Slaget om Eriknäsbo (Bollnäs MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Omgång:Final

1
C
206 Hanna Olsson Saab Fagersta MK SH Sprinklerservice 14 7 7
207 Anna Sandin Audi Järbo MK Team Tokåker 13 3 4 1 3 2
213 Sara Tholander Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 15 2 5 2 4 2
217 Johanna Lind Saab SMK Hedemora Team Avesta Park 15 3 3 0B 4 5
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3
220 Johanna Salin Opel Bollnäs MK 16 4 0S 4 1 7
4
B
202 Ewa Jäder Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 18 5 3 5 2 3
209 Karin Källström Saab Järbo MK Team Svartflagg 19 4 4 5 2 4
218 Johanna Norberg Volvo Ljusdals MS 21 5 7 4 5 0S
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3
221 Erica Andersson Saab Fägre MK 18 3 5 3 3 4
222 Elinore Selldén Audi Nyhyttans RT 19 2 4 4 4 5
8
A
201 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 27 7 7 1 5 7
204 Madelene Björck Mazda Films MK 29 7 7 7 7 1
205 Emma Welin Saab Rasbo MK 27 4 4 7 7 5
212 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 24 5 5 5 5 4
214 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 31 7 3 7 7 7
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3

Omgång:5

1
202 Ewa Jäder Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 18 5 3 5 2 3
209 Karin Källström Saab Järbo MK Team Svartflagg 19 4 4 5 2 4
211 Anna Bergvall Saab AMF Årsunda 12 5 2 3 2 0B
213 Sara Tholander Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 15 2 5 2 4 2
217 Johanna Lind Saab SMK Hedemora Team Avesta Park 15 3 3 0B 4 5
220 Johanna Salin Opel Bollnäs MK 16 4 0S 4 1 7
2
208 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS Team Tok-Åker 12 4 3 2 1V 2
212 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 24 5 5 5 5 4
214 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 31 7 3 7 7 7
218 Johanna Norberg Volvo Ljusdals MS 21 5 7 4 5 0S
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3
222 Elinore Selldén Audi Nyhyttans RT 19 2 4 4 4 5
3
201 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 27 7 7 1 5 7
204 Madelene Björck Mazda Films MK 29 7 7 7 7 1
205 Emma Welin Saab Rasbo MK 27 4 4 7 7 5
207 Anna Sandin Audi Järbo MK Team Tokåker 13 3 4 1 3 2
216 Johanna Hedberg Volvo SMK Söderhamn 8 1 1 0EB 3 3
221 Erica Andersson Saab Fägre MK 18 3 5 3 3 4

Omgång:4

1
202 Ewa Jäder Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 18 5 3 5 2 3
205 Emma Welin Saab Rasbo MK 27 4 4 7 7 5
208 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS Team Tok-Åker 12 4 3 2 1V 2
213 Sara Tholander Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 15 2 5 2 4 2
218 Johanna Norberg Volvo Ljusdals MS 21 5 7 4 5 0S
221 Erica Andersson Saab Fägre MK 18 3 5 3 3 4
2
201 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 27 7 7 1 5 7
211 Anna Bergvall Saab AMF Årsunda 12 5 2 3 2 0B
214 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 31 7 3 7 7 7
216 Johanna Hedberg Volvo SMK Söderhamn 8 1 1 0EB 3 3
220 Johanna Salin Opel Bollnäs MK 16 4 0S 4 1 7
222 Elinore Selldén Audi Nyhyttans RT 19 2 4 4 4 5
3
204 Madelene Björck Mazda Films MK 29 7 7 7 7 1
207 Anna Sandin Audi Järbo MK Team Tokåker 13 3 4 1 3 2
209 Karin Källström Saab Järbo MK Team Svartflagg 19 4 4 5 2 4
212 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 24 5 5 5 5 4
217 Johanna Lind Saab SMK Hedemora Team Avesta Park 15 3 3 0B 4 5
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3

Omgång:3

1
202 Ewa Jäder Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 18 5 3 5 2 3
207 Anna Sandin Audi Järbo MK Team Tokåker 13 3 4 1 3 2
208 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS Team Tok-Åker 12 4 3 2 1V 2
211 Anna Bergvall Saab AMF Årsunda 12 5 2 3 2 0B
214 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 31 7 3 7 7 7
220 Johanna Salin Opel Bollnäs MK 16 4 0S 4 1 7
2
205 Emma Welin Saab Rasbo MK 27 4 4 7 7 5
212 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 24 5 5 5 5 4
216 Johanna Hedberg Volvo SMK Söderhamn 8 1 1 0EB 3 3
217 Johanna Lind Saab SMK Hedemora Team Avesta Park 15 3 3 0B 4 5
218 Johanna Norberg Volvo Ljusdals MS 21 5 7 4 5 0S
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3
3
201 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 27 7 7 1 5 7
204 Madelene Björck Mazda Films MK 29 7 7 7 7 1
209 Karin Källström Saab Järbo MK Team Svartflagg 19 4 4 5 2 4
213 Sara Tholander Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 15 2 5 2 4 2
221 Erica Andersson Saab Fägre MK 18 3 5 3 3 4
222 Elinore Selldén Audi Nyhyttans RT 19 2 4 4 4 5

Omgång:2

1
201 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 27 7 7 1 5 7
202 Ewa Jäder Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 18 5 3 5 2 3
209 Karin Källström Saab Järbo MK Team Svartflagg 19 4 4 5 2 4
211 Anna Bergvall Saab AMF Årsunda 12 5 2 3 2 0B
216 Johanna Hedberg Volvo SMK Söderhamn 8 1 1 0EB 3 3
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3
2
204 Madelene Björck Mazda Films MK 29 7 7 7 7 1
205 Emma Welin Saab Rasbo MK 27 4 4 7 7 5
208 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS Team Tok-Åker 12 4 3 2 1V 2
212 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 24 5 5 5 5 4
220 Johanna Salin Opel Bollnäs MK 16 4 0S 4 1 7
3
203 Annika Isaksson Saab Hofors MK Team Laxguiden 2 2 0B 0
217 Johanna Lind Saab SMK Hedemora Team Avesta Park 15 3 3 0B 4 5
218 Johanna Norberg Volvo Ljusdals MS 21 5 7 4 5 0S
221 Erica Andersson Saab Fägre MK 18 3 5 3 3 4
222 Elinore Selldén Audi Nyhyttans RT 19 2 4 4 4 5
4
206 Hanna Olsson Saab Fagersta MK SH Sprinklerservice 14 7 7
207 Anna Sandin Audi Järbo MK Team Tokåker 13 3 4 1 3 2
213 Sara Tholander Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 15 2 5 2 4 2
214 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 31 7 3 7 7 7

Omgång:1

1
204 Madelene Björck Mazda Films MK 29 7 7 7 7 1
208 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS Team Tok-Åker 12 4 3 2 1V 2
210 Ida Törnhult Saab Gestrike RT Sundgrens Åkeri AB 0 0B 0
211 Anna Bergvall Saab AMF Årsunda 12 5 2 3 2 0B
219 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 14 3 5 3 0B 3
2
202 Ewa Jäder Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 18 5 3 5 2 3
205 Emma Welin Saab Rasbo MK 27 4 4 7 7 5
206 Hanna Olsson Saab Fagersta MK SH Sprinklerservice 14 7 7
215 Isabelle Persson Saab AMF Årsunda 1 1
217 Johanna Lind Saab SMK Hedemora Team Avesta Park 15 3 3 0B 4 5
222 Elinore Selldén Audi Nyhyttans RT 19 2 4 4 4 5
3
203 Annika Isaksson Saab Hofors MK Team Laxguiden 2 2 0B 0
209 Karin Källström Saab Järbo MK Team Svartflagg 19 4 4 5 2 4
212 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 24 5 5 5 5 4
214 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 31 7 3 7 7 7
216 Johanna Hedberg Volvo SMK Söderhamn 8 1 1 0EB 3 3
221 Erica Andersson Saab Fägre MK 18 3 5 3 3 4
4
201 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 27 7 7 1 5 7
207 Anna Sandin Audi Järbo MK Team Tokåker 13 3 4 1 3 2
213 Sara Tholander Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 15 2 5 2 4 2
218 Johanna Norberg Volvo Ljusdals MS 21 5 7 4 5 0S
220 Johanna Salin Opel Bollnäs MK 16 4 0S 4 1 7

Omgång:Final

2
C
307 Aaron Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 19 4 4 4 5 2
316 Sofie Jonsson Saab Bollnäs MK 15 0B 3 4 5 3
320 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 16 3 1 5 4 3
321 Jesper Eriksson Saab SMK Söderhamn Team JonJons 13 3 3 7 0EB
322 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 14 4 2 1 4 3
324 Nora Lindqvist Saab SMK Hälsinge 17 5 4 5 0B 3
5
B
302 Isak Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 23 7 5 3 4 4
305 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 24 7 7 3 0EB 7
308 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 4 7 0B 5 5
315 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 20 7 5 2 2 4
324 Nora Lindqvist Saab SMK Hälsinge 17 5 4 5 0B 3
325 Viggo Forsberg Volvo Hofors MK Team Vildsverige 23 5 3 4 7 4
9
A
303 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 2 7 5 5 7
304 Elias Bergström Volvo Ljusdals MS 27 4 4 7 7 5
305 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 24 7 7 3 0EB 7
311 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 25 3 5 5 7 5
312 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 0B 7
314 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 33 5 7 7 7 7

Omgång:5

4
302 Isak Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 23 7 5 3 4 4
305 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 24 7 7 3 0EB 7
307 Aaron Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 19 4 4 4 5 2
308 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 4 7 0B 5 5
320 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 16 3 1 5 4 3
5
301 Amanda Pettersson Opel Films MK 11 2 0B 1 4 4
303 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 2 7 5 5 7
310 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT Gästrike Härdverkstad AB 12 2 2 0B 3 5
322 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 14 4 2 1 4 3
6
311 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 25 3 5 5 7 5
312 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 0B 7
318 Ellinor Lindberg Saab Skepptuna MK 10 0B 2 3 3 2
324 Nora Lindqvist Saab SMK Hälsinge 17 5 4 5 0B 3
325 Viggo Forsberg Volvo Hofors MK Team Vildsverige 23 5 3 4 7 4
7
304 Elias Bergström Volvo Ljusdals MS 27 4 4 7 7 5
314 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 33 5 7 7 7 7
315 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 20 7 5 2 2 4
316 Sofie Jonsson Saab Bollnäs MK 15 0B 3 4 5 3
323 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 7 1 4 2 0B 0B

Omgång:4

4
308 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 4 7 0B 5 5
311 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 25 3 5 5 7 5
312 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 0B 7
320 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 16 3 1 5 4 3
321 Jesper Eriksson Saab SMK Söderhamn Team JonJons 13 3 3 7 0EB
5
307 Aaron Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 19 4 4 4 5 2
313 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 6 0B 2 4 0B
314 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 33 5 7 7 7 7
322 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 14 4 2 1 4 3
323 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 7 1 4 2 0B 0B
324 Nora Lindqvist Saab SMK Hälsinge 17 5 4 5 0B 3
6
302 Isak Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 23 7 5 3 4 4
303 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 2 7 5 5 7
304 Elias Bergström Volvo Ljusdals MS 27 4 4 7 7 5
315 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 20 7 5 2 2 4
318 Ellinor Lindberg Saab Skepptuna MK 10 0B 2 3 3 2
7
301 Amanda Pettersson Opel Films MK 11 2 0B 1 4 4
305 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 24 7 7 3 0EB 7
310 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT Gästrike Härdverkstad AB 12 2 2 0B 3 5
316 Sofie Jonsson Saab Bollnäs MK 15 0B 3 4 5 3
325 Viggo Forsberg Volvo Hofors MK Team Vildsverige 23 5 3 4 7 4

Omgång:3

4
304 Elias Bergström Volvo Ljusdals MS 27 4 4 7 7 5
305 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 24 7 7 3 0EB 7
310 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT Gästrike Härdverkstad AB 12 2 2 0B 3 5
311 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 25 3 5 5 7 5
313 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 6 0B 2 4 0B
5
301 Amanda Pettersson Opel Films MK 11 2 0B 1 4 4
302 Isak Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 23 7 5 3 4 4
303 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 2 7 5 5 7
307 Aaron Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 19 4 4 4 5 2
321 Jesper Eriksson Saab SMK Söderhamn Team JonJons 13 3 3 7 0EB
323 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 7 1 4 2 0B 0B
6
308 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 4 7 0B 5 5
309 Linnea Englund Volvo Ljusdals MS 9 3 3 3
314 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 33 5 7 7 7 7
319 Elias Nordqvist Saab Gestrike RT 5 5 0B 0B 0
324 Nora Lindqvist Saab SMK Hälsinge 17 5 4 5 0B 3
325 Viggo Forsberg Volvo Hofors MK Team Vildsverige 23 5 3 4 7 4
7
312 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 0B 7
315 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 20 7 5 2 2 4
316 Sofie Jonsson Saab Bollnäs MK 15 0B 3 4 5 3
318 Ellinor Lindberg Saab Skepptuna MK 10 0B 2 3 3 2
320 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 16 3 1 5 4 3
322 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 14 4 2 1 4 3

Omgång:2

5
301 Amanda Pettersson Opel Films MK 11 2 0B 1 4 4
308 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 4 7 0B 5 5
313 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 6 0B 2 4 0B
315 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 20 7 5 2 2 4
321 Jesper Eriksson Saab SMK Söderhamn Team JonJons 13 3 3 7 0EB
324 Nora Lindqvist Saab SMK Hälsinge 17 5 4 5 0B 3
6
305 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 24 7 7 3 0EB 7
309 Linnea Englund Volvo Ljusdals MS 9 3 3 3
312 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 0B 7
322 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 14 4 2 1 4 3
323 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 7 1 4 2 0B 0B
7
303 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 2 7 5 5 7
307 Aaron Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 19 4 4 4 5 2
311 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 25 3 5 5 7 5
316 Sofie Jonsson Saab Bollnäs MK 15 0B 3 4 5 3
318 Ellinor Lindberg Saab Skepptuna MK 10 0B 2 3 3 2
319 Elias Nordqvist Saab Gestrike RT 5 5 0B 0B 0
8
302 Isak Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 23 7 5 3 4 4
304 Elias Bergström Volvo Ljusdals MS 27 4 4 7 7 5
310 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT Gästrike Härdverkstad AB 12 2 2 0B 3 5
314 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 33 5 7 7 7 7
320 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 16 3 1 5 4 3
325 Viggo Forsberg Volvo Hofors MK Team Vildsverige 23 5 3 4 7 4

Omgång:1

5
307 Aaron Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 19 4 4 4 5 2
310 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT Gästrike Härdverkstad AB 12 2 2 0B 3 5
312 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 0B 7
314 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 33 5 7 7 7 7
316 Sofie Jonsson Saab Bollnäs MK 15 0B 3 4 5 3
321 Jesper Eriksson Saab SMK Söderhamn Team JonJons 13 3 3 7 0EB
6
302 Isak Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 23 7 5 3 4 4
309 Linnea Englund Volvo Ljusdals MS 9 3 3 3
313 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 6 0B 2 4 0B
319 Elias Nordqvist Saab Gestrike RT 5 5 0B 0B 0
322 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 14 4 2 1 4 3
7
301 Amanda Pettersson Opel Films MK 11 2 0B 1 4 4
304 Elias Bergström Volvo Ljusdals MS 27 4 4 7 7 5
305 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 24 7 7 3 0EB 7
318 Ellinor Lindberg Saab Skepptuna MK 10 0B 2 3 3 2
320 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 16 3 1 5 4 3
324 Nora Lindqvist Saab SMK Hälsinge 17 5 4 5 0B 3
8
303 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 2 7 5 5 7
308 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 4 7 0B 5 5
311 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 25 3 5 5 7 5
315 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 20 7 5 2 2 4
323 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 7 1 4 2 0B 0B
325 Viggo Forsberg Volvo Hofors MK Team Vildsverige 23 5 3 4 7 4

Omgång:Final

3
C
5 Anton Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 23 4 7 7 5 0EB
16 Fredrik Borg Volkswagen SMK Hälsinge Välsta bildemontering AB 21 7 7 4 3 0EB
26 Albert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 22 7 5 5 2 3
40 Jakob Röstberg Volvo Bollnäs MK 21 4 5 5 4 3
48 Daniel Svensson Saab AMF Årusnda 22 3 0B 5 7 7
58 Jonas Stentäpp Opel Borlänge MK Misty Racing 21 5 5 3 4 4
6
B
5 Anton Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 23 4 7 7 5 0EB
19 Christer Söderlund Toyota MK Orion 26 7 5 5 5 4
24 Casper Falk Toyota SMK Gävle Team Hermanboda 28 7 4 5 7 5
38 Magnus Björck Ford Films MK 28 7 7 7 7 0B
47 Fredrik Johansson Volvo Ljusdals MS 23 4 5 4 3 7
20 Dahn Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall Team Downlake 24 5 7 7 0S 5
10
A
66 Jonas Olsson Opel Bollnäs MK 29 3 7 7 7 5
9 Christian Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall teamdownlake 31 7 7 5 5 7
38 Magnus Björck Ford Films MK 28 7 7 7 7 0B
44 Lilleman Andersson Volvo Bollnäs MK 35 7 7 7 7 7
46 Jonas Johansson Saab Svärdsjö MK Teamsvartflagg 28 7 7 0B 7 7
56 Niklas Palm Saab Ilsbo MK Team Palm 33 5 7 7 7 7

Omgång:5

8
33 Peter Winberg Volvo Woxnadalens MK 12 2 3 3 2 2
39 Dennis Olsson Volvo Woxnadalens MK 11 2 2 2 2 3
46 Jonas Johansson Saab Svärdsjö MK Teamsvartflagg 28 7 7 0B 7 7
50 Stefan Åslin Volvo SMK Hälsinge Häggs Bildemontering AB 11 1 3 1 2J 4
57 Markus Virén Saab Ljusdals MS Team Tok-åker 8 4 0B 1 2 1
63 Björn Larsson Opel Bollnäs MK 15 5 2 3 0JB 5
9
66 Jonas Olsson Opel Bollnäs MK 29 3 7 7 7 5
19 Christer Söderlund Toyota MK Orion 26 7 5 5 5 4
41 Sven-Ove Andersson Saab Hofors MK 13 1 3 3 4 2
51 Johan Hägg Opel Ånge MK MK Mk 18 0S 3 5 7 3
56 Niklas Palm Saab Ilsbo MK Team Palm 33 5 7 7 7 7
10
5 Anton Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 23 4 7 7 5 0EB
16 Fredrik Borg Volkswagen SMK Hälsinge Välsta bildemontering AB 21 7 7 4 3 0EB
18 Ola Andersson Volvo Siljan Bilracing Klubb 18 1 3 5 5 4
24 Casper Falk Toyota SMK Gävle Team Hermanboda 28 7 4 5 7 5
40 Jakob Röstberg Volvo Bollnäs MK 21 4 5 5 4 3
44 Lilleman Andersson Volvo Bollnäs MK 35 7 7 7 7 7
11
3 Görgen Söderström Volvo Bollnäs MK Knagga racing team 15 3 5 3 4 0S
12 Albin Källgren Volvo Gestrike RT 15 0B 5 0S 3 7
58 Jonas Stentäpp Opel Borlänge MK Misty Racing 21 5 5 3 4 4
60 Emil Totte Gustafsson Saab Ludvika MS Mitt Sverige Transport & Logistik AB 11 5 5 1 0EB 0EB
20 Dahn Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall Team Downlake 24 5 7 7 0S 5
12
10 Tobias Oravamäki Volvo Gestrike RT SUNDGRENS ÅKERI AB 19 2 0EB 7 5 5
13 Robin Engström Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 17 2 3 4 4 4
23 Markus Walther Volvo SMK Hälsinge 10 0B 4 2 4 0B
29 Henrik Mörk Opel Bollnäs MK 12 3 5 4 0EB 0B
48 Daniel Svensson Saab AMF Årusnda 22 3 0B 5 7 7
53 Patrik Svärd Volvo Ljusdals MS 19 4 3 4 5 3
13
4 Mikael Dahlstedt Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 20 4 5 2 4 5
6 Torbjörn Hällström Saab SMK Hälsinge 14 5 1 5 3 0B
8 Oscar Bergman Saab Ljusdals MS 17 4 4 2 4 3
32 Hans-Ove Hansson Volvo Bollnäs MK 16 2 4V 3 3 4
54 Junior Holmin Volvo Ljusdals MS 20 4 0S 4 5 7
14
9 Christian Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall teamdownlake 31 7 7 5 5 7
26 Albert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 22 7 5 5 2 3
38 Magnus Björck Ford Films MK 28 7 7 7 7 0B
43 Oskar Persson Volvo AMF Årsunda 18 5 4 2 3 4
61 Johan Nordén Volvo Ljusdals MS 17 0B 7 3 7 0B
65 Mattias Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 20 3 4 4 4 5
15
17 Robert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 16 5 3 3 0S 5
22 Alexander Fammé Audi Idkerbergets MK 19 3 3 4 5 4
25 Patrik Pettersson Opel Films MK 12 2 2 3 2 3
45 Lukas Hedlund Saab Gestrike RT 16 2 7 2 5 0S
47 Fredrik Johansson Volvo Ljusdals MS 23 4 5 4 3 7
49 Niklas Hedberg Volvo SMK Söderhamn 15 7 3 2 3 0B

Omgång:4

8
23 Markus Walther Volvo SMK Hälsinge 10 0B 4 2 4 0B
24 Casper Falk Toyota SMK Gävle Team Hermanboda 28 7 4 5 7 5
32 Hans-Ove Hansson Volvo Bollnäs MK 16 2 4V 3 3 4
45 Lukas Hedlund Saab Gestrike RT 16 2 7 2 5 0S
57 Markus Virén Saab Ljusdals MS Team Tok-åker 8 4 0B 1 2 1
9
5 Anton Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 23 4 7 7 5 0EB
13 Robin Engström Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 17 2 3 4 4 4
44 Lilleman Andersson Volvo Bollnäs MK 35 7 7 7 7 7
47 Fredrik Johansson Volvo Ljusdals MS 23 4 5 4 3 7
10
6 Torbjörn Hällström Saab SMK Hälsinge 14 5 1 5 3 0B
10 Tobias Oravamäki Volvo Gestrike RT SUNDGRENS ÅKERI AB 19 2 0EB 7 5 5
33 Peter Winberg Volvo Woxnadalens MK 12 2 3 3 2 2
40 Jakob Röstberg Volvo Bollnäs MK 21 4 5 5 4 3
61 Johan Nordén Volvo Ljusdals MS 17 0B 7 3 7 0B
11
66 Jonas Olsson Opel Bollnäs MK 29 3 7 7 7 5
12 Albin Källgren Volvo Gestrike RT 15 0B 5 0S 3 7
17 Robert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 16 5 3 3 0S 5
39 Dennis Olsson Volvo Woxnadalens MK 11 2 2 2 2 3
53 Patrik Svärd Volvo Ljusdals MS 19 4 3 4 5 3
65 Mattias Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 20 3 4 4 4 5
12
8 Oscar Bergman Saab Ljusdals MS 17 4 4 2 4 3
22 Alexander Fammé Audi Idkerbergets MK 19 3 3 4 5 4
43 Oskar Persson Volvo AMF Årsunda 18 5 4 2 3 4
46 Jonas Johansson Saab Svärdsjö MK Teamsvartflagg 28 7 7 0B 7 7
63 Björn Larsson Opel Bollnäs MK 15 5 2 3 0JB 5
20 Dahn Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall Team Downlake 24 5 7 7 0S 5
13
1 Albin Olsson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 9 3 5 1 0EB
3 Görgen Söderström Volvo Bollnäs MK Knagga racing team 15 3 5 3 4 0S
9 Christian Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall teamdownlake 31 7 7 5 5 7
14 Anders Tholander Saab SMK Hedemora Team Svartflagg 16 5 4 7 0B
30 Robin Östling Volvo Mora MK 17 4 3 7 3
56 Niklas Palm Saab Ilsbo MK Team Palm 33 5 7 7 7 7
14
4 Mikael Dahlstedt Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 20 4 5 2 4 5
16 Fredrik Borg Volkswagen SMK Hälsinge Välsta bildemontering AB 21 7 7 4 3 0EB
19 Christer Söderlund Toyota MK Orion 26 7 5 5 5 4
29 Henrik Mörk Opel Bollnäs MK 12 3 5 4 0EB 0B
38 Magnus Björck Ford Films MK 28 7 7 7 7 0B
60 Emil Totte Gustafsson Saab Ludvika MS Mitt Sverige Transport & Logistik AB 11 5 5 1 0EB 0EB
15
26 Albert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 22 7 5 5 2 3
49 Niklas Hedberg Volvo SMK Söderhamn 15 7 3 2 3 0B
51 Johan Hägg Opel Ånge MK MK Mk 18 0S 3 5 7 3
54 Junior Holmin Volvo Ljusdals MS 20 4 0S 4 5 7
58 Jonas Stentäpp Opel Borlänge MK Misty Racing 21 5 5 3 4 4
16
18 Ola Andersson Volvo Siljan Bilracing Klubb 18 1 3 5 5 4
25 Patrik Pettersson Opel Films MK 12 2 2 3 2 3
41 Sven-Ove Andersson Saab Hofors MK 13 1 3 3 4 2
48 Daniel Svensson Saab AMF Årusnda 22 3 0B 5 7 7
50 Stefan Åslin Volvo SMK Hälsinge Häggs Bildemontering AB 11 1 3 1 2J 4

Omgång:3

8
23 Markus Walther Volvo SMK Hälsinge 10 0B 4 2 4 0B
38 Magnus Björck Ford Films MK 28 7 7 7 7 0B
46 Jonas Johansson Saab Svärdsjö MK Teamsvartflagg 28 7 7 0B 7 7
47 Fredrik Johansson Volvo Ljusdals MS 23 4 5 4 3 7
51 Johan Hägg Opel Ånge MK MK Mk 18 0S 3 5 7 3
61 Johan Nordén Volvo Ljusdals MS 17 0B 7 3 7 0B
9
9 Christian Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall teamdownlake 31 7 7 5 5 7
13 Robin Engström Saab AMF Årsunda Team Vildsverige 17 2 3 4 4 4
41 Sven-Ove Andersson Saab Hofors MK 13 1 3 3 4 2
44 Lilleman Andersson Volvo Bollnäs MK 35 7 7 7 7 7
49 Niklas Hedberg Volvo SMK Söderhamn 15 7 3 2 3 0B
57 Markus Virén Saab Ljusdals MS Team Tok-åker 8 4 0B 1 2 1
10
12 Albin Källgren Volvo Gestrike RT 15 0B 5 0S 3 7
14 Anders Tholander Saab SMK Hedemora Team Svartflagg 16 5 4 7 0B
19 Christer Söderlund Toyota MK Orion 26 7 5 5 5 4
32 Hans-Ove Hansson Volvo Bollnäs MK 16 2 4V 3 3 4
34 Anders Nordén Volvo Ljusdals MS 15 7 4 4
43 Oskar Persson Volvo AMF Årsunda 18 5 4 2 3 4
11
3 Görgen Söderström Volvo Bollnäs MK Knagga racing team 15 3 5 3 4 0S
8 Oscar Bergman Saab Ljusdals MS 17 4 4 2 4 3
10 Tobias Oravamäki Volvo Gestrike RT SUNDGRENS ÅKERI AB 19 2 0EB 7 5 5
24 Casper Falk Toyota SMK Gävle Team Hermanboda 28 7 4 5 7 5
50 Stefan Åslin Volvo SMK Hälsinge Häggs Bildemontering AB 11 1 3 1 2J 4
65 Mattias Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 20 3 4 4 4 5
12
1 Albin Olsson Saab AMF Årsunda Team vildsverige 9 3 5 1 0EB
17 Robert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 16 5 3 3 0S 5
40 Jakob Röstberg Volvo Bollnäs MK 21 4 5 5 4 3
45 Lukas Hedlund Saab Gestrike RT 16 2 7 2 5 0S
54 Junior Holmin Volvo Ljusdals MS 20 4 0S 4 5 7
20 Dahn Tjernell Volkswagen SHRA Sundsvall Team Downlake 24 5 7 7 0S 5
13
66 Jonas Olsson Opel Bollnäs MK 29 3 7 7 7 5
18 Ola Andersson Volvo Siljan Bilracing Klubb 18 1 3 5 5 4
22 Alexander Fammé Audi Idkerbergets MK 19 3 3 4 5 4
27 Ludvig Fredholm Volvo Ljusdals MS 6 2 4 0B
33 Peter Winberg Volvo Woxnadalens MK 12 2 3 3 2 2
36 Sebastian Rylander Volvo AMF Årsunda 4 0S 4 0EB
14
4 Mikael Dahlstedt Saab Gestrike RT Jäder Motorsport 20 4 5 2 4 5
5 Anton Lönn Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 23 4 7 7 5 0EB
26 Albert Olivensjö Saab SMK Hälsinge 22 7 5 5 2 3
53 Patrik Svärd Volvo Ljusdals MS 19 4 3 4 5