Höstracet 2021 (Tomelilla MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
C
28 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 14 4 5 5
30 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 17 7 7 3
31 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 14 5 2 7
35 Patrik Borgström Nissan Sjöbo MK 14 5 4 5
48 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 5 5 5
55 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 16 5 4 7
4
B
22 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 18 7 7 4
29 Mattias Nilsson Volvo Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 18 7 7 4
31 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 14 5 2 7
37 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
50 Mats Olsson Opel Tomelilla MK 18 7 4 7
56 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 5 5 7
7
A
1 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK 18 4 7 7
8 Lucas Bäckman Peugeot Tomelilla MK 19 7 7 5
16 Martin Persson Opel Tomelilla MK 21 7 7 7
23 Anton Held Volvo Tomelilla MK 19 7 7 5
31 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 14 5 2 7
47 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 21 7 7 7

Omgång:3

1
15 Jan-Erik Nilsson Volvo Tomelilla MK Skrot & Metall återvinning 9 2 4 3
17 Magnus Nilsson Opel Svedala Team Magic Racing 12 2 5 5
20 Stefan Persson Volvo SMK Helsingborg 2 2 0B 0EB
34 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 7 4 3 0EB
49 Fabian Claëson Audi Hästveda FRC 11 4 3 4
56 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 5 5 7
2
16 Martin Persson Opel Tomelilla MK 21 7 7 7
18 Kristian Saurow Ford Sjöbo MK 9 0S 5 4
21 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 3 3 0B 0EB
41 Gert Göran Persson Volkswagen Tomelilla MK Team MAGIC RACING 4 4 0B 0EB
46 Anton Areskoug Dodge Tomelilla MK 11 7 4 0B
48 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 5 5 5
3
26 Joakim Haak Opel Hästveda FRC 8 4 4 0B
32 Mikael Olsson BMW Tomelilla MK 11 3 4 4
37 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
44 Håkan Eriksson Volvo Tomelilla MK 5 2 0S 3
50 Mats Olsson Opel Tomelilla MK 18 7 4 7
53 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 5 3 2
4
3 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 9 4 5 0S
25 Martin Larsson Saab Tomelilla MK 9 0S 5 4
28 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 14 4 5 5
36 Tony Persson Opel Simrishamns MK 9 4 5 0B
55 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 16 5 4 7
5
4 Hampus Magnusson Opel SMK Helsingborg 7 1 4 2
13 Sonni Andersen Ford Nmka 12 5 7 0S
14 Roberth Krondahl Saab Tomelilla MK 13 3 5 5
29 Mattias Nilsson Volvo Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 18 7 7 4
30 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 17 7 7 3
40 Andre' Olsson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 10 3 0B 7
6
27 Jan Brodén Opel Hästveda FRC 9 4 0TB 5
38 Filip Benz Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 9 3 2 4
47 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 21 7 7 7
51 Kristian Nilsson Volvo SMK Helsingborg 7 2 3 2
52 Kristian Zichau Volkswagen Nmka 0 0EB 0EB 0EB
59 Casper Wallin Volvo Tomelilla MK 4 0B 1 3
7
1 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK 18 4 7 7
7 Pontus Berg Volvo SMK Örkelljunga 7 0B 3 4
12 Pontus Haak Opel Hästveda FRC 8 2 3 3
24 Peter Björk Volvo Tomelilla MK 10 5 3V 2
35 Patrik Borgström Nissan Sjöbo MK 14 5 4 5
39 Conny Persson Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 10 3 7 0B
8
2 Joacim Persson Datsun Tomelilla MK 12 3 2 7
11 Marcus Berg Volvo Robertsfors MS 9 3 2 4
23 Anton Held Volvo Tomelilla MK 19 7 7 5
42 Emil Bäckman Peugeot Tomelilla MK 0 0B 0EB 0EB
57 Joakim Nilsson Saab Svedala MK 7 5 2 0EB
58 Kim Bäckman Ford Simrishamns MK 3 3 0B 0EB
9
8 Lucas Bäckman Peugeot Tomelilla MK 19 7 7 5
22 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 18 7 7 4
31 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 14 5 2 7
33 Bernt Schuman Mercedes Tomelilla MK 9 3 4 2
43 Kim Guldborg Alfa Romeo Nmka 3 0TB 0EB 3
45 Henrik Friberg Peugeot Hästveda FRC Bosses Färg i Kristianstad 0 0B 0EB 0EB

Omgång:2

1
5 Eddie Persson Volvo Eslövs MK Team Magic Racing 4 4 0B
33 Bernt Schuman Mercedes Tomelilla MK 9 3 4 2
40 Andre' Olsson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 10 3 0B 7
47 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 21 7 7 7
48 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 5 5 5
49 Fabian Claëson Audi Hästveda FRC 11 4 3 4
2
6 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 5 5 0B
14 Roberth Krondahl Saab Tomelilla MK 13 3 5 5
20 Stefan Persson Volvo SMK Helsingborg 2 2 0B 0EB
39 Conny Persson Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 10 3 7 0B
44 Håkan Eriksson Volvo Tomelilla MK 5 2 0S 3
45 Henrik Friberg Peugeot Hästveda FRC Bosses Färg i Kristianstad 0 0B 0EB 0EB
3
7 Pontus Berg Volvo SMK Örkelljunga 7 0B 3 4
8 Lucas Bäckman Peugeot Tomelilla MK 19 7 7 5
37 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
38 Filip Benz Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 9 3 2 4
55 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 16 5 4 7
4
13 Sonni Andersen Ford Nmka 12 5 7 0S
24 Peter Björk Volvo Tomelilla MK 10 5 3V 2
25 Martin Larsson Saab Tomelilla MK 9 0S 5 4
26 Joakim Haak Opel Hästveda FRC 8 4 4 0B
41 Gert Göran Persson Volkswagen Tomelilla MK Team MAGIC RACING 4 4 0B 0EB
42 Emil Bäckman Peugeot Tomelilla MK 0 0B 0EB 0EB
5
16 Martin Persson Opel Tomelilla MK 21 7 7 7
28 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 14 4 5 5
31 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 14 5 2 7
35 Patrik Borgström Nissan Sjöbo MK 14 5 4 5
53 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 5 3 2
6
3 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 9 4 5 0S
27 Jan Brodén Opel Hästveda FRC 9 4 0TB 5
30 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 17 7 7 3
34 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 7 4 3 0EB
50 Mats Olsson Opel Tomelilla MK 18 7 4 7
57 Joakim Nilsson Saab Svedala MK 7 5 2 0EB
7
10 Mikael Jönsson Volkswagen Kristianstads FRC 2 2 0B
23 Anton Held Volvo Tomelilla MK 19 7 7 5
36 Tony Persson Opel Simrishamns MK 9 4 5 0B
43 Kim Guldborg Alfa Romeo Nmka 3 0TB 0EB 3
46 Anton Areskoug Dodge Tomelilla MK 11 7 4 0B
8
1 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK 18 4 7 7
2 Joacim Persson Datsun Tomelilla MK 12 3 2 7
4 Hampus Magnusson Opel SMK Helsingborg 7 1 4 2
17 Magnus Nilsson Opel Svedala Team Magic Racing 12 2 5 5
19 Frank Pedersen Opel Nmka 4 1 3
59 Casper Wallin Volvo Tomelilla MK 4 0B 1 3
9
12 Pontus Haak Opel Hästveda FRC 8 2 3 3
15 Jan-Erik Nilsson Volvo Tomelilla MK Skrot & Metall återvinning 9 2 4 3
18 Kristian Saurow Ford Sjöbo MK 9 0S 5 4
29 Mattias Nilsson Volvo Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 18 7 7 4
52 Kristian Zichau Volkswagen Nmka 0 0EB 0EB 0EB
58 Kim Bäckman Ford Simrishamns MK 3 3 0B 0EB
10
11 Marcus Berg Volvo Robertsfors MS 9 3 2 4
21 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 3 3 0B 0EB
22 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 18 7 7 4
32 Mikael Olsson BMW Tomelilla MK 11 3 4 4
51 Kristian Nilsson Volvo SMK Helsingborg 7 2 3 2
56 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 5 5 7

Omgång:1

1
1 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK 18 4 7 7
20 Stefan Persson Volvo SMK Helsingborg 2 2 0B 0EB
30 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 17 7 7 3
38 Filip Benz Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 9 3 2 4
42 Emil Bäckman Peugeot Tomelilla MK 0 0B 0EB 0EB
48 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 15 5 5 5
2
7 Pontus Berg Volvo SMK Örkelljunga 7 0B 3 4
13 Sonni Andersen Ford Nmka 12 5 7 0S
22 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 18 7 7 4
36 Tony Persson Opel Simrishamns MK 9 4 5 0B
44 Håkan Eriksson Volvo Tomelilla MK 5 2 0S 3
58 Kim Bäckman Ford Simrishamns MK 3 3 0B 0EB
3
21 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 3 3 0B 0EB
25 Martin Larsson Saab Tomelilla MK 9 0S 5 4
31 Freddy Malmberg Mazda Ljungby MK Team magic racing 14 5 2 7
37 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
49 Fabian Claëson Audi Hästveda FRC 11 4 3 4
59 Casper Wallin Volvo Tomelilla MK 4 0B 1 3
4
5 Eddie Persson Volvo Eslövs MK Team Magic Racing 4 4 0B
16 Martin Persson Opel Tomelilla MK 21 7 7 7
17 Magnus Nilsson Opel Svedala Team Magic Racing 12 2 5 5
39 Conny Persson Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 10 3 7 0B
52 Kristian Zichau Volkswagen Nmka 0 0EB 0EB 0EB
57 Joakim Nilsson Saab Svedala MK 7 5 2 0EB
5
6 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 5 5 0B
15 Jan-Erik Nilsson Volvo Tomelilla MK Skrot & Metall återvinning 9 2 4 3
19 Frank Pedersen Opel Nmka 4 1 3
28 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 14 4 5 5
32 Mikael Olsson BMW Tomelilla MK 11 3 4 4
46 Anton Areskoug Dodge Tomelilla MK 11 7 4 0B
6
40 Andre' Olsson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 10 3 0B 7
41 Gert Göran Persson Volkswagen Tomelilla MK Team MAGIC RACING 4 4 0B 0EB
45 Henrik Friberg Peugeot Hästveda FRC Bosses Färg i Kristianstad 0 0B 0EB 0EB
50 Mats Olsson Opel Tomelilla MK 18 7 4 7
51 Kristian Nilsson Volvo SMK Helsingborg 7 2 3 2
55 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 16 5 4 7
7
2 Joacim Persson Datsun Tomelilla MK 12 3 2 7
10 Mikael Jönsson Volkswagen Kristianstads FRC 2 2 0B
26 Joakim Haak Opel Hästveda FRC 8 4 4 0B
29 Mattias Nilsson Volvo Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 18 7 7 4
35 Patrik Borgström Nissan Sjöbo MK 14 5 4 5
8
8 Lucas Bäckman Peugeot Tomelilla MK 19 7 7 5
14 Roberth Krondahl Saab Tomelilla MK 13 3 5 5
18 Kristian Saurow Ford Sjöbo MK 9 0S 5 4
27 Jan Brodén Opel Hästveda FRC 9 4 0TB 5
56 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 5 5 7
9
3 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 9 4 5 0S
11 Marcus Berg Volvo Robertsfors MS 9 3 2 4
24 Peter Björk Volvo Tomelilla MK 10 5 3V 2
43 Kim Guldborg Alfa Romeo Nmka 3 0TB 0EB 3
47 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 21 7 7 7
10
4 Hampus Magnusson Opel SMK Helsingborg 7 1 4 2
12 Pontus Haak Opel Hästveda FRC 8 2 3 3
23 Anton Held Volvo Tomelilla MK 19 7 7 5
33 Bernt Schuman Mercedes Tomelilla MK 9 3 4 2
34 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 7 4 3 0EB
53 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 5 3 2

Omgång:Final

2
B
301 Helmer Berg Mazda Arlövs MC TEAM GRANEBORG 8 4 1 3
303 Melvin Bergstedt Fiat Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 6 4 2 0B
304 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 0TB 5 5
306 Viggo Jänchen Saab Tomelilla MK 6 2 0EB 4
309 Erik Hultgren Volvo Dalby MK 7 1 4 2
312 Anton Persson Opel Tomelilla MK Team magic racing 9 5 0EB 4
5
A
302 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 12 5 7 0B
304 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 0TB 5 5
305 Erik Möller Opel Tomelilla MK 13 3 3 7
307 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
308 Måns Persson Opel Tomelilla MK 16 7 4 5
310 Sebastian Claëson Audi Hästveda FRC 11 3 5 3

Omgång:3

10
302 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 12 5 7 0B
303 Melvin Bergstedt Fiat Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 6 4 2 0B
306 Viggo Jänchen Saab Tomelilla MK 6 2 0EB 4
307 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
308 Måns Persson Opel Tomelilla MK 16 7 4 5
310 Sebastian Claëson Audi Hästveda FRC 11 3 5 3
11
301 Helmer Berg Mazda Arlövs MC TEAM GRANEBORG 8 4 1 3
304 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 0TB 5 5
305 Erik Möller Opel Tomelilla MK 13 3 3 7
309 Erik Hultgren Volvo Dalby MK 7 1 4 2
311 Maja Karlsson Volvo Målilla MK 0 0EB 0EB 0EB
312 Anton Persson Opel Tomelilla MK Team magic racing 9 5 0EB 4

Omgång:2

1
302 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 12 5 7 0B
306 Viggo Jänchen Saab Tomelilla MK 6 2 0EB 4
309 Erik Hultgren Volvo Dalby MK 7 1 4 2
310 Sebastian Claëson Audi Hästveda FRC 11 3 5 3
311 Maja Karlsson Volvo Målilla MK 0 0EB 0EB 0EB
312 Anton Persson Opel Tomelilla MK Team magic racing 9 5 0EB 4
2
301 Helmer Berg Mazda Arlövs MC TEAM GRANEBORG 8 4 1 3
303 Melvin Bergstedt Fiat Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 6 4 2 0B
304 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 0TB 5 5
305 Erik Möller Opel Tomelilla MK 13 3 3 7
307 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
308 Måns Persson Opel Tomelilla MK 16 7 4 5

Omgång:1

1
303 Melvin Bergstedt Fiat Hästveda FRC Pf motorsport för barn med cancer 6 4 2 0B
305 Erik Möller Opel Tomelilla MK 13 3 3 7
306 Viggo Jänchen Saab Tomelilla MK 6 2 0EB 4
307 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
309 Erik Hultgren Volvo Dalby MK 7 1 4 2
312 Anton Persson Opel Tomelilla MK Team magic racing 9 5 0EB 4
2
301 Helmer Berg Mazda Arlövs MC TEAM GRANEBORG 8 4 1 3
302 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 12 5 7 0B
304 Jonas Eckhoff Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 0TB 5 5
308 Måns Persson Opel Tomelilla MK 16 7 4 5
310 Sebastian Claëson Audi Hästveda FRC 11 3 5 3
311 Maja Karlsson Volvo Målilla MK 0 0EB 0EB 0EB

Omgång:Final

3
B
403 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 9 2 3V 4
405 Lindha Borg Peugeot Kristianstads FRC 12 5 5 2
410 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 9 3 2 4
411 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 10 5 5 0B
413 Monika Jänchen Saab Tomelilla MK 12 5 0EB 7
414 Annika Areskoug Citroen Tomelilla MK 12 4 5 3
6
A
402 Sabine Andersson Saab Svedala MK 15 7 7 1
406 Ann Greij Volvo Tomelilla 16 7 4 5
407 Tanja Andersen Ford Nmka 15 4 4 7
408 My Henriksson Saab Asarums MS 15 3V 7 5
410 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 9 3 2 4
416 Sofie Fors Toyota Ljungby MK Team magic racing 21 7 7 7

Omgång:3

1
408 My Henriksson Saab Asarums MS 15 3V 7 5
409 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 6 3 3 0B
410 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 9 3 2 4
411 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 10 5 5 0B
416 Sofie Fors Toyota Ljungby MK Team magic racing 21 7 7 7
419 Pernilla Christensson Volvo Sjöbo MK Team Magic Racing 5 2 3 0EB
2
402 Sabine Andersson Saab Svedala MK 15 7 7 1
404 Ann-Margret Svensson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 9 4 1V 4
405 Lindha Borg Peugeot Kristianstads FRC 12 5 5 2
406 Ann Greij Volvo Tomelilla 16 7 4 5
407 Tanja Andersen Ford Nmka 15 4 4 7
414 Annika Areskoug Citroen Tomelilla MK 12 4 5 3
3
401 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 5 0S 0B 5
403 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 9 2 3V 4
412 Dea Bäckman Toyota Simrishamns MK 3 1 2 0B
413 Monika Jänchen Saab Tomelilla MK 12 5 0EB 7
415 Matilda Willadsen Nissan Tomelilla MK 4 2 0EB 2
418 Kerstin Persson Benz Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 8 1 4 3V

Omgång:2

1
402 Sabine Andersson Saab Svedala MK 15 7 7 1
403 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 9 2 3V 4
404 Ann-Margret Svensson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 9 4 1V 4
410 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 9 3 2 4
411 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 10 5 5 0B
418 Kerstin Persson Benz Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 8 1 4 3V
2
401 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 5 0S 0B 5
407 Tanja Andersen Ford Nmka 15 4 4 7
408 My Henriksson Saab Asarums MS 15 3V 7 5
409 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 6 3 3 0B
412 Dea Bäckman Toyota Simrishamns MK 3 1 2 0B
414 Annika Areskoug Citroen Tomelilla MK 12 4 5 3
3
405 Lindha Borg Peugeot Kristianstads FRC 12 5 5 2
406 Ann Greij Volvo Tomelilla 16 7 4 5
413 Monika Jänchen Saab Tomelilla MK 12 5 0EB 7
415 Matilda Willadsen Nissan Tomelilla MK 4 2 0EB 2
416 Sofie Fors Toyota Ljungby MK Team magic racing 21 7 7 7
419 Pernilla Christensson Volvo Sjöbo MK Team Magic Racing 5 2 3 0EB

Omgång:1

1
406 Ann Greij Volvo Tomelilla 16 7 4 5
409 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 6 3 3 0B
411 Rebecca Bäckman Ford Simrishamns MK 10 5 5 0B
414 Annika Areskoug Citroen Tomelilla MK 12 4 5 3
415 Matilda Willadsen Nissan Tomelilla MK 4 2 0EB 2
418 Kerstin Persson Benz Saab Arlövs MC TEAM GRANEBORG 8 1 4 3V
2
401 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 5 0S 0B 5
403 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 9 2 3V 4
404 Ann-Margret Svensson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 9 4 1V 4
405 Lindha Borg Peugeot Kristianstads FRC 12 5 5 2
408 My Henriksson Saab Asarums MS 15 3V 7 5
416 Sofie Fors Toyota Ljungby MK Team magic racing 21 7 7 7
3
402 Sabine Andersson Saab Svedala MK 15 7 7 1
407 Tanja Andersen Ford Nmka 15 4 4 7
410 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 9 3 2 4
412 Dea Bäckman Toyota Simrishamns MK 3 1 2 0B
413 Monika Jänchen Saab Tomelilla MK 12 5 0EB 7
419 Pernilla Christensson Volvo Sjöbo MK Team Magic Racing 5 2 3 0EB