NGK Masters-Junior (Karlstad MC-Bil)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

51
E
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
52
D
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
53
C
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
54
B
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
55
A
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7

Omgång:3

35
212 Wilmer Nordenvall Audi MK Ramunder 8 5 3 0B
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
283 Oskar Axelsson Saab Filipstads MC 10 3 4 3J
308 Oskar Björk Volvo Säffle MC 7 3 4 0SB
314 Filip Thoren Saab Hallsbergs MK 12 2 5 5
36
235 Arvid Höglund Saab Vara MK 5 2 0B 3
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
259 Viktor Karlsson Volvo Krokoms MK Team Tok-Åker 8 4 2 2
289 Felix Loggert Volvo Nms Boden 11 3 3 5
295 Obelix Åkerlund Saab Krokom MK 13 2 7 4
37
224 Eric Jansson Opel Rosendals MK 12 4 4 4
232 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4 3
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
280 Rasmus Persson Volvo Filipstads MC 2 2 0SB 0SB
286 Ellen Holmström Saab Finnskoga MK 6 1 3 2
312 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 0S 4 5
38
205 Emelie Höök Saab Hällefors Motorklubb Bjuhrs Bil AB 12 3 4 5
209 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 7 2 3
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
299 Andreas Riddarsporre Audi Likenäs MK 9 2 5 2V
39
202 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0B 3 3
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
263 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 13 4 4 5
291 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 3 3 0B 0B
292 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 4 4 0B 0EB
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
40
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
228 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 11 4 3 4
248 Madeleine Berggren Opel Nms Boden 8 3V 3 2
256 Lucas Waaler Peugeot Kna Solør Motorsport Lucas Waaler 5 0VB 5 0EB
272 Elof Persson Saab Grimslövs MS 13 7 3 3V
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
41
216 Jonathan Bäck Volvo Årjängs MK 8 2 4 2
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
260 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 8 3 2 3
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
279 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 2 0SB 2 0B
42
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
215 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 9 7 2 0B
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
245 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 7 3
304 Filip Benz Mazda Arlövs Motorklubb Team Graneborg 10 4 2 4
306 Zanna Edlund Seat Robertsfors MS Team Guldburk 3 3T 0TEB 0EB
43
204 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 5 0S 2 3
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
230 Freja Karlsson Volvo Årjängs MK 10 4 1 5
240 Kristine Udnæseth Opel Kna Solør Motorsport 8 3 1 4
265 Edwin Eriksson Saab Jämtlands MK JBD 14 7 7 0B
281 Albin Johansson Opel MK Team Treske 14 7 7 0B
44
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
266 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 1 5 5
276 Eddie Lund Mazda Westom 14 7V 7 0B
284 Maddeleine Svensson Saab Karlstad Motor Club-Bil KAREV 7 2 2 3
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
302 Rasmus Jernberg Volvo Malungs MK 12 7 5 0JB
45
222 Lukas Nordin Mazda Älvsbyns MS 13 5 5 3
261 Albin Nilsson Volvo SMK Eda 3 1 2 0B
275 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 10 4 2 4
290 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 3 1J 0B 2
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
300 Elsa Hultenius Saab Jönköpings Motorklubb Gullabo Rallydäck 0705221851 13 5 3 5
46
246 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 11 0SB 7 4V
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
297 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 9 4 2 3
309 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 3 1 1 1
310 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 9 3 4 2
47
208 Thea Hultman Saab Finnskoga MK 13 5 3 5
220 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 6 2 4 0S
229 Emil Sivesind Volvo NMK Gjøvik 6 2 4 0B
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
257 Amanda Hultenberg Volvo Årjängs MK Team svanskog 8 2 3 3
307 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms Motorklubb 10 3 3 4
48
213 Kim Aron Bruu- Svendsen Volvo NMK Aremark R R 9 4V 3V 2
225 Moa Johnsson Saab Storfors MK 6 2 4 0B
239 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 10 0B 5 5
242 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 5 5 3
268 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 10 4 2 4
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
49
203 Gustav Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 14 7 4 3
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
282 Victor Eriksson Opel Säffle MC 3 0EB 1 2
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
305 Linus Karlsson Saab Vara MK 3 0SB 3 0SB
50
201 Filip Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 9 4 0VB 5
210 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 4 0B 4 0S
244 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 5 5 0EB 0EB
255 Filip Sjödin Saab Toarps MK Team Kråka 10 5 5 0B
277 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 7 1 2 4
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7

Omgång:2

18
208 Thea Hultman Saab Finnskoga MK 13 5 3 5
216 Jonathan Bäck Volvo Årjängs MK 8 2 4 2
245 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 7 3
273 Felix Karlsson Opel Jämtlands Motorklubb BringåsenRacing 3 3 0S
314 Filip Thoren Saab Hallsbergs MK 12 2 5 5
19
213 Kim Aron Bruu- Svendsen Volvo NMK Aremark R R 9 4V 3V 2
220 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 6 2 4 0S
284 Maddeleine Svensson Saab Karlstad Motor Club-Bil KAREV 7 2 2 3
309 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 3 1 1 1
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
20
201 Filip Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 9 4 0VB 5
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
209 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 7 2 3
224 Eric Jansson Opel Rosendals MK 12 4 4 4
247 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms motorsport 3 0TB 3
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
21
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
242 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 5 5 3
257 Amanda Hultenberg Volvo Årjängs MK Team svanskog 8 2 3 3
275 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 10 4 2 4
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
22
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
228 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 11 4 3 4
261 Albin Nilsson Volvo SMK Eda 3 1 2 0B
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
280 Rasmus Persson Volvo Filipstads MC 2 2 0SB 0SB
308 Oskar Björk Volvo Säffle MC 7 3 4 0SB
23
202 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0B 3 3
235 Arvid Höglund Saab Vara MK 5 2 0B 3
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
246 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 11 0SB 7 4V
277 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 7 1 2 4
283 Oskar Axelsson Saab Filipstads MC 10 3 4 3J
24
232 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4 3
268 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 10 4 2 4
272 Elof Persson Saab Grimslövs MS 13 7 3 3V
282 Victor Eriksson Opel Säffle MC 3 0EB 1 2
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
25
205 Emelie Höök Saab Hällefors Motorklubb Bjuhrs Bil AB 12 3 4 5
248 Madeleine Berggren Opel Nms Boden 8 3V 3 2
276 Eddie Lund Mazda Westom 14 7V 7 0B
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
290 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 3 1J 0B 2
294 Albin Naumer Volvo Kullings MS 0 0B 0EB
26
239 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 10 0B 5 5
244 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 5 5 0EB 0EB
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
259 Viktor Karlsson Volvo Krokoms MK Team Tok-Åker 8 4 2 2
263 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 13 4 4 5
300 Elsa Hultenius Saab Jönköpings Motorklubb Gullabo Rallydäck 0705221851 13 5 3 5
27
225 Moa Johnsson Saab Storfors MK 6 2 4 0B
265 Edwin Eriksson Saab Jämtlands MK JBD 14 7 7 0B
279 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 2 0SB 2 0B
286 Ellen Holmström Saab Finnskoga MK 6 1 3 2
299 Andreas Riddarsporre Audi Likenäs MK 9 2 5 2V
306 Zanna Edlund Seat Robertsfors MS Team Guldburk 3 3T 0TEB 0EB
28
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
260 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 8 3 2 3
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
291 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 3 3 0B 0B
307 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms Motorklubb 10 3 3 4
312 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 0S 4 5
29
203 Gustav Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 14 7 4 3
204 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 5 0S 2 3
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
255 Filip Sjödin Saab Toarps MK Team Kråka 10 5 5 0B
289 Felix Loggert Volvo Nms Boden 11 3 3 5
30
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
281 Albin Johansson Opel MK Team Treske 14 7 7 0B
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
302 Rasmus Jernberg Volvo Malungs MK 12 7 5 0JB
31
212 Wilmer Nordenvall Audi MK Ramunder 8 5 3 0B
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
304 Filip Benz Mazda Arlövs Motorklubb Team Graneborg 10 4 2 4
32
222 Lukas Nordin Mazda Älvsbyns MS 13 5 5 3
229 Emil Sivesind Volvo NMK Gjøvik 6 2 4 0B
240 Kristine Udnæseth Opel Kna Solør Motorsport 8 3 1 4
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
295 Obelix Åkerlund Saab Krokom MK 13 2 7 4
297 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 9 4 2 3
33
210 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 4 0B 4 0S
215 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 9 7 2 0B
230 Freja Karlsson Volvo Årjängs MK 10 4 1 5
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
266 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 1 5 5
305 Linus Karlsson Saab Vara MK 3 0SB 3 0SB
34
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
256 Lucas Waaler Peugeot Kna Solør Motorsport Lucas Waaler 5 0VB 5 0EB
292 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 4 4 0B 0EB
310 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 9 3 4 2

Omgång:1

1
202 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0B 3 3
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
242 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 5 5 3
259 Viktor Karlsson Volvo Krokoms MK Team Tok-Åker 8 4 2 2
290 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 3 1J 0B 2
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
2
220 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 6 2 4 0S
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
268 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 10 4 2 4
281 Albin Johansson Opel MK Team Treske 14 7 7 0B
283 Oskar Axelsson Saab Filipstads MC 10 3 4 3J
305 Linus Karlsson Saab Vara MK 3 0SB 3 0SB
3
210 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 4 0B 4 0S
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
247 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms motorsport 3 0TB 3
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
308 Oskar Björk Volvo Säffle MC 7 3 4 0SB
4
201 Filip Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 9 4 0VB 5
225 Moa Johnsson Saab Storfors MK 6 2 4 0B
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
237 Theo Johansson Saab Vimmerby MS AC Däckservice AB 0 0B 0
301 Hugo Skröder Volvo Östmarks MFF 3 3T 0
5
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
261 Albin Nilsson Volvo SMK Eda 3 1 2 0B
276 Eddie Lund Mazda Westom 14 7V 7 0B
295 Obelix Åkerlund Saab Krokom MK 13 2 7 4
6
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
257 Amanda Hultenberg Volvo Årjängs MK Team svanskog 8 2 3 3
265 Edwin Eriksson Saab Jämtlands MK JBD 14 7 7 0B
266 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 1 5 5
289 Felix Loggert Volvo Nms Boden 11 3 3 5
304 Filip Benz Mazda Arlövs Motorklubb Team Graneborg 10 4 2 4
7
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
274 Jonatan Sjöstedt Saab SMK Vingåker 0 0EB 0
282 Victor Eriksson Opel Säffle MC 3 0EB 1 2
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
300 Elsa Hultenius Saab Jönköpings Motorklubb Gullabo Rallydäck 0705221851 13 5 3 5
312 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 0S 4 5
8
205 Emelie Höök Saab Hällefors Motorklubb Bjuhrs Bil AB 12 3 4 5
229 Emil Sivesind Volvo NMK Gjøvik 6 2 4 0B
246 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 11 0SB 7 4V
272 Elof Persson Saab Grimslövs MS 13 7 3 3V
275 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 10 4 2 4
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
9
224 Eric Jansson Opel Rosendals MK 12 4 4 4
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
245 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 7 3
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
291 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 3 3 0B 0B
309 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 3 1 1 1
10
209 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 7 2 3
212 Wilmer Nordenvall Audi MK Ramunder 8 5 3 0B
232 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4 3
240 Kristine Udnæseth Opel Kna Solør Motorsport 8 3 1 4
277 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 7 1 2 4
284 Maddeleine Svensson Saab Karlstad Motor Club-Bil KAREV 7 2 2 3
11
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
263 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 13 4 4 5
273 Felix Karlsson Opel Jämtlands Motorklubb BringåsenRacing 3 3 0S
280 Rasmus Persson Volvo Filipstads MC 2 2 0SB 0SB
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
303 Jonathan Nyberg Opel Gotlands Mf Bk 0 0S 0
12
228 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 11 4 3 4
239 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 10 0B 5 5
255 Filip Sjödin Saab Toarps MK Team Kråka 10 5 5 0B
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
299 Andreas Riddarsporre Audi Likenäs MK 9 2 5 2V
13
203 Gustav Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 14 7 4 3
222 Lukas Nordin Mazda Älvsbyns MS 13 5 5 3
230 Freja Karlsson Volvo Årjängs MK 10 4 1 5
286 Ellen Holmström Saab Finnskoga MK 6 1 3 2
310 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 9 3 4 2
314 Filip Thoren Saab Hallsbergs MK 12 2 5 5
14
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
241 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 0 0B 0
256 Lucas Waaler Peugeot Kna Solør Motorsport Lucas Waaler 5 0VB 5 0EB
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
302 Rasmus Jernberg Volvo Malungs MK 12 7 5 0JB
306 Zanna Edlund Seat Robertsfors MS Team Guldburk 3 3T 0TEB 0EB
15
215 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 9 7 2 0B
235 Arvid Höglund Saab Vara MK 5 2 0B 3
260 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 8 3 2 3
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
292 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 4 4 0B 0EB
294 Albin Naumer Volvo Kullings MS 0 0B 0EB
16
204 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 5 0S 2 3
208 Thea Hultman Saab Finnskoga MK 13 5 3 5
248 Madeleine Berggren Opel Nms Boden 8 3V 3 2
279 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 2 0SB 2 0B
297 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 9 4 2 3
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
17
213 Kim Aron Bruu- Svendsen Volvo NMK Aremark R R 9 4V 3V 2
216 Jonathan Bäck Volvo Årjängs MK 8 2 4 2
244 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 5 5 0EB 0EB
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
307 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms Motorklubb 10 3 3 4