HöstRacet (Vimmerby MS)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

2
D
4 Alexander Brinkeback Volkswagen Ydre MK 17 5 7 5
10 Christian Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 15 5 5 5
13 Jimmy Karlsson Saab Skepptuna MK 17 3 7 7
14 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 15 3 5 7
17 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 5T 3 7
26 Christian Berg Volvo Målilla MK Bilklubb 16 4 7 5
4
C
4 Alexander Brinkeback Volkswagen Ydre MK 17 5 7 5
40 Joakim Söderberg Volkswagen MK Falcon 17 3 7 7
46 Johan Svensson Saab Hultsfred MK Hagestigs Motorsport 18 7 7 4
73 Felix Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
78 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 18 7 4 7
80 Stefan Eriksson Volkswagen SMK Trollhättan SJUNTORPS BILTJÄNST AB 18 7 4 7
6
B
3 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 19 7 7 5
6 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 7 5V
45 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
72 Robert Strömholm Volvo Silverdalens MSK 19 7 7 5
73 Felix Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
105 Rasmus Johansson Opel Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 18 7 4 7
8
A
6 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 7 5V
8 Ulf Eriksson Saab Oskarshamns RRC Hagestig motorsport 21 7 7 7
51 Magnus Wengelin Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 7 7 5
56 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 19 7 5V 7
88 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
97 Dennis Strömholm Volvo Silverdalen 21 7 7 7

Omgång:3

1
14 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 15 3 5 7
30 Emma Bergman Murto Volvo Vimmerby MS 4 2 2 0B
50 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 10 5 0S 5
83 Håkan Persson Volvo Laxå MK CUSTOM RACING AB 8 0B 4 4
99 Benny Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 6 5 1 0B
2
15 Victor Johansson Toyota MK Falcon 14 5 5 4
42 Patrik Lund Saab Målilla MK BK 6 0B 3 3
65 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 10 3V 5 2
69 Björn Rosdahl Opel Vimmerby MS 6 4 2 0B
73 Felix Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
90 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 14 5 4 5
3
10 Christian Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 15 5 5 5
11 Theo Johansson Saab Vimmerby MS AC Däckservice AB 11 4T 0S 7
12 Linus Kvist Volvo Lessebo MK 6 0TB 3 3
47 Jimmy Strömholm Volvo Silverdalen MSK 7 2 5 0B
92 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 9 5V 0EB 4
95 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 5 1 2 2
4
1 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 10 4 3 3
46 Johan Svensson Saab Hultsfred MK Hagestigs Motorsport 18 7 7 4
54 Samuel Thörnqvist Saab Vimmerby MS 0 0B 0SB 0S
78 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 18 7 4 7
88 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
98 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 8 4 4 0B
5
39 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda 15 5 7 3
45 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
58 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 5 2 3 0B
84 Anders Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 8 3 1 4
96 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 12 0S 7 5
6
3 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 19 7 7 5
18 Adelinn Westerling Volvo MK Kinda 10 4 3 3
23 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 10 3 0S 7
27 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 9 3 4 2
71 Jasmine Tates Saab Kalmar MK Hagestigs Motorsport 10 2 4 4
7
13 Jimmy Karlsson Saab Skepptuna MK 17 3 7 7
19 Robin Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 2 3 3
25 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 11 5 5V 1
26 Christian Berg Volvo Målilla MK Bilklubb 16 4 7 5
36 Marie Stjernström Opel Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 6 3 1 2
108 Alex Brandow Volvo Ljungsbro MK 5 0B 1 4
8
4 Alexander Brinkeback Volkswagen Ydre MK 17 5 7 5
56 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 19 7 5V 7
70 Oscar Strand Volvo Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 12 5 5 2
93 Roger Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 14 7 7 0B
104 Emil Arvidsson Volvo MK Kinda 11 2 5 4
107 Casper Johansson Volvo SMK Valdemarsvik Bulk och containerfrakts motorsport team 9 4 2 3
9
22 Patrik Eriksson Saab Nässjö MK Team åsa-nisses vebo trim 10 2 3 5
32 Totto Höök Saab Hällefors MK Bjuhrs Bil AB 7 2 5 0B
40 Joakim Söderberg Volkswagen MK Falcon 17 3 7 7
66 Kent Mattisson Volkswagen Vimmerby MS Munkahus Racing 6 0B 3 3
87 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 11 4 3 4
91 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 8 3 3 2
10
17 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 5T 3 7
21 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisse vebotrim 10 5 5 0S
34 Ramona Krantz Volvo Ydre MK OPUSBILPROVNING.SE 7 3 4 0B
41 Fredrik Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 7 5 2 0B
49 Peter Frode Volvo MK Kinda 12 4 4 4
94 Joel Hult Saab Hästveda Frc Kyrk Motorport 11 4 2 5
11
2 Robin Mattisson Saab Vimmerby MS Munkahus Racing 15 4 7 4
6 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 7 5V
31 Robin Eriksson Volvo Vimmerby MS 15 7 5 3
97 Dennis Strömholm Volvo Silverdalen 21 7 7 7
101 Jerry Karlsson Volvo Eksjö Frc 9 4 3 2
103 Mateusz Zimniak Volvo Lessebo MK 4 3 1 0S
12
33 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 10 4 1 5
48 Thomas Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 6 2 0S 4
77 Mats Myrberg Saab Ludvika MS OPUS BILPROVNING 9 2 4V 3
79 Madelene Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 7 3 2 2
80 Stefan Eriksson Volkswagen SMK Trollhättan SJUNTORPS BILTJÄNST AB 18 7 4 7
81 Fredrik Lindblom Volvo Ydre MK 7 3 3 1
13
7 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 8 4 4 0B
8 Ulf Eriksson Saab Oskarshamns RRC Hagestig motorsport 21 7 7 7
16 Emil Hultenius Volvo Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 15 5V 5 5
24 Max Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 14 5 5 4
68 Ida Holmberg Saab Östernärkes RMC 8 4 2 2
85 Petter Karlsson Saab Tjust MK Hagestigs Motorsport 13 7 3 3
14
5 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 11 4 4 3
29 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 9 3 2 4
43 Oskar Karlsson Volvo Vimmerby MS 6 3 3 0S
63 Peter Fransson Volkswagen Vimmerby MS 14 5 2 7
72 Robert Strömholm Volvo Silverdalens MSK 19 7 7 5
106 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 10 5 5 0B
15
35 Jesper Hidsjö Volvo MK Kinda 8 1 4 3
51 Magnus Wengelin Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 7 7 5
75 Conny Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 4 2 2
100 Balthazar Kristiansson Volvo Älmhults MK Team Rallysaft 8 2 2 4V
102 Johan Runesson Audi Kalmar MK 7 2 5 0B
105 Rasmus Johansson Opel Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 18 7 4 7

Omgång:2

1
1 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 10 4 3 3
25 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 11 5 5V 1
72 Robert Strömholm Volvo Silverdalens MSK 19 7 7 5
79 Madelene Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 7 3 2 2
90 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 14 5 4 5
92 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 9 5V 0EB 4
2
6 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 7 5V
10 Christian Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 15 5 5 5
18 Adelinn Westerling Volvo MK Kinda 10 4 3 3
30 Emma Bergman Murto Volvo Vimmerby MS 4 2 2 0B
60 Niklas Johansson Opel Målilla MK 2 2 0B
78 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 18 7 4 7
3
4 Alexander Brinkeback Volkswagen Ydre MK 17 5 7 5
28 Göran Jarnving Volvo Mönsterås MK Team BBG 2 2 0EB
32 Totto Höök Saab Hällefors MK Bjuhrs Bil AB 7 2 5 0B
63 Peter Fransson Volkswagen Vimmerby MS 14 5 2 7
85 Petter Karlsson Saab Tjust MK Hagestigs Motorsport 13 7 3 3
98 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 8 4 4 0B
4
35 Jesper Hidsjö Volvo MK Kinda 8 1 4 3
54 Samuel Thörnqvist Saab Vimmerby MS 0 0B 0SB 0S
64 Ted Holtne Saab Asarums MS Munkahus Racing 0 0B 0EB
96 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 12 0S 7 5
101 Jerry Karlsson Volvo Eksjö Frc 9 4 3 2
106 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 10 5 5 0B
5
26 Christian Berg Volvo Målilla MK Bilklubb 16 4 7 5
27 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 9 3 4 2
44 Calle Carlberg Saab Nässjö MK 2 0B 2
91 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 8 3 3 2
99 Benny Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 6 5 1 0B
102 Johan Runesson Audi Kalmar MK 7 2 5 0B
6
11 Theo Johansson Saab Vimmerby MS AC Däckservice AB 11 4T 0S 7
34 Ramona Krantz Volvo Ydre MK OPUSBILPROVNING.SE 7 3 4 0B
40 Joakim Söderberg Volkswagen MK Falcon 17 3 7 7
42 Patrik Lund Saab Målilla MK BK 6 0B 3 3
50 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 10 5 0S 5
104 Emil Arvidsson Volvo MK Kinda 11 2 5 4
7
15 Victor Johansson Toyota MK Falcon 14 5 5 4
29 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 9 3 2 4
39 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda 15 5 7 3
66 Kent Mattisson Volkswagen Vimmerby MS Munkahus Racing 6 0B 3 3
105 Rasmus Johansson Opel Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 18 7 4 7
108 Alex Brandow Volvo Ljungsbro MK 5 0B 1 4
8
3 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 19 7 7 5
52 Emelie Larsson Volvo MK Ran 3 1 2
56 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 19 7 5V 7
59 Gustav Andersson Volvo Rödeby Eks MS 0 0B 0EB
73 Felix Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
87 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 11 4 3 4
9
5 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 11 4 4 3
14 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 15 3 5 7
17 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 5T 3 7
36 Marie Stjernström Opel Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 6 3 1 2
68 Ida Holmberg Saab Östernärkes RMC 8 4 2 2
93 Roger Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 14 7 7 0B
10
31 Robin Eriksson Volvo Vimmerby MS 15 7 5 3
37 Lukas Friberg Volvo Ydre MK TEAM RALLYSAFT 2 1 1
49 Peter Frode Volvo MK Kinda 12 4 4 4
82 Tony Persson Volvo Alingsås MK 3 0B 3
88 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
95 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 5 1 2 2
11
2 Robin Mattisson Saab Vimmerby MS Munkahus Racing 15 4 7 4
23 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 10 3 0S 7
41 Fredrik Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 7 5 2 0B
58 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 5 2 3 0B
65 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 10 3V 5 2
77 Mats Myrberg Saab Ludvika MS OPUS BILPROVNING 9 2 4V 3
12
7 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 8 4 4 0B
22 Patrik Eriksson Saab Nässjö MK Team åsa-nisses vebo trim 10 2 3 5
47 Jimmy Strömholm Volvo Silverdalen MSK 7 2 5 0B
48 Thomas Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 6 2 0S 4
97 Dennis Strömholm Volvo Silverdalen 21 7 7 7
100 Balthazar Kristiansson Volvo Älmhults MK Team Rallysaft 8 2 2 4V
13
9 Marcus Åberg Volvo Karlskrona AK 3 3 0EB
16 Emil Hultenius Volvo Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 15 5V 5 5
19 Robin Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 2 3 3
45 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
51 Magnus Wengelin Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 7 7 5
94 Joel Hult Saab Hästveda Frc Kyrk Motorport 11 4 2 5
14
24 Max Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 14 5 5 4
43 Oskar Karlsson Volvo Vimmerby MS 6 3 3 0S
46 Johan Svensson Saab Hultsfred MK Hagestigs Motorsport 18 7 7 4
80 Stefan Eriksson Volkswagen SMK Trollhättan SJUNTORPS BILTJÄNST AB 18 7 4 7
103 Mateusz Zimniak Volvo Lessebo MK 4 3 1 0S
107 Casper Johansson Volvo SMK Valdemarsvik Bulk och containerfrakts motorsport team 9 4 2 3
15
8 Ulf Eriksson Saab Oskarshamns RRC Hagestig motorsport 21 7 7 7
70 Oscar Strand Volvo Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 12 5 5 2
71 Jasmine Tates Saab Kalmar MK Hagestigs Motorsport 10 2 4 4
75 Conny Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 4 2 2
81 Fredrik Lindblom Volvo Ydre MK 7 3 3 1
84 Anders Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 8 3 1 4
16
12 Linus Kvist Volvo Lessebo MK 6 0TB 3 3
13 Jimmy Karlsson Saab Skepptuna MK 17 3 7 7
21 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisse vebotrim 10 5 5 0S
33 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 10 4 1 5
69 Björn Rosdahl Opel Vimmerby MS 6 4 2 0B
83 Håkan Persson Volvo Laxå MK CUSTOM RACING AB 8 0B 4 4

Omgång:1

1
25 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 11 5 5V 1
43 Oskar Karlsson Volvo Vimmerby MS 6 3 3 0S
83 Håkan Persson Volvo Laxå MK CUSTOM RACING AB 8 0B 4 4
87 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 11 4 3 4
88 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 19 7 7 5
100 Balthazar Kristiansson Volvo Älmhults MK Team Rallysaft 8 2 2 4V
2
29 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 9 3 2 4
58 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 5 2 3 0B
75 Conny Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 4 2 2
80 Stefan Eriksson Volkswagen SMK Trollhättan SJUNTORPS BILTJÄNST AB 18 7 4 7
82 Tony Persson Volvo Alingsås MK 3 0B 3
92 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 9 5V 0EB 4
3
60 Niklas Johansson Opel Målilla MK 2 2 0B
69 Björn Rosdahl Opel Vimmerby MS 6 4 2 0B
85 Petter Karlsson Saab Tjust MK Hagestigs Motorsport 13 7 3 3
99 Benny Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 6 5 1 0B
103 Mateusz Zimniak Volvo Lessebo MK 4 3 1 0S
4
19 Robin Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 2 3 3
37 Lukas Friberg Volvo Ydre MK TEAM RALLYSAFT 2 1 1
84 Anders Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 8 3 1 4
93 Roger Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 14 7 7 0B
98 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 8 4 4 0B
106 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 10 5 5 0B
5
18 Adelinn Westerling Volvo MK Kinda 10 4 3 3
22 Patrik Eriksson Saab Nässjö MK Team åsa-nisses vebo trim 10 2 3 5
45 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
63 Peter Fransson Volkswagen Vimmerby MS 14 5 2 7
81 Fredrik Lindblom Volvo Ydre MK 7 3 3 1
95 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 5 1 2 2
6
7 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 8 4 4 0B
10 Christian Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 15 5 5 5
28 Göran Jarnving Volvo Mönsterås MK Team BBG 2 2 0EB
36 Marie Stjernström Opel Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 6 3 1 2
96 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 12 0S 7 5
105 Rasmus Johansson Opel Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB 18 7 4 7
7
27 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 9 3 4 2
42 Patrik Lund Saab Målilla MK BK 6 0B 3 3
49 Peter Frode Volvo MK Kinda 12 4 4 4
54 Samuel Thörnqvist Saab Vimmerby MS 0 0B 0SB 0S
70 Oscar Strand Volvo Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 12 5 5 2
97 Dennis Strömholm Volvo Silverdalen 21 7 7 7
8
3 Mikael Lundé Volvo Ryds MK Team Bbg 19 7 7 5
12 Linus Kvist Volvo Lessebo MK 6 0TB 3 3
30 Emma Bergman Murto Volvo Vimmerby MS 4 2 2 0B
39 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda 15 5 7 3
79 Madelene Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 7 3 2 2
107 Casper Johansson Volvo SMK Valdemarsvik Bulk och containerfrakts motorsport team 9 4 2 3
9
16 Emil Hultenius Volvo Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 15 5V 5 5
34 Ramona Krantz Volvo Ydre MK OPUSBILPROVNING.SE 7 3 4 0B
44 Calle Carlberg Saab Nässjö MK 2 0B 2
48 Thomas Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 6 2 0S 4
72 Robert Strömholm Volvo Silverdalens MSK 19 7 7 5
101 Jerry Karlsson Volvo Eksjö Frc 9 4 3 2
10
1 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 10 4 3 3
17 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 5T 3 7
32 Totto Höök Saab Hällefors MK Bjuhrs Bil AB 7 2 5 0B
35 Jesper Hidsjö Volvo MK Kinda 8 1 4 3
56 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 19 7 5V 7
65 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 10 3V 5 2
11
9 Marcus Åberg Volvo Karlskrona AK 3 3 0EB
50 Jimmy Eklund Volvo MK Ramunder 10 5 0S 5
68 Ida Holmberg Saab Östernärkes RMC 8 4 2 2
73 Felix Karlsson Volvo Vimmerby MS 18 7 4 7
86 Michael Johansson Volvo MK Kinda 0 0B
108 Alex Brandow Volvo Ljungsbro MK 5 0B 1 4
12
4 Alexander Brinkeback Volkswagen Ydre MK 17 5 7 5
31 Robin Eriksson Volvo Vimmerby MS 15 7 5 3
40 Joakim Söderberg Volkswagen MK Falcon 17 3 7 7
77 Mats Myrberg Saab Ludvika MS OPUS BILPROVNING 9 2 4V 3
94 Joel Hult Saab Hästveda Frc Kyrk Motorport 11 4 2 5
13
8 Ulf Eriksson Saab Oskarshamns RRC Hagestig motorsport 21 7 7 7
11 Theo Johansson Saab Vimmerby MS AC Däckservice AB 11 4T 0S 7
15 Victor Johansson Toyota MK Falcon 14 5 5 4
23 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 10 3 0S 7
64 Ted Holtne Saab Asarums MS Munkahus Racing 0 0B 0EB
102 Johan Runesson Audi Kalmar MK 7 2 5 0B
14
6 Sebastian Flink Saab MK Ran 19 7 7 5V
14 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 15 3 5 7
24 Max Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 14 5 5 4
33 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 10 4 1 5
71 Jasmine Tates Saab Kalmar MK Hagestigs Motorsport 10 2 4 4
15
2 Robin Mattisson Saab Vimmerby MS Munkahus Racing 15 4 7 4
47 Jimmy Strömholm Volvo Silverdalen MSK 7 2 5 0B
51 Magnus Wengelin Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 7 7 5
59 Gustav Andersson Volvo Rödeby Eks MS 0 0B 0EB
90 Robin Edoff Volvo SMK Motala Bil 14 5 4 5
91 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 8 3 3 2
16
5 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 11 4 4 3
13 Jimmy Karlsson Saab Skepptuna MK 17 3 7 7
41 Fredrik Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 7 5 2 0B
52 Emelie Larsson Volvo MK Ran 3 1 2
78 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 18 7 4 7
104 Emil Arvidsson Volvo MK Kinda 11 2 5 4
17
21 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisse vebotrim 10 5 5 0S
26 Christian Berg Volvo Målilla MK Bilklubb 16 4 7 5
46 Johan Svensson Saab Hultsfred MK Hagestigs Motorsport 18 7 7 4
66 Kent Mattisson Volkswagen Vimmerby MS Munkahus Racing 6 0B 3 3
74 Jesper Åberg Volvo Vimmerby MS Åbergs Bil & Mek 0 0B

Omgång:Final

1
D
208 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 13 4 5 4
209 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 12 3 4 5
215 Benny Strömholm Volvo Silverdalen MSK 12 3 5 4
217 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 14 5 5 4
228 Arvid Höglund Saab Vara MK 12 7 0S 5
238 Erik Petersson Volvo Eksjö FRC 12 4 4 4V
3
C
223 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
227 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 14 7 0S 7
228 Arvid Höglund Saab Vara MK 12 7 0S 5
233 Hugo Dahlqvist Saab Vimmerby MS Munkahus Racing 16 7 4 5
234 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 7 2
254 Malve Westerling Volvo MK Kinda 15 5 5 5
5
B
224 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 16 4 7 5
227 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 14 7 0S 7
236 Eric Jansson Opel Rosendals MK 17 7 3 7
243 Casper Jansson Saab Rasbo MK 17 5 7 5
244 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 16 5 4 7
248 Theo Andersson Volvo MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 17 3 7 7
7
A
213 Theo Wernersson Saab KAK MK Hagestig motorsport 18 7 7 4
216 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 5 7 7
242 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 18 7 4 7
243 Casper Jansson Saab Rasbo MK 17 5 7 5
250 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 7 7 5
252 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 21 7 7 7

Omgång:3

16
212 Isac Torlamb Volvo Tjust MK 12 4 5 3
229 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 3 0S 1 2
237 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 5 5 0S 0B
238 Erik Petersson Volvo Eksjö FRC 12 4 4 4V
248 Theo Andersson Volvo MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 17 3 7 7
254 Malve Westerling Volvo MK Kinda 15 5 5 5
17
215 Benny Strömholm Volvo Silverdalen MSK 12 3 5 4
216 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 5 7 7
219 Martin Hammarqvist Volvo Jungnerligans RC 7 2 2 3
221 Jane Krantz Volvo Ydre MK 4 3 1 0B
228 Arvid Höglund Saab Vara MK 12 7 0S 5
230 Albin Gunnarsson Volvo Vimmerby MS 0 0S 0B 0B
18
203 Frida Karlsson Volvo Eksjö FRC 7 2 2 3
207 Linn Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 8 4 2 2
211 Alice Johansson Saab Finspångs MS 10 3 7 0B
225 Niklas Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 11 5 2 4
227 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 14 7 0S 7
250 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 7 7 5
19
224 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 16 4 7 5
241 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 10 5 5 0S
244 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 16 5 4 7
245 Emelie Höök Saab Hällefors MK 5 4 1 0S
253 Theo Thörnqvist Saab Vimmerby MS 8 0B 4 4
20
201 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 11 0B 4 7
202 Joline Frode Volvo MK Kinda 9 2 5 2
208 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 13 4 5 4
210 Hugo Petersson Volvo Eksjö FRC 10 4 3 3
233 Hugo Dahlqvist Saab Vimmerby MS Munkahus Racing 16 7 4 5
21
217 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 14 5 5 4
236 Eric Jansson Opel Rosendals MK 17 7 3 7
239 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 8 3 3 2
243 Casper Jansson Saab Rasbo MK 17 5 7 5
257 Linus Lennartson Volvo Vimmerby MS 9 2 4 3
22
218 Joakim Bilfeldt Saab SMK Valdemarsvik 5 0S 3 2
220 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 11 3 4 4
223 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
235 Albin Park Toyota Eksjö FRC 8 5 0S 3
242 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 18 7 4 7
247 Julia Hörnander Volvo Tjust MK TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 4 1 2 1
23
209 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 12 3 4 5
213 Theo Wernersson Saab KAK MK Hagestig motorsport 18 7 7 4
226 Moa Roos Nykvist Volvo Jönköpings MK 8 3 5 0B
231 Linnea Johansson Saab Lidköpings MSF 7 4 0B 3
234 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 7 2
252 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 21 7 7 7

Omgång:2

17
205 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 3 0B 3V
230 Albin Gunnarsson Volvo Vimmerby MS 0 0S 0B 0B
238 Erik Petersson Volvo Eksjö FRC 12 4 4 4V
241 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 10 5 5 0S
243 Casper Jansson Saab Rasbo MK 17 5 7 5
247 Julia Hörnander Volvo Tjust MK TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 4 1 2 1
18
208 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 13 4 5 4
222 Lovis Jansson Opel Haninge MK 0 0S 0B
227 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 14 7 0S 7
237 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 5 5 0S 0B
252 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 21 7 7 7
253 Theo Thörnqvist Saab Vimmerby MS 8 0B 4 4
19
201 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 11 0B 4 7
216 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 5 7 7
218 Joakim Bilfeldt Saab SMK Valdemarsvik 5 0S 3 2
246 Elof Persson Saab Grimslövs MS BARUM RACING 1 1 0S
254 Malve Westerling Volvo MK Kinda 15 5 5 5
20
207 Linn Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 8 4 2 2
210 Hugo Petersson Volvo Eksjö FRC 10 4 3 3
221 Jane Krantz Volvo Ydre MK 4 3 1 0B
223 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
234 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 7 2
244 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 16 5 4 7
21
209 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 12 3 4 5
215 Benny Strömholm Volvo Silverdalen MSK 12 3 5 4
235 Albin Park Toyota Eksjö FRC 8 5 0S 3
240 Douglas Jarnving Volvo Mönsterås MK Team BBG 0 0TB 0EB
250 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 7 7 5
256 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 3 0B 3
22
211 Alice Johansson Saab Finspångs MS 10 3 7 0B
219 Martin Hammarqvist Volvo Jungnerligans RC 7 2 2 3
226 Moa Roos Nykvist Volvo Jönköpings MK 8 3 5 0B
229 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 3 0S 1 2
233 Hugo Dahlqvist Saab Vimmerby MS Munkahus Racing 16 7 4 5
239 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 8 3 3 2
23
202 Joline Frode Volvo MK Kinda 9 2 5 2
206 Robin Larsson Volvo Jungnerligans RC 5 2 3
225 Niklas Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 11 5 2 4
248 Theo Andersson Volvo MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 17 3 7 7
257 Linus Lennartson Volvo Vimmerby MS 9 2 4 3
24
217 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 14 5 5 4
220 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 11 3 4 4
224 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 16 4 7 5
228 Arvid Höglund Saab Vara MK 12 7 0S 5
231 Linnea Johansson Saab Lidköpings MSF 7 4 0B 3
25
203 Frida Karlsson Volvo Eksjö FRC 7 2 2 3
212 Isac Torlamb Volvo Tjust MK 12 4 5 3
213 Theo Wernersson Saab KAK MK Hagestig motorsport 18 7 7 4
236 Eric Jansson Opel Rosendals MK 17 7 3 7
242 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 18 7 4 7
245 Emelie Höök Saab Hällefors MK 5 4 1 0S

Omgång:1

18
205 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 3 0B 3V
207 Linn Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 8 4 2 2
235 Albin Park Toyota Eksjö FRC 8 5 0S 3
236 Eric Jansson Opel Rosendals MK 17 7 3 7
248 Theo Andersson Volvo MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 17 3 7 7
19
208 Alicia Westerling Volvo MK Kinda 13 4 5 4
218 Joakim Bilfeldt Saab SMK Valdemarsvik 5 0S 3 2
226 Moa Roos Nykvist Volvo Jönköpings MK 8 3 5 0B
228 Arvid Höglund Saab Vara MK 12 7 0S 5
244 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 16 5 4 7
257 Linus Lennartson Volvo Vimmerby MS 9 2 4 3
20
211 Alice Johansson Saab Finspångs MS 10 3 7 0B
217 Hugo Halldin Saab MK Ramunder 14 5 5 4
234 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 7 2
238 Erik Petersson Volvo Eksjö FRC 12 4 4 4V
240 Douglas Jarnving Volvo Mönsterås MK Team BBG 0 0TB 0EB
253 Theo Thörnqvist Saab Vimmerby MS 8 0B 4 4
21
203 Frida Karlsson Volvo Eksjö FRC 7 2 2 3
215 Benny Strömholm Volvo Silverdalen MSK 12 3 5 4
223 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
229 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 3 0S 1 2
241 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 10 5 5 0S
252 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 21 7 7 7
22
221 Jane Krantz Volvo Ydre MK 4 3 1 0B
222 Lovis Jansson Opel Haninge MK 0 0S 0B
231 Linnea Johansson Saab Lidköpings MSF 7 4 0B 3
242 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 18 7 4 7
254 Malve Westerling Volvo MK Kinda 15 5 5 5
23
206 Robin Larsson Volvo Jungnerligans RC 5 2 3
224 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 16 4 7 5
230 Albin Gunnarsson Volvo Vimmerby MS 0 0S 0B 0B
237 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 5 5 0S 0B
239 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 8 3 3 2
250 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 7 7 5
24
202 Joline Frode Volvo MK Kinda 9 2 5 2
209 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 12 3 4 5
216 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 19 5 7 7
227 Tobias Andersson Volvo MK Ramunder 14 7 0S 7
245 Emelie Höök Saab Hällefors MK 5 4 1 0S
247 Julia Hörnander Volvo Tjust MK TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 4 1 2 1
25
201 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 11 0B 4 7
212 Isac Torlamb Volvo Tjust MK 12 4 5 3
225 Niklas Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 11 5 2 4
233 Hugo Dahlqvist Saab Vimmerby MS Munkahus Racing 16 7 4 5
256 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 3 0B 3
26
210 Hugo Petersson Volvo Eksjö FRC 10 4 3 3
213 Theo Wernersson Saab KAK MK Hagestig motorsport 18 7 7 4
219 Martin Hammarqvist Volvo Jungnerligans RC 7 2 2 3
220 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 11 3 4 4
243 Casper Jansson Saab Ras