Höstracet (SMK Helsingborg)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
C
24 Sebastian Klyft Volvo Eslövs MK 15 7 3 5
58 Sebastian Andersson Volvo Laholms MK 16 7 7 2
16 Michael Grahn Saab SMK Helsingborg 16 7 5 4
20 Emil Nilsson Saab Eksjö Frc 14 4 3 7
66 Fredrik Johansson Toyota MK Falcon 15 7 4 4
72 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 16 5 4 7
2
B
15 Tobias Trejile Saab Skene MS 16 4 5V 7
47 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö Frc Brorssons Lastvagnsdelar AB 18 7 4 7
53 Timmo Helgesson Saab Vimmerby MS Hagestigs Motorsport 19 7 7 5
65 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7
69 Viktor Jacobsson Saab SMK Helsingborg 17 7 5 5
72 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 16 5 4 7
3
A
79 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 21 7 7 7
9 Albin Ström Toyota Osby MK 19 5 7 7
13 Robin Johansson Saab MK Scandia 19 5 7 7
27 Filip Svensson Opel Eslövs MK Team Magic Racing 19 5 7 7
65 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 21 7 7 7

Omgång:3

1
24 Sebastian Klyft Volvo Eslövs MK 15 7 3 5
5 Lennart Bergstedt Fiat Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 6 1V 5 0B
16 Michael Grahn Saab SMK Helsingborg 16 7 5 4
39 Jens Svensson Saab Bohus RC Hagestig motorsport 5 5 0B 0EB
47 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö Frc Brorssons Lastvagnsdelar AB 18 7 4 7
70 Robert Thomsson Volvo Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 8 1 4 3
2
78 Martin Bengtsson Volvo Eslövs MK 12 5 5 2
23 Mattias Nilsson Mitsubishi Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 11 3 3 5
34 Johan Söderberg Opel Fjärås MK 14 5 5 4
40 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 12 5 4 3
51 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 14 7 0S 7
3
35 Adam Nilsson Volvo Eslövs MK 9 2 5 2
21 Benny Olsson Renault SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport 13 3 7 3
30 Andreas Areskoug Volvo Tomelilla MK 10 4 2 4
36 Lars Lindgaard Saab NMKA Danmark 14 2 7 5
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 21 7 7 7
4
25 Philip Olsson Tomelilla MK 5 2 3 0EB
55 Johan Spindel Sotenäs MK 5 0S 2V 3
9 Albin Ström Toyota Osby MK 19 5 7 7
10 Roger Olsson Saab Tomelilla MK Team Hansen & Olsson 13 5 4 4
52 Martin Mårtensson Saab Eslövs MK 12 0B 7 5
67 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 6 2 4 0B
5
64 Tony Persson Simrishamns MK 6 1 0B 5
27 Filip Svensson Opel Eslövs MK Team Magic Racing 19 5 7 7
42 Marcus Hansson Saab SMK Helsingborg 14 5 5 4
44 Conny Persson Opel Arlövs MC Team Graneborg 2 2 0B 0B
49 Kim Guldborg Volkswagen Nmka Team Viby 14 4 7 3
6
15 Tobias Trejile Saab Skene MS 16 4 5V 7
17 Anton Areskoug Tomelilla MK 13 7 2V 4
1 Rikard Hedström Saab Eslövs MK 5 3 2 0EB
4 Tobias Olsson Saab SMK Helsingborg 7 3 1 3
37 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 14 4 5 5
71 Christian Maroott Saab NMKA Danmark 4 2 0B 2
7
33 Marcus Bengtsson Volvo Eslövs MK 8 3 0B 5
41 Jesper Månsson Saab SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport 3 3 0B 0EB
60 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 8 3 5 0EB
63 Elliot Petersson Audi SMK Helsingborg 10 3V 3 4
74 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 11 0S 4 7
8
14 Rasmus Sörliden Opel Kristianstads Folkrace Klubb Barum racing 7 2 2 3
45 Håkan Jönsson Saab Pilatorps MK 4 1 3 0EB
65 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7
66 Fredrik Johansson Toyota MK Falcon 15 7 4 4
69 Viktor Jacobsson Saab SMK Helsingborg 17 7 5 5
9
29 Dennis Hedström Eslövs MK 10 2 5 3V
2 Frank Pedersen Opel NMKA Danmark 7 1 4 2
32 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB 7 3 3 1
61 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 14 7 3 4
62 Kenneth Johnsson Volvo SMK Helsingborg Team Essen 13 4 4 5
72 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 16 5 4 7
10
77 Eddie Persson Saab Eslövs MK 6 2 0VB 4
19 Roberth Krondahl Saab Tomelilla MK 4 4 0S 0B
20 Emil Nilsson Saab Eksjö Frc 14 4 3 7
53 Timmo Helgesson Saab Vimmerby MS Hagestigs Motorsport 19 7 7 5
54 Nathalie Petersson Audi SMK Helsingborg 11 4 7 0B
57 Oscar Hansen Chrysler Laholm MK 12 5 7 0S
11
12 Glenn Lindell Volvo Smk Helsingborg Team Essen 6 1 0B 5
58 Sebastian Andersson Volvo Laholms MK 16 7 7 2
79 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 21 7 7 7
11 Rasmus Fogelberg Opel Kristianstads FRC Barum Racing Team 8 4 4 0EB
38 Simon Eriksson Saab Falköpings MK 8 5 0S 3
48 Dennis Björklöv Saab Sjöbo MK 8 2 2 4
12
50 Linus Lidén Saab SMK Helsingborg 3 3 0S 0B
18 Lukas Wernersson Saab Laholms MK 12 4 4 4
46 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK Ingvarssons Last & Schakt AB 7 4 0B 3
13 Robin Johansson Saab MK Scandia 19 5 7 7
22 Tom Edvardsson Saab Kristianstads FRC Barum Racing 8 5V 3 0B
43 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 10 3 2 5

Omgång:2

1
2 Frank Pedersen Opel NMKA Danmark 7 1 4 2
16 Michael Grahn Saab SMK Helsingborg 16 7 5 4
27 Filip Svensson Opel Eslövs MK Team Magic Racing 19 5 7 7
41 Jesper Månsson Saab SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport 3 3 0B 0EB
51 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 14 7 0S 7
2
25 Philip Olsson Tomelilla MK 5 2 3 0EB
78 Martin Bengtsson Volvo Eslövs MK 12 5 5 2
57 Oscar Hansen Chrysler Laholm MK 12 5 7 0S
70 Robert Thomsson Volvo Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 8 1 4 3
76 Gert-Åke Klyft Volkswagen SMK Helsingborg Team Rallysaft 3 3 0S
3
46 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK Ingvarssons Last & Schakt AB 7 4 0B 3
39 Jens Svensson Saab Bohus RC Hagestig motorsport 5 5 0B 0EB
54 Nathalie Petersson Audi SMK Helsingborg 11 4 7 0B
60 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 8 3 5 0EB
61 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 14 7 3 4
66 Fredrik Johansson Toyota MK Falcon 15 7 4 4
4
75 Klas Udd Skene MS 5 0B 5
20 Emil Nilsson Saab Eksjö Frc 14 4 3 7
30 Andreas Areskoug Volvo Tomelilla MK 10 4 2 4
49 Kim Guldborg Volkswagen Nmka Team Viby 14 4 7 3
67 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 6 2 4 0B
5
35 Adam Nilsson Volvo Eslövs MK 9 2 5 2
58 Sebastian Andersson Volvo Laholms MK 16 7 7 2
64 Tony Persson Simrishamns MK 6 1 0B 5
7 Harely Petersson Audi SMK Helsingborg 3 3 0B
19 Roberth Krondahl Saab Tomelilla MK 4 4 0S 0B
6
12 Glenn Lindell Volvo Smk Helsingborg Team Essen 6 1 0B 5
5 Lennart Bergstedt Fiat Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 6 1V 5 0B
6 Joacim Persson Volvo Tomelilla MK 2 2 0B
40 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 12 5 4 3
52 Martin Mårtensson Saab Eslövs MK 12 0B 7 5
71 Christian Maroott Saab NMKA Danmark 4 2 0B 2
7
15 Tobias Trejile Saab Skene MS 16 4 5V 7
77 Eddie Persson Saab Eslövs MK 6 2 0VB 4
10 Roger Olsson Saab Tomelilla MK Team Hansen & Olsson 13 5 4 4
14 Rasmus Sörliden Opel Kristianstads Folkrace Klubb Barum racing 7 2 2 3
36 Lars Lindgaard Saab NMKA Danmark 14 2 7 5
63 Elliot Petersson Audi SMK Helsingborg 10 3V 3 4
8
4 Tobias Olsson Saab SMK Helsingborg 7 3 1 3
13 Robin Johansson Saab MK Scandia 19 5 7 7
32 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB 7 3 3 1
34 Johan Söderberg Opel Fjärås MK 14 5 5 4
47 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö Frc Brorssons Lastvagnsdelar AB 18 7 4 7
48 Dennis Björklöv Saab Sjöbo MK 8 2 2 4
9
50 Linus Lidén Saab SMK Helsingborg 3 3 0S 0B
29 Dennis Hedström Eslövs MK 10 2 5 3V
55 Johan Spindel Sotenäs MK 5 0S 2V 3
11 Rasmus Fogelberg Opel Kristianstads FRC Barum Racing Team 8 4 4 0EB
45 Håkan Jönsson Saab Pilatorps MK 4 1 3 0EB
53 Timmo Helgesson Saab Vimmerby MS Hagestigs Motorsport 19 7 7 5
10
59 Bertil Hansen Volkswagen Laholms MK 7 4 3
33 Marcus Bengtsson Volvo Eslövs MK 8 3 0B 5
43 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 10 3 2 5
69 Viktor Jacobsson Saab SMK Helsingborg 17 7 5 5
72 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 16 5 4 7
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 21 7 7 7
11
18 Lukas Wernersson Saab Laholms MK 12 4 4 4
21 Benny Olsson Renault SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport 13 3 7 3
23 Mattias Nilsson Mitsubishi Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 11 3 3 5
37 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 14 4 5 5
38 Simon Eriksson Saab Falköpings MK 8 5 0S 3
44 Conny Persson Opel Arlövs MC Team Graneborg 2 2 0B 0B
12
17 Anton Areskoug Tomelilla MK 13 7 2V 4
24 Sebastian Klyft Volvo Eslövs MK 15 7 3 5
79 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 21 7 7 7
8 Niklas Johansson Saab Målilla MK 1 0B 1V
62 Kenneth Johnsson Volvo SMK Helsingborg Team Essen 13 4 4 5
65 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7
13
1 Rikard Hedström Saab Eslövs MK 5 3 2 0EB
9 Albin Ström Toyota Osby MK 19 5 7 7
22 Tom Edvardsson Saab Kristianstads FRC Barum Racing 8 5V 3 0B
28 Johnny Nilsson Volvo SMK Helsingborg 0 0B 0B
42 Marcus Hansson Saab SMK Helsingborg 14 5 5 4
74 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 11 0S 4 7

Omgång:1

1
24 Sebastian Klyft Volvo Eslövs MK 15 7 3 5
59 Bertil Hansen Volkswagen Laholms MK 7 4 3
10 Roger Olsson Saab Tomelilla MK Team Hansen & Olsson 13 5 4 4
45 Håkan Jönsson Saab Pilatorps MK 4 1 3 0EB
71 Christian Maroott Saab NMKA Danmark 4 2 0B 2
76 Gert-Åke Klyft Volkswagen SMK Helsingborg Team Rallysaft 3 3 0S
2
75 Klas Udd Skene MS 5 0B 5
36 Lars Lindgaard Saab NMKA Danmark 14 2 7 5
43 Jonathan Eriksson Honda Tomelilla MK 10 3 2 5
47 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö Frc Brorssons Lastvagnsdelar AB 18 7 4 7
57 Oscar Hansen Chrysler Laholm MK 12 5 7 0S
62 Kenneth Johnsson Volvo SMK Helsingborg Team Essen 13 4 4 5
3
12 Glenn Lindell Volvo Smk Helsingborg Team Essen 6 1 0B 5
77 Eddie Persson Saab Eslövs MK 6 2 0VB 4
9 Albin Ström Toyota Osby MK 19 5 7 7
37 Anton Lundström Opel Simrishamns MK 14 4 5 5
60 Per-Erik Larsson Mitsubishi Tomelilla MK Team Graneborg 8 3 5 0EB
65 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 19 7 5 7
4
17 Anton Areskoug Tomelilla MK 13 7 2V 4
14 Rasmus Sörliden Opel Kristianstads Folkrace Klubb Barum racing 7 2 2 3
32 Edvin Johnsson Saab Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB 7 3 3 1
40 Lars Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 12 5 4 3
49 Kim Guldborg Volkswagen Nmka Team Viby 14 4 7 3
5
29 Dennis Hedström Eslövs MK 10 2 5 3V
64 Tony Persson Simrishamns MK 6 1 0B 5
4 Tobias Olsson Saab SMK Helsingborg 7 3 1 3
30 Andreas Areskoug Volvo Tomelilla MK 10 4 2 4
39 Jens Svensson Saab Bohus RC Hagestig motorsport 5 5 0B 0EB
51 Bengt Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 14 7 0S 7
6
1 Rikard Hedström Saab Eslövs MK 5 3 2 0EB
5 Lennart Bergstedt Fiat Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 6 1V 5 0B
13 Robin Johansson Saab MK Scandia 19 5 7 7
44 Conny Persson Opel Arlövs MC Team Graneborg 2 2 0B 0B
61 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 14 7 3 4
68 Johan Runesson Audi Kalmar MK 4 4
7
50 Linus Lidén Saab SMK Helsingborg 3 3 0S 0B
19 Roberth Krondahl Saab Tomelilla MK 4 4 0S 0B
38 Simon Eriksson Saab Falköpings MK 8 5 0S 3
66 Fredrik Johansson Toyota MK Falcon 15 7 4 4
67 Linus Persson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 6 2 4 0B
70 Robert Thomsson Volvo Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 8 1 4 3
8
18 Lukas Wernersson Saab Laholms MK 12 4 4 4
25 Philip Olsson Tomelilla MK 5 2 3 0EB
2 Frank Pedersen Opel NMKA Danmark 7 1 4 2
33 Marcus Bengtsson Volvo Eslövs MK 8 3 0B 5
42 Marcus Hansson Saab SMK Helsingborg 14 5 5 4
53 Timmo Helgesson Saab Vimmerby MS Hagestigs Motorsport 19 7 7 5
9
79 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 21 7 7 7
23 Mattias Nilsson Mitsubishi Tomelilla MK Skrot & Metall Återvinning 11 3 3 5
52 Martin Mårtensson Saab Eslövs MK 12 0B 7 5
54 Nathalie Petersson Audi SMK Helsingborg 11 4 7 0B
56 Mattias Hansen Saab Tomelilla MK 0 0B
72 Andreas Persson Opel Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo 16 5 4 7
10
15 Tobias Trejile Saab Skene MS 16 4 5V 7
7 Harely Petersson Audi SMK Helsingborg 3 3 0B
8 Niklas Johansson Saab Målilla MK 1 0B 1V
22 Tom Edvardsson Saab Kristianstads FRC Barum Racing 8 5V 3 0B
48 Dennis Björklöv Saab Sjöbo MK 8 2 2 4
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 21 7 7 7
11
46 Christer Ingvarsson Ford Simrishamns MK Ingvarssons Last & Schakt AB 7 4 0B 3
55 Johan Spindel Sotenäs MK 5 0S 2V 3
58 Sebastian Andersson Volvo Laholms MK 16 7 7 2
27 Filip Svensson Opel Eslövs MK Team Magic Racing 19 5 7 7
28 Johnny Nilsson Volvo SMK Helsingborg 0 0B 0B
63 Elliot Petersson Audi SMK Helsingborg 10 3V 3 4
12
35 Adam Nilsson Volvo Eslövs MK 9 2 5 2
20 Emil Nilsson Saab Eksjö Frc 14 4 3 7
26 Peter Kjellkvist Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 0 0EB
34 Johan Söderberg Opel Fjärås MK 14 5 5 4
41 Jesper Månsson Saab SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport 3 3 0B 0EB
69 Viktor Jacobsson Saab SMK Helsingborg 17 7 5 5
13
78 Martin Bengtsson Volvo Eslövs MK 12 5 5 2
6 Joacim Persson Volvo Tomelilla MK 2 2 0B
11 Rasmus Fogelberg Opel Kristianstads FRC Barum Racing Team 8 4 4 0EB
16 Michael Grahn Saab SMK Helsingborg 16 7 5 4
21 Benny Olsson Renault SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport 13 3 7 3
74 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 11 0S 4 7

Omgång:Final

1
B
101 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 10 4 1 5
102 Lukas Jönsson Volvo Eslövs MK 12 2 5 5
104 Albin Park Volkswagen Eksjö Frc 12 5 7 0S
107 Emelie Toll Volvo Kristianstads FRC 10 3 4 3
108 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 12 4 4 4
114 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 9 5 1 3
2
A
104 Albin Park Volkswagen Eksjö Frc 12 5 7 0S
109 Hugo Bergstedt Dodge Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 18 7 7 4
117 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 15 5 5 5
118 Filip Benz Saab Arlövs MC Team Graneborg 21 7 7 7
119 Filip Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 19 7 5 7
120 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg BARUM RACING 13 3 3 7

Omgång:3

13
102 Lukas Jönsson Volvo Eslövs MK 12 2 5 5
109 Hugo Bergstedt Dodge Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 18 7 7 4
113 Teres Klyft Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 7 3 1 3
116 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 9 7 2 0S
118 Filip Benz Saab Arlövs MC Team Graneborg 21 7 7 7
122 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 6 3 3 0S
14
101 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 10 4 1 5
103 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 6 0B 2 4
104 Albin Park Volkswagen Eksjö Frc 12 5 7 0S
106 Tindra Hansson Mazda SMK Helsingborg 8 4 4 0S
107 Emelie Toll Volvo Kristianstads FRC 10 3 4 3
120 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg BARUM RACING 13 3 3 7
15
108 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 12 4 4 4
111 Elof Persson Saab Grimslövs MS BARUM RACING 8 4 3 1V
114 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 9 5 1 3
117 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 15 5 5 5
119 Filip Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 19 7 5 7
121 Anton Held Volvo Tomelilla MK 9 5 2 2

Omgång:2

14
101 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 10 4 1 5
106 Tindra Hansson Mazda SMK Helsingborg 8 4 4 0S
111 Elof Persson Saab Grimslövs MS BARUM RACING 8 4 3 1V
116 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 9 7 2 0S
117 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 15 5 5 5
118 Filip Benz Saab Arlövs MC Team Graneborg 21 7 7 7
15
104 Albin Park Volkswagen Eksjö Frc 12 5 7 0S
107 Emelie Toll Volvo Kristianstads FRC 10 3 4 3
113 Teres Klyft Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 7 3 1 3
119 Filip Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 19 7 5 7
121 Anton Held Volvo Tomelilla MK 9 5 2 2
122 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 6 3 3 0S
16
102 Lukas Jönsson Volvo Eslövs MK 12 2 5 5
103 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 6 0B 2 4
108 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 12 4 4 4
109 Hugo Bergstedt Dodge Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 18 7 7 4
114 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 9 5 1 3
120 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg BARUM RACING 13 3 3 7

Omgång:1

14
102 Lukas Jönsson Volvo Eslövs MK 12 2 5 5
104 Albin Park Volkswagen Eksjö Frc 12 5 7 0S
111 Elof Persson Saab Grimslövs MS BARUM RACING 8 4 3 1V
119 Filip Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 19 7 5 7
120 Marina Hult Volvo SMK Helsingborg BARUM RACING 13 3 3 7
15
106 Tindra Hansson Mazda SMK Helsingborg 8 4 4 0S
107 Emelie Toll Volvo Kristianstads FRC 10 3 4 3
117 Adam Thomsson Volvo Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 15 5 5 5
118 Filip Benz Saab Arlövs MC Team Graneborg 21 7 7 7
16
103 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 6 0B 2 4
108 Hanna Svensson Saab Kristianstads FRC Bil & Maskin Degeberga AB 12 4 4 4
113 Teres Klyft Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 7 3 1 3
116 Felicia Olsson Saab SMK Helsingborg 9 7 2 0S
121 Anton Held Volvo Tomelilla MK 9 5 2 2
17
101 Anna Lundell Volvo Tomelilla MK Lundells motorsport 10 4 1 5
109 Hugo Bergstedt Dodge Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 18 7 7 4
112 Neo Bjärgestad Audi Kalmar MK 0 0EB
114 Oliver Ekholm Saab SMK Helsingborg 9 5 1 3
122 Filippa Björklöv Saab Sjöbo MK 6 3 3 0S

Omgång:Final

1
B
204 Johanna Nilsson Opel Kristianstad FRC Barum Racing 14 7 3 4
209 Ann Greij Volvo Tomelilla 13 7 2 4
212 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 15 4 7 4
220 Alexandra Sörensen Saab SMK Helsingborg Barum racing 11 2 4 5
221 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum racing 11 4 2 5
224 Moa Nilsson Saab Eslövs MK 13 4 4 5
2
A
205 Hanna Petersson Saab Bohus RC Hagestigs Motorsport 21 7 7 7
208 Caroline Tillgren Ford Kristianstads FRC Barum racing 16 4 5 7
210 Linda Nilsson Suzuki Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 19 7 5V 7
212 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 15 4 7 4
213 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 5V 7 7
214 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 17 5 7 5

Omgång:3

16
204 Johanna Nilsson Opel Kristianstad FRC Barum Racing 14 7 3 4
206 Annika Klyft Saab Eslövs MK 6 3 3 0B
210 Linda Nilsson Suzuki Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 19 7 5V 7
224 Moa Nilsson Saab Eslövs MK 13 4 4 5
17
202 Nellie Eriksson Saab Falköpings MK 8 3 2 3
207 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 11 5 2 4
208 Caroline Tillgren Ford Kristianstads FRC Barum racing 16 4 5 7
218 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 6 0S 4 2
220 Alexandra Sörensen Saab SMK Helsingborg Barum racing 11 2 4 5
18
212 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 15 4 7 4
213 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 5V 7 7
221 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum racing 11 4 2 5
222 Lina Ingvarsson Opel Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 10 5 5 0
19
201 Frida Ekberg Saab Ryds MK Fridafors bilservice f racing 9 3 3 3
205 Hanna Petersson Saab Bohus RC Hagestigs Motorsport 21 7 7 7
209 Ann Greij Volvo Tomelilla 13 7 2 4
214 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 17 5 7 5
215 Kerstin Persson Benz Opel Arlövs MC Team Graneborg 2 2 0B 0EB
217 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 7 3T 4 0EB

Omgång:2

17
206 Annika Klyft Saab Eslövs MK 6 3 3 0B
208 Caroline Tillgren Ford Kristianstads FRC Barum racing 16 4 5 7
209 Ann Greij Volvo Tomelilla 13 7 2 4
213 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 5V 7 7
220 Alexandra Sörensen Saab SMK Helsingborg Barum racing 11 2 4 5
18
207 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 11 5 2 4
214 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 17 5 7 5
222 Lina Ingvarsson Opel Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 10 5 5 0
223 Emelie Karlsson Saab Målilla MK 3 0B 3
224 Moa Nilsson Saab Eslövs MK 13 4 4 5
19
201 Frida Ekberg Saab Ryds MK Fridafors bilservice f racing 9 3 3 3
202 Nellie Eriksson Saab Falköpings MK 8 3 2 3
203 Angelica Edvardsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 5 0VB 5
212 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 15 4 7 4
217 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 7 3T 4 0EB
20
204 Johanna Nilsson Opel Kristianstad FRC Barum Racing 14 7 3 4
205 Hanna Petersson Saab Bohus RC Hagestigs Motorsport 21 7 7 7
210 Linda Nilsson Suzuki Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 19 7 5V 7
215 Kerstin Persson Benz Opel Arlövs MC Team Graneborg 2 2 0B 0EB
218 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 6 0S 4 2
221 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum racing 11 4 2 5

Omgång:1

18
206 Annika Klyft Saab Eslövs MK 6 3 3 0B
210 Linda Nilsson Suzuki Kristianstads FRC Pf motorsport lenhovda 19 7 5V 7
212 Felicia Bendroth Volvo Tomelilla MK 15 4 7 4
214 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 17 5 7 5
218 Maria Mårtensson Volvo SMK Helsingborg Team Rallysaft 6 0S 4 2
19
202 Nellie Eriksson Saab Falköpings MK 8 3 2 3
205 Hanna Petersson Saab Bohus RC Hagestigs Motorsport 21 7 7 7
213 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 19 5V 7 7
220 Alexandra Sörensen Saab SMK Helsingborg Barum racing 11 2 4 5
224 Moa Nilsson Saab Eslövs MK 13 4 4 5
20
204 Johanna Nilsson Opel Kristianstad FRC Barum Racing 14 7 3 4
201 Frida Ekberg Saab Ryds MK Fridafors bilservice f racing 9 3 3 3
203 Angelica Edvardsson Opel Kristianstads FRC Barum Racing 5 0VB 5
208 Caroline Tillgren Ford Kristianstads FRC Barum racing 16 4 5 7
222 Lina Ingvarsson Opel Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB 10 5 5 0
21
207 Charlotte Pettersson Opel Kristianstads FRC 11 5 2 4
209 Ann Greij Volvo Tomelilla 13 7 2 4
215 Kerstin Persson Benz Opel Arlövs MC Team Graneborg 2 2 0B 0EB
217 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 7 3T 4 0EB
221 Cecilia Adermark Saab Kristianstads FRC Barum racing 11 4 2 5
223 Emelie Karlsson Saab Målilla MK 3 0B 3