Pekka Power Race (Ulricehamns MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Omgång:Final

1
C
3 Björn Damberg Volvo Jönköping 16 7 7 2
16 Emil Fröberg Opel Mariestads MS Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 17 7 5 5
19 Micke Åström Mazda MK Ramunder 16 5 4 7
22 Christian Karlsson Volvo Vetlanda RRC Team ventilsallad 14 3 7 4
43 Lukas Johansson Volvo Alingsås MK KP usabilar 16 5 7 4
45 Claes Wennberg Volvo Alingsås MK 14 5 4 5
4
B
7 Mikael Larsson Saab Kullings MS 18 7 4 7
10 Christian Berg Volvo Målilla MK BK 19 7 7 5
19 Micke Åström Mazda MK Ramunder 16 5 4 7
23 Ove Karlsson Opel Vara MK 17 5 5 7
24 Bo Grolander Saab Dals MK Edvardssons Maskin 17 7 5 5
25 Leo Ivarsson Saab Kungsbacka MA 19 7 7 5
7
A
23 Ove Karlsson Opel Vara MK 17 5 5 7
28 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 19 5 7 7
30 Eddie Larsson Volvo Årjängs MK JUNKWORX 21 7 7 7
46 Petri Häggman Volkswagen Eksjö FRC 21 7 7 7
48 Filip Larsson Saab Varbergs MK 19 7 7 5
67 Filip Kardell Saab Ydre MK 19 7 5 7

Omgång:3

1
16 Emil Fröberg Opel Mariestads MS Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 17 7 5 5
17 Kim Bergström Volvo Vetlanda RRC Team Ventilsallad 14 7 3 4
38 Conny Welander Volvo Eksjö FRC 7 2 4 1
67 Filip Kardell Saab Ydre MK 19 7 5 7
71 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 10 4 3 3
72 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 11 5 4 2
2
15 Johny Abrahamsson Saab Ulricehamns MK 8 0EB 3 5
26 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 13 2 7 4
46 Petri Häggman Volkswagen Eksjö FRC 21 7 7 7
51 Ted Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 5 0B 2 3
59 Michael Claesson Volvo Alingsås MK 9 2 5 2
3
11 Hans Olsson Volvo Målilla MK BK 9 3 3 3
18 Johan Söderberg Opel MK Falcon 13 4 5 4
20 Anders Börjesson BMW Alingsås MK 12 0S 5 7
49 Daniel Löwenborg Lund Volvo Nässjö MK Team åsa-nisses vebotrim 7 3 2 2
55 Robin Johansson Saab BK Dundret 12 3 4 5
66 Erik Berggren Opel Jönköpings MK 9 4 4 1
4
24 Bo Grolander Saab Dals MK Edvardssons Maskin 17 7 5 5
27 Tuomo Hätälä Saab Jönköping MK 7 1 3 3
28 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 19 5 7 7
36 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 3 1 2 0B
56 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 8 4 0B 4
5
23 Ove Karlsson Opel Vara MK 17 5 5 7
54 Jerry Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 8 5 3 0B
61 Emil Johansson Saab Ulricehamns MK 12 3 4 5
68 Sonny Landin Volvo Skillingaryds MK 9 3 2 4
75 Max Hartikka Saab Alingsås MK 5 3V 2 0B
6
7 Mikael Larsson Saab Kullings MS 18 7 4 7
22 Christian Karlsson Volvo Vetlanda RRC Team ventilsallad 14 3 7 4
25 Leo Ivarsson Saab Kungsbacka MA 19 7 7 5
34 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 5 0B 5 0B
52 Kim Åström Volvo MK Ramunder 8 4 1 3
60 Morgan Segeflo Volvo Eksjö FRC 4 2 0S 2
7
3 Björn Damberg Volvo Jönköping 16 7 7 2
30 Eddie Larsson Volvo Årjängs MK JUNKWORX 21 7 7 7
40 Gustav Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 8 1 4 3
47 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 9 4 5 0S
48 Filip Larsson Saab Varbergs MK 19 7 7 5
64 Filip Evertsson Saab Skövde MK 8 2 2 4
8
10 Christian Berg Volvo Målilla MK BK 19 7 7 5
19 Micke Åström Mazda MK Ramunder 16 5 4 7
31 Patrik Dalmans Volvo Målilla MK PF-MOTORSPORT 10 4 4 2
43 Lukas Johansson Volvo Alingsås MK KP usabilar 16 5 7 4
44 Filip Josefsson Ford Fjärås MK 6 3 0S 3
70 Claes Hellstrand Opel Ulricehamns MK 2 2 0EB 0EB
9
9 Niklas Johansson Volvo Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 11 4 3 4
21 Pontus Mejving Volkswagen Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 14 4 7 3
45 Claes Wennberg Volvo Alingsås MK 14 5 4 5
57 Claes Blomander Volvo Eksjö FRC 3 0B 3V 0EB
58 Tomas Svensson Volvo Kinds MK 11 4 0B 7
69 Joakim Blansch Saab Skillingaryd MK Hejdu Hejdu Racing 7 5 0B 2
10
8 Anders Sundström Volvo Vara MK Grästorps Glasmästeri 12 5 0B 7
13 Henrik Nilsson Saab Jönköpings MK 5 5 0EB 0B
32 Voitto Nevala Volkswagen Botkyrka MK Team Nevala Raicing 10 0B 5 5
33 Kari Häggman Volkswagen Eksjö FRC 10 3 3 4
50 Tom Johansson Volvo Alingsås MK 11 3 5 3

Omgång:2

1
16 Emil Fröberg Opel Mariestads MS Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 17 7 5 5
43 Lukas Johansson Volvo Alingsås MK KP usabilar 16 5 7 4
52 Kim Åström Volvo MK Ramunder 8 4 1 3
57 Claes Blomander Volvo Eksjö FRC 3 0B 3V 0EB
61 Emil Johansson Saab Ulricehamns MK 12 3 4 5
64 Filip Evertsson Saab Skövde MK 8 2 2 4
2
5 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 0 0B 0EB
9 Niklas Johansson Volvo Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 11 4 3 4
23 Ove Karlsson Opel Vara MK 17 5 5 7
48 Filip Larsson Saab Varbergs MK 19 7 7 5
66 Erik Berggren Opel Jönköpings MK 9 4 4 1
74 Joakim Fredman Volkswagen Kinds MK 0 0B 0EB
3
19 Micke Åström Mazda MK Ramunder 16 5 4 7
28 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 19 5 7 7
32 Voitto Nevala Volkswagen Botkyrka MK Team Nevala Raicing 10 0B 5 5
60 Morgan Segeflo Volvo Eksjö FRC 4 2 0S 2
71 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 10 4 3 3
75 Max Hartikka Saab Alingsås MK 5 3V 2 0B
4
20 Anders Börjesson BMW Alingsås MK 12 0S 5 7
31 Patrik Dalmans Volvo Målilla MK PF-MOTORSPORT 10 4 4 2
36 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 3 1 2 0B
46 Petri Häggman Volkswagen Eksjö FRC 21 7 7 7
54 Jerry Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 8 5 3 0B
5
17 Kim Bergström Volvo Vetlanda RRC Team Ventilsallad 14 7 3 4
21 Pontus Mejving Volkswagen Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 14 4 7 3
24 Bo Grolander Saab Dals MK Edvardssons Maskin 17 7 5 5
40 Gustav Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 8 1 4 3
70 Claes Hellstrand Opel Ulricehamns MK 2 2 0EB 0EB
6
12 Marcus Karlsson Saab Vara MK 0 0B 0B
30 Eddie Larsson Volvo Årjängs MK JUNKWORX 21 7 7 7
33 Kari Häggman Volkswagen Eksjö FRC 10 3 3 4
34 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 5 0B 5 0B
51 Ted Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 5 0B 2 3
55 Robin Johansson Saab BK Dundret 12 3 4 5
7
26 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 13 2 7 4
38 Conny Welander Volvo Eksjö FRC 7 2 4 1
50 Tom Johansson Volvo Alingsås MK 11 3 5 3
56 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 8 4 0B 4
63 Martin Blomgren Volvo Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 0 0B 0EB
8
8 Anders Sundström Volvo Vara MK Grästorps Glasmästeri 12 5 0B 7
11 Hans Olsson Volvo Målilla MK BK 9 3 3 3
25 Leo Ivarsson Saab Kungsbacka MA 19 7 7 5
45 Claes Wennberg Volvo Alingsås MK 14 5 4 5
67 Filip Kardell Saab Ydre MK 19 7 5 7
68 Sonny Landin Volvo Skillingaryds MK 9 3 2 4
9
7 Mikael Larsson Saab Kullings MS 18 7 4 7
10 Christian Berg Volvo Målilla MK BK 19 7 7 5
15 Johny Abrahamsson Saab Ulricehamns MK 8 0EB 3 5
47 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 9 4 5 0S
49 Daniel Löwenborg Lund Volvo Nässjö MK Team åsa-nisses vebotrim 7 3 2 2
69 Joakim Blansch Saab Skillingaryd MK Hejdu Hejdu Racing 7 5 0B 2
10
3 Björn Damberg Volvo Jönköping 16 7 7 2
27 Tuomo Hätälä Saab Jönköping MK 7 1 3 3
58 Tomas Svensson Volvo Kinds MK 11 4 0B 7
59 Michael Claesson Volvo Alingsås MK 9 2 5 2
72 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 11 5 4 2
11
13 Henrik Nilsson Saab Jönköpings MK 5 5 0EB 0B
18 Johan Söderberg Opel MK Falcon 13 4 5 4
22 Christian Karlsson Volvo Vetlanda RRC Team ventilsallad 14 3 7 4
39 Viktor Kardell Saab Ydre MK 0 0B 0EB
44 Filip Josefsson Ford Fjärås MK 6 3 0S 3

Omgång:1

1
25 Leo Ivarsson Saab Kungsbacka MA 19 7 7 5
49 Daniel Löwenborg Lund Volvo Nässjö MK Team åsa-nisses vebotrim 7 3 2 2
51 Ted Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 5 0B 2 3
54 Jerry Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 8 5 3 0B
70 Claes Hellstrand Opel Ulricehamns MK 2 2 0EB 0EB
71 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 10 4 3 3
2
8 Anders Sundström Volvo Vara MK Grästorps Glasmästeri 12 5 0B 7
15 Johny Abrahamsson Saab Ulricehamns MK 8 0EB 3 5
44 Filip Josefsson Ford Fjärås MK 6 3 0S 3
48 Filip Larsson Saab Varbergs MK 19 7 7 5
58 Tomas Svensson Volvo Kinds MK 11 4 0B 7
60 Morgan Segeflo Volvo Eksjö FRC 4 2 0S 2
3
20 Anders Börjesson BMW Alingsås MK 12 0S 5 7
24 Bo Grolander Saab Dals MK Edvardssons Maskin 17 7 5 5
39 Viktor Kardell Saab Ydre MK 0 0B 0EB
57 Claes Blomander Volvo Eksjö FRC 3 0B 3V 0EB
74 Joakim Fredman Volkswagen Kinds MK 0 0B 0EB
4
17 Kim Bergström Volvo Vetlanda RRC Team Ventilsallad 14 7 3 4
34 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 5 0B 5 0B
61 Emil Johansson Saab Ulricehamns MK 12 3 4 5
66 Erik Berggren Opel Jönköpings MK 9 4 4 1
69 Joakim Blansch Saab Skillingaryd MK Hejdu Hejdu Racing 7 5 0B 2
5
30 Eddie Larsson Volvo Årjängs MK JUNKWORX 21 7 7 7
31 Patrik Dalmans Volvo Målilla MK PF-MOTORSPORT 10 4 4 2
63 Martin Blomgren Volvo Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 0 0B 0EB
72 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 11 5 4 2
75 Max Hartikka Saab Alingsås MK 5 3V 2 0B
6
9 Niklas Johansson Volvo Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 11 4 3 4
16 Emil Fröberg Opel Mariestads MS Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 17 7 5 5
26 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings MSF 13 2 7 4
28 Pierre Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 19 5 7 7
33 Kari Häggman Volkswagen Eksjö FRC 10 3 3 4
40 Gustav Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 8 1 4 3
7
10 Christian Berg Volvo Målilla MK BK 19 7 7 5
13 Henrik Nilsson Saab Jönköpings MK 5 5 0EB 0B
36 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 3 1 2 0B
38 Conny Welander Volvo Eksjö FRC 7 2 4 1
52 Kim Åström Volvo MK Ramunder 8 4 1 3
68 Sonny Landin Volvo Skillingaryds MK 9 3 2 4
8
3 Björn Damberg Volvo Jönköping 16 7 7 2
5 Martin Liljeblad Volkswagen Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB 0 0B 0EB
11 Hans Olsson Volvo Målilla MK BK 9 3 3 3
32 Voitto Nevala Volkswagen Botkyrka MK Team Nevala Raicing 10 0B 5 5
43 Lukas Johansson Volvo Alingsås MK KP usabilar 16 5 7 4
56 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 8 4 0B 4
9
7 Mikael Larsson Saab Kullings MS 18 7 4 7
19 Micke Åström Mazda MK Ramunder 16 5 4 7
21 Pontus Mejving Volkswagen Skillingaryds MK Hejdu Hejdu Racing 14 4 7 3
55 Robin Johansson Saab BK Dundret 12 3 4 5
59 Michael Claesson Volvo Alingsås MK 9 2 5 2
10
12 Marcus Karlsson Saab Vara MK 0 0B 0B
22 Christian Karlsson Volvo Vetlanda RRC Team ventilsallad 14 3 7 4
45 Claes Wennberg Volvo Alingsås MK 14 5 4 5
46 Petri Häggman Volkswagen Eksjö FRC 21 7 7 7
47 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 9 4 5 0S
11
18 Johan Söderberg Opel MK Falcon 13 4 5 4
23 Ove Karlsson Opel Vara MK 17 5 5 7
27 Tuomo Hätälä Saab Jönköping MK 7 1 3 3
50 Tom Johansson Volvo Alingsås MK 11 3 5 3
64 Filip Evertsson Saab Skövde MK 8 2 2 4
67 Filip Kardell Saab Ydre MK 19 7 5 7

Omgång:Final

2
B
19 Victoria Blom Mazda MK Ramunder 14 3V 4 7
31 Anneli Fransson Volvo Målilla MK PF-MOTORSPORT 10 0S 5 5
208 Marika Svensson Volvo Kinds MK 12 2 3 7
54 Ewelina Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 13 4 4 5
108 Anna Antonsson Toyota Årjängs MK 15 5 5 5
229 Emma Jonsson Saab Mariestads MS Nowén motorsport WWW.NOWÉNMOTORSPORT.SE 15 7 5 3
5
A
48 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA KM MOTOR 18 7 7 4
9 Emelie Karlsson Volvo Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 16 5 7 4
25 Amanda Johnsson Saab Fjärås MK 19 7 5V 7
213 Veronica Salsten Saab Svedala MK Salsten Racing 21 7 7 7
54 Ewelina Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 13 4 4 5
24 Josefine Asplund Mitsubishi Dals MK 16 5 7 4

Omgång:3

11
48 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA KM MOTOR 18 7 7 4
213 Veronica Salsten Saab Svedala MK Salsten Racing 21 7 7 7
54 Ewelina Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 13 4 4 5
221 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK BK PF Motorsport 6 2 4 0B
28 Elinor Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 10 4 3 3
12
202 Ebba Johansson Saab Skövde MK 8 2 4 2
25 Amanda Johnsson Saab Fjärås MK 19 7 5V 7
69 Wilma Kjellqvist Saab Karlsborgs MK 7 5 2 0B
24 Josefine Asplund Mitsubishi Dals MK 16 5 7 4
108 Anna Antonsson Toyota Årjängs MK 15 5 5 5
229 Emma Jonsson Saab Mariestads MS Nowén motorsport WWW.NOWÉNMOTORSPORT.SE 15 7 5 3
13
11 Frida Fransson Volvo Målilla MK BK 3 0S 1 2
208 Marika Svensson Volvo Kinds MK 12 2 3 7
38 Lillemor Welander Volvo Eksjö FRC 7 1 3 3
215 Kajsa Blomander Volvo Eksjö FRC PF Motorsport 8 3 1 4
51 Lisa Martinsson Volvo Orustbilsport Klubb 9 3 1 5
14
19 Victoria Blom Mazda MK Ramunder 14 3V 4 7
31 Anneli Fransson Volvo Målilla MK PF-MOTORSPORT 10 0S 5 5
75 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 9 4 3 2
9 Emelie Karlsson Volvo Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 16 5 7 4
219 Nathalie Ulriksen Volvo Bohus Racing Team Smurfarna 8 3 2 3
228 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 7 4V 2 1

Omgång:2

12
19 Victoria Blom Mazda MK Ramunder 14 3V 4 7
208 Marika Svensson Volvo Kinds MK 12 2 3 7
213 Veronica Salsten Saab Svedala MK Salsten Racing 21 7 7 7
224 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 2 2 0B
108 Anna Antonsson Toyota Årjängs MK 15 5 5 5
13
48 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA KM MOTOR 18 7 7 4
202 Ebba Johansson Saab Skövde MK 8 2 4 2
215 Kajsa Blomander Volvo Eksjö FRC PF Motorsport 8 3 1 4
219 Nathalie Ulriksen Volvo Bohus Racing Team Smurfarna 8 3 2 3
28 Elinor Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 10 4 3 3
229 Emma Jonsson Saab Mariestads MS Nowén motorsport WWW.NOWÉNMOTORSPORT.SE 15 7 5 3
14
75 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 9 4 3 2
9 Emelie Karlsson Volvo Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 16 5 7 4
11 Frida Fransson Volvo Målilla MK BK 3 0S 1 2
25 Amanda Johnsson Saab Fjärås MK 19 7 5V 7
221 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK BK PF Motorsport 6 2 4 0B
228 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 7 4V 2 1
15
31 Anneli Fransson Volvo Målilla MK PF-MOTORSPORT 10 0S 5 5
38 Lillemor Welander Volvo Eksjö FRC 7 1 3 3
69 Wilma Kjellqvist Saab Karlsborgs MK 7 5 2 0B
54 Ewelina Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 13 4 4 5
24 Josefine Asplund Mitsubishi Dals MK 16 5 7 4
51 Lisa Martinsson Volvo Orustbilsport Klubb 9 3 1 5

Omgång:1

12
75 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 9 4 3 2
213 Veronica Salsten Saab Svedala MK Salsten Racing 21 7 7 7
215 Kajsa Blomander Volvo Eksjö FRC PF Motorsport 8 3 1 4
24 Josefine Asplund Mitsubishi Dals MK 16 5 7 4
224 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 2 2 0B
13
31 Anneli Fransson Volvo Målilla MK PF-MOTORSPORT 10 0S 5 5
25 Amanda Johnsson Saab Fjärås MK 19 7 5V 7
221 Malin Blixth Johansson Volvo Målilla MK BK PF Motorsport 6 2 4 0B
28 Elinor Oskarsson Toyota MSK Kvarnvingarna 10 4 3 3
51 Lisa Martinsson Volvo Orustbilsport Klubb 9 3 1 5
108 Anna Antonsson Toyota Årjängs MK 15 5 5 5
14
9 Emelie Karlsson Volvo Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 16 5 7 4
208 Marika Svensson Volvo Kinds MK 12 2 3 7
38 Lillemor Welander Volvo Eksjö FRC 7 1 3 3
54 Ewelina Göransson Volvo V:A Östergötlands MK 13 4 4 5
219 Nathalie Ulriksen Volvo Bohus Racing Team Smurfarna 8 3 2 3
229 Emma Jonsson Saab Mariestads MS Nowén motorsport WWW.NOWÉNMOTORSPORT.SE 15 7 5 3
15
48 Frida Börjesson Saab Kungsbacka MA KM MOTOR 18 7 7 4
202 Ebba Johansson Saab Skövde MK 8 2 4 2
19 Victoria Blom Mazda MK Ramunder 14 3V 4 7
11 Frida Fransson Volvo Målilla MK BK 3 0S 1 2
69 Wilma Kjellqvist Saab Karlsborgs MK 7 5 2 0B
228 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 7 4V 2 1

Omgång:Final

3
B
101 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 7 3 0B 4
33 Fanny Asplund Toyota Dals MK 12 4 3 5
7 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 11 7 4 0B
108 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 2 7 4
116 Albin Naumer Volvo Kullings MS 13 5 4 4
10 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 10 5 5 0B
6
A
102 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 21 7 7 7
105 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 5 5
106 Abbe Broberg Saab Dals MK 14 4 5 5
213 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 21 7 7 7
103 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 15 4 4 7
10 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 10 5 5 0B

Omgång:3

15
102 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 21 7 7 7
106 Abbe Broberg Saab Dals MK 14 4 5 5
7 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 11 7 4 0B
40 Teres Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 3 0S 3 0B
116 Albin Naumer Volvo Kullings MS 13 5 4 4
10 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 10 5 5 0B
16
101 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 7 3 0B 4
33 Fanny Asplund Toyota Dals MK 12 4 3 5
30 Oskar Björk Volvo Säffle MC 4 2 2 0B
114 Elina Nilde Volvo Skene MS 7 2 2 3
103 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 15 4 4 7
17
105 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 5 5
108 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 2 7 4
213 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 21 7 7 7
50 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 6 1 3 2
45 Benjamin Wennberg Volvo Alingsås MK 7 3 1 3

Omgång:2

16
102 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 21 7 7 7
105 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 5 5
7 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 11 7 4 0B
3 Jesper Blixt Volvo Jönköpings MK 3 3 0EB
114 Elina Nilde Volvo Skene MS 7 2 2 3
50 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 6 1 3 2
17
101 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 7 3 0B 4
106 Abbe Broberg Saab Dals MK 14 4 5 5
108 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 2 7 4
40 Teres Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 3 0S 3 0B
103 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 15 4 4 7
18
33 Fanny Asplund Toyota Dals MK 12 4 3 5
30 Oskar Björk Volvo Säffle MC 4 2 2 0B
213 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 21 7 7 7
116 Albin Naumer Volvo Kullings MS 13 5 4 4
10 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 10 5 5 0B
45 Benjamin Wennberg Volvo Alingsås MK 7 3 1 3

Omgång:1

16
102 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 21 7 7 7
30 Oskar Björk Volvo Säffle MC 4 2 2 0B
105 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 5 5
106 Abbe Broberg Saab Dals MK 14 4 5 5
45 Benjamin Wennberg Volvo Alingsås MK 7 3 1 3
17
3 Jesper Blixt Volvo Jönköpings MK 3 3 0EB
213 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 21 7 7 7
40 Teres Martinsson Volvo Orust Bilsportklubb 3 0S 3 0B
114 Elina Nilde Volvo Skene MS 7 2 2 3
103 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 15 4 4 7
116 Albin Naumer Volvo Kullings MS 13 5 4 4
18
101 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 7 3 0B 4
33 Fanny Asplund Toyota Dals MK 12 4 3 5
7 Hugo Johansson Saab Alingsås MK 11 7 4 0B
108 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 2 7 4
50 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 6 1 3 2
10 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 10 5 5 0B