander Volvo Norrköpings MK 13 7 4 2
127 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 0S 5 5

Omgång:2

34
104 Filip Bernström Saab MK Ran 19 7 5 7
115 Alice Johansson Saab Finspångs MS 15 7 3 5
116 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 11 4 4 3
126 Ida Nylin Saab MK Ran 2 2J 0S 0S
128 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 21 7 7 7
35
106 Hampus Carlson Opel Finspångs MS 10 2 3 5
112 Engla Anderberg Volvo Årjängs MK 8 2 2 4
117 Julius Nicander Volvo Norrköpings MK 13 7 4 2
121 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 17 5 7 5
129 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 8 0B 5 3
36
102 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 17 5 7 5
103 Robin Pettersson Volvo MK Ramunder Tholmarks uthyrning 7 3 4 0B
107 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 17 5 5 7
118 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 7 5 2 0EB
119 Victor Skoog Volvo SMK Eda 14 7 3 4
122 Lucas Gustavsson Saab Åtvidabergs MK 0 0EB 0EB
37
110 Ebba Valett Saab SMK Nyköping 8 4 2 2
113 Wilmer Nordenvall Volvo MK Ramunder 12 3 5 4
120 Isac Åhman Volvo MK Ran 17 3 7 7
124 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 9 2 3 4
130 Joel Björkman Volvo Finspångs MS 13 5 4 4
38
109 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 6 0B 3 3
111 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 7 4 0B 3
123 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 10 3 4V 3
125 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 18 4 7 7
127 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 0S 5 5

Omgång:1

11
102 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 17 5 7 5
104 Filip Bernström Saab MK Ran 19 7 5 7
111 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 7 4 0B 3
112 Engla Anderberg Volvo Årjängs MK 8 2 2 4
113 Wilmer Nordenvall Volvo MK Ramunder 12 3 5 4
12
109 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 6 0B 3 3
117 Julius Nicander Volvo Norrköpings MK 13 7 4 2
122 Lucas Gustavsson Saab Åtvidabergs MK 0 0EB 0EB
126 Ida Nylin Saab MK Ran 2 2J 0S 0S
130 Joel Björkman Volvo Finspångs MS 13 5 4 4
13
116 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 11 4 4 3
119 Victor Skoog Volvo SMK Eda 14 7 3 4
121 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 17 5 7 5
123 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 10 3 4V 3
124 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 9 2 3 4
14
106 Hampus Carlson Opel Finspångs MS 10 2 3 5
107 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 17 5 5 7
120 Isac Åhman Volvo MK Ran 17 3 7 7
125 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 18 4 7 7
128 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 21 7 7 7
15
103 Robin Pettersson Volvo MK Ramunder Tholmarks uthyrning 7 3 4 0B
110 Ebba Valett Saab SMK Nyköping 8 4 2 2
115 Alice Johansson Saab Finspångs MS 15 7 3 5
118 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 7 5 2 0EB
127 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 10 0S 5 5
129 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 8 0B 5 3

Omgång:Final

3
B
203 Engla Johansson Saab Finspångs MS 11 5 2 4V
207 Jenny Rask Saab Finspångs MS 11 4 3 4
209 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 0B 5 7
215 Jennifer Brangenfeldt Volvo MK Ramunder 11 4 5 2
220 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 4 4 4
222 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 13 7 1 5
7
A
203 Engla Johansson Saab Finspångs MS 11 5 2 4V
205 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 7 7 3
212 Klara Nylin Saab MK Ran 14 4 3 7
216 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 14 0B 7 7
219 Sofie Eriksson Saab MK Speed åk nynäshamns folkracefestival 15 5 5 5
223 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 7 4 5

Omgång:3

61
204 Julia Mejermo Opel SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 5 5 0B 0EB
210 Ebba Jorhammar Volvo Finspångs MS M limits motorsportprodukter 10 0B 7 3
212 Klara Nylin Saab MK Ran 14 4 3 7
215 Jennifer Brangenfeldt Volvo MK Ramunder 11 4 5 2
219 Sofie Eriksson Saab MK Speed åk nynäshamns folkracefestival 15 5 5 5
220 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 4 4 4
62
205 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 7 7 3
207 Jenny Rask Saab Finspångs MS 11 4 3 4
209 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 0B 5 7
211 Linnea Granberg Volvo Åby MK 4 2 1 1
213 Ingrid Engstrand Volvo Åtvidabergs MK 9 3 4 2
223 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 7 4 5
63
201 Eva Pettersson Saab Östernärkes RMC 7 5 0B 2
203 Engla Johansson Saab Finspångs MS 11 5 2 4V
214 Sara Andersson Volvo Åtvidabergs MK 2 0B 2 0EB
216 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 14 0B 7 7
217 Josefine Eriksson Volvo Tjust MK 10 7 0S 3
222 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 13 7 1 5

Omgång:2

39
201 Eva Pettersson Saab Östernärkes RMC 7 5 0B 2
204 Julia Mejermo Opel SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 5 5 0B 0EB
209 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 0B 5 7
210 Ebba Jorhammar Volvo Finspångs MS M limits motorsportprodukter 10 0B 7 3
213 Ingrid Engstrand Volvo Åtvidabergs MK 9 3 4 2
217 Josefine Eriksson Volvo Tjust MK 10 7 0S 3
40
207 Jenny Rask Saab Finspångs MS 11 4 3 4
211 Linnea Granberg Volvo Åby MK 4 2 1 1
214 Sara Andersson Volvo Åtvidabergs MK 2 0B 2 0EB
215 Jennifer Brangenfeldt Volvo MK Ramunder 11 4 5 2
216 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 14 0B 7 7
220 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 4 4 4
42
203 Engla Johansson Saab Finspångs MS 11 5 2 4V
205 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 7 7 3
212 Klara Nylin Saab MK Ran 14 4 3 7
219 Sofie Eriksson Saab MK Speed åk nynäshamns folkracefestival 15 5 5 5
222 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 13 7 1 5
223 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 7 4 5

Omgång:1

16
203 Engla Johansson Saab Finspångs MS 11 5 2 4V
205 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 7 7 3
209 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 0B 5 7
212 Klara Nylin Saab MK Ran 14 4 3 7
214 Sara Andersson Volvo Åtvidabergs MK 2 0B 2 0EB
17
204 Julia Mejermo Opel SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 5 5 0B 0EB
211 Linnea Granberg Volvo Åby MK 4 2 1 1
213 Ingrid Engstrand Volvo Åtvidabergs MK 9 3 4 2
215 Jennifer Brangenfeldt Volvo MK Ramunder 11 4 5 2
222 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 13 7 1 5
18
207 Jenny Rask Saab Finspångs MS 11 4 3 4
216 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 14 0B 7 7
217 Josefine Eriksson Volvo Tjust MK 10 7 0S 3
219 Sofie Eriksson Saab MK Speed åk nynäshamns folkracefestival 15 5 5 5
19
201 Eva Pettersson Saab Östernärkes RMC 7 5 0B 2
202 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 3 3
210 Ebba Jorhammar Volvo Finspångs MS M limits motorsportprodukter 10 0B 7 3
220 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 4 4 4
223 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 7 4 5

Omgång:Final

4
B
304 Lars-Göran Fritz Volvo Östernärkes RMC 13 4 4 5
311 Niklas Bjärud Volvo MK Ramunder 13 5 5 3
312 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 12 5 2 5
319 Dennis Andersson Volvo MK Ramunder 17 7 5 5
320 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 13 7 4V 2
322 Hans Jonsson Saab Nora MK 12 4 5 3
8
A
306 Bo Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs motorsport 18 7 7 4V
307 Pher Göransson Saab Boxholms MK 18 4 7 7
313 Johan Andersson Volvo MK Ramunder Bulk och containerfrakt i Norrköping ab 19 5 7 7
317 Arne Andersson Volkswagen Norrköpings MK 17 3 7 7
319 Dennis Andersson Volvo MK Ramunder 17 7 5 5
323 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder Bulk & containerfrakt i norrköping AB Motorsport Team 19 7 5 7

Omgång:3

64
303 Ingemar Widén Opel MK Team Westom 8 4 0B 4
312 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 12 5 2 5
316 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 5 5 0B 0S
323 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder Bulk & containerfrakt i norrköping AB Motorsport Team 19 7 5 7
65
306 Bo Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs motorsport 18 7 7 4V
307 Pher Göransson Saab Boxholms MK 18 4 7 7
311 Niklas Bjärud Volvo MK Ramunder 13 5 5 3
319 Dennis Andersson Volvo MK Ramunder 17 7 5 5
320 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 13 7 4V 2
66
304 Lars-Göran Fritz Volvo Östernärkes RMC 13 4 4 5
305 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 8 2 3 3
308 Veijo Hietala Saab Finspångs MS 5 2 3 0EB
309 Jarmo Karjalainen Saab SMK Karlskoga 10 3 3 4
313 Johan Andersson Volvo MK Ramunder Bulk och containerfrakt i Norrköping ab 19 5 7 7
67
317 Arne Andersson Volkswagen Norrköpings MK 17 3 7 7
318 Mats Jorhammar Volvo Finspångs MS Mlimits Motorsportprodukter 8 0B 3 5
321 Ola Eriksson Volvo Tjust MK 9 3 4 2
322 Hans Jonsson Saab Nora MK 12 4 5 3
324 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 10 2 4 4

Omgång:2

43
309 Jarmo Karjalainen Saab SMK Karlskoga 10 3 3 4
316 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 5 5 0B 0S
317 Arne Andersson Volkswagen Norrköpings MK 17 3 7 7
320 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 13 7 4V 2
322 Hans Jonsson Saab Nora MK 12 4 5 3
44
305 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 8 2 3 3
306 Bo Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs motorsport 18 7 7 4V
314 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 3 3 0EB
321 Ola Eriksson Volvo Tjust MK 9 3 4 2
323 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder Bulk & containerfrakt i norrköping AB Motorsport Team 19 7 5 7
45
304 Lars-Göran Fritz Volvo Östernärkes RMC 13 4 4 5
307 Pher Göransson Saab Boxholms MK 18 4 7 7
311 Niklas Bjärud Volvo MK Ramunder 13 5 5 3
312 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 12 5 2 5
318 Mats Jorhammar Volvo Finspångs MS Mlimits Motorsportprodukter 8 0B 3 5
46
303 Ingemar Widén Opel MK Team Westom 8 4 0B 4
308 Veijo Hietala Saab Finspångs MS 5 2 3 0EB
313 Johan Andersson Volvo MK Ramunder Bulk och containerfrakt i Norrköping ab 19 5 7 7
319 Dennis Andersson Volvo MK Ramunder 17 7 5 5
324 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 10 2 4 4

Omgång:1

20
304 Lars-Göran Fritz Volvo Östernärkes RMC 13 4 4 5
306 Bo Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs motorsport 18 7 7 4V
314 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 3 3 0EB
316 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 5 5 0B 0S
324 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 10 2 4 4
21
303 Ingemar Widén Opel MK Team Westom 8 4 0B 4
308 Veijo Hietala Saab Finspångs MS 5 2 3 0EB
311 Niklas Bjärud Volvo MK Ramunder 13 5 5 3
320 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 13 7 4V 2
321 Ola Eriksson Volvo Tjust MK 9 3 4 2
22
307 Pher Göransson Saab Boxholms MK 18 4 7 7
313 Johan Andersson Volvo MK Ramunder Bulk och containerfrakt i Norrköping ab 19 5 7 7
317 Arne Andersson Volkswagen Norrköpings MK 17 3 7 7
318 Mats Jorhammar Volvo Finspångs MS Mlimits Motorsportprodukter 8 0B 3 5
323 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder Bulk & containerfrakt i norrköping AB Motorsport Team 19 7 5 7
23
305 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 8 2 3 3
309 Jarmo Karjalainen Saab SMK Karlskoga 10 3 3 4
312 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 12 5 2 5
319 Dennis Andersson Volvo MK Ramunder 17 7 5 5
322 Hans Jonsson Saab Nora MK 12 4 5 3