Fr-Cupen Deltävling 2 (Films MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
C
113 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 13 5 3 2 3
110 Lucas Karlsson Opel MK Orion 10 2 4 3 1
131 Louise Lööf Opel Films MK Projekt Folkrace 10 3 2 2 3
114 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 13 4 2 5 2V
107 Linnea Holmdahl Opel Films MK Projekt Folkrace 10 2 3 0B 5
112 Gustav Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 10 3 7
3
B
105 Isak Westerlund Saab Östhammars MK 18 4 5 4 5
119 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT 17 5 4 4 4
109 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 15 3 5 3 4
104 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 16 5 4 3 4
102 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 16 5 4 4 3
113 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 13 5 3 2 3
6
A
116 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 7
111 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 28 7 7 7 7
103 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 19 7 7 5 0S
115 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 26 7 7 7 5
118 Lee Annerstedt Opel Films MK 21 4 5 5 7
105 Isak Westerlund Saab Östhammars MK 18 4 5 4 5

Omgång:4

33
116 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 7
109 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 15 3 5 3 4
113 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 13 5 3 2 3
107 Linnea Holmdahl Opel Films MK Projekt Folkrace 10 2 3 0B 5
108 Lukas Jansson Opel Films MK 8 2 3 1 2
34
111 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 28 7 7 7 7
105 Isak Westerlund Saab Östhammars MK 18 4 5 4 5
119 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT 17 5 4 4 4
102 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 16 5 4 4 3
110 Lucas Karlsson Opel MK Orion 10 2 4 3 1
114 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 13 4 2 5 2V
35
103 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 19 7 7 5 0S
115 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 26 7 7 7 5
118 Lee Annerstedt Opel Films MK 21 4 5 5 7
104 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 16 5 4 3 4
131 Louise Lööf Opel Films MK Projekt Folkrace 10 3 2 2 3
132 Tilde Bäckström Opel Gestrike RT 6 2 2 2 0S

Omgång:3

23
116 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 7
103 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 19 7 7 5 0S
105 Isak Westerlund Saab Östhammars MK 18 4 5 4 5
104 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 16 5 4 3 4
113 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 13 5 3 2 3
108 Lukas Jansson Opel Films MK 8 2 3 1 2
24
111 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 28 7 7 7 7
102 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 16 5 4 4 3
110 Lucas Karlsson Opel MK Orion 10 2 4 3 1
131 Louise Lööf Opel Films MK Projekt Folkrace 10 3 2 2 3
114 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 13 4 2 5 2V
107 Linnea Holmdahl Opel Films MK Projekt Folkrace 10 2 3 0B 5
25
115 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 26 7 7 7 5
118 Lee Annerstedt Opel Films MK 21 4 5 5 7
119 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT 17 5 4 4 4
109 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 15 3 5 3 4
132 Tilde Bäckström Opel Gestrike RT 6 2 2 2 0S
117 Amanda Pettersson Saab Films MK 6 3 3 0EB

Omgång:2

12
116 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 7
102 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 16 5 4 4 3
107 Linnea Holmdahl Opel Films MK Projekt Folkrace 10 2 3 0B 5
112 Gustav Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 10 3 7
106 William Sandqvist-Wadner Volvo Skepptuna MK 6 4 2
13
111 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 28 7 7 7 7
118 Lee Annerstedt Opel Films MK 21 4 5 5 7
119 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT 17 5 4 4 4
114 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 13 4 2 5 2V
108 Lukas Jansson Opel Films MK 8 2 3 1 2
14
103 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 19 7 7 5 0S
109 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 15 3 5 3 4
110 Lucas Karlsson Opel MK Orion 10 2 4 3 1
132 Tilde Bäckström Opel Gestrike RT 6 2 2 2 0S
117 Amanda Pettersson Saab Films MK 6 3 3 0EB
15
115 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 26 7 7 7 5
105 Isak Westerlund Saab Östhammars MK 18 4 5 4 5
104 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 16 5 4 3 4
113 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 13 5 3 2 3
131 Louise Lööf Opel Films MK Projekt Folkrace 10 3 2 2 3

Omgång:1

1
103 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 19 7 7 5 0S
118 Lee Annerstedt Opel Films MK 21 4 5 5 7
113 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 13 5 3 2 3
110 Lucas Karlsson Opel MK Orion 10 2 4 3 1
112 Gustav Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 10 3 7
2
116 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 26 7 5 7 7
119 Samuel Larsson Volvo Gestrike RT 17 5 4 4 4
131 Louise Lööf Opel Films MK Projekt Folkrace 10 3 2 2 3
132 Tilde Bäckström Opel Gestrike RT 6 2 2 2 0S
106 William Sandqvist-Wadner Volvo Skepptuna MK 6 4 2
3
115 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 26 7 7 7 5
105 Isak Westerlund Saab Östhammars MK 18 4 5 4 5
109 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 15 3 5 3 4
102 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 16 5 4 4 3
108 Lukas Jansson Opel Films MK 8 2 3 1 2
4
111 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 28 7 7 7 7
104 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 16 5 4 3 4
114 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 13 4 2 5 2V
107 Linnea Holmdahl Opel Films MK Projekt Folkrace 10 2 3 0B 5
117 Amanda Pettersson Saab Films MK 6 3 3 0EB

Omgång:Final

4
B
206 Linnea Larsson Volvo Films MK Projekt Folkrace 8 4 1 3
203 Jonny Eriksson Saab Rasbo MK 11 5 4 2
208 Mikael Eklund Saab MK Rimo 7 2 3 2
226 Julia Granvik Volvo Järbo MK 7 0B 3 4
205 Emelié Johansson Honda Rasbo MK Westlunds Entrepenad AB 3 2 0EB 1
204 Ida Andersson Saab Rasbo MK Projekt folkrace 9 4 2 3
7
A
207 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 17 5 5 7
202 Oliwia Eiserman Opel Films MK 12 3 4 5
206 Linnea Larsson Volvo Films MK Projekt Folkrace 8 4 1 3
201 Sören Jansson Saab MK Orion 16 7 5 4
211 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 19 7 7 5
225 Per-Axel Sundin Saab Films MK 17 3 7 7

Omgång:3

26
211 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 19 7 7 5
225 Per-Axel Sundin Saab Films MK 17 3 7 7
203 Jonny Eriksson Saab Rasbo MK 11 5 4 2
226 Julia Granvik Volvo Järbo MK 7 0B 3 4
204 Ida Andersson Saab Rasbo MK Projekt folkrace 9 4 2 3
210 Tilda Ekenberg Peugeot Films MK Projekt Folkrace 2 0B 2 0EB
27
207 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 17 5 5 7
202 Oliwia Eiserman Opel Films MK 12 3 4 5
206 Linnea Larsson Volvo Films MK Projekt Folkrace 8 4 1 3
201 Sören Jansson Saab MK Orion 16 7 5 4
208 Mikael Eklund Saab MK Rimo 7 2 3 2
205 Emelié Johansson Honda Rasbo MK Westlunds Entrepenad AB 3 2 0EB 1

Omgång:2

16
206 Linnea Larsson Volvo Films MK Projekt Folkrace 8 4 1 3
201 Sören Jansson Saab MK Orion 16 7 5 4
211 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 19 7 7 5
203 Jonny Eriksson Saab Rasbo MK 11 5 4 2
208 Mikael Eklund Saab MK Rimo 7 2 3 2
210 Tilda Ekenberg Peugeot Films MK Projekt Folkrace 2 0B 2 0EB
17
207 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 17 5 5 7
202 Oliwia Eiserman Opel Films MK 12 3 4 5
225 Per-Axel Sundin Saab Films MK 17 3 7 7
226 Julia Granvik Volvo Järbo MK 7 0B 3 4
205 Emelié Johansson Honda Rasbo MK Westlunds Entrepenad AB 3 2 0EB 1
204 Ida Andersson Saab Rasbo MK Projekt folkrace 9 4 2 3

Omgång:1

5
207 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 17 5 5 7
202 Oliwia Eiserman Opel Films MK 12 3 4 5
211 Jenny Annerstedt Opel Fims MK 19 7 7 5
208 Mikael Eklund Saab MK Rimo 7 2 3 2
204 Ida Andersson Saab Rasbo MK Projekt folkrace 9 4 2 3
210 Tilda Ekenberg Peugeot Films MK Projekt Folkrace 2 0B 2 0EB
6
206 Linnea Larsson Volvo Films MK Projekt Folkrace 8 4 1 3
201 Sören Jansson Saab MK Orion 16 7 5 4
225 Per-Axel Sundin Saab Films MK 17 3 7 7
203 Jonny Eriksson Saab Rasbo MK 11 5 4 2
226 Julia Granvik Volvo Järbo MK 7 0B 3 4
205 Emelié Johansson Honda Rasbo MK Westlunds Entrepenad AB 3 2 0EB 1

Omgång:Final

2
C
23 Rasmus Eriksson Saab Films MK 9 5 0B 4
29 Andreas Ekman Ford Films MK 9 4 0B 5
58 Daniel Rönnberg Saab Rasbo MK WikmansBil.se 13 4 4 5
26 Johan Eriksson Saab MK Orion 10 4 3 3
13 Jesper Hollgren Engan Volvo Sigtuna Rc 11 3 4 4
12 Per Andersson Saab Rasbo MK 10 4 4 2
5
B
55 Dan Olsson Saab SMK Gävle 17 7 5 5
14 Dennis Hernehult Volvo MK Orion 14 3 7 4
4 Magnus Wengelin Saab Haninge MK Team Rävvåla Räjsing 14 7 5 2
19 Simon Strand Saab Rasbo MK 16 4 5 7
23 Rasmus Eriksson Saab Films MK 9 5 0B 4
28 Tony Jansson Saab Örsundsbro MK Nyckelhus 14 7 4 3
8
A
55 Dan Olsson Saab SMK Gävle 17 7 5 5
9 Joni Rahkonen Saab Films MK 18 7 7 4
6 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 19 5 7 7
15 Johan Hartman Volvo Rasbo MK 17 5 7 5
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
57 Robert Karlsson Volkswagen Filmsmk 17 5 5 7

Omgång:3

29
15 Johan Hartman Volvo Rasbo MK 17 5 7 5
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
14 Dennis Hernehult Volvo MK Orion 14 3 7 4
3 Magnus Melander Volvo Films MK 9 3 3 3
20 Joakim Pettersson Saab Rasbo MK 6 2 2 2
7 Gustaf Berglund Saab Films MK 2 2 0B 0EB
30
57 Robert Karlsson Volkswagen Filmsmk 17 5 5 7
58 Daniel Rönnberg Saab Rasbo MK WikmansBil.se 13 4 4 5
26 Johan Eriksson Saab MK Orion 10 4 3 3
13 Jesper Hollgren Engan Volvo Sigtuna Rc 11 3 4 4
8 Patrik Pettersson Saab Films MK 5 2 3 0EB
16 Rasmus Åkerberg Volvo Skepptuna MK Släggan racing 2 0B 0B 2
31
55 Dan Olsson Saab SMK Gävle 17 7 5 5
9 Joni Rahkonen Saab Films MK 18 7 7 4
6 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 19 5 7 7
4 Magnus Wengelin Saab Haninge MK Team Rävvåla Räjsing 14 7 5 2
28 Tony Jansson Saab Örsundsbro MK Nyckelhus 14 7 4 3
30 Emil Niskakoski Audi Films MK 9 3 5 1
32
19 Simon Strand Saab Rasbo MK 16 4 5 7
23 Rasmus Eriksson Saab Films MK 9 5 0B 4
29 Andreas Ekman Ford Films MK 9 4 0B 5
12 Per Andersson Saab Rasbo MK 10 4 4 2
2 Dan Nilsson Saab MK Rimo 9 2 4 3
17 Jens Åhman Peugeot Films MK 8 5 3 0B

Omgång:2

18
14 Dennis Hernehult Volvo MK Orion 14 3 7 4
12 Per Andersson Saab Rasbo MK 10 4 4 2
30 Emil Niskakoski Audi Films MK 9 3 5 1
8 Patrik Pettersson Saab Films MK 5 2 3 0EB
56 Simon Kekkonen Saab Rasbo MK 2 2 0B
19
9 Joni Rahkonen Saab Films MK 18 7 7 4
19 Simon Strand Saab Rasbo MK 16 4 5 7
28 Tony Jansson Saab Örsundsbro MK Nyckelhus 14 7 4 3
3 Magnus Melander Volvo Films MK 9 3 3 3
10 Thomas Söderlund Saab MK Orion 3 3 0S
20
15 Johan Hartman Volvo Rasbo MK 17 5 7 5
4 Magnus Wengelin Saab Haninge MK Team Rävvåla Räjsing 14 7 5 2
23 Rasmus Eriksson Saab Films MK 9 5 0B 4
29 Andreas Ekman Ford Films MK 9 4 0B 5
13 Jesper Hollgren Engan Volvo Sigtuna Rc 11 3 4 4
21
6 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 19 5 7 7
57 Robert Karlsson Volkswagen Filmsmk 17 5 5 7
58 Daniel Rönnberg Saab Rasbo MK WikmansBil.se 13 4 4 5
26 Johan Eriksson Saab MK Orion 10 4 3 3
7 Gustaf Berglund Saab Films MK 2 2 0B 0EB
22
55 Dan Olsson Saab SMK Gävle 17 7 5 5
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
2 Dan Nilsson Saab MK Rimo 9 2 4 3
17 Jens Åhman Peugeot Films MK 8 5 3 0B
20 Joakim Pettersson Saab Rasbo MK 6 2 2 2
16 Rasmus Åkerberg Volvo Skepptuna MK Släggan racing 2 0B 0B 2

Omgång:1

7
6 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 19 5 7 7
1 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
19 Simon Strand Saab Rasbo MK 16 4 5 7
13 Jesper Hollgren Engan Volvo Sigtuna Rc 11 3 4 4
8 Patrik Pettersson Saab Films MK 5 2 3 0EB
8
55 Dan Olsson Saab SMK Gävle 17 7 5 5
23 Rasmus Eriksson Saab Films MK 9 5 0B 4
12 Per Andersson Saab Rasbo MK 10 4 4 2
10 Thomas Söderlund Saab MK Orion 3 3 0S
7 Gustaf Berglund Saab Films MK 2 2 0B 0EB
9
9 Joni Rahkonen Saab Films MK 18 7 7 4
57 Robert Karlsson Volkswagen Filmsmk 17 5 5 7
14 Dennis Hernehult Volvo MK Orion 14 3 7 4
29 Andreas Ekman Ford Films MK 9 4 0B 5
20 Joakim Pettersson Saab Rasbo MK 6 2 2 2
16 Rasmus Åkerberg Volvo Skepptuna MK Släggan racing 2 0B 0B 2
10
4 Magnus Wengelin Saab Haninge MK Team Rävvåla Räjsing 14 7 5 2
26 Johan Eriksson Saab MK Orion 10 4 3 3
3 Magnus Melander Volvo Films MK 9 3 3 3
17 Jens Åhman Peugeot Films MK 8 5 3 0B
56 Simon Kekkonen Saab Rasbo MK 2 2 0B
11
15 Johan Hartman Volvo Rasbo MK 17 5 7 5
28 Tony Jansson Saab Örsundsbro MK Nyckelhus 14 7 4 3
58 Daniel Rönnberg Saab Rasbo MK WikmansBil.se 13 4 4 5
2 Dan Nilsson Saab MK Rimo 9 2 4 3
30 Emil Niskakoski Audi Films MK 9 3 5 1