NGK Masters-Junior (Karlstad MC-Bil)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Omgång:Final

51
E
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
52
D
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
53
C
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
54
B
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
55
A
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7

Omgång:3

35
212 Wilmer Nordenvall Audi MK Ramunder 8 5 3 0B
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
283 Oskar Axelsson Saab Filipstads MC 10 3 4 3J
308 Oskar Björk Volvo Säffle MC 7 3 4 0SB
314 Filip Thoren Saab Hallsbergs MK 12 2 5 5
36
235 Arvid Höglund Saab Vara MK 5 2 0B 3
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
259 Viktor Karlsson Volvo Krokoms MK Team Tok-Åker 8 4 2 2
289 Felix Loggert Volvo Nms Boden 11 3 3 5
295 Obelix Åkerlund Saab Krokom MK 13 2 7 4
37
224 Eric Jansson Opel Rosendals MK 12 4 4 4
232 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4 3
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
280 Rasmus Persson Volvo Filipstads MC 2 2 0SB 0SB
286 Ellen Holmström Saab Finnskoga MK 6 1 3 2
312 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 0S 4 5
38
205 Emelie Höök Saab Hällefors Motorklubb Bjuhrs Bil AB 12 3 4 5
209 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 7 2 3
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
299 Andreas Riddarsporre Audi Likenäs MK 9 2 5 2V
39
202 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0B 3 3
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
263 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 13 4 4 5
291 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 3 3 0B 0B
292 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 4 4 0B 0EB
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
40
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
228 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 11 4 3 4
248 Madeleine Berggren Opel Nms Boden 8 3V 3 2
256 Lucas Waaler Peugeot Kna Solør Motorsport Lucas Waaler 5 0VB 5 0EB
272 Elof Persson Saab Grimslövs MS 13 7 3 3V
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
41
216 Jonathan Bäck Volvo Årjängs MK 8 2 4 2
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
260 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 8 3 2 3
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
279 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 2 0SB 2 0B
42
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
215 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 9 7 2 0B
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
245 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 7 3
304 Filip Benz Mazda Arlövs Motorklubb Team Graneborg 10 4 2 4
306 Zanna Edlund Seat Robertsfors MS Team Guldburk 3 3T 0TEB 0EB
43
204 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 5 0S 2 3
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
230 Freja Karlsson Volvo Årjängs MK 10 4 1 5
240 Kristine Udnæseth Opel Kna Solør Motorsport 8 3 1 4
265 Edwin Eriksson Saab Jämtlands MK JBD 14 7 7 0B
281 Albin Johansson Opel MK Team Treske 14 7 7 0B
44
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
266 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 1 5 5
276 Eddie Lund Mazda Westom 14 7V 7 0B
284 Maddeleine Svensson Saab Karlstad Motor Club-Bil KAREV 7 2 2 3
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
302 Rasmus Jernberg Volvo Malungs MK 12 7 5 0JB
45
222 Lukas Nordin Mazda Älvsbyns MS 13 5 5 3
261 Albin Nilsson Volvo SMK Eda 3 1 2 0B
275 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 10 4 2 4
290 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 3 1J 0B 2
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
300 Elsa Hultenius Saab Jönköpings Motorklubb Gullabo Rallydäck 0705221851 13 5 3 5
46
246 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 11 0SB 7 4V
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
297 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 9 4 2 3
309 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 3 1 1 1
310 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 9 3 4 2
47
208 Thea Hultman Saab Finnskoga MK 13 5 3 5
220 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 6 2 4 0S
229 Emil Sivesind Volvo NMK Gjøvik 6 2 4 0B
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
257 Amanda Hultenberg Volvo Årjängs MK Team svanskog 8 2 3 3
307 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms Motorklubb 10 3 3 4
48
213 Kim Aron Bruu- Svendsen Volvo NMK Aremark R R 9 4V 3V 2
225 Moa Johnsson Saab Storfors MK 6 2 4 0B
239 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 10 0B 5 5
242 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 5 5 3
268 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 10 4 2 4
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
49
203 Gustav Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 14 7 4 3
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
282 Victor Eriksson Opel Säffle MC 3 0EB 1 2
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
305 Linus Karlsson Saab Vara MK 3 0SB 3 0SB
50
201 Filip Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 9 4 0VB 5
210 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 4 0B 4 0S
244 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 5 5 0EB 0EB
255 Filip Sjödin Saab Toarps MK Team Kråka 10 5 5 0B
277 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 7 1 2 4
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7

Omgång:2

18
208 Thea Hultman Saab Finnskoga MK 13 5 3 5
216 Jonathan Bäck Volvo Årjängs MK 8 2 4 2
245 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 7 3
273 Felix Karlsson Opel Jämtlands Motorklubb BringåsenRacing 3 3 0S
314 Filip Thoren Saab Hallsbergs MK 12 2 5 5
19
213 Kim Aron Bruu- Svendsen Volvo NMK Aremark R R 9 4V 3V 2
220 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 6 2 4 0S
284 Maddeleine Svensson Saab Karlstad Motor Club-Bil KAREV 7 2 2 3
309 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 3 1 1 1
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
20
201 Filip Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 9 4 0VB 5
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
209 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 7 2 3
224 Eric Jansson Opel Rosendals MK 12 4 4 4
247 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms motorsport 3 0TB 3
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
21
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
242 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 5 5 3
257 Amanda Hultenberg Volvo Årjängs MK Team svanskog 8 2 3 3
275 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 10 4 2 4
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
22
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
228 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 11 4 3 4
261 Albin Nilsson Volvo SMK Eda 3 1 2 0B
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
280 Rasmus Persson Volvo Filipstads MC 2 2 0SB 0SB
308 Oskar Björk Volvo Säffle MC 7 3 4 0SB
23
202 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0B 3 3
235 Arvid Höglund Saab Vara MK 5 2 0B 3
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
246 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 11 0SB 7 4V
277 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 7 1 2 4
283 Oskar Axelsson Saab Filipstads MC 10 3 4 3J
24
232 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4 3
268 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 10 4 2 4
272 Elof Persson Saab Grimslövs MS 13 7 3 3V
282 Victor Eriksson Opel Säffle MC 3 0EB 1 2
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
25
205 Emelie Höök Saab Hällefors Motorklubb Bjuhrs Bil AB 12 3 4 5
248 Madeleine Berggren Opel Nms Boden 8 3V 3 2
276 Eddie Lund Mazda Westom 14 7V 7 0B
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
290 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 3 1J 0B 2
294 Albin Naumer Volvo Kullings MS 0 0B 0EB
26
239 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 10 0B 5 5
244 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 5 5 0EB 0EB
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
259 Viktor Karlsson Volvo Krokoms MK Team Tok-Åker 8 4 2 2
263 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 13 4 4 5
300 Elsa Hultenius Saab Jönköpings Motorklubb Gullabo Rallydäck 0705221851 13 5 3 5
27
225 Moa Johnsson Saab Storfors MK 6 2 4 0B
265 Edwin Eriksson Saab Jämtlands MK JBD 14 7 7 0B
279 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 2 0SB 2 0B
286 Ellen Holmström Saab Finnskoga MK 6 1 3 2
299 Andreas Riddarsporre Audi Likenäs MK 9 2 5 2V
306 Zanna Edlund Seat Robertsfors MS Team Guldburk 3 3T 0TEB 0EB
28
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
260 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 8 3 2 3
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
291 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 3 3 0B 0B
307 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms Motorklubb 10 3 3 4
312 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 0S 4 5
29
203 Gustav Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 14 7 4 3
204 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 5 0S 2 3
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
255 Filip Sjödin Saab Toarps MK Team Kråka 10 5 5 0B
289 Felix Loggert Volvo Nms Boden 11 3 3 5
30
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
281 Albin Johansson Opel MK Team Treske 14 7 7 0B
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
302 Rasmus Jernberg Volvo Malungs MK 12 7 5 0JB
31
212 Wilmer Nordenvall Audi MK Ramunder 8 5 3 0B
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
304 Filip Benz Mazda Arlövs Motorklubb Team Graneborg 10 4 2 4
32
222 Lukas Nordin Mazda Älvsbyns MS 13 5 5 3
229 Emil Sivesind Volvo NMK Gjøvik 6 2 4 0B
240 Kristine Udnæseth Opel Kna Solør Motorsport 8 3 1 4
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
295 Obelix Åkerlund Saab Krokom MK 13 2 7 4
297 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 9 4 2 3
33
210 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 4 0B 4 0S
215 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 9 7 2 0B
230 Freja Karlsson Volvo Årjängs MK 10 4 1 5
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
266 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 1 5 5
305 Linus Karlsson Saab Vara MK 3 0SB 3 0SB
34
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
256 Lucas Waaler Peugeot Kna Solør Motorsport Lucas Waaler 5 0VB 5 0EB
292 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 4 4 0B 0EB
310 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 9 3 4 2

Omgång:1

1
202 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 6 0B 3 3
218 Sophie Borg Volvo MK Team Westom 14 7 3 4
242 Liam Blomqvist Opel Säffle MC 13 5 5 3
259 Viktor Karlsson Volvo Krokoms MK Team Tok-Åker 8 4 2 2
290 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 3 1J 0B 2
313 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 15 3 7 5
2
220 Alexander Christensen Opel Sjöbo MK Barum Racing 6 2 4 0S
221 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 19 5 7 7
268 Lucas Vahlberg Saab Eskilstuna MK 10 4 2 4
281 Albin Johansson Opel MK Team Treske 14 7 7 0B
283 Oskar Axelsson Saab Filipstads MC 10 3 4 3J
305 Linus Karlsson Saab Vara MK 3 0SB 3 0SB
3
210 Alexander Jeppsson Saab Tomelilla MK Hagestigs Motorsport 4 0B 4 0S
214 Elias Lindberg Saab Krokoms MK JBD 16 7 4 5
247 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms motorsport 3 0TB 3
249 Leo Sandberg Opel Ulricehamns MK 15 5 3 7
252 Kalle Lindfors Opel Luleå Motorsällskap 16 4 5 7
308 Oskar Björk Volvo Säffle MC 7 3 4 0SB
4
201 Filip Gudmundson Saab Kristianstad FRC Barum Racing 9 4 0VB 5
225 Moa Johnsson Saab Storfors MK 6 2 4 0B
231 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 14 5 2 7
233 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 21 7 7 7
237 Theo Johansson Saab Vimmerby MS AC Däckservice AB 0 0B 0
301 Hugo Skröder Volvo Östmarks MFF 3 3T 0
5
236 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 14 3 4 7
243 Fabian Solberg Saab Vimmerby MS PF Motorsport 17 5 5 7
258 William Norgren Volvo Vännäs 18 4 7 7
261 Albin Nilsson Volvo SMK Eda 3 1 2 0B
276 Eddie Lund Mazda Westom 14 7V 7 0B
295 Obelix Åkerlund Saab Krokom MK 13 2 7 4
6
251 Emanuel Bengtsson Volvo Filipstads MC 15 5 5 5
257 Amanda Hultenberg Volvo Årjängs MK Team svanskog 8 2 3 3
265 Edwin Eriksson Saab Jämtlands MK JBD 14 7 7 0B
266 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 1 5 5
289 Felix Loggert Volvo Nms Boden 11 3 3 5
304 Filip Benz Mazda Arlövs Motorklubb Team Graneborg 10 4 2 4
7
223 Emil Bondesson Volvo Tomelilla MK 21 7 7 7
274 Jonatan Sjöstedt Saab SMK Vingåker 0 0EB 0
282 Victor Eriksson Opel Säffle MC 3 0EB 1 2
285 Robin Svelander Saab Skepptuna MK 16 4 5 7
300 Elsa Hultenius Saab Jönköpings Motorklubb Gullabo Rallydäck 0705221851 13 5 3 5
312 Engla Johansson Saab Finspångs MS 9 0S 4 5
8
205 Emelie Höök Saab Hällefors Motorklubb Bjuhrs Bil AB 12 3 4 5
229 Emil Sivesind Volvo NMK Gjøvik 6 2 4 0B
246 Emil Lagergren Saab Borlänge MK 11 0SB 7 4V
272 Elof Persson Saab Grimslövs MS 13 7 3 3V
275 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 10 4 2 4
315 Gustav Danielsson Volvo Hagfors MK 14 5 5 4
9
224 Eric Jansson Opel Rosendals MK 12 4 4 4
238 Wilmer Westerling Volvo MK Kinda TEAM ”KORVGUBBENS” MOTORSPORT 21 7V 7 7
245 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 12 2 7 3
269 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 5 5 7
291 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 3 3 0B 0B
309 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 3 1 1 1
10
209 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 12 7 2 3
212 Wilmer Nordenvall Audi MK Ramunder 8 5 3 0B
232 Sofie Hagrydh Volvo Vara MK 11 4 4 3
240 Kristine Udnæseth Opel Kna Solør Motorsport 8 3 1 4
277 Anton Wallberg Nissan MK Kopparberg 7 1 2 4
284 Maddeleine Svensson Saab Karlstad Motor Club-Bil KAREV 7 2 2 3
11
227 Lucas Carlsson Saab SMK Nyköping Hot Rod Hill Racing 16 5 7 4
263 Mattias Hansen Toyota Tomelilla MK 13 4 4 5
273 Felix Karlsson Opel Jämtlands Motorklubb BringåsenRacing 3 3 0S
280 Rasmus Persson Volvo Filipstads MC 2 2 0SB 0SB
288 Emil Larsson Volvo MK Team Westom JUNKWORX 18 7 7 4
303 Jonathan Nyberg Opel Gotlands Mf Bk 0 0S 0
12
228 Emil Karlsson Volvo Vimmerby MS M Limits Motorsportprodukter 11 4 3 4
239 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 10 0B 5 5
255 Filip Sjödin Saab Toarps MK Team Kråka 10 5 5 0B
262 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 15 3 7 5
296 Albin Holmberg Saab Östernärkes RMC 14 7 3 4
299 Andreas Riddarsporre Audi Likenäs MK 9 2 5 2V
13
203 Gustav Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 14 7 4 3
222 Lukas Nordin Mazda Älvsbyns MS 13 5 5 3
230 Freja Karlsson Volvo Årjängs MK 10 4 1 5
286 Ellen Holmström Saab Finnskoga MK 6 1 3 2
310 Jonathan Glad Saab Ljungsbro MK 9 3 4 2
314 Filip Thoren Saab Hallsbergs MK 12 2 5 5
14
206 Hugo Sääf Volvo MK Ramunder 19 5 7 7
241 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 0 0B 0
256 Lucas Waaler Peugeot Kna Solør Motorsport Lucas Waaler 5 0VB 5 0EB
278 Henrik Köhler Volvo MK Kinda 14 4 5 5
302 Rasmus Jernberg Volvo Malungs MK 12 7 5 0JB
306 Zanna Edlund Seat Robertsfors MS Team Guldburk 3 3T 0TEB 0EB
15
215 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 9 7 2 0B
235 Arvid Höglund Saab Vara MK 5 2 0B 3
260 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 8 3 2 3
267 Elias Anderberg Saab MK Team Westom 16 5 4 7
292 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 4 4 0B 0EB
294 Albin Naumer Volvo Kullings MS 0 0B 0EB
16
204 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 5 0S 2 3
208 Thea Hultman Saab Finnskoga MK 13 5 3 5
248 Madeleine Berggren Opel Nms Boden 8 3V 3 2
279 Nellie Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 2 0SB 2 0B
297 Axel Rolandson Volvo MK Ramunder 9 4 2 3
298 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 21 7 7 7
17
213 Kim Aron Bruu- Svendsen Volvo NMK Aremark R R 9 4V 3V 2
216 Jonathan Bäck Volvo Årjängs MK 8 2 4 2
244 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 5 5 0EB 0EB
293 Ole Henry Steinsholt Opel NMK Grenland Ole Henry Steinsholt 19 7 5 7
307 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms Motorklubb 10 3 3 4