HöstRacet (Tomelilla MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
None
21 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 12 3 5 4
25 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 4 5 1
44 Christian Maroott Saab NMKA Danmark 13 4V 5 4
50 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 11 5 4 2
54 Dennis Björklöv Saab Sjöbo MK 9 3 4 2
60 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB 11 4 4 3
2
None
2 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 11 0S 4 7
30 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 11 7 1 3
38 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 9 0S 4 5
51 Anton Areskoug Volvo Tomelilla MK 13 4 7 2
56 Paul Åberg Opel SMK Helsingborg Team rallysaft 10 5 2 3
58 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 12 4 3 5
3
None
7 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 12 5 3 4
15 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 10 3 4 3
18 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 10 2 3 5
32 Teddy Johansson Volvo Tomelilla MK Team Magic Racing 10 5 5 0B
47 Mats Olsson Peugeot Tomelilla MK 12 4 3 5
55 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 13 5 3 5
4
D
2 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 11 0S 4 7
21 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 12 3 5 4
32 Teddy Johansson Volvo Tomelilla MK Team Magic Racing 10 5 5 0B
38 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 9 0S 4 5
50 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 11 5 4 2
55 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 13 5 3 5
5
C
3 Fredrik Persson Peugeot Simrishamns MK 14 4 7 3
4 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum Racing 14 7 4 3V
21 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 12 3 5 4
29 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstads FRC Barum Racing 16 7 5 4
31 Simon Andersson Saab Tomelilla MK 14 4 3 7
49 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 16 7 5 4
7
B
12 Christian Andersson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7
20 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
21 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 12 3 5 4
26 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 18 7 7 4
45 Roger Olsson Citroen Tomelilla MK 17 5 7 5
46 Stefan Nordin Volvo Simrishamns MK 17 5 5 7
10
A
10 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 5 7 7
14 Lina Ingvarsson Opel Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 7 5 7
39 Andre' Olsson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 21 7 7 7
41 Tomas Hansson Peugeot Tomelilla MK 21 7 7 7
45 Roger Olsson Citroen Tomelilla MK 17 5 7 5
52 Kristian Gerdtsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 19 7 7 5

Omgång:3

1
10 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 5 7 7
26 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 18 7 7 4
28 Rasmus Sörliden BMW Kristianstads FRC Barum Racing 4 1 0TB 3V
42 Håkan Eriksson Volvo Tomelilla MK 8 3 3 2
45 Roger Olsson Citroen Tomelilla MK 17 5 7 5
48 Lennart Bergstedt Saab Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 5 5 0B 0B
2
13 Tobias Jönsson Volvo SMK Helsingborg 8 0S 4 4
15 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 10 3 4 3
39 Andre' Olsson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 21 7 7 7
54 Dennis Björklöv Saab Sjöbo MK 9 3 4 2
55 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 13 5 3 5
3
2 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 11 0S 4 7
7 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 12 5 3 4
20 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
40 Roger Olsson Saab Tomelilla MK Team Hansen & Olsson 3 3 0TB 0B
43 Eddie Persson Volvo Eslövs MK 7 2 3 2
60 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB 11 4 4 3
4
3 Fredrik Persson Peugeot Simrishamns MK 14 4 7 3
21 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 12 3 5 4
41 Tomas Hansson Peugeot Tomelilla MK 21 7 7 7
51 Anton Areskoug Volvo Tomelilla MK 13 4 7 2
52 Kristian Gerdtsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 19 7 7 5
5
22 Caroline Tillgren Ford Kristianstads FRC Barum Racing 8 2V 4 2
32 Teddy Johansson Volvo Tomelilla MK Team Magic Racing 10 5 5 0B
37 Emil Carle Mercedes Tomelilla MK 8 3 1 4
38 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 9 0S 4 5
46 Stefan Nordin Volvo Simrishamns MK 17 5 5 7
53 Johan Olofsson Saab SMK Helsingborg 8 5 0S 3
6
1 Joacim Persson Volvo Tomelilla MK 1 0S 1 0B
16 Conny Persson Saab Arlövs MC Team Graneborg 4 2 2 0B
23 Kim Guldborg Volkswagen Nmka 0 0B 0B 0EB
31 Simon Andersson Saab Tomelilla MK 14 4 3 7
44 Christian Maroott Saab NMKA Danmark 13 4V 5 4
58 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 12 4 3 5
7
12 Christian Andersson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7
17 Sonni Andersen Opel 040 8 3 0EB 5
25 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 4 5 1
29 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstads FRC Barum Racing 16 7 5 4
50 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 11 5 4 2
56 Paul Åberg Opel SMK Helsingborg Team rallysaft 10 5 2 3
8
11 Pontus Haak Volvo Hästveda FRC 8 4 0TB 4
14 Lina Ingvarsson Opel Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 7 5 7
19 Mikael Andersson Saab Tomelilla MK 5 3 2 0B
30 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 11 7 1 3
47 Mats Olsson Peugeot Tomelilla MK 12 4 3 5
59 Frank Pedersen Opel Nmka 4 2 2 0TB
9
4 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum Racing 14 7 4 3V
8 Mattias Nilsson Toyota Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 4 4 0S 0S
18 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 10 2 3 5
49 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 16 7 5 4
57 Joakim Nilsson Saab Svedala MK 7 0S 0STB 7

Omgång:2

1
2 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 11 0S 4 7
3 Fredrik Persson Peugeot Simrishamns MK 14 4 7 3
17 Sonni Andersen Opel 040 8 3 0EB 5
32 Teddy Johansson Volvo Tomelilla MK Team Magic Racing 10 5 5 0B
48 Lennart Bergstedt Saab Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 5 5 0B 0B
58 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 12 4 3 5
2
15 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 10 3 4 3
19 Mikael Andersson Saab Tomelilla MK 5 3 2 0B
31 Simon Andersson Saab Tomelilla MK 14 4 3 7
41 Tomas Hansson Peugeot Tomelilla MK 21 7 7 7
49 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 16 7 5 4
53 Johan Olofsson Saab SMK Helsingborg 8 5 0S 3
3
12 Christian Andersson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7
13 Tobias Jönsson Volvo SMK Helsingborg 8 0S 4 4
18 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 10 2 3 5
28 Rasmus Sörliden BMW Kristianstads FRC Barum Racing 4 1 0TB 3V
44 Christian Maroott Saab NMKA Danmark 13 4V 5 4
4
11 Pontus Haak Volvo Hästveda FRC 8 4 0TB 4
20 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
23 Kim Guldborg Volkswagen Nmka 0 0B 0B 0EB
42 Håkan Eriksson Volvo Tomelilla MK 8 3 3 2
52 Kristian Gerdtsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 19 7 7 5
54 Dennis Björklöv Saab Sjöbo MK 9 3 4 2
5
21 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 12 3 5 4
37 Emil Carle Mercedes Tomelilla MK 8 3 1 4
39 Andre' Olsson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 21 7 7 7
43 Eddie Persson Volvo Eslövs MK 7 2 3 2
50 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 11 5 4 2
59 Frank Pedersen Opel Nmka 4 2 2 0TB
6
1 Joacim Persson Volvo Tomelilla MK 1 0S 1 0B
4 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum Racing 14 7 4 3V
7 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 12 5 3 4
45 Roger Olsson Citroen Tomelilla MK 17 5 7 5
46 Stefan Nordin Volvo Simrishamns MK 17 5 5 7
56 Paul Åberg Opel SMK Helsingborg Team rallysaft 10 5 2 3
7
10 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 5 7 7
16 Conny Persson Saab Arlövs MC Team Graneborg 4 2 2 0B
29 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstads FRC Barum Racing 16 7 5 4
30 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 11 7 1 3
55 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 13 5 3 5
60 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB 11 4 4 3
8
8 Mattias Nilsson Toyota Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 4 4 0S 0S
25 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 4 5 1
26 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 18 7 7 4
38 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 9 0S 4 5
47 Mats Olsson Peugeot Tomelilla MK 12 4 3 5
9
14 Lina Ingvarsson Opel Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 7 5 7
22 Caroline Tillgren Ford Kristianstads FRC Barum Racing 8 2V 4 2
27 Lars Andersson Saab Dalby MK 3 3 0EB
40 Roger Olsson Saab Tomelilla MK Team Hansen & Olsson 3 3 0TB 0B
51 Anton Areskoug Volvo Tomelilla MK 13 4 7 2
57 Joakim Nilsson Saab Svedala MK 7 0S 0STB 7

Omgång:1

1
15 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 10 3 4 3
18 Philip Olsson BMW Tomelilla MK 10 2 3 5
23 Kim Guldborg Volkswagen Nmka 0 0B 0B 0EB
26 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 18 7 7 4
32 Teddy Johansson Volvo Tomelilla MK Team Magic Racing 10 5 5 0B
60 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB 11 4 4 3
2
7 Charlie Svensson Saab Christianstad RC 12 5 3 4
25 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 10 4 5 1
28 Rasmus Sörliden BMW Kristianstads FRC Barum Racing 4 1 0TB 3V
41 Tomas Hansson Peugeot Tomelilla MK 21 7 7 7
54 Dennis Björklöv Saab Sjöbo MK 9 3 4 2
59 Frank Pedersen Opel Nmka 4 2 2 0TB
3
3 Fredrik Persson Peugeot Simrishamns MK 14 4 7 3
12 Christian Andersson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7
30 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 11 7 1 3
38 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 9 0S 4 5
40 Roger Olsson Saab Tomelilla MK Team Hansen & Olsson 3 3 0TB 0B
45 Roger Olsson Citroen Tomelilla MK 17 5 7 5
4
19 Mikael Andersson Saab Tomelilla MK 5 3 2 0B
24 Sammy Andersson Opel Osby MK Barum Racing 0 0EB
33 Andreas Areskoug Volvo Tomelilla MK 0 0EB
39 Andre' Olsson Saab Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 21 7 7 7
44 Christian Maroott Saab NMKA Danmark 13 4V 5 4
56 Paul Åberg Opel SMK Helsingborg Team rallysaft 10 5 2 3
5
1 Joacim Persson Volvo Tomelilla MK 1 0S 1 0B
11 Pontus Haak Volvo Hästveda FRC 8 4 0TB 4
17 Sonni Andersen Opel 040 8 3 0EB 5
22 Caroline Tillgren Ford Kristianstads FRC Barum Racing 8 2V 4 2
49 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 16 7 5 4
55 Timmy Greij Ford Tomelilla MK 13 5 3 5
6
4 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum Racing 14 7 4 3V
27 Lars Andersson Saab Dalby MK 3 3 0EB
31 Simon Andersson Saab Tomelilla MK 14 4 3 7
35 Erik Holst BMW Hyllinge MS 0 0EB
50 Miche Andersson Saab Tomelilla MK 11 5 4 2
7
29 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstads FRC Barum Racing 16 7 5 4
42 Håkan Eriksson Volvo Tomelilla MK 8 3 3 2
43 Eddie Persson Volvo Eslövs MK 7 2 3 2
46 Stefan Nordin Volvo Simrishamns MK 17 5 5 7
51 Anton Areskoug Volvo Tomelilla MK 13 4 7 2
8
2 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 11 0S 4 7
13 Tobias Jönsson Volvo SMK Helsingborg 8 0S 4 4
47 Mats Olsson Peugeot Tomelilla MK 12 4 3 5
52 Kristian Gerdtsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 19 7 7 5
53 Johan Olofsson Saab SMK Helsingborg 8 5 0S 3
9
8 Mattias Nilsson Toyota Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 4 4 0S 0S
14 Lina Ingvarsson Opel Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 7 5 7
16 Conny Persson Saab Arlövs MC Team Graneborg 4 2 2 0B
21 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 12 3 5 4
48 Lennart Bergstedt Saab Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 5 5 0B 0B
10
10 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 19 5 7 7
20 Magnus Nilsson Saab Tomelilla MK 17 7 5 5
37 Emil Carle Mercedes Tomelilla MK 8 3 1 4
57 Joakim Nilsson Saab Svedala MK 7 0S 0STB 7
58 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 12 4 3 5

Omgång:Final

6
B
301 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 10 4 1 5
313 Anton Held Volvo Tomelilla MK 14 3 4 7
315 Moltas Olofsson Saab Asarums MS 14 0B 7 7
319 Andreas Toll Peugeot Kristianstads FRC 10 4 2 4
320 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 11 3 3 5V
321 Elof Andersson Toyota Tomelilla MK 12 5 4 3
8
A
303 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 17 5 5 7
305 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 18 7 7 4
306 Loke Jänchen Saab Tomelilla MK 19 7 7 5
310 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
311 Filip Benz Mazda Arlövs MC Team Graneborg 15 5 5 5
321 Elof Andersson Toyota Tomelilla MK 12 5 4 3

Omgång:3

10
313 Anton Held Volvo Tomelilla MK 14 3 4 7
320 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 11 3 3 5V
321 Elof Andersson Toyota Tomelilla MK 12 5 4 3
323 Leo Wallman Ford Kristianstads FRC Barum Racing 7 2 3 2
324 Tindra Hansson Mazda SMK Helsingborg 9 2 3 4
11
303 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 17 5 5 7
305 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 18 7 7 4
311 Filip Benz Mazda Arlövs MC Team Graneborg 15 5 5 5
316 Hugo Verner Saab Asarums MS Munkahus Racing 7 0B 5 2
317 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg Barum Racing 8 3 2 3
12
306 Loke Jänchen Saab Tomelilla MK 19 7 7 5
308 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 10 4 3 3
310 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
314 Hugo Bergstedt Saab Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 8 0EB 4 4
322 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 6 2 2 2
13
301 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 10 4 1 5
304 Emelie Toll Volvo Kristianstads FRC 9 5 2 2
309 Måns Persson Opel Tomelilla MK 10 4 5 1
312 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 10 3 4 3
315 Moltas Olofsson Saab Asarums MS 14 0B 7 7
319 Andreas Toll Peugeot Kristianstads FRC 10 4 2 4

Omgång:2

10
302 Cedrik Nilsson Subaru Kristianstads FRC Team Graneborg 0 0B 0EB
304 Emelie Toll Volvo Kristianstads FRC 9 5 2 2
308 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 10 4 3 3
311 Filip Benz Mazda Arlövs MC Team Graneborg 15 5 5 5
313 Anton Held Volvo Tomelilla MK 14 3 4 7
315 Moltas Olofsson Saab Asarums MS 14 0B 7 7
11
310 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
312 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 10 3 4 3
316 Hugo Verner Saab Asarums MS Munkahus Racing 7 0B 5 2
317 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg Barum Racing 8 3 2 3
323 Leo Wallman Ford Kristianstads FRC Barum Racing 7 2 3 2
325 Elof Persson Saab Grimslövs MS Barum Racing 7 7 0EB
12
301 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 10 4 1 5
303 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 17 5 5 7
306 Loke Jänchen Saab Tomelilla MK 19 7 7 5
314 Hugo Bergstedt Saab Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 8 0EB 4 4
319 Andreas Toll Peugeot Kristianstads FRC 10 4 2 4
320 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 11 3 3 5V
13
305 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 18 7 7 4
309 Måns Persson Opel Tomelilla MK 10 4 5 1
321 Elof Andersson Toyota Tomelilla MK 12 5 4 3
322 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 6 2 2 2
324 Tindra Hansson Mazda SMK Helsingborg 9 2 3 4

Omgång:1

11
302 Cedrik Nilsson Subaru Kristianstads FRC Team Graneborg 0 0B 0EB
303 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 17 5 5 7
305 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 18 7 7 4
308 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 10 4 3 3
312 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 10 3 4 3
324 Tindra Hansson Mazda SMK Helsingborg 9 2 3 4
12
306 Loke Jänchen Saab Tomelilla MK 19 7 7 5
315 Moltas Olofsson Saab Asarums MS 14 0B 7 7
317 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg Barum Racing 8 3 2 3
319 Andreas Toll Peugeot Kristianstads FRC 10 4 2 4
321 Elof Andersson Toyota Tomelilla MK 12 5 4 3
323 Leo Wallman Ford Kristianstads FRC Barum Racing 7 2 3 2
13
301 Victor Wöllecke Saab Nybro AC 10 4 1 5
304 Emelie Toll Volvo Kristianstads FRC 9 5 2 2
310 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 21 7 7 7
313 Anton Held Volvo Tomelilla MK 14 3 4 7
316 Hugo Verner Saab Asarums MS Munkahus Racing 7 0B 5 2
322 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 6 2 2 2
14
309 Måns Persson Opel Tomelilla MK 10 4 5 1
311 Filip Benz Mazda Arlövs MC Team Graneborg 15 5 5 5
314 Hugo Bergstedt Saab Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 8 0EB 4 4
320 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 11 3 3 5V
325 Elof Persson Saab Grimslövs MS Barum Racing 7 7 0EB

Omgång:Final

9
A
431 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 16 7 5 4
433 Sabine Andersson Saab Svedala MK 13 4 4 5
434 Emma Olsson Ford Tomelilla MK 14 3 7 4
437 Emma Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 13 4 4 5
438 My Hansson Peugeot Tomelilla MK 12 5 0B 7
439 Monika Ovesson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7

Omgång:3

14
432 Karoline Verner Saab Asarums MS 12 7 5 0EB
433 Sabine Andersson Saab Svedala MK 13 4 4 5
434 Emma Olsson Ford Tomelilla MK 14 3 7 4
438 My Hansson Peugeot Tomelilla MK 12 5 0B 7
440 Kerstin Persson Benz Saab Arlövs MC Team Graneborg 11 5 3 3
15
431 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 16 7 5 4
435 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 6 3 3 0B
437 Emma Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 13 4 4 5
439 Monika Ovesson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7

Omgång:2

14
431 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 16 7 5 4
433 Sabine Andersson Saab Svedala MK 13 4 4 5
439 Monika Ovesson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7
440 Kerstin Persson Benz Saab Arlövs MC Team Graneborg 11 5 3 3
15
432 Karoline Verner Saab Asarums MS 12 7 5 0EB
434 Emma Olsson Ford Tomelilla MK 14 3 7 4
435 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 6 3 3 0B
437 Emma Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 13 4 4 5
438 My Hansson Peugeot Tomelilla MK 12 5 0B 7

Omgång:1

15
431 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 16 7 5 4
433 Sabine Andersson Saab Svedala MK 13 4 4 5
435 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 6 3 3 0B
438 My Hansson Peugeot Tomelilla MK 12 5 0B 7
16
432 Karoline Verner Saab Asarums MS 12 7 5 0EB
434 Emma Olsson Ford Tomelilla MK 14 3 7 4
437 Emma Kristoffersson Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 13 4 4 5
439 Monika Ovesson Saab Tomelilla MK 16 2 7 7
440 Kerstin Persson Benz Saab Arlövs MC Team Graneborg 11 5 3 3