SwedolRacet (Jönköpings MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
D
2 Emil Hultenius Volvo Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 14 4 5 5
20 Dan Forsblad Saab Jönköpings MK 14 5 5 4
28 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 14 5 5 4
49 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
61 Robin Eriksson Volvo Vimmerby MS 14 7 3 4
65 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 5 5 4
4
C
15 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 15 3 7 5
18 Kristian Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM Motor 15 5 3 7
26 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 15 7 3 5
29 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 14 2 5 7
39 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK 16 7 5 4
49 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
7
B
3 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 17 7 7 3
6 Patrik Eriksson Saab Nässjö MK Team åsa-nisses vebo trim 16 4 5 7
39 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK 16 7 5 4
43 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 17 5 7 5
44 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 17 5 7 5
47 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 16 5 7 4
10
A
9 Victor Johansson Toyota MK Falcon 18 4 7 7
23 Christoffer Nordquist Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
41 Jonas Ärleskog Saab Emådalens MK 18 7 4 7
47 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 16 5 7 4
50 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 21 7 7 7
56 Mikael Larsson Saab Kullings MS 19 7 5 7

Omgång:3

1
36 Simon Karlsson Volvo Eksjö FRC 5 5 0B 0B
4 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 5 0B 3 2
19 Petri Häggman Volkswagen Raision UA 10 7 0B 3
37 Marcus Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 12 5V 0TB 7
44 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 17 5 7 5
53 Oskar Sandström Saab Jönköping MK 11 0SEB 7 4
2
10 Robin Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 3 2 3
25 Mikael Johansson Saab Jönköpings MK 8 3 3 2
28 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 14 5 5 4
49 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
59 Jerry Karlsson Volvo Eksjö FRC 6 3 2 1
66 Linus Kvist Volvo Lessebo MK 12 3 4 5
3
1 Thomas Karlsson Ford Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 10 3 4 3
6 Patrik Eriksson Saab Nässjö MK Team åsa-nisses vebo trim 16 4 5 7
8 Sten Persson Volvo Alingsås MK SVRR power 3 3 0SB 0SB
11 Jim Johansson Volvo Kullings MS 8 3 3 2
52 Ola Eriksson Volvo Tjust MK 11 5 2 4
48 Patrik Larsson Saab Hällevadsholms MK 12 2 5 5
4
5 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 12 2 5 5
14 Vicktor Nordh Opel Ydre MK 8 7 1 0B
16 Rasmus Johansson Volvo Pilatorps MK 8
18 Kristian Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM Motor 15 5 3 7
21 Tony Persson Volvo Alingsås MK 10 2 5 3
65 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 5 5 4
5
29 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 14 2 5 7
40 Elvira Sandström Volvo Jönköpings MK 6 1 2 3
47 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 16 5 7 4
60 Benny Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 11 2 4 5
64 Joakim Klasson Volkswagen Tidaholms MK 5 1 2 2
6
2 Emil Hultenius Volvo Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 14 4 5 5
27 Kari Häggman Saab Raision UA 12 4 4 4
30 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 3 0SB 3V 0EB
33 Roger Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 11 4 4 3
41 Jonas Ärleskog Saab Emådalens MK 18 7 4 7
7
23 Christoffer Nordquist Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
24 Joel Hult Volvo Hästveda FRC Kyrk Motorport 2 0B 2 0EB
38 Patrik Pettersson Saab Ydre MK 11 3 3 5
39 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK 16 7 5 4
46 Lukas Johansson Volvo Alingsås MK 5 2 3 0B
62 Åke Magnusson Volvo Tidaholms MK 3 0S 3 0B
8
12 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 12 5 0S 7
15 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 15 3 7 5
22 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 11 4 7 0B
31 Jesper Blixt Volvo Jönköpings MK 4 1 0B 3
55 Mattias Sjögrena Saab Tidaholms MK 8 3 1 4
9
7 Simon Eriksson Nissan Falköpings MK 11 4V 4 3
9 Victor Johansson Toyota MK Falcon 18 4 7 7
32 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK 10 4 2 4
51 Emanuel Jonsson Volvo Silverdalens MSK 7 4 3 0B
58 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 13 1 7 5
10
3 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 17 7 7 3
20 Dan Forsblad Saab Jönköpings MK 14 5 5 4
26 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 15 7 3 5
54 Jesper Åberg Volvo VMS Åbergs Bil & Mek 12 7 4 1
56 Mikael Larsson Saab Kullings MS 19 7 5 7
63 Klas Udd Saab Skene MS 8 2 4 2
11
17 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 2 2 0EB 0EB
42 Patrik Lund Saab Målilla MK BK 6 4 2 0S
43 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 17 5 7 5
50 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 21 7 7 7
61 Robin Eriksson Volvo Vimmerby MS 14 7 3 4

Omgång:2

1
36 Simon Karlsson Volvo Eksjö FRC 5 5 0B 0B
12 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 12 5 0S 7
43 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 17 5 7 5
46 Lukas Johansson Volvo Alingsås MK 5 2 3 0B
49 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
48 Patrik Larsson Saab Hällevadsholms MK 12 2 5 5
2
24 Joel Hult Volvo Hästveda FRC Kyrk Motorport 2 0B 2 0EB
28 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 14 5 5 4
30 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 3 0SB 3V 0EB
37 Marcus Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 12 5V 0TB 7
50 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 21 7 7 7
63 Klas Udd Saab Skene MS 8 2 4 2
3
2 Emil Hultenius Volvo Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 14 4 5 5
26 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 15 7 3 5
32 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK 10 4 2 4
53 Oskar Sandström Saab Jönköping MK 11 0SEB 7 4
55 Mattias Sjögrena Saab Tidaholms MK 8 3 1 4
60 Benny Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 11 2 4 5
4
1 Thomas Karlsson Ford Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 10 3 4 3
15 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 15 3 7 5
17 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 2 2 0EB 0EB
38 Patrik Pettersson Saab Ydre MK 11 3 3 5
59 Jerry Karlsson Volvo Eksjö FRC 6 3 2 1
65 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 5 5 4
5
8 Sten Persson Volvo Alingsås MK SVRR power 3 3 0SB 0SB
10 Robin Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 3 2 3
18 Kristian Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM Motor 15 5 3 7
27 Kari Häggman Saab Raision UA 12 4 4 4
39 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK 16 7 5 4
47 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 16 5 7 4
6
14 Vicktor Nordh Opel Ydre MK 8 7 1 0B
20 Dan Forsblad Saab Jönköpings MK 14 5 5 4
22 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 11 4 7 0B
42 Patrik Lund Saab Målilla MK BK 6 4 2 0S
51 Emanuel Jonsson Volvo Silverdalens MSK 7 4 3 0B
66 Linus Kvist Volvo Lessebo MK 12 3 4 5
7
5 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 12 2 5 5
7 Simon Eriksson Nissan Falköpings MK 11 4V 4 3
11 Jim Johansson Volvo Kullings MS 8 3 3 2
31 Jesper Blixt Volvo Jönköpings MK 4 1 0B 3
44 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 17 5 7 5
8
4 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 5 0B 3 2
6 Patrik Eriksson Saab Nässjö MK Team åsa-nisses vebo trim 16 4 5 7
13 David Ekenmo Volkswagen Eksjö FRC Brorssons lastvagnsdelar ab 0 0B 0B
16 Rasmus Johansson Volvo Pilatorps MK 8
58 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 13 1 7 5
64 Joakim Klasson Volkswagen Tidaholms MK 5 1 2 2
9
23 Christoffer Nordquist Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
25 Mikael Johansson Saab Jönköpings MK 8 3 3 2
33 Roger Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 11 4 4 3
52 Ola Eriksson Volvo Tjust MK 11 5 2 4
56 Mikael Larsson Saab Kullings MS 19 7 5 7
57 Mattias Lindqvist Saab Oskarshamns RRC 0 0B 0B
10
9 Victor Johansson Toyota MK Falcon 18 4 7 7
29 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 14 2 5 7
35 Tuomo Hätälä Saab Jönköping MK 4 2 2
54 Jesper Åberg Volvo VMS Åbergs Bil & Mek 12 7 4 1
62 Åke Magnusson Volvo Tidaholms MK 3 0S 3 0B
11
3 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 17 7 7 3
19 Petri Häggman Volkswagen Raision UA 10 7 0B 3
21 Tony Persson Volvo Alingsås MK 10 2 5 3
40 Elvira Sandström Volvo Jönköpings MK 6 1 2 3
41 Jonas Ärleskog Saab Emådalens MK 18 7 4 7
61 Robin Eriksson Volvo Vimmerby MS 14 7 3 4

Omgång:1

1
1 Thomas Karlsson Ford Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 10 3 4 3
3 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 17 7 7 3
13 David Ekenmo Volkswagen Eksjö FRC Brorssons lastvagnsdelar ab 0 0B 0B
29 Jörgen Johansson Volkswagen MK Falcon 14 2 5 7
42 Patrik Lund Saab Målilla MK BK 6 4 2 0S
44 Joakim Persson Volvo Tidaholms MK 17 5 7 5
2
36 Simon Karlsson Volvo Eksjö FRC 5 5 0B 0B
15 Christian Eriksson Saab Falköpings MK 15 3 7 5
21 Tony Persson Volvo Alingsås MK 10 2 5 3
24 Joel Hult Volvo Hästveda FRC Kyrk Motorport 2 0B 2 0EB
51 Emanuel Jonsson Volvo Silverdalens MSK 7 4 3 0B
56 Mikael Larsson Saab Kullings MS 19 7 5 7
3
2 Emil Hultenius Volvo Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 14 4 5 5
4 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS 5 0B 3 2
5 Kim Larsson Volvo Jungnerligans RC 12 2 5 5
8 Sten Persson Volvo Alingsås MK SVRR power 3 3 0SB 0SB
23 Christoffer Nordquist Saab Lidköpings MSF 21 7 7 7
28 Albert Bengtsson Volvo Nässjö MK 14 5 5 4
4
11 Jim Johansson Volvo Kullings MS 8 3 3 2
20 Dan Forsblad Saab Jönköpings MK 14 5 5 4
32 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK 10 4 2 4
35 Tuomo Hätälä Saab Jönköping MK 4 2 2
39 Klas-Åke Eriksson Saab Nässjö MK 16 7 5 4
64 Joakim Klasson Volkswagen Tidaholms MK 5 1 2 2
5
7 Simon Eriksson Nissan Falköpings MK 11 4V 4 3
17 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 2 2 0EB 0EB
18 Kristian Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM Motor 15 5 3 7
25 Mikael Johansson Saab Jönköpings MK 8 3 3 2
41 Jonas Ärleskog Saab Emådalens MK 18 7 4 7
45 Jan-Olof Sturesson Volvo Lessebo MK 1 1
6
9 Victor Johansson Toyota MK Falcon 18 4 7 7
31 Jesper Blixt Volvo Jönköpings MK 4 1 0B 3
38 Patrik Pettersson Saab Ydre MK 11 3 3 5
50 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 21 7 7 7
52 Ola Eriksson Volvo Tjust MK 11 5 2 4
60 Benny Ljungdahl Volvo Rödeby Eks MS 11 2 4 5
7
16 Rasmus Johansson Volvo Pilatorps MK 8
30 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 3 0SB 3V 0EB
47 Magnus Tates Saab Emådalens MK Hagestigs Motorsport 16 5 7 4
49 Jörgen Van Den Berg Saab SMK Trollhättan 14 3 4 7
53 Oskar Sandström Saab Jönköping MK 11 0SEB 7 4
61 Robin Eriksson Volvo Vimmerby MS 14 7 3 4
8
19 Petri Häggman Volkswagen Raision UA 10 7 0B 3
22 Rasmus Eriksson Volvo MK Kinda 11 4 7 0B
43 Fredrik Salsten Volvo Fjärås MK Salsten Racing AB 17 5 7 5
58 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 13 1 7 5
59 Jerry Karlsson Volvo Eksjö FRC 6 3 2 1
63 Klas Udd Saab Skene MS 8 2 4 2
9
26 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 15 7 3 5
27 Kari Häggman Saab Raision UA 12 4 4 4
37 Marcus Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 12 5V 0TB 7
40 Elvira Sandström Volvo Jönköpings MK 6 1 2 3
46 Lukas Johansson Volvo Alingsås MK 5 2 3 0B
66 Linus Kvist Volvo Lessebo MK 12 3 4 5
10
6 Patrik Eriksson Saab Nässjö MK Team åsa-nisses vebo trim 16 4 5 7
10 Robin Stjernström Volvo Vimmerby MS Team Racepage www.racepage.org 8 3 2 3
12 Pontus Mejving Nissan Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 12 5 0S 7
14 Vicktor Nordh Opel Ydre MK 8 7 1 0B
57 Mattias Lindqvist Saab Oskarshamns RRC 0 0B 0B
62 Åke Magnusson Volvo Tidaholms MK 3 0S 3 0B
11
33 Roger Frosthed Volvo Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 11 4 4 3
34 Max Hartikka Saab Alingsås MK 0 0B
54 Jesper Åberg Volvo VMS Åbergs Bil & Mek 12 7 4 1
55 Mattias Sjögrena Saab Tidaholms MK 8 3 1 4
65 Mattias Bankel Saab SMK Trollhättan 14 5 5 4
48 Patrik Larsson Saab Hällevadsholms MK 12 2 5 5

Omgång:Final

3
C
209 Robin Larsson Opel Jungnerligans RC 11 2 4 5
213 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 13 5 4 4
214 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 13 5 5 3
215 Albin Naumer Volvo Kullings MS 12 5 5 2
232 Linus Karlsson Saab Vara MK 14 5 5 4
237 Niklas Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 14 4 5 5
5
B
201 Arvid Höglund Saab Vara MK 14 7V 0B 7
202 Victor Wöllecke Volvo Nybro AC 15 7 3 5
203 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 14 0TB 7 7
208 Malve Westerling Volvo MK Kinda 14 7 0SB 7
230 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
232 Linus Karlsson Saab Vara MK 14 5 5 4
8
A
204 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 4 7 7
219 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 7 7 4
224 Abbe Broberg Saab Dals MK 17 5 7 5
227 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 19 5 7 7
230 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
233 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 16 7 4 5

Omgång:3

12
204 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 4 7 7
207 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 7 0B 3 4
212 Nino Örtemark Volvo Dals MK 6 2 1 3
220 Linn Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 7 1 4 2
224 Abbe Broberg Saab Dals MK 17 5 7 5
13
208 Malve Westerling Volvo MK Kinda 14 7 0SB 7
215 Albin Naumer Volvo Kullings MS 12 5 5 2
223 Moa Roos Nykvist Volvo Jönköpings MK 11 3 5 3
230 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
233 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 16 7 4 5
14
216 Leo Wallman Ford Kristianstads FRC Barum Racing 8 3 1 4
217 Fanny Asplund Saab Dals MK 10 3 2 5
227 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 19 5 7 7
235 Benny Strömholm Volvo Silverdalen MSK 8 1 4 3
236 Albin Park Toyota Eksjö FRC 11 4 7 0B
15
201 Arvid Höglund Saab Vara MK 14 7V 0B 7
202 Victor Wöllecke Volvo Nybro AC 15 7 3 5
210 Linus Lennartson Volvo Vimmerby MS 7 3 3 1
214 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 13 5 5 3
222 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 9 4 3 2
232 Linus Karlsson Saab Vara MK 14 5 5 4
16
203 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 14 0TB 7 7
209 Robin Larsson Opel Jungnerligans RC 11 2 4 5
213 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 13 5 4 4
225 Thea Johansson Volvo Kullings MS 4 0B 2 2
229 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 11 4 4 3
17
205 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 10 0S 3 7
211 Gottfrid Ljungdahl Volvo Kalmar MK 3 0B 2 1
219 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 7 7 4
226 Frida Karlsson Volvo Eksjö FRC 6 0B 3 3
237 Niklas Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 14 4 5 5
238 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 4 0SB 2 2

Omgång:2

12
201 Arvid Höglund Saab Vara MK 14 7V 0B 7
207 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 7 0B 3 4
213 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 13 5 4 4
219 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 7 7 4
230 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
231 Marcus Edgren Volvo Silverdalen MSK Pf motorsport lenhovda 3 3 0EB
13
204 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 4 7 7
211 Gottfrid Ljungdahl Volvo Kalmar MK 3 0B 2 1
215 Albin Naumer Volvo Kullings MS 12 5 5 2
218 Emma Larsson Volvo SMK Trollhättan FTG CRANES Bäckefors 4 4 0B
222 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 9 4 3 2
235 Benny Strömholm Volvo Silverdalen MSK 8 1 4 3
14
208 Malve Westerling Volvo MK Kinda 14 7 0SB 7
209 Robin Larsson Opel Jungnerligans RC 11 2 4 5
226 Frida Karlsson Volvo Eksjö FRC 6 0B 3 3
227 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 19 5 7 7
232 Linus Karlsson Saab Vara MK 14 5 5 4
234 Douglas Jarnving Volkswagen Mönsterås MK Team BBG 0 0B 0EB
15
202 Victor Wöllecke Volvo Nybro AC 15 7 3 5
220 Linn Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 7 1 4 2
223 Moa Roos Nykvist Volvo Jönköpings MK 11 3 5 3
225 Thea Johansson Volvo Kullings MS 4 0B 2 2
236 Albin Park Toyota Eksjö FRC 11 4 7 0B
16
203 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 14 0TB 7 7
205 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 10 0S 3 7
212 Nino Örtemark Volvo Dals MK 6 2 1 3
214 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 13 5 5 3
217 Fanny Asplund Saab Dals MK 10 3 2 5
233 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 16 7 4 5
17
210 Linus Lennartson Volvo Vimmerby MS 7 3 3 1
216 Leo Wallman Ford Kristianstads FRC Barum Racing 8 3 1 4
224 Abbe Broberg Saab Dals MK 17 5 7 5
229 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 11 4 4 3
237 Niklas Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 14 4 5 5
238 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 4 0SB 2 2

Omgång:1

12
203 Filip Gudmundson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 14 0TB 7 7
222 Linnéa Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 9 4 3 2
224 Abbe Broberg Saab Dals MK 17 5 7 5
226 Frida Karlsson Volvo Eksjö FRC 6 0B 3 3
228 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 0 0EB
230 Felix Skärbring Volvo Jungnerligans RC TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
13
210 Linus Lennartson Volvo Vimmerby MS 7 3 3 1
211 Gottfrid Ljungdahl Volvo Kalmar MK 3 0B 2 1
213 Tove Magnusson Volvo Oskarshamns RRC 13 5 4 4
233 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 16 7 4 5
234 Douglas Jarnving Volkswagen Mönsterås MK Team BBG 0 0B 0EB
236 Albin Park Toyota Eksjö FRC 11 4 7 0B
14
212 Nino Örtemark Volvo Dals MK 6 2 1 3
219 Måns Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 7 7 4
223 Moa Roos Nykvist Volvo Jönköpings MK 11 3 5 3
229 Melwin Mattisson Volvo Vimmerby MS Munkahus Racing 11 4 4 3
232 Linus Karlsson Saab Vara MK 14 5 5 4
235 Benny Strömholm Volvo Silverdalen MSK 8 1 4 3
15
207 Elliott Karlsson Volvo Emådalens MK 7 0B 3 4
208 Malve Westerling Volvo MK Kinda 14 7 0SB 7
214 Felix Åberg Volvo Vimmerby MS 13 5 5 3
216 Leo Wallman Ford Kristianstads FRC Barum Racing 8 3 1 4
218 Emma Larsson Volvo SMK Trollhättan FTG CRANES Bäckefors 4 4 0B
225 Thea Johansson Volvo Kullings MS 4 0B 2 2
16
201 Arvid Höglund Saab Vara MK 14 7V 0B 7
209 Robin Larsson Opel Jungnerligans RC 11 2 4 5
215 Albin Naumer Volvo Kullings MS 12 5 5 2
217 Fanny Asplund Saab Dals MK 10 3 2 5
220 Linn Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 7 1 4 2
237 Niklas Eriksson Saab Nässjö MK Åsa-nisses vebo trim 14 4 5 5
17
202 Victor Wöllecke Volvo Nybro AC 15 7 3 5
204 Wille Örum-Gad Volvo Lessebo MK 18 4 7 7
205 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 10 0S 3 7
227 Liam Leven Saab Vara MK Hagestig Motorsport 19 5 7 7
231 Marcus Edgren Volvo Silverdalen MSK Pf motorsport lenhovda 3 3 0EB
238 Nellie Eriksson Volvo MK Kinda 4 0SB 2 2

Omgång:Final

2
C
102 Malin Bexell Saab Ydre MK 9 3 4 2
103 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 10 7 0S 3
106 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 12 4 5 3
107 Josefine Eriksson Volvo Tjust MK 12 5 3 4
112 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 11 3 5 3
122 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 11 4V 3 4
6
B
103 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 10 7 0S 3
108 My Adolfsson Volvo Haninge MK Hot Rod Hill Racing 15 3 5 7
117 Elin Johansson Volvo Åtvidabergs MK 12 7 0B 5
119 Nathalie Hallén Opel Ydre MK 12 4 4 4
120 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
121 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 14 0S 7 7
9
A
101 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 19 7 7 5
104 Elsa Hultenius Volvo Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 17 5 7 5
114 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 21 7 7 7
121 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 14 0S 7 7
124 Jasmine Tates Saab Kalmar MK Hagestigs Motorsport 17 5 5 7
125 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 17 5 7 5

Omgång:3

18
101 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 19 7 7 5
105 Nellie Eriksson Saab Falköpings MK 6 2 3 1
107 Josefine Eriksson Volvo Tjust MK 12 5 3 4
110 Madelene Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 5 3 0B 2
112 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 11 3 5 3
114 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 21 7 7 7
19
103 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 10 7 0S 3
104 Elsa Hultenius Volvo Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 17 5 7 5
119 Nathalie Hallén Opel Ydre MK 12 4 4 4
124 Jasmine Tates Saab Kalmar MK Hagestigs Motorsport 17 5 5 7
128 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 9 5 4 0B
20
102 Malin Bexell Saab Ydre MK 9 3 4 2
106 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 12 4 5 3
108 My Adolfsson Volvo Haninge MK Hot Rod Hill Racing 15 3 5 7
117 Elin Johansson Volvo Åtvidabergs MK 12 7 0B 5
118 Eva Bergkvist Saab Vara MK 8 4 4 0B
120 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
21
111 Tova Svensson Saab Lidköpings MSF 8 1 4 3
115 Gerd Krig Volvo Jönköpings MK 7 3 3 1
121 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 14 0S 7 7
122 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 11 4V 3 4
125 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 17 5 7 5
127 Linnéa Karlsson Volvo Silverdalens MSK PF Motorsport 2 0EB 0B 2

Omgång:2

18
103 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 10 7 0S 3
105 Nellie Eriksson Saab Falköpings MK 6 2 3 1
112 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 11 3 5 3
118 Eva Bergkvist Saab Vara MK 8 4 4 0B
125 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 17 5 7 5
126 Annelie Sundell Volvo Orust Bilsportklubb 2 0B 2
19
102 Malin Bexell Saab Ydre MK 9 3 4 2
110 Madelene Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 5 3 0B 2
121 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 14 0S 7 7
123 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK 2 2 0EB
124 Jasmine Tates Saab Kalmar MK Hagestigs Motorsport 17 5 5 7
20
104 Elsa Hultenius Volvo Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 17 5 7 5
106 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 12 4 5 3
107 Josefine Eriksson Volvo Tjust MK 12 5 3 4
111 Tova Svensson Saab Lidköpings MSF 8 1 4 3
117 Elin Johansson Volvo Åtvidabergs MK 12 7 0B 5
21
101 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 19 7 7 5
108 My Adolfsson Volvo Haninge MK Hot Rod Hill Racing 15 3 5 7
119 Nathalie Hallén Opel Ydre MK 12 4 4 4
122 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 11 4V 3 4
127 Linnéa Karlsson Volvo Silverdalens MSK PF Motorsport 2 0EB 0B 2
22
114 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 21 7 7 7
115 Gerd Krig Volvo Jönköpings MK 7 3 3 1
116 Tina Ekenmo Volkswagen Piteå MS 4 4 0EB
120 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
128 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 9 5 4 0B

Omgång:1

18
101 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 19 7 7 5
105 Nellie Eriksson Saab Falköpings MK 6 2 3 1
106 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 12 4 5 3
115 Gerd Krig Volvo Jönköpings MK 7 3 3 1
124 Jasmine Tates Saab Kalmar MK Hagestigs Motorsport 17 5 5 7
126 Annelie Sundell Volvo Orust Bilsportklubb 2 0B 2
19
111 Tova Svensson Saab Lidköpings MSF 8 1 4 3
112 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 11 3 5 3
117 Elin Johansson Volvo Åtvidabergs MK 12 7 0B 5
122 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 11 4V 3 4
123 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK 2 2 0EB
128 Mariah Blixth Volvo Målilla MK 9 5 4 0B
20
103 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 10 7 0S 3
107 Josefine Eriksson Volvo Tjust MK 12 5 3 4
108 My Adolfsson Volvo Haninge MK Hot Rod Hill Racing 15 3 5 7
116 Tina Ekenmo Volkswagen Piteå MS 4 4 0EB
121 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 14 0S 7 7
21
110 Madelene Johansson Volvo Målilla MK Bilklubb 5 3 0B 2
113 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 0 0EB
119 Nathalie Hallén Opel Ydre MK 12 4 4 4
120 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 16 7 5 4
125 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 17 5 7 5
22
102 Malin Bexell Saab Ydre MK 9 3 4 2
104 Elsa Hultenius Volvo Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 17 5 7 5
114 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 21 7 7 7
118 Eva Bergkvist Saab Vara MK 8 4 4 0B
127 Linnéa Karlsson Volvo Silverdalens MSK PF Motorsport 2 0EB 0B 2