Skinkracet (Borlänge MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
C
203 Rebecca Hagström Opel Järbo MK Hagströms motorsport 11 3 4 4
211 Victoria Björklund Saab Fjugesta MS 10 3 4 3
215 Jennifer Nilsson Saab MK Team Westom 8 3 5 0B
219 Erik Hilmersson Volvo MK Team Treske 8 4 4
201 Björn Aspman Opel Borlänge MK 12 7 2 3
224 Emelie Strömberg Volvo Laxå MK 8 3 3 2
4
B
206 Jan Ingesson Volvo Borlänge MK 12 5 0SB 7
208 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 14 5 5 4
216 Tony Lindstens Opel Borlänge MK 15 5 5 5
220 Gunnar Helghe Saab Säters MK 14 5 7 2
221 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 14 4 7 3
201 Björn Aspman Opel Borlänge MK 12 7 2 3
7
A
204 Sören Jansson Saab MK Orion 18 7 4 7
205 Lennart Falk Toyota SMK Gävle 16 7 2 7
206 Jan Ingesson Volvo Borlänge MK 12 5 0SB 7
212 Janne Lund Saab Gestrike RT Team Avesta Park 16 7 5 4
202 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 16 4 7 5
214 Johan Söderberg Opel MK Falcon 16 4 7 5

Omgång:3

33
204 Sören Jansson Saab MK Orion 18 7 4 7
209 Anna Antonsson Opel Årjängs MK 3 0SB 3 0B
212 Janne Lund Saab Gestrike RT Team Avesta Park 16 7 5 4
213 Sandra Hedberg Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 7 2 3 2
214 Johan Söderberg Opel MK Falcon 16 4 7 5
201 Björn Aspman Opel Borlänge MK 12 7 2 3
34
205 Lennart Falk Toyota SMK Gävle 16 7 2 7
208 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 14 5 5 4
202 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 16 4 7 5
215 Jennifer Nilsson Saab MK Team Westom 8 3 5 0B
220 Gunnar Helghe Saab Säters MK 14 5 7 2
221 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 14 4 7 3
35
203 Rebecca Hagström Opel Järbo MK Hagströms motorsport 11 3 4 4
206 Jan Ingesson Volvo Borlänge MK 12 5 0SB 7
211 Victoria Björklund Saab Fjugesta MS 10 3 4 3
216 Tony Lindstens Opel Borlänge MK 15 5 5 5
224 Emelie Strömberg Volvo Laxå MK 8 3 3 2

Omgång:2

17
204 Sören Jansson Saab MK Orion 18 7 4 7
206 Jan Ingesson Volvo Borlänge MK 12 5 0SB 7
208 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 14 5 5 4
217 Benita Lundh Volvo Säffle MC 0 0B 0EB
221 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 14 4 7 3
18
203 Rebecca Hagström Opel Järbo MK Hagströms motorsport 11 3 4 4
205 Lennart Falk Toyota SMK Gävle 16 7 2 7
209 Anna Antonsson Opel Årjängs MK 3 0SB 3 0B
214 Johan Söderberg Opel MK Falcon 16 4 7 5
215 Jennifer Nilsson Saab MK Team Westom 8 3 5 0B
19
211 Victoria Björklund Saab Fjugesta MS 10 3 4 3
212 Janne Lund Saab Gestrike RT Team Avesta Park 16 7 5 4
220 Gunnar Helghe Saab Säters MK 14 5 7 2
201 Björn Aspman Opel Borlänge MK 12 7 2 3
224 Emelie Strömberg Volvo Laxå MK 8 3 3 2
20
213 Sandra Hedberg Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 7 2 3 2
202 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 16 4 7 5
216 Tony Lindstens Opel Borlänge MK 15 5 5 5
219 Erik Hilmersson Volvo MK Team Treske 8 4 4
222 Totto Höök Volkswagen Kolsva MS Bjuhrs Bil AB 4 2 2

Omgång:1

1
205 Lennart Falk Toyota SMK Gävle 16 7 2 7
206 Jan Ingesson Volvo Borlänge MK 12 5 0SB 7
213 Sandra Hedberg Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 7 2 3 2
221 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 14 4 7 3
224 Emelie Strömberg Volvo Laxå MK 8 3 3 2
2
208 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 14 5 5 4
209 Anna Antonsson Opel Årjängs MK 3 0SB 3 0B
211 Victoria Björklund Saab Fjugesta MS 10 3 4 3
219 Erik Hilmersson Volvo MK Team Treske 8 4 4
201 Björn Aspman Opel Borlänge MK 12 7 2 3
3
203 Rebecca Hagström Opel Järbo MK Hagströms motorsport 11 3 4 4
204 Sören Jansson Saab MK Orion 18 7 4 7
202 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 16 4 7 5
220 Gunnar Helghe Saab Säters MK 14 5 7 2
222 Totto Höök Volkswagen Kolsva MS Bjuhrs Bil AB 4 2 2
4
212 Janne Lund Saab Gestrike RT Team Avesta Park 16 7 5 4
214 Johan Söderberg Opel MK Falcon 16 4 7 5
215 Jennifer Nilsson Saab MK Team Westom 8 3 5 0B
216 Tony Lindstens Opel Borlänge MK 15 5 5 5
217 Benita Lundh Volvo Säffle MC 0 0B 0EB

Omgång:Final

2
C
107 William Göransson Opel Sandvikens MK Team Svartflagg 9 5 2 2
109 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 8 2 4 2
113 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 10 0SB 5 5
114 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 8 4 2 2
117 Dag Gilberg Saab Gestrike RT 11 4 4 3
120 Jasmin Lövgren Holmgren Opel Sandvikens MK 9 2 3 4
5
B
105 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 12 3 5 4
110 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 12 5 3 4
113 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 10 0SB 5 5
118 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 15 5 5 5
122 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 15 5 5 5
123 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 14 4 7 3
8
A
106 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 7 4 5
108 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 15 4 4 7
101 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 7 7 7
116 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
121 Markus Karlsson Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7
122 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 15 5 5 5

Omgång:3

36
104 Rasmus Eriksson Opel Borlänge MK 2 0SB 2 0B
108 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 15 4 4 7
120 Jasmin Lövgren Holmgren Opel Sandvikens MK 9 2 3 4
122 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 15 5 5 5
125 Evelina Andersson Saab Sunnansjö MK 5 3 2 0SB
37
103 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 7 1 3 3
113 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 10 0SB 5 5
114 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 8 4 2 2
116 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
119 Lucas Karlsson Opel MK Orion 7 3 4
38
105 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 12 3 5 4
106 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 7 4 5
109 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 8 2 4 2
112 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 4 0B 3 1
117 Dag Gilberg Saab Gestrike RT 11 4 4 3
121 Markus Karlsson Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7
39
107 William Göransson Opel Sandvikens MK Team Svartflagg 9 5 2 2
110 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 12 5 3 4
101 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 7 7 7
118 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 15 5 5 5
123 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 14 4 7 3

Omgång:2

21
112 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 4 0B 3 1
114 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 8 4 2 2
101 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 7 7 7
117 Dag Gilberg Saab Gestrike RT 11 4 4 3
122 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 15 5 5 5
22
104 Rasmus Eriksson Opel Borlänge MK 2 0SB 2 0B
106 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 7 4 5
113 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 10 0SB 5 5
120 Jasmin Lövgren Holmgren Opel Sandvikens MK 9 2 3 4
123 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 14 4 7 3
23
105 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 12 3 5 4
109 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 8 2 4 2
110 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 12 5 3 4
116 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
125 Evelina Andersson Saab Sunnansjö MK 5 3 2 0SB
24
103 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 7 1 3 3
107 William Göransson Opel Sandvikens MK Team Svartflagg 9 5 2 2
108 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 15 4 4 7
118 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 15 5 5 5
121 Markus Karlsson Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7

Omgång:1

5
103 Emil Blomkvist Saab Hofors MK Team Laxguiden 7 1 3 3
109 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 8 2 4 2
101 Anton Tholander Saab Borlänge MK Team Svartflagg 21 7 7 7
119 Lucas Karlsson Opel MK Orion 7 3 4
122 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 15 5 5 5
123 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 14 4 7 3
6
116 Pontus Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
117 Dag Gilberg Saab Gestrike RT 11 4 4 3
118 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 15 5 5 5
120 Jasmin Lövgren Holmgren Opel Sandvikens MK 9 2 3 4
125 Evelina Andersson Saab Sunnansjö MK 5 3 2 0SB
7
106 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 7 4 5
108 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 15 4 4 7
110 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 12 5 3 4
112 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 4 0B 3 1
113 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 10 0SB 5 5
8
104 Rasmus Eriksson Opel Borlänge MK 2 0SB 2 0B
105 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 12 3 5 4
107 William Göransson Opel Sandvikens MK Team Svartflagg 9 5 2 2
114 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 8 4 2 2
121 Markus Karlsson Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7

Omgång:Final

3
C
27 Dan Olsson Saab SMK Gävle 14 5 4 5
30 Mattias Spännar Saab Mora MK 15 5 5 5
32 Johnny Gustavsson Saab Sunnansjö MK 14 5 5 4
36 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 7 7 0SB
52 Eddie Gilberg Saab Gestrike RT Team Lumek Motorsport 14 5 5 4
53 Anton Edvardsson Opel Borlänge MK TL Däck & Motor Säter AB 14 3 4 7
6
B
13 Martin Bjöns Saab Mora MK 16 5 7 4
3 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 15 4 4 7
36 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 7 7 0SB
38 Johan Eriksson Peugeot Borlänge Dragracing Klubb 15 5 3 7
47 Jens Nilsson Saab MK Team Westom Team Svanskog 16 7 5V 4
49 Tommy Hysing Opel SMK Dala Falun 16 7 2 7
9
A
3 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 15 4 4 7
7 Fredrik Nyberg Saab MK Orion 17 7 7 3
8 Jonas Klahr Volvo Mora MK 19 7 5 7
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
35 Robin Nilsson Peugeot MSK Kvarnvingarna 17 7 5 5
43 Richard Olsson Nissan Härnösands MK 17 5 7 5

Omgång:3

40
4 Micke Ludde Heed Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 6 1 3 2
6 Albin Hysing Opel SMK Dala Falun 6 0SB 3 3
8 Jonas Klahr Volvo Mora MK 19 7 5 7
43 Richard Olsson Nissan Härnösands MK 17 5 7 5
45 Alex Jacobsson Cedin Volvo Tidaholm MK 12 4 4 4
41
14 Niklas Lundmark Saab Borlänge MK 7 2 3 2
35 Robin Nilsson Peugeot MSK Kvarnvingarna 17 7 5 5
46 Rasmus Wass Volvo MK Kopparberg 7 3 1 3
33 Markus Helghe Saab SMK Dala Falun 12 4 4 4
53 Anton Edvardsson Opel Borlänge MK TL Däck & Motor Säter AB 14 3 4 7
20 Albin Olsson Saab AMF Åsunda Team Vildsverige 12 5 7 0B
42
13 Martin Bjöns Saab Mora MK 16 5 7 4
7 Fredrik Nyberg Saab MK Orion 17 7 7 3
27 Dan Olsson Saab SMK Gävle 14 5 4 5
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
48 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 2 0EB 2 0B
43
12 Michael Johansson Saab Hofors MK Team Blomm Motorsport 11 7 2 2
18 Robert Aspman Saab Borlänge MK 12 2 5 5
36 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 7 7 0SB
38 Johan Eriksson Peugeot Borlänge Dragracing Klubb 15 5 3 7
47 Jens Nilsson Saab MK Team Westom Team Svanskog 16 7 5V 4
50 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 10 4 3 3
44
9 Jimmy Persson Saab Hagfors MK 10 4 4 2
15 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 9 4 5 0B
30 Mattias Spännar Saab Mora MK 15 5 5 5
32 Johnny Gustavsson Saab Sunnansjö MK 14 5 5 4
41 Andreas Solhag Saab Borlänge MK 13 3 7 3
49 Tommy Hysing Opel SMK Dala Falun 16 7 2 7
45
3 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 15 4 4 7
16 Joel Karlsson Opel MK Orion Larssons Svets & Smide I Uppsala 5 0B 0EB 5
19 Martin Jonsson Saab Woxnadalens MK 9 2 4 3
25 Tommy Larsson Volkswagen Hällefors MK 6 3 2 1
44 Joakim Larsson BMW Nora MK 6 1 3 2
52 Eddie Gilberg Saab Gestrike RT Team Lumek Motorsport 14 5 5 4
46
21 Dennis Olsson Volvo Woxnadalens MK 7 3 4 0SB
37 Görgen Söderström Volvo Bollnäs MK Knagga Racing Team 11 3 3 5
42 Jesper Lundqvist Opel Borlänge MK 5 0B 1 4
51 Micke Åström Volvo MK Ramunder 11 4 0SB 7
54 Johan Hallgren Saab Hagfors MK 13 3 7 3

Omgång:2

25
18 Robert Aspman Saab Borlänge MK 12 2 5 5
26 Emil Jonsson Saab Malungs MK 0 0B 0SB 0
27 Dan Olsson Saab SMK Gävle 14 5 4 5
44 Joakim Larsson BMW Nora MK 6 1 3 2
54 Johan Hallgren Saab Hagfors MK 13 3 7 3
26
10 Mats Myrberg Volkswagen Ludvika MS Opus Bilprovning.se 1 1 0B
30 Mattias Spännar Saab Mora MK 15 5 5 5
36 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 7 7 0SB
37 Görgen Söderström Volvo Bollnäs MK Knagga Racing Team 11 3 3 5
33 Markus Helghe Saab SMK Dala Falun 12 4 4 4
27
7 Fredrik Nyberg Saab MK Orion 17 7 7 3
8 Jonas Klahr Volvo Mora MK 19 7 5 7
9 Jimmy Persson Saab Hagfors MK 10 4 4 2
14 Niklas Lundmark Saab Borlänge MK 7 2 3 2
40 Henrik Hilmersson Volvo SMK Eda 0 0B 0B
28
3 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 15 4 4 7
15 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 9 4 5 0B
2 Andreas Turner Opel Borlänge MK 4 4 0B
43 Richard Olsson Nissan Härnösands MK 17 5 7 5
51 Micke Åström Volvo MK Ramunder 11 4 0SB 7
29
4 Micke Ludde Heed Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 6 1 3 2
12 Michael Johansson Saab Hofors MK Team Blomm Motorsport 11 7 2 2
16 Joel Karlsson Opel MK Orion Larssons Svets & Smide I Uppsala 5 0B 0EB 5
21 Dennis Olsson Volvo Woxnadalens MK 7 3 4 0SB
35 Robin Nilsson Peugeot MSK Kvarnvingarna 17 7 5 5
41 Andreas Solhag Saab Borlänge MK 13 3 7 3
30
25 Tommy Larsson Volkswagen Hällefors MK 6 3 2 1
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
32 Johnny Gustavsson Saab Sunnansjö MK 14 5 5 4
50 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 10 4 3 3
53 Anton Edvardsson Opel Borlänge MK TL Däck & Motor Säter AB 14 3 4 7
31
13 Martin Bjöns Saab Mora MK 16 5 7 4
38 Johan Eriksson Peugeot Borlänge Dragracing Klubb 15 5 3 7
45 Alex Jacobsson Cedin Volvo Tidaholm MK 12 4 4 4
46 Rasmus Wass Volvo MK Kopparberg 7 3 1 3
49 Tommy Hysing Opel SMK Dala Falun 16 7 2 7
52 Eddie Gilberg Saab Gestrike RT Team Lumek Motorsport 14 5 5 4
32
6 Albin Hysing Opel SMK Dala Falun 6 0SB 3 3
19 Martin Jonsson Saab Woxnadalens MK 9 2 4 3
42 Jesper Lundqvist Opel Borlänge MK 5 0B 1 4
47 Jens Nilsson Saab MK Team Westom Team Svanskog 16 7 5V 4
48 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 2 0EB 2 0B
20 Albin Olsson Saab AMF Åsunda Team Vildsverige 12 5 7 0B

Omgång:1

9
4 Micke Ludde Heed Volvo Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 6 1 3 2
19 Martin Jonsson Saab Woxnadalens MK 9 2 4 3
27 Dan Olsson Saab SMK Gävle 14 5 4 5
49 Tommy Hysing Opel SMK Dala Falun 16 7 2 7
51 Micke Åström Volvo MK Ramunder 11 4 0SB 7
53 Anton Edvardsson Opel Borlänge MK TL Däck & Motor Säter AB 14 3 4 7
10
13 Martin Bjöns Saab Mora MK 16 5 7 4
5 Torbjörn Gustafsson Volvo Säffle MC 0 0B
6 Albin Hysing Opel SMK Dala Falun 6 0SB 3 3
12 Michael Johansson Saab Hofors MK Team Blomm Motorsport 11 7 2 2
15 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 9 4 5 0B
25 Tommy Larsson Volkswagen Hällefors MK 6 3 2 1
11
9 Jimmy Persson Saab Hagfors MK 10 4 4 2
22 Dennis Olsson Volvo Karlstad MC-BIL Junkworx 2 2
26 Emil Jonsson Saab Malungs MK 0 0B 0SB 0
35 Robin Nilsson Peugeot MSK Kvarnvingarna 17 7 5 5
37 Görgen Söderström Volvo Bollnäs MK Knagga Racing Team 11 3 3 5
38 Johan Eriksson Peugeot Borlänge Dragracing Klubb 15 5 3 7
12
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
41 Andreas Solhag Saab Borlänge MK 13 3 7 3
42 Jesper Lundqvist Opel Borlänge MK 5 0B 1 4
43 Richard Olsson Nissan Härnösands MK 17 5 7 5
33 Markus Helghe Saab SMK Dala Falun 12 4 4 4
13
36 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 7 7 0SB
2 Andreas Turner Opel Borlänge MK 4 4 0B
40 Henrik Hilmersson Volvo SMK Eda 0 0B 0B
48 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 2 0EB 2 0B
52 Eddie Gilberg Saab Gestrike RT Team Lumek Motorsport 14 5 5 4
14
3 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 15 4 4 7
7 Fredrik Nyberg Saab MK Orion 17 7 7 3
10 Mats Myrberg Volkswagen Ludvika MS Opus Bilprovning.se 1 1 0B
18 Robert Aspman Saab Borlänge MK 12 2 5 5
32 Johnny Gustavsson Saab Sunnansjö MK 14 5 5 4
46 Rasmus Wass Volvo MK Kopparberg 7 3 1 3
15
14 Niklas Lundmark Saab Borlänge MK 7 2 3 2
21 Dennis Olsson Volvo Woxnadalens MK 7 3 4 0SB
30 Mattias Spännar Saab Mora MK 15 5 5 5
44 Joakim Larsson BMW Nora MK 6 1 3 2
45 Alex Jacobsson Cedin Volvo Tidaholm MK 12 4 4 4
47 Jens Nilsson Saab MK Team Westom Team Svanskog 16 7 5V 4
16
8 Jonas Klahr Volvo Mora MK 19 7 5 7
16 Joel Karlsson Opel MK Orion Larssons Svets & Smide I Uppsala 5 0B 0EB 5
50 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 10 4 3 3
54 Johan Hallgren Saab Hagfors MK 13 3 7 3
20 Albin Olsson Saab AMF Åsunda Team Vildsverige 12 5 7 0B