SemesterRullet (SMK Arboga)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

2
B
844 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 12 5 7 0B
855 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 14 7 7 0S
864 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 14 7 7 0B
884 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 0B 4 7
886 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 3 7
898 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 4 3 5
6
A
845 Veronica Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 18 4 7 7
855 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 14 7 7 0S
857 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 21 7 7 7
867 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 14 5 4 5
876 Elin Forslöv Saab SMK Motala 15 7 4 4
877 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 17 7 5 5

Omgång:3

1
866 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 7 3 4 0B
867 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 14 5 4 5
869 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 11 4 3 4
874 Engla Johansson Saab Finspångs MS 8 5 3 0S
896 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 11 4 0S 7
2
844 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 12 5 7 0B
845 Veronica Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 18 4 7 7
856 Emelie Solstad Volvo Flens MS 8 1 2 5
887 Sofia Engström Volvo Mk Speed 3 1 2 0S
897 Johnny Treseng Volvo Fredriksberg MK 10 5 5 0S
3
801 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 8 3 5 0S
846 Camilla Söderström Volvo Mk Speed 8 2 2 4V
878 Ronny Källgren Volvo Gestrike RT 9 2 3 4J
884 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 0B 4 7
889 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 9 2 4 3
4
855 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 14 7 7 0S
857 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 21 7 7 7
864 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 14 7 7 0B
876 Elin Forslöv Saab SMK Motala 15 7 4 4
877 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 17 7 5 5
895 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 3 5 3
5
875 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 10 5 5 0B
879 Kenneth Andersson Volkswagen Östhammars MK 6 2 0B 4
885 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 6 3 0S 3
886 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 3 7
898 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 4 3 5

Omgång:2

1
845 Veronica Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 18 4 7 7
846 Camilla Söderström Volvo Mk Speed 8 2 2 4V
859 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro Bsk 4 4 0EB
866 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 7 3 4 0B
886 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 3 7
895 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 3 5 3
2
844 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 12 5 7 0B
876 Elin Forslöv Saab SMK Motala 15 7 4 4
877 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 17 7 5 5
878 Ronny Källgren Volvo Gestrike RT 9 2 3 4J
879 Kenneth Andersson Volkswagen Östhammars MK 6 2 0B 4
899 Hanna Zander Volvo Hällefors MK 3 3 0B 0
3
856 Emelie Solstad Volvo Flens MS 8 1 2 5
864 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 14 7 7 0B
868 Michelle Karlsson Volvo AMF Årsunda 0 0J 0EB
869 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 11 4 3 4
875 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 10 5 5 0B
884 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 0B 4 7
4
801 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 8 3 5 0S
857 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 21 7 7 7
867 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 14 5 4 5
887 Sofia Engström Volvo Mk Speed 3 1 2 0S
888 Jennifer Sundström Volvo AMF Årsunda 2 1 1
898 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 4 3 5
5
855 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 14 7 7 0S
874 Engla Johansson Saab Finspångs MS 8 5 3 0S
885 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 6 3 0S 3
889 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 9 2 4 3
896 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 11 4 0S 7
897 Johnny Treseng Volvo Fredriksberg MK 10 5 5 0S

Omgång:1

1
846 Camilla Söderström Volvo Mk Speed 8 2 2 4V
856 Emelie Solstad Volvo Flens MS 8 1 2 5
864 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 14 7 7 0B
874 Engla Johansson Saab Finspångs MS 8 5 3 0S
898 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 4 3 5
899 Hanna Zander Volvo Hällefors MK 3 3 0B 0
2
845 Veronica Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing 18 4 7 7
857 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS 21 7 7 7
867 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 14 5 4 5
868 Michelle Karlsson Volvo AMF Årsunda 0 0J 0EB
878 Ronny Källgren Volvo Gestrike RT 9 2 3 4J
885 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 6 3 0S 3
3
844 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 12 5 7 0B
855 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 14 7 7 0S
866 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 7 3 4 0B
869 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 11 4 3 4
879 Kenneth Andersson Volkswagen Östhammars MK 6 2 0B 4
887 Sofia Engström Volvo Mk Speed 3 1 2 0S
4
875 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 10 5 5 0B
877 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 17 7 5 5
888 Jennifer Sundström Volvo AMF Årsunda 2 1 1
889 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 9 2 4 3
895 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 3 5 3
896 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 11 4 0S 7
5
801 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 8 3 5 0S
859 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro Bsk 4 4 0EB
876 Elin Forslöv Saab SMK Motala 15 7 4 4
884 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 0B 4 7
886 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 3 7
897 Johnny Treseng Volvo Fredriksberg MK 10 5 5 0S

Omgång:Final

3
B
56 John Öberg Volvo MK Team Westom 16 7 7 2
58 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 16 5 4 7
59 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 13 4 4 5
60 Johnny Andersson Ford SMK Linde 13 5 4 4
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 13 3 5 5
98 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 4 5 7
7
A
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 13 3 5 5
79 Patrik Scherp Volvo Stockholms Bilklubb 17 7 7 3
80 Johan Kahlin Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
87 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 17 5 5 7
93 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 18 7 7 4V
99 Richard Karlsson Volvo MK Speed 19 7 7 5

Omgång:3

6
53 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 8 2 4 2
57 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 8 0B 3 5
70 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 9 2 4 3
77 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta 12 0S 5 7
84 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 10 3V 3 4
7
51 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 9 5 2 2
58 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 16 5 4 7
60 Johnny Andersson Ford SMK Linde 13 5 4 4
67 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 8 3 2 3
76 Niklas Solstad Volvo Flens MS 12 2 5 5
8
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 13 3 5 5
87 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 17 5 5 7
88 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 11 4 3 4
89 Christoffer Lindström Volvo Grödinge MK 11 5 3 3
94 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 6 3 1 2
9
59 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 13 4 4 5
68 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 11 4 3 4
78 Magnus Halvarsson Volvo Jönköpings MK 4 1 0B 3
85 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 2 0S 2 0B
98 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 4 5 7
10
56 John Öberg Volvo MK Team Westom 16 7 7 2
79 Patrik Scherp Volvo Stockholms Bilklubb 17 7 7 3
80 Johan Kahlin Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
93 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 18 7 7 4V
99 Richard Karlsson Volvo MK Speed 19 7 7 5

Omgång:2

6
51 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 9 5 2 2
56 John Öberg Volvo MK Team Westom 16 7 7 2
57 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 8 0B 3 5
59 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 13 4 4 5
77 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta 12 0S 5 7
94 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 6 3 1 2
7
58 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 16 5 4 7
74 Daniel Lundquist Subaru Fagersta MK 4 4 0EB
84 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 10 3V 3 4
85 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 2 0S 2 0B
87 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 17 5 5 7
93 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 18 7 7 4V
8
67 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 8 3 2 3
70 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 9 2 4 3
78 Magnus Halvarsson Volvo Jönköpings MK 4 1 0B 3
88 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 11 4 3 4
98 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 4 5 7
99 Richard Karlsson Volvo MK Speed 19 7 7 5
9
60 Johnny Andersson Ford SMK Linde 13 5 4 4
68 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 11 4 3 4
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 13 3 5 5
80 Johan Kahlin Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
10
53 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 8 2 4 2
76 Niklas Solstad Volvo Flens MS 12 2 5 5
79 Patrik Scherp Volvo Stockholms Bilklubb 17 7 7 3
89 Christoffer Lindström Volvo Grödinge MK 11 5 3 3

Omgång:1

6
60 Johnny Andersson Ford SMK Linde 13 5 4 4
68 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 11 4 3 4
70 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 9 2 4 3
93 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 18 7 7 4V
94 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 6 3 1 2
7
53 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 8 2 4 2
56 John Öberg Volvo MK Team Westom 16 7 7 2
57 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 8 0B 3 5
58 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 16 5 4 7
73 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 13 3 5 5
98 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 4 5 7
8
59 Kim Göransson Volvo SMK Motala Bil 13 4 4 5
76 Niklas Solstad Volvo Flens MS 12 2 5 5
78 Magnus Halvarsson Volvo Jönköpings MK 4 1 0B 3
80 Johan Kahlin Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
84 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 10 3V 3 4
87 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 17 5 5 7
9
67 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 8 3 2 3
74 Daniel Lundquist Subaru Fagersta MK 4 4 0EB
77 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta 12 0S 5 7
89 Christoffer Lindström Volvo Grödinge MK 11 5 3 3
90 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 0 0B
99 Richard Karlsson Volvo MK Speed 19 7 7 5
10
51 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 9 5 2 2
54 Jimmy Larsson BMW Hällefors MK 0 0B
79 Patrik Scherp Volvo Stockholms Bilklubb 17 7 7 3
85 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 2 0S 2 0B
88 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 11 4 3 4

Omgång:Final

1
C
630 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 4 4 4
640 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 7 4 0B
645 Alexander Lindau Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 4 4
647 Wilmer Nordenvall Opel MK Ramunder 12 0EB 7 5
649 Anton Säterlid Peugeot SHRA Lindesberg 10 4 3 3
658 Anton Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 12 4 4 4
4
B
603 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 17 7 5 5
606 Noel Eliasson Lada SMK Arboga 12 5 0SB 7
640 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 7 4 0B
655 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 13 3 5V 5
660 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 13 4 4J 5
665 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 13 5 5 3
8
A
603 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 17 7 5 5
608 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 21 7V 7 7
629 Robin Olsson Saab Fagersta MK 21 7 7 7
648 Victor Skoog Volvo SMK Eda 17 5 5 7
666 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
670 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 17 5 7 5

Omgång:3

11
604 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 3 0B 3 0SB
608 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 21 7V 7 7
640 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 7 4 0B
645 Alexander Lindau Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 4 4
655 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 13 3 5V 5
12
606 Noel Eliasson Lada SMK Arboga 12 5 0SB 7
634 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 9 4 0S 5
658 Anton Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 12 4 4 4
669 Alice Johansson Saab Finspångs MS 5 2 3J 0B
670 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 17 5 7 5
13
629 Robin Olsson Saab Fagersta MK 21 7 7 7
636 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 5 0B 1 4
643 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 3 0EB 3 0TB
649 Anton Säterlid Peugeot SHRA Lindesberg 10 4 3 3
660 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 13 4 4J 5
14
603 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 17 7 5 5
635 Zeth Enarsson Volkswagen SMK Arboga 5 3 2 0B
638 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 8 2 2 4
650 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 7 2 3 2
654 Ida Nylin Saab MK Ran Askersund 5 0B 2 3
666 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
15
630 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 4 4 4
647 Wilmer Nordenvall Opel MK Ramunder 12 0EB 7 5
648 Victor Skoog Volvo SMK Eda 17 5 5 7
664 Kajsa Ryman Saab Team Mikro Bilsportsklubb 7 3 2 2
665 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 13 5 5 3
667 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 7 3 3 1

Omgång:2

11
630 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 4 4 4
635 Zeth Enarsson Volkswagen SMK Arboga 5 3 2 0B
643 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 3 0EB 3 0TB
655 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 13 3 5V 5
670 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 17 5 7 5
12
608 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 21 7V 7 7
654 Ida Nylin Saab MK Ran Askersund 5 0B 2 3
658 Anton Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 12 4 4 4
660 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 13 4 4J 5
667 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 7 3 3 1
13
629 Robin Olsson Saab Fagersta MK 21 7 7 7
634 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 9 4 0S 5
644 Isac Åhman Volvo MK Ran Askersund 5 5 0B
645 Alexander Lindau Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 4 4
648 Victor Skoog Volvo SMK Eda 17 5 5 7
650 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 7 2 3 2
14
603 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 17 7 5 5
606 Noel Eliasson Lada SMK Arboga 12 5 0SB 7
640 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 7 4 0B
649 Anton Säterlid Peugeot SHRA Lindesberg 10 4 3 3
664 Kajsa Ryman Saab Team Mikro Bilsportsklubb 7 3 2 2
666 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
15
604 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 3 0B 3 0SB
636 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 5 0B 1 4
638 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 8 2 2 4
647 Wilmer Nordenvall Opel MK Ramunder 12 0EB 7 5
665 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 13 5 5 3
669 Alice Johansson Saab Finspångs MS 5 2 3J 0B

Omgång:1

11
648 Victor Skoog Volvo SMK Eda 17 5 5 7
655 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 13 3 5V 5
660 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 13 4 4J 5
666 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
669 Alice Johansson Saab Finspångs MS 5 2 3J 0B
12
603 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 17 7 5 5
643 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 3 0EB 3 0TB
644 Isac Åhman Volvo MK Ran Askersund 5 5 0B
645 Alexander Lindau Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 4 4
647 Wilmer Nordenvall Opel MK Ramunder 12 0EB 7 5
658 Anton Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 12 4 4 4
13
604 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 3 0B 3 0SB
606 Noel Eliasson Lada SMK Arboga 12 5 0SB 7
629 Robin Olsson Saab Fagersta MK 21 7 7 7
630 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 12 4 4 4
654 Ida Nylin Saab MK Ran Askersund 5 0B 2 3
664 Kajsa Ryman Saab Team Mikro Bilsportsklubb 7 3 2 2
14
634 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 9 4 0S 5
636 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 5 0B 1 4
638 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 8 2 2 4
640 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 7 4 0B
667 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 7 3 3 1
670 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 17 5 7 5
15
608 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 21 7V 7 7
635 Zeth Enarsson Volkswagen SMK Arboga 5 3 2 0B
649 Anton Säterlid Peugeot SHRA Lindesberg 10 4 3 3
650 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 7 2 3 2
665 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 13 5 5 3

Omgång:Final

5
B
4 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 12 4 4 4
6 Alexander Lundgren Volvo SMK Arboga 11 2 4 5
15 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 11 7 4 0B
21 Rasmus Lundqvist Volkswagen Fagersta MK Team Svartflagg 12 7 5 0S
33 Anders Avelin Opel MSK Hammaren 15 3 7 5
47 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 11 4 0S 7
9
A
3 Martin Lundqvist Volkswagen Fagersta MK 21 7 7 7
32 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 16 4 5 7
33 Anders Avelin Opel MSK Hammaren 15 3 7 5
36 Kristoffer Andersson Opel Kolsva MS 16 5 7 4
42 Viktor Resare Saab MK Kopparberg 21 7 7 7
43 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 16 4 7 5

Omgång:3

16
3 Martin Lundqvist Volkswagen Fagersta MK 21 7 7 7
4 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 12 4 4 4
8 Mikael Andersson Honda SHRA Lindesberg 4 3 1 0S
15 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 11 7 4 0B
33 Anders Avelin Opel MSK Hammaren 15 3 7 5
38 Jim Ruutikainen Saab Fagersta MK Östmarks 10 5 5 0B
17
5 Albin Källgren Volvo Gestrike RT 10 5 5 0B
6 Alexander Lundgren Volvo SMK Arboga 11 2 4 5
32 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 16 4 5 7
34 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 9 4 5 0B
35 Magnus Lundqvist Opel Fagersta MK 8 5 0S 3
36 Kristoffer Andersson Opel Kolsva MS 16 5 7 4
18
2 Mattias Sundström Volvo AMF Årsunda 9 5 4 0B
30 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 6 0S 4 2
37 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 10 3 3 4V
42 Viktor Resare Saab MK Kopparberg 21 7 7 7
43 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 16 4 7 5
48 Viktor Eriksson Nissan Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 8 2 3 3
19
9 Gustav Pennerborn Saab Kolsva MS 8 1 3 4
21 Rasmus Lundqvist Volkswagen Fagersta MK Team Svartflagg 12 7 5 0S
31 Tomas Enarsson Volvo SMK Arboga Tomas Enarsson 8 3 2 3
41 Jonathan Morén Saab Kolsva MS 4 2 2
44 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 8 0S 3 5
47 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 11 4 0S 7

Omgång:2

16
6 Alexander Lundgren Volvo SMK Arboga 11 2 4 5
7 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 7 7 0B
38 Jim Ruutikainen Saab Fagersta MK Östmarks 10 5 5 0B
42 Viktor Resare Saab MK Kopparberg 21 7 7 7
44 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 8 0S 3 5
47 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 11 4 0S 7
17
3 Martin Lundqvist Volkswagen Fagersta MK 21 7 7 7
4 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 12 4 4 4
8 Mikael Andersson Honda SHRA Lindesberg 4 3 1 0S
31 Tomas Enarsson Volvo SMK Arboga Tomas Enarsson 8 3 2 3
34 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 9 4 5 0B
48 Viktor Eriksson Nissan Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 8 2 3 3
18
21 Rasmus Lundqvist Volkswagen Fagersta MK Team Svartflagg 12 7 5 0S
30 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 6 0S 4 2
36 Kristoffer Andersson Opel Kolsva MS 16 5 7 4
37 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 10 3 3 4V
41 Jonathan Morén Saab Kolsva MS 4 2 2
19
2 Mattias Sundström Volvo AMF Årsunda 9 5 4 0B
9 Gustav Pennerborn Saab Kolsva MS 8 1 3 4
32 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 16 4 5 7
33 Anders Avelin Opel MSK Hammaren 15 3 7 5
45 Martin Johansson Saab Finnskoga MK Team Värmland Motorsport 3 3 0B
20
5 Albin Källgren Volvo Gestrike RT 10 5 5 0B
15 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 11 7 4 0B
35 Magnus Lundqvist Opel Fagersta MK 8 5 0S 3
43 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 16 4 7 5
49 Morgan Bjerge Saab MK Team Westom 2 2 0S

Omgång:1

16
31 Tomas Enarsson Volvo SMK Arboga Tomas Enarsson 8 3 2 3
34 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 9 4 5 0B
35 Magnus Lundqvist Opel Fagersta MK 8 5 0S 3
40 Fredrik Nyberg Nissan MK Orion 2 2
42 Viktor Resare Saab MK Kopparberg 21 7 7 7
17
5 Albin Källgren Volvo Gestrike RT 10 5 5 0B
21 Rasmus Lundqvist Volkswagen Fagersta MK Team Svartflagg 12 7 5 0S
33 Anders Avelin Opel MSK Hammaren 15 3 7 5
47 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 11 4 0S 7
48 Viktor Eriksson Nissan Kolsva MS Svensk rörtryckning AB 8 2 3 3
18
2 Mattias Sundström Volvo AMF Årsunda 9 5 4 0B
4 Jonas Svensson Volvo Filipstads MC 12 4 4 4
6 Alexander Lundgren Volvo SMK Arboga 11 2 4 5
9 Gustav Pennerborn Saab Kolsva MS 8 1 3 4
15 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 11 7 4 0B
37 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 10 3 3 4V
19
3 Martin Lundqvist Volkswagen Fagersta MK 21 7 7 7
36 Kristoffer Andersson Opel Kolsva MS 16 5 7 4
39 Robin Dahlqvist Volvo Sandvikens MK 0 0EB
43 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 16 4 7 5
44 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 8 0S 3 5
45 Martin Johansson Saab Finnskoga MK Team Värmland Motorsport 3 3 0B
20
7 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 7 7 0B
8 Mikael Andersson Honda SHRA Lindesberg 4 3 1 0S
30 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 6 0S 4 2
32 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 16 4 5 7
38 Jim Ruutikainen Saab Fagersta MK Östmarks 10 5 5 0B
49 Morgan Bjerge Saab MK Team Westom 2 2 0S