SeptemberRullet (SMK Arboga)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

3
B
918 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 14 5 7 2
902 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 14 4 7 3
908 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 15 7 4 4
921 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 15 7 7 1
925 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 13 4 4 5
929 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 14 7 4 3
7
A
903 Jonny Östmark Volkswagen Kolsva MS Östmarks 16 7 2 7
908 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 15 7 4 4
911 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 18 7 4 7
919 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 16 4 5 7
922 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 17 5 5 7
923 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 5 7 4

Omgång:3

1
915 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 13 5 3 5
918 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 14 5 7 2
902 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 14 4 7 3
903 Jonny Östmark Volkswagen Kolsva MS Östmarks 16 7 2 7
908 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 15 7 4 4
921 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 15 7 7 1
2
911 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 18 7 4 7
914 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 2 2 0B 0B
923 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 5 7 4
925 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 13 4 4 5
929 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 14 7 4 3
3
906 Terese Vigardt Volvo MK Ran 6 3 3 0B
916 Emilie Östmark Peugeot Kolsva MS 7 2 5 0B
919 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 16 4 5 7
933 Emelie Solstad Volvo Flens MS 2 2 0B 0S
935 Klara Nylin Saab MK Ran 4 4 0SB 0B
937 Ann-Charlotte Karlsson Saab SMK Karlskoga 7 0B 2 5
4
905 Sofie Söder Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 9 3 3 3
907 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 5 5 0EB
910 Emelie Larsson Volvo MK Ran 12 4 3 5
922 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 17 5 5 7
931 Mari Ekström Volvo Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 12 3 5 4

Omgång:2

1
908 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 15 7 4 4
910 Emelie Larsson Volvo MK Ran 12 4 3 5
914 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 2 2 0B 0B
916 Emilie Östmark Peugeot Kolsva MS 7 2 5 0B
921 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 15 7 7 1
2
915 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 13 5 3 5
923 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 5 7 4
929 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 14 7 4 3
931 Mari Ekström Volvo Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 12 3 5 4
937 Ann-Charlotte Karlsson Saab SMK Karlskoga 7 0B 2 5
3
902 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 14 4 7 3
906 Terese Vigardt Volvo MK Ran 6 3 3 0B
922 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 17 5 5 7
925 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 13 4 4 5
933 Emelie Solstad Volvo Flens MS 2 2 0B 0S
4
918 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 14 5 7 2
903 Jonny Östmark Volkswagen Kolsva MS Östmarks 16 7 2 7
905 Sofie Söder Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 9 3 3 3
911 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 18 7 4 7
919 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 16 4 5 7
935 Klara Nylin Saab MK Ran 4 4 0SB 0B

Omgång:1

1
918 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 14 5 7 2
909 Sara Söderberg Opel Västerås MS 3 3
910 Emelie Larsson Volvo MK Ran 12 4 3 5
929 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 14 7 4 3
937 Ann-Charlotte Karlsson Saab SMK Karlskoga 7 0B 2 5
2
902 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 14 4 7 3
905 Sofie Söder Saab Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 9 3 3 3
911 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 18 7 4 7
916 Emilie Östmark Peugeot Kolsva MS 7 2 5 0B
923 Amanda Kvarnström Saab MK Ran 16 5 7 4
926 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 0
3
906 Terese Vigardt Volvo MK Ran 6 3 3 0B
907 Thomas Lindell Saab Östernärkes RMC 5 5 0EB
914 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 2 2 0B 0B
919 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 16 4 5 7
921 Isabell Söderlund Saab SMK Vingåker 15 7 7 1
4
908 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 15 7 4 4
912 Lina Lindén Volvo Mälaröarnas MK 0 0B
922 Håkan Gillstam Volvo Östernärkes RMC 17 5 5 7
932 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 0 0B
935 Klara Nylin Saab MK Ran 4 4 0SB 0B
5
915 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 13 5 3 5
903 Jonny Östmark Volkswagen Kolsva MS Östmarks 16 7 2 7
925 Elin Ullervik Mazda Strängnäs AMS 13 4 4 5
931 Mari Ekström Volvo Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 12 3 5 4
933 Emelie Solstad Volvo Flens MS 2 2 0B 0S

Omgång:Final

1
C
13 Tommy Lind Saab SMK Sala 14 7 3 4
34 André Brustuen Volvo Årjäng’S MK 12 4 4 4
12 Mattias Grannas Saab Siljan Bilracing Klubb 12 3V 4 5
22 Sebastian Flink Saab MK Ran 14 7 7 0JB
27 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 11 4 2 5
30 Stefan Hudin Volvo MK Ran 10 3 4 3
4
B
4 Albin Johansson Opel MK Team Treske 16 4 7 5
6 Andre Hermansson Saab SHRA Avesta 14 5 5 4
11 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 14 4 3 7
27 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 11 4 2 5
35 Kristoffer Olsson Saab MK Team Westom 16 4 7 5
37 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 16 7 5 4
8
A
3 Patrik Åsberg Saab AMF Årsunda 19 5 7 7
7 Per Isaksson Opel SMK Sala 17 5 7 5
8 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
17 Richard Pettersson Saab Storfors MK 19 7 5 7
18 Carl Eriksson Opel Strängnäs AMS 16 5 4 7
37 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 16 7 5 4

Omgång:3

5
2 Ture Boström Opel Järbo MK 10 3 5 2
12 Mattias Grannas Saab Siljan Bilracing Klubb 12 3V 4 5
18 Carl Eriksson Opel Strängnäs AMS 16 5 4 7
23 Fredrik Z Johansson Saab Christinehamns MK 7 3 1V 3
37 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 16 7 5 4
6
36 Daniel Svensson Saab AMF Årsunda 10 7 0S 3
6 Andre Hermansson Saab SHRA Avesta 14 5 5 4
7 Per Isaksson Opel SMK Sala 17 5 7 5
8 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
19 Andreas Wallberg Saab MK Kopparberg 8 3 3 2
7
34 André Brustuen Volvo Årjäng’S MK 12 4 4 4
9 Johan Arvidsson Saab MK Team Westom 6 3 1 2
17 Richard Pettersson Saab Storfors MK 19 7 5 7
22 Sebastian Flink Saab MK Ran 14 7 7 0JB
26 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 7 4 0SB 3
27 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 11 4 2 5
8
13 Tommy Lind Saab SMK Sala 14 7 3 4
3 Patrik Åsberg Saab AMF Årsunda 19 5 7 7
15 Lennart Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 5 2 2 1
24 Simon Lövgren Opel MK Team Westom 7 2 2 3
28 Ola Andersson Volvo Siljan Bil Racing Klubb 7 2 3 2
35 Kristoffer Olsson Saab MK Team Westom 16 4 7 5
9
4 Albin Johansson Opel MK Team Treske 16 4 7 5
11 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 14 4 3 7
14 Christian Brandt Opel Karlstads MC-Bil Brandts Motorsport 5 2 2 1
29 Henrik Bergström Saab Christinehamns MK 7 2 3 2
30 Stefan Hudin Volvo MK Ran 10 3 4 3
31 Niclas Blomkvist Saab SMK Gävle 9 5 0SV 4

Omgång:2

5
3 Patrik Åsberg Saab AMF Årsunda 19 5 7 7
6 Andre Hermansson Saab SHRA Avesta 14 5 5 4
9 Johan Arvidsson Saab MK Team Westom 6 3 1 2
11 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 14 4 3 7
12 Mattias Grannas Saab Siljan Bilracing Klubb 12 3V 4 5
27 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 11 4 2 5
6
34 André Brustuen Volvo Årjäng’S MK 12 4 4 4
7 Per Isaksson Opel SMK Sala 17 5 7 5
14 Christian Brandt Opel Karlstads MC-Bil Brandts Motorsport 5 2 2 1
25 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 0 0B 0B
28 Ola Andersson Volvo Siljan Bil Racing Klubb 7 2 3 2
37 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 16 7 5 4
7
2 Ture Boström Opel Järbo MK 10 3 5 2
19 Andreas Wallberg Saab MK Kopparberg 8 3 3 2
26 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 7 4 0SB 3
30 Stefan Hudin Volvo MK Ran 10 3 4 3
31 Niclas Blomkvist Saab SMK Gävle 9 5 0SV 4
35 Kristoffer Olsson Saab MK Team Westom 16 4 7 5
8
8 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
10 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 9 5V 4
15 Lennart Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 5 2 2 1
22 Sebastian Flink Saab MK Ran 14 7 7 0JB
23 Fredrik Z Johansson Saab Christinehamns MK 7 3 1V 3
29 Henrik Bergström Saab Christinehamns MK 7 2 3 2
9
36 Daniel Svensson Saab AMF Årsunda 10 7 0S 3
13 Tommy Lind Saab SMK Sala 14 7 3 4
4 Albin Johansson Opel MK Team Treske 16 4 7 5
17 Richard Pettersson Saab Storfors MK 19 7 5 7
18 Carl Eriksson Opel Strängnäs AMS 16 5 4 7
24 Simon Lövgren Opel MK Team Westom 7 2 2 3

Omgång:1

6
20 Magnus Eriksson Saab Nora MK 1 1
7 Per Isaksson Opel SMK Sala 17 5 7 5
12 Mattias Grannas Saab Siljan Bilracing Klubb 12 3V 4 5
17 Richard Pettersson Saab Storfors MK 19 7 5 7
29 Henrik Bergström Saab Christinehamns MK 7 2 3 2
35 Kristoffer Olsson Saab MK Team Westom 16 4 7 5
7
10 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 9 5V 4
19 Andreas Wallberg Saab MK Kopparberg 8 3 3 2
24 Simon Lövgren Opel MK Team Westom 7 2 2 3
27 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 11 4 2 5
33 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 0 0B
37 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 16 7 5 4
8
36 Daniel Svensson Saab AMF Årsunda 10 7 0S 3
34 André Brustuen Volvo Årjäng’S MK 12 4 4 4
9 Johan Arvidsson Saab MK Team Westom 6 3 1 2
15 Lennart Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 5 2 2 1
31 Niclas Blomkvist Saab SMK Gävle 9 5 0SV 4
9
2 Ture Boström Opel Järbo MK 10 3 5 2
3 Patrik Åsberg Saab AMF Årsunda 19 5 7 7
4 Albin Johansson Opel MK Team Treske 16 4 7 5
22 Sebastian Flink Saab MK Ran 14 7 7 0JB
25 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 0 0B 0B
10
8 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
11 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 14 4 3 7
18 Carl Eriksson Opel Strängnäs AMS 16 5 4 7
28 Ola Andersson Volvo Siljan Bil Racing Klubb 7 2 3 2
30 Stefan Hudin Volvo MK Ran 10 3 4 3
11
13 Tommy Lind Saab SMK Sala 14 7 3 4
6 Andre Hermansson Saab SHRA Avesta 14 5 5 4
14 Christian Brandt Opel Karlstads MC-Bil Brandts Motorsport 5 2 2 1
23 Fredrik Z Johansson Saab Christinehamns MK 7 3 1V 3
26 Björn Andreasson Saab Östernärkes RMC 7 4 0SB 3

Omgång:Final

2
C
612 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
602 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 6 2 3 1
603 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0S 2 4
610 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 7 3 0B 4
615 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 11 5 3J 3
623 William Berg Volvo MK Kopparberg 11 7 0S 4
5
B
608 Casper Granfors Volkswagen Eskilstuna MK Östmarks 13 1 5 7
613 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 12 5 5 2
617 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 13 4 4 5
621 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 12 5 0S 7
623 William Berg Volvo MK Kopparberg 11 7 0S 4
625 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK Da transport AB Grängesberg 13 3 5 5V
9
A
605 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 19 5 7 7
611 Hanna Granvik Peugeot Gestrike RT 14 4 7V 3
616 Oskar Axelsson Opel Filipstad MC 15 7 3 5
620 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
624 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 19 7 7 5
625 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK Da transport AB Grängesberg 13 3 5 5V

Omgång:3

10
609 Ida Nylin Saab MK Ran 1 1 0EB 0B
611 Hanna Granvik Peugeot Gestrike RT 14 4 7V 3
614 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS Gabriel Parkatti 4 0S 2 2
620 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
623 William Berg Volvo MK Kopparberg 11 7 0S 4
624 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 19 7 7 5
11
612 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
604 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 5 0S 5 0JB
608 Casper Granfors Volkswagen Eskilstuna MK Östmarks 13 1 5 7
610 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 7 3 0B 4
617 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 13 4 4 5
12
602 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 6 2 3 1
603 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0S 2 4
605 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 19 5 7 7
613 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 12 5 5 2
615 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 11 5 3J 3
616 Oskar Axelsson Opel Filipstad MC 15 7 3 5
13
607 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 2 2 0SB 0S
618 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 4 0B 4 0S
621 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 12 5 0S 7
622 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 5 4 1 0B
625 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK Da transport AB Grängesberg 13 3 5 5V

Omgång:2

10
603 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0S 2 4
608 Casper Granfors Volkswagen Eskilstuna MK Östmarks 13 1 5 7
616 Oskar Axelsson Opel Filipstad MC 15 7 3 5
617 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 13 4 4 5
620 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
622 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 5 4 1 0B
11
612 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
602 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 6 2 3 1
614 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS Gabriel Parkatti 4 0S 2 2
624 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 19 7 7 5
625 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK Da transport AB Grängesberg 13 3 5 5V
12
604 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 5 0S 5 0JB
605 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 19 5 7 7
607 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 2 2 0SB 0S
609 Ida Nylin Saab MK Ran 1 1 0EB 0B
615 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 11 5 3J 3
13
610 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 7 3 0B 4
611 Hanna Granvik Peugeot Gestrike RT 14 4 7V 3
613 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 12 5 5 2
618 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 4 0B 4 0S
621 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 12 5 0S 7
623 William Berg Volvo MK Kopparberg 11 7 0S 4

Omgång:1

12
612 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 10 3 4 3
602 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 6 2 3 1
609 Ida Nylin Saab MK Ran 1 1 0EB 0B
617 Victor Nyströmer Peugeot Fjugesta MS 13 4 4 5
621 Albin Karlsson Saab SMK Hedemora Team Sirpa Racing 12 5 0S 7
623 William Berg Volvo MK Kopparberg 11 7 0S 4
13
607 Anton Wallberg Saab MK Kopparberg 2 2 0SB 0S
608 Casper Granfors Volkswagen Eskilstuna MK Östmarks 13 1 5 7
611 Hanna Granvik Peugeot Gestrike RT 14 4 7V 3
613 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 12 5 5 2
620 Filip Karlsson Volvo Årjängs MK 21 7 7 7
625 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK Da transport AB Grängesberg 13 3 5 5V
14
610 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 7 3 0B 4
614 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS Gabriel Parkatti 4 0S 2 2
615 Märta Jansson Volvo Fjugesta MS 11 5 3J 3
616 Oskar Axelsson Opel Filipstad MC 15 7 3 5
622 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 5 4 1 0B
15
603 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0S 2 4
604 Tintin Varg Volvo MK Team Westom 5 0S 5 0JB
605 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 19 5 7 7
618 Daniel Wennerstrand Volvo SMK Eda 4 0B 4 0S
624 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 19 7 7 5

Omgång:Final

6
B
53 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 15 5 5 5
60 Peter Vesslen Volvo SMK Hälsinge Misty Racing 15 7 5V 3
65 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 14 4V 5 5
67 Lukas Thor BMW Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 12 2 7 3
81 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 12 3 4 5
85 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 15 7 4 4
10
A
52 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 19 5 7 7
65 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 14 4V 5 5
68 Jonas Bergsten Opel Kolsva MS 21 7 7 7
70 Jonas Klahr Volkswagen Mora MK 15 5 3 7
75 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 19
77 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 16 7 4 5

Omgång:3

14
60 Peter Vesslen Volvo SMK Hälsinge Misty Racing 15 7 5V 3
68 Jonas Bergsten Opel Kolsva MS 21 7 7 7
69 Niklas Solstad Volvo Flens MS 6 2 4 0B
77 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 16 7 4 5
85 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 15 7 4 4
15
56 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 9 3 3 3
63 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 3 1 0B 2
65 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 14 4V 5 5
70 Jonas Klahr Volkswagen Mora MK 15 5 3 7
74 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 10 4 2 4
16
53 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 15 5 5 5
52 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 19 5 7 7
55 Anders Göransson Volvo Åby MK 4 4 0B 0EB
59 Roger Nilsson Volvo Kolsva MS 11 3 5 3J
67 Lukas Thor BMW Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 12 2 7 3
17
66 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 4 2 2 0B
75 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 19
81 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 12 3 4 5
82 Jörgen Grabmüller Volvo Västerås MS 9 2 3 4
83 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 4 4 0B 0SB

Omgång:2

14
55 Anders Göransson Volvo Åby MK 4 4 0B 0EB
56 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 9 3 3 3
60 Peter Vesslen Volvo SMK Hälsinge Misty Racing 15 7 5V 3
68 Jonas Bergsten Opel Kolsva MS 21 7 7 7
81 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 12 3 4 5
15
52 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 19 5 7 7
59 Roger Nilsson Volvo Kolsva MS 11 3 5 3J
63 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 3 1 0B 2
69 Niklas Solstad Volvo Flens MS 6 2 4 0B
83 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 4 4 0B 0SB
16
53 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 15 5 5 5
70 Jonas Klahr Volkswagen Mora MK 15 5 3 7
74 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 10 4 2 4
75 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 19
77 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 16 7 4 5
17
65 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 14 4V 5 5
66 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 4 2 2 0B
67 Lukas Thor BMW Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 12 2 7 3
82 Jörgen Grabmüller Volvo Västerås MS 9 2 3 4
85 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 15 7 4 4

Omgång:1

16
52 Daniel Skålberg Volvo Grangärde RRC 19 5 7 7
61 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 3 3
63 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 3 1 0B 2
68 Jonas Bergsten Opel Kolsva MS 21 7 7 7
74 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 10 4 2 4
82 Jörgen Grabmüller Volvo Västerås MS 9 2 3 4
17
53 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 15 5 5 5
60 Peter Vesslen Volvo SMK Hälsinge Misty Racing 15 7 5V 3
65 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 14 4V 5 5
69 Niklas Solstad Volvo Flens MS 6 2 4 0B
81 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 12 3 4 5
18
56 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 9 3 3 3
67 Lukas Thor BMW Östernärkes RMC John Ekströms Bygg, Örebro 12 2 7 3
75 Leo Karlsson Volvo Årjängs MK 19
83 Andreas Norbergh Volvo Flens MS 4 4 0B 0SB
85 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 15 7 4 4
19
55 Anders Göransson Volvo Åby MK 4 4 0B 0EB
59 Roger Nilsson Volvo Kolsva MS 11 3 5 3J
66 Dennis Skålberg Volvo Grangärde RRC 4 2 2 0B
70 Jonas Klahr Volkswagen Mora MK 15 5 3 7
77 Thomas Rolfson Volvo Hallsbergs MK 16 7 4 5