CirkusHjelm Söndag (Västerås MS)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
D
3 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 7 3 5
7 Robert Eriksson Saab MK Speed 15 5 7 3
16 Andreas Israelsson Volkswagen Finnskoga MK 15 5 7 3
88 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 15 4 7 4
94 Tomas Broxe Saab Rasbo MK 16 5 7 4
105 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 15 7 3 5
3
C
27 Daniel Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 4 5
29 Tomas Forslöv Fiat Skepptums MK 16 7 4 5
55 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 16 5 4 7
57 Jimmy Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 2 7
94 Tomas Broxe Saab Rasbo MK 16 5 7 4
108 Thom Wikvist Volvo Laxå MK 16 2 7 7
5
B
8 Mathias Hansson Opel Årjängs MK 17 7 5 5
27 Daniel Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 4 5
32 Tobias Hising Saab MSK Hammaren 17 5 5 7
47 Oliwer Lundgren Saab MSK Hammaren 17 5 7 5
56 Michael Olander Saab MK Team Westom 19 7 7 5
71 Daniel Samuelsson Saab MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
7
A
42 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
43 Henke Palm Opel Ilsbo MK Team Palm 19 5 7 7
44 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
71 Daniel Samuelsson Saab MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
106 Emil Hultenius Saab Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 21 7 7 7
110 Albin Hysing Opel SMK Dala 21 7 7 7

Omgång:3

53
92 Roland Ehnström Saab Skepptuna MK 9 2 4 3
19 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 14 4 5 5
110 Albin Hysing Opel SMK Dala 21 7 7 7
113 Roger Nilsson Volvo Kolsva MS 6 1 1 4
54
35 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 9 2 4 3
40 Peter Sandow Saab Umeå Automobil Klubb 6 2 2 2
47 Oliwer Lundgren Saab MSK Hammaren 17 5 7 5
71 Daniel Samuelsson Saab MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
81 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 9 1 4 4
55
20 Christoffer Gudmundson Opel Kristianstad FRC BARUM RACING 9 4 0S 5
32 Tobias Hising Saab MSK Hammaren 17 5 5 7
62 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 7 0S 5 2
69 Simon Hollén Liljestedt Saab MK Speed 8 5 3 0B
101 Stefan Svensson Saab Lidköpings MSF 14 5 5 4
111 Patrik Åsberg Saab AMF Årsunda Sundgrens åkeri ab 14 7 4 3
56
78 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 10 3 0B 7
13 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 11 7 0SEB 4
36 Christian Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 5 1 4 0B
58 Jonas Stentäpp Opel Borlänge MK Misty Racing 6 2 1 3
86 Jens Ask Saab Stockholms BK 13 3 5 5
109 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 4 4 0B 0B
57
72 Jörgen Adolfsson Toyota SMK Nyköping 12 4 4 4
33 Sebastian Dahl Saab Hästveda FRC 12 3 4 5
43 Henke Palm Opel Ilsbo MK Team Palm 19 5 7 7
45 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 8 3 5 0B
50 Joel Karlsson Opel MK Orion 11 4 5 2
66 Johan Kahlin Datsun Årjängs MK 12 2 7 3
58
25 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 7 2 3 2
68 Albert Olivensjö Volvo SMK Hälsinge 12 3 5 4
3 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 7 3 5
16 Andreas Israelsson Volkswagen Finnskoga MK 15 5 7 3
42 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
96 Fredrik Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing AB 15 7 7 1
59
99 Magnus Berg Saab Enköpings MK 10 3 7 0B
27 Daniel Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 4 5
34 Philip Reuter Saab MK Team Westom 9 3 4 2
97 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 5 5 4
104 Fredrik Tietjens Mitsubishi Haninge MK 12 4 5 3
108 Thom Wikvist Volvo Laxå MK 16 2 7 7
60
60 Tommy Lind Saab SMK Sala 12 3 7 2
56 Michael Olander Saab MK Team Westom 19 7 7 5
85 Henrik Carlsson Saab Finnskoga MK 10 5 2 3
91 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 9 4 5 0S
94 Tomas Broxe Saab Rasbo MK 16 5 7 4
106 Emil Hultenius Saab Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 21 7 7 7
61
6 Niklas Eriksson Saab Rasbo MK 14 5 4 5
10 Magnus Björck Mazda Films MK 7 0B 7 0B
21 Dennis Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 14 0B 7 7
38 Joakim Stenström Saab Torslanda MK 9 2 3 4
65 Dennis Olsson Volvo MK Team Westom MKIVRX 1 1 0B 0EB
76 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 7 1 3 3
62
7 Robert Eriksson Saab MK Speed 15 5 7 3
22 Victor Johansson Toyota MK Falcon 13 5V 4 4
44 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
54 Daniel Andersson Volvo Timrå MK Nilsson motorsport 5 0S 5 0B
77 Håkan Persson Volvo Laxå MK CUSTOM RACING AB 7 4 1 2
105 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 15 7 3 5
63
30 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 8 3 2 3
63 Peter Blomqvist Volvo Årjängs MK 7 5 2 0B
93 Mikael Andersson Volvo Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 10 3 3 4
15 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 13 5 3 5
17 Jim Jansson Opel MK Team Westom NMS Sporting 0 0S 0EB 0EB
82 Patrik Albinsson Toyota Fredriksbergsmk 14 4 3 7
64
59 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 5 3 0S 2
18 Pontus Sandström Saab MK Orion Franzens åkeri i Västerås 14 7 0B 7
41 Andreas Turner Saab Borlänge MK 9 4 2 3
46 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 9 4 5 0B
67 Victor Källgren Volvo Gestrike RT 11 4 2 5
98 Benny Friberg Opel Västerås MS 8 2 2 4
65
1 Robin Sandström Saab Västerås MS Franzens åkeri i Västerås 15 7 5 3
4 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 9 4 5 0SEB
8 Mathias Hansson Opel Årjängs MK 17 7 5 5
11 Daniel Albinsson Toyota Fredriksberg MK 11 4 7 0EB
52 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta Team Rävvåla Räjsing 8 1 0S 7
88 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 15 4 7 4
66
14 Emil Lindstöm Saab Västerås MS 7 4 3 0B
73 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 6 3 3 0S
9 Stefan Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 6 1 5 0B
55 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 16 5 4 7
107 Per Isaksson Opel SMK Sala 7 3 4 0S
67
28 Steve Grängstedt Saab MK Team Westom 8 0B 4 4
29 Tomas Forslöv Fiat Skepptums MK 16 7 4 5
53 Marcus Bernhardsson Volvo SMK Arboga 3 2 1 0B
57 Jimmy Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 2 7
84 Jörgen Stenberg Volvo Norrbottens MS Boden 5 2 3 0B
89 Micke Lernerud Saab Stockholmsbilklubb 15 7 5 3

Omgång:2

27
5 Terje Pedersen Opel Kolsva MS 3 3 0TB
21 Dennis Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 14 0B 7 7
23 Magnus Danielsson Volvo Skepptuna MK 0 0B 0EB
34 Philip Reuter Saab MK Team Westom 9 3 4 2
79 Victor Windahl Volkswagen Wäxjö MS 1 1 0B
89 Micke Lernerud Saab Stockholmsbilklubb 15 7 5 3
28
72 Jörgen Adolfsson Toyota SMK Nyköping 12 4 4 4
9 Stefan Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 6 1 5 0B
10 Magnus Björck Mazda Films MK 7 0B 7 0B
70 Nicke Hindsjö Volvo Säffle MK 3 2 1
82 Patrik Albinsson Toyota Fredriksbergsmk 14 4 3 7
98 Benny Friberg Opel Västerås MS 8 2 2 4
29
59 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 5 3 0S 2
2 Magnus Wengelin Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 6 2 4
19 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 14 4 5 5
43 Henke Palm Opel Ilsbo MK Team Palm 19 5 7 7
84 Jörgen Stenberg Volvo Norrbottens MS Boden 5 2 3 0B
90 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 2 2 0B
30
47 Oliwer Lundgren Saab MSK Hammaren 17 5 7 5
55 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 16 5 4 7
64 Jens Svensson Saab Bohus RC Hagestig motorsport 2 2 0B
74 Jens Selander Saab SMK Arboga 0 0B 0EB
100 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 0 0B 0EB
101 Stefan Svensson Saab Lidköpings MSF 14 5 5 4
31
73 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 6 3 3 0S
8 Mathias Hansson Opel Årjängs MK 17 7 5 5
28 Steve Grängstedt Saab MK Team Westom 8 0B 4 4
58 Jonas Stentäpp Opel Borlänge MK Misty Racing 6 2 1 3
67 Victor Källgren Volvo Gestrike RT 11 4 2 5
108 Thom Wikvist Volvo Laxå MK 16 2 7 7
32
3 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 7 3 5
7 Robert Eriksson Saab MK Speed 15 5 7 3
29 Tomas Forslöv Fiat Skepptums MK 16 7 4 5
45 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 8 3 5 0B
85 Henrik Carlsson Saab Finnskoga MK 10 5 2 3
113 Roger Nilsson Volvo Kolsva MS 6 1 1 4
33
4 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 9 4 5 0SEB
13 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 11 7 0SEB 4
31 Joakim Karlsson Volkswagen Skepptuna MK Jöngren Maskin i Rimbo 6 3 3
56 Michael Olander Saab MK Team Westom 19 7 7 5
95 Albin Källgren Saab Gestrike RT 4 4 0EB
111 Patrik Åsberg Saab AMF Årsunda Sundgrens åkeri ab 14 7 4 3
34
24 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 5 3 2
25 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 7 2 3 2
35 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 9 2 4 3
1 Robin Sandström Saab Västerås MS Franzens åkeri i Västerås 15 7 5 3
12 Pontus Karlsson Opel Rasbo MK 0 0S 0B
44 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
35
68 Albert Olivensjö Volvo SMK Hälsinge 12 3 5 4
93 Mikael Andersson Volvo Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 10 3 3 4
22 Victor Johansson Toyota MK Falcon 13 5V 4 4
40 Peter Sandow Saab Umeå Automobil Klubb 6 2 2 2
83 Jimmie Åhlén Saab Enköpings MK 4 4 0B
106 Emil Hultenius Saab Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 21 7 7 7
36
63 Peter Blomqvist Volvo Årjängs MK 7 5 2 0B
27 Daniel Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 4 5
42 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
71 Daniel Samuelsson Saab MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
77 Håkan Persson Volvo Laxå MK CUSTOM RACING AB 7 4 1 2
114 Pelle Wilén Saab Strängnäs AMS 8 5 3
37
15 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 13 5 3 5
26 Anders Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 4 4 0B
37 Jonatan Thunström Saab KAK Motorsport 7 3 4
50 Joel Karlsson Opel MK Orion 11 4 5 2
87 Dennis Eriksson Saab Västerås MS Team järndöd 3 3 0B
94 Tomas Broxe Saab Rasbo MK 16 5 7 4
38
14 Emil Lindstöm Saab Västerås MS 7 4 3 0B
60 Tommy Lind Saab SMK Sala 12 3 7 2
6 Niklas Eriksson Saab Rasbo MK 14 5 4 5
49 Jonny Nylin Saab MK Ran 5 5 0B
80 Micke Andersson Saab Kolsva MS 2 0B 2
97 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 5 5 4
39
112 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 0 0B 0EB
41 Andreas Turner Saab Borlänge MK 9 4 2 3
81 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 9 1 4 4
104 Fredrik Tietjens Mitsubishi Haninge MK 12 4 5 3
105 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 15 7 3 5
110 Albin Hysing Opel SMK Dala 21 7 7 7
40
39 Stefan Lundqvist Saab Västerås MS 9 5 4
51 Niklas Eriksson Saab MK Speed 0 0B 0EB
57 Jimmy Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 2 7
76 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 7 1 3 3
86 Jens Ask Saab Stockholms BK 13 3 5 5
96 Fredrik Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing AB 15 7 7 1
41
20 Christoffer Gudmundson Opel Kristianstad FRC BARUM RACING 9 4 0S 5
11 Daniel Albinsson Toyota Fredriksberg MK 11 4 7 0EB
36 Christian Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 5 1 4 0B
46 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 9 4 5 0B
65 Dennis Olsson Volvo MK Team Westom MKIVRX 1 1 0B 0EB
102 Jimmy Helmersson Saab SMK Uppsala 0 0B 0EB
42
92 Roland Ehnström Saab Skepptuna MK 9 2 4 3
17 Jim Jansson Opel MK Team Westom NMS Sporting 0 0S 0EB 0EB
61 Dennis Jansson Opel Grödinge MK 2 2 0B
62 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 7 0S 5 2
66 Johan Kahlin Datsun Årjängs MK 12 2 7 3
109 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 4 4 0B 0B
43
30 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 8 3 2 3
32 Tobias Hising Saab MSK Hammaren 17 5 5 7
33 Sebastian Dahl Saab Hästveda FRC 12 3 4 5
38 Joakim Stenström Saab Torslanda MK 9 2 3 4
53 Marcus Bernhardsson Volvo SMK Arboga 3 2 1 0B
88 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 15 4 7 4
44
99 Magnus Berg Saab Enköpings MK 10 3 7 0B
18 Pontus Sandström Saab MK Orion Franzens åkeri i Västerås 14 7 0B 7
48 Peter Vesslen Volvo SMK Hälsinge Misty Racing 2 2 0EB
54 Daniel Andersson Volvo Timrå MK Nilsson motorsport 5 0S 5 0B
75 Daniel Bergvall Volvo Ragundadalens RC Nilsson motorsport 5 5 0S
103 Erik Lifvergren Volkswagen Jörns MK 7 7 0EB
45
78 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 10 3 0B 7
16 Andreas Israelsson Volkswagen Finnskoga MK 15 5 7 3
52 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta Team Rävvåla Räjsing 8 1 0S 7
69 Simon Hollén Liljestedt Saab MK Speed 8 5 3 0B
91 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 9 4 5 0S
107 Per Isaksson Opel SMK Sala 7 3 4 0S

Omgång:1

1
72 Jörgen Adolfsson Toyota SMK Nyköping 12 4 4 4
7 Robert Eriksson Saab MK Speed 15 5 7 3
13 Jimmy Hellström Opel Strängnäs AMS 11 7 0SEB 4
23 Magnus Danielsson Volvo Skepptuna MK 0 0B 0EB
62 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 7 0S 5 2
80 Micke Andersson Saab Kolsva MS 2 0B 2
2
93 Mikael Andersson Volvo Östgöta Bsf RH AUTORIKT AB 10 3 3 4
10 Magnus Björck Mazda Films MK 7 0B 7 0B
39 Stefan Lundqvist Saab Västerås MS 9 5 4
71 Daniel Samuelsson Saab MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 5 7
108 Thom Wikvist Volvo Laxå MK 16 2 7 7
109 Linus Svensson Saab Lidköpings MSF 4 4 0B 0B
3
37 Jonatan Thunström Saab KAK Motorsport 7 3 4
41 Andreas Turner Saab Borlänge MK 9 4 2 3
42 Pontus Ny Opel Gnesta MK 21 7 7 7
53 Marcus Bernhardsson Volvo SMK Arboga 3 2 1 0B
69 Simon Hollén Liljestedt Saab MK Speed 8 5 3 0B
100 Mattias Damgren Saab Hallsbergs MK 0 0B 0EB
4
18 Pontus Sandström Saab MK Orion Franzens åkeri i Västerås 14 7 0B 7
21 Dennis Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 14 0B 7 7
32 Tobias Hising Saab MSK Hammaren 17 5 5 7
66 Johan Kahlin Datsun Årjängs MK 12 2 7 3
67 Victor Källgren Volvo Gestrike RT 11 4 2 5
86 Jens Ask Saab Stockholms BK 13 3 5 5
5
68 Albert Olivensjö Volvo SMK Hälsinge 12 3 5 4
92 Roland Ehnström Saab Skepptuna MK 9 2 4 3
112 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 0 0B 0EB
26 Anders Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 4 4 0B
56 Michael Olander Saab MK Team Westom 19 7 7 5
101 Stefan Svensson Saab Lidköpings MSF 14 5 5 4
6
35 Markus Hansson Volvo Karlskrona AK 9 2 4 3
8 Mathias Hansson Opel Årjängs MK 17 7 5 5
9 Stefan Nilsson Saab MK Speed ÅK NYNÄSHAMNS FOLKRACEFESTIVAL 6 1 5 0B
15 Rickard Andersson Saab Eskilstuna MK 13 5 3 5
45 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 8 3 5 0B
77 Håkan Persson Volvo Laxå MK CUSTOM RACING AB 7 4 1 2
7
73 Carl Eriksson Toyota Strängnäs AMS 6 3 3 0S
19 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 14 4 5 5
36 Christian Karlsson Volkswagen Vimmerby MS 5 1 4 0B
49 Jonny Nylin Saab MK Ran 5 5 0B
64 Jens Svensson Saab Bohus RC Hagestig motorsport 2 2 0B
96 Fredrik Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing AB 15 7 7 1
8
14 Emil Lindstöm Saab Västerås MS 7 4 3 0B
31 Joakim Karlsson Volkswagen Skepptuna MK Jöngren Maskin i Rimbo 6 3 3
74 Jens Selander Saab SMK Arboga 0 0B 0EB
89 Micke Lernerud Saab Stockholmsbilklubb 15 7 5 3
90 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 2 2 0B
94 Tomas Broxe Saab Rasbo MK 16 5 7 4
9
4 Jimmy Gudmundson Saab Kristianstads FRC BARUM RACING 9 4 5 0SEB
16 Andreas Israelsson Volkswagen Finnskoga MK 15 5 7 3
38 Joakim Stenström Saab Torslanda MK 9 2 3 4
44 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
81 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 9 1 4 4
87 Dennis Eriksson Saab Västerås MS Team järndöd 3 3 0B
10
24 Victor Gustafsson Saab SMK Motala Bil 5 3 2
6 Niklas Eriksson Saab Rasbo MK 14 5 4 5
27 Daniel Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 4 5
40 Peter Sandow Saab Umeå Automobil Klubb 6 2 2 2
50 Joel Karlsson Opel MK Orion 11 4 5 2
79 Victor Windahl Volkswagen Wäxjö MS 1 1 0B
11
30 Lukas Mattson Saab Skepptuna MK 8 3 2 3
48 Peter Vesslen Volvo SMK Hälsinge Misty Racing 2 2 0EB
104 Fredrik Tietjens Mitsubishi Haninge MK 12 4 5 3
106 Emil Hultenius Saab Jönköpings MK Gullabo Rallydäck 0486-21851 21 7 7 7
113 Roger Nilsson Volvo Kolsva MS 6 1 1 4
114 Pelle Wilén Saab Strängnäs AMS 8 5 3
12
3 Kevin Eriksson Volvo SMK Trollhättan Sjuntorps Biltjänst AB 15 7 3 5
5 Terje Pedersen Opel Kolsva MS 3 3 0TB
51 Niklas Eriksson Saab MK Speed 0 0B 0EB
61 Dennis Jansson Opel Grödinge MK 2 2 0B
75 Daniel Bergvall Volvo Ragundadalens RC Nilsson motorsport 5 5 0S
82 Patrik Albinsson Toyota Fredriksbergsmk 14 4 3 7
13
60 Tommy Lind Saab SMK Sala 12 3 7 2
1 Robin Sandström Saab Västerås MS Franzens åkeri i Västerås 15 7 5 3
22 Victor Johansson Toyota MK Falcon 13 5V 4 4
46 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 9 4 5 0B
76 Stefan Eriksson Volvo Kolsva MS Svensk Rörtryckning AB 7 1 3 3
84 Jörgen Stenberg Volvo Norrbottens MS Boden 5 2 3 0B
14
78 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 10 3 0B 7
2 Magnus Wengelin Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 6 2 4
65 Dennis Olsson Volvo MK Team Westom MKIVRX 1 1 0B 0EB
85 Henrik Carlsson Saab Finnskoga MK 10 5 2 3
88 Hampus Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 15 4 7 4
105 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 15 7 3 5
15
59 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 5 3 0S 2
11 Daniel Albinsson Toyota Fredriksberg MK 11 4 7 0EB
12 Pontus Karlsson Opel Rasbo MK 0 0S 0B
47 Oliwer Lundgren Saab MSK Hammaren 17 5 7 5
70 Nicke Hindsjö Volvo Säffle MK 3 2 1
111 Patrik Åsberg Saab AMF Årsunda Sundgrens åkeri ab 14 7 4 3
16
25 Magnus Berg Volvo Eskilstuna MK 7 2 3 2
63 Peter Blomqvist Volvo Årjängs MK 7 5 2 0B
57 Jimmy Svedberg Saab Skepptuna MK 16 7 2 7
95 Albin Källgren Saab Gestrike RT 4 4 0EB
102 Jimmy Helmersson Saab SMK Uppsala 0 0B 0EB
107 Per Isaksson Opel SMK Sala 7 3 4 0S
17
28 Steve Grängstedt Saab MK Team Westom 8 0B 4 4
33 Sebastian Dahl Saab Hästveda FRC 12 3 4 5
54 Daniel Andersson Volvo Timrå MK Nilsson motorsport 5 0S 5 0B
83 Jimmie Åhlén Saab Enköpings MK 4 4 0B
97 Jesper Granfors Saab Eskilstuna MK 14 5 5 4
110 Albin Hysing Opel SMK Dala 21 7 7 7
18
20 Christoffer Gudmundson Opel Kristianstad FRC BARUM RACING 9 4 0S 5
34 Philip Reuter Saab MK Team Westom 9 3 4 2
43 Henke Palm Opel Ilsbo MK Team Palm 19 5 7 7
52 Daniel Hermansson Volvo SHRA Avesta Team Rävvåla Räjsing 8 1 0S 7
98 Benny Friberg Opel Västerås MS 8 2 2 4
103 Erik Lifvergren Volkswagen Jörns MK 7 7 0EB
19
99 Magnus Berg Saab Enköpings MK 10 3 7 0B
17 Jim Jansson Opel MK Team Westom NMS Sporting 0 0S 0EB 0EB
29 Tomas Forslöv Fiat Skepptums MK 16 7 4 5
55 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 16 5 4 7
58 Jonas Stentäpp Opel Borlänge MK Misty Racing 6 2 1 3
91 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 9 4 5 0S

Omgång:Final

2
C
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 2 5 5
206 Maria Granfors Opel Eskilstuna MK 12 5 4 3
210 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 4 5 3
212 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 14 5 4 5
225 Elsa Hultenius Saab Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 13 3 3 7
233 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 13 4 5 4
4
B
204 Annica Ericsson Saab SMK Sala 14 7 0S 7
205 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 17 7 5 5
211 My Adolfsson Saab Haninge MK Hot Rod Hill Racing 17 7 5 5
225 Elsa Hultenius Saab Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 13 3 3 7
227 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Racing 16 5 7 4
236 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 14 0S 7 7
6
A
207 Elin Forslöv Saab SMK Motala 17 5 5 7
208 Maria Jansson Saab Grödinge MK 17 5 7 5
218 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 21 7 7 7
220 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7
234 Klara Nylin Saab MK Ran 19 7 7 5
236 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 14 0S 7 7

Omgång:3

68
240 Emelie Larsson Volvo MK Ran 7 2 4 1
201 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 10 2 4 4
204 Annica Ericsson Saab SMK Sala 14 7 0S 7
208 Maria Jansson Saab Grödinge MK 17 5 7 5
210 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 4 5 3
223 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 11 4 5 2
69
212 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 14 5 4 5
217 Emili Andersson Opel AMF Årsunda TEAM LUMEK MOTORSPORT 8 1 7 0B
221 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 5 3 3
235 Caroline Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 4 0B 0B 4
236 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 14 0S 7 7
70
241 Angelica Fredh Volvo Skepptuna MK Opusbilprovning.se 6 3 3 0B
242 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 7 0B 3 4
211 My Adolfsson Saab Haninge MK Hot Rod Hill Racing 17 7 5 5
220 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7
224 Sara Söderberg Opel Västerås MS 4 1 3 0EB
230 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 8 4 1 3
71
202 Tova Svensson Saab Lidköpings MSF 8 3 2 3
205 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 17 7 5 5
207 Elin Forslöv Saab SMK Motala 17 5 5 7
209 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 8 5 3 0S
233 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 13 4 5 4
72
238 Emilie Östmark Peugeot Kolsva MS 5 3 2 0EB
239 Johanna Gradin Opel SMK Hälsinge 5 2 0EB 3
218 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 21 7 7 7
227 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Racing 16 5 7 4
234 Klara Nylin Saab MK Ran 19 7 7 5
73
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 2 5 5
206 Maria Granfors Opel Eskilstuna MK 12 5 4 3
213 Agneta Ramstad Saab Västerås MS Team järndöd 3 1 2 0EB
222 Therese Berggren Saab Örnsköldsviks MK Team Berggren Motorsport 8 0S 4 4
225 Elsa Hultenius Saab Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 13 3 3 7
74
216 Emma Welin Saab Rasbo MK 11 2 4 5
214 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 6 2 3 1
215 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 10 3 0S 7
219 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 9 2 4 3
228 Maria Karlsson Volkswagen Skepptuna MK Jöngren maskin i Rimbo 10 4 2 4
231 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 8 4 2 2

Omgång:2

46
201 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 10 2 4 4
205 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 17 7 5 5
215 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 10 3 0S 7
217 Emili Andersson Opel AMF Årsunda TEAM LUMEK MOTORSPORT 8 1 7 0B
224 Sara Söderberg Opel Västerås MS 4 1 3 0EB
226 Melina Toven Saab Kolsva MS 3 3 0B
47
237 Nathalie Ellénius Saab Skepptuna MK 6 4 2
239 Johanna Gradin Opel SMK Hälsinge 5 2 0EB 3
242 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 7 0B 3 4
206 Maria Granfors Opel Eskilstuna MK 12 5 4 3
207 Elin Forslöv Saab SMK Motala 17 5 5 7
208 Maria Jansson Saab Grödinge MK 17 5 7 5
48
202 Tova Svensson Saab Lidköpings MSF 8 3 2 3
214 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 6 2 3 1
222 Therese Berggren Saab Örnsköldsviks MK Team Berggren Motorsport 8 0S 4 4
223 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 11 4 5 2
234 Klara Nylin Saab MK Ran 19 7 7 5
235 Caroline Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 4 0B 0B 4
49
216 Emma Welin Saab Rasbo MK 11 2 4 5
209 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 8 5 3 0S
210 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 4 5 3
213 Agneta Ramstad Saab Västerås MS Team järndöd 3 1 2 0EB
227 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Racing 16 5 7 4
230 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 8 4 1 3
50
204 Annica Ericsson Saab SMK Sala 14 7 0S 7
211 My Adolfsson Saab Haninge MK Hot Rod Hill Racing 17 7 5 5
212 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 14 5 4 5
218 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 21 7 7 7
225 Elsa Hultenius Saab Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 13 3 3 7
231 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 8 4 2 2
51
240 Emelie Larsson Volvo MK Ran 7 2 4 1
220 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7
221 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 5 3 3
228 Maria Karlsson Volkswagen Skepptuna MK Jöngren maskin i Rimbo 10 4 2 4
229 Madelene Palm Saab Flens MS Team Palm 3 3 0EB
233 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 13 4 5 4
52
238 Emilie Östmark Peugeot Kolsva MS 5 3 2 0EB
241 Angelica Fredh Volvo Skepptuna MK Opusbilprovning.se 6 3 3 0B
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 2 5 5
219 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 9 2 4 3
232 Hanna Petersson Saab Bohus RC Hagestigs Motorsport 7 7 0EB
236 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 14 0S 7 7

Omgång:1

20
239 Johanna Gradin Opel SMK Hälsinge 5 2 0EB 3
204 Annica Ericsson Saab SMK Sala 14 7 0S 7
215 Josefina Stigsson Opel Kristianstads FRC BARUM RACING 10 3 0S 7
221 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 5 3 3
222 Therese Berggren Saab Örnsköldsviks MK Team Berggren Motorsport 8 0S 4 4
230 Katja Frosthed Toyota Vimmerby MS Team Racepage WWW.RACEPAGE.ORG 8 4 1 3
21
237 Nathalie Ellénius Saab Skepptuna MK 6 4 2
240 Emelie Larsson Volvo MK Ran 7 2 4 1
202 Tova Svensson Saab Lidköpings MSF 8 3 2 3
212 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 14 5 4 5
224 Sara Söderberg Opel Västerås MS 4 1 3 0EB
232 Hanna Petersson Saab Bohus RC Hagestigs Motorsport 7 7 0EB
22
241 Angelica Fredh Volvo Skepptuna MK Opusbilprovning.se 6 3 3 0B
216 Emma Welin Saab Rasbo MK 11 2 4 5
208 Maria Jansson Saab Grödinge MK 17 5 7 5
218 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 21 7 7 7
233 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 13 4 5 4
235 Caroline Östmark Saab Kolsva MS Östmarks 4 0B 0B 4
23
201 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 10 2 4 4
209 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 8 5 3 0S
225 Elsa Hultenius Saab Jönköpings MK GULLABO RALLYDÄCK 13 3 3 7
228 Maria Karlsson Volkswagen Skepptuna MK Jöngren maskin i Rimbo 10 4 2 4
234 Klara Nylin Saab MK Ran 19 7 7 5
236 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 14 0S 7 7
24
238 Emilie Östmark Peugeot Kolsva MS 5 3 2 0EB
206 Maria Granfors Opel Eskilstuna MK 12 5 4 3
210 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK 12 4 5 3
211 My Adolfsson Saab Haninge MK Hot Rod Hill Racing 17 7 5 5
214 Marie Karlsson Volvo Vimmerby MS TEAM RACEPAGE WWW.RACEPAGE.ORG 6 2 3 1
217 Emili Andersson Opel AMF Årsunda TEAM LUMEK MOTORSPORT 8 1 7 0B
25
207 Elin Forslöv Saab SMK Motala 17 5 5 7
213 Agneta Ramstad Saab Västerås MS Team järndöd 3 1 2 0EB
219 Anna Antonsson Volvo Årjängs MK 9 2 4 3
220 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7
223 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 11 4 5 2
226 Melina Toven Saab Kolsva MS 3 3 0B
26
242 Johanna Svedberg Saab Ljusdals MS Ljusdals Bildelar Motorsport 7 0B 3 4
203 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 12 2 5 5
205 Johanna Ekelund Volvo Årjängs MK OPUS BILPROVNING 17 7 5 5
227 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Racing 16 5 7 4
229 Madelene Palm Saab Flens MS Team Palm 3 3 0EB
231 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 8 4 2 2