Hjelmens Rövarrace (Falköpings MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Omgång:5

1
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
2
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2
3
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7

Omgång:4

1
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
2
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
3
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2

Omgång:3

1
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2
2
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
3
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7

Omgång:2

1
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2
2
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
3
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7

Omgång:1

1
123 Rasmus Lindberg Saab Orust Bilsports Klubb 30 4 7 7 7 5
127 Arvid Höglund Saab Vara MK 27 5 3 7 7 5
121 Linus Lindberg Saab Orust Bilsportsklubb 29 7 7 5 3 7
133 Albin Park Toyota Eksjö Frc 27 3 5 5 7 7
135 Leo Sandberg Saab Ulricehamns MK 23 2 7 2 5 7
2
132 Erik Johansson Volvo Mariestads MS 19 4 5 2 5 3
122 Thea Johansson Volvo Kullings MS Thea Johansson 9 2 1 2 2 2
124 Oliver Sundström Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 25 7 5 7V 4 2
125 Linus Karlsson Saab Vara MK 15 5 4 1 0B 5
126 Hannes Karlsson Saab Vara MK Kvänums Järn & Maskin AB 16 3 3 3 3 4
3
128 Elof Persson Saab Grimslövs MS 22 7 4 4 4 3V
129 Maximilian Hultman Volvo Tidaholms Motorklubb 13 1 2 4 3 3
130 Hanna Andersson Volvo Skene MS 8 2 3 3 0EB
131 Albin Naumer Volvo Kullings MS 17 5 0B 4 4 4
134 Jonathan Sandin Saab Bohus Racing 21 3 4 5 5 4
136 Sofie Hagrydh Saab Vara MK 11 4 2 3 0B 2

Omgång:5

4
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
5
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
6
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
7
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
8
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
9
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2

Omgång:4

4
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
5
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
6
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
7
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
8
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
9
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2
99
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3

Omgång:3

4
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2
5
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
6
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
7
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
8
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
177 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
9
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2

Omgång:2

4
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
5
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
177 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
6
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
7
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2
8
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
9
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4

Omgång:1

4
156 Ebba Johansson Saab Skövde MK 10 0B 0B 3 4 3
158 Anna-Karin Palmroth Saab MK Ran Askersund 25 5 3 5 7 5
163 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 13 4 0B 5 0S 4
166 Monica Bäckström Volvo Kullings MS 12 0B 3 2 4 3
168 Catalina Floberg Saab Falköpings MK 8 3 2 2 0EB 1
184 Allan Palm Saab Lidköpings Msf Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 31 7 7 7 5 5
5
151 Mia Fjellström Saab Laholms MK 19 5 7 5 0B 2
152 Johanna Johansson Saab Alingsås MK 9 2 0B 4 3
161 Conny Persson Saab Skövde MK Helins motorsport 26 7 7 0B 7 5
165 Eva Bergkvist Saab Vara MK 25 4 4 5 5 7
172 Erica Andersson Saab Fägre MK 14 1 3 3 3 4
175 Monica Martinsson Volvo Sotenäs MK KAREV 20 3 5V 4 4 4
6
159 Martina Åsberg Saab Tidaholms MK 18 1 5 5 4 3
162 Ida Mäsak Saab Orust Bilsportklubb 23 7 0S 5 4 7
170 Anna-Lisa Fager Opel MK Ramunder 12 2 3 2 3 2
174 Johanna Hedlund Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 15 3 5 4 2 1
181 Roger Nylèn Volvo Sotenäs MK 22 4 3 3 7 5
183 Ewa Karlsson Saab Hallsbergs MK 17 5 5 0S 7 0B
7
157 Lina Vångendal Saab Laholms MK 17 7 0B 3 3 4
164 Tova Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 18 3 5 4 3 3
169 Anna Gunvaldsson Volvo Alingsås MK 12 0B 2 3 2 5
171 Emelie Karlsson Saab Målilla MK Åsa-nisses Vebo Trim 18 5 5 4 0B 4
176 Sandra Friman Volkswagen Falköping MK Team Smurfarna 13 4 0B 2 4 3
180 Jenni Andersson Volvo Tidaholms MK 13 2 4 1 2 4
8
155 Johan Söderberg Opel MK Falcon 30 7 4 7 5 7
167 Josefine Hedén Saab Alingsås MK 13 3 7 0B 0EB 3
173 Charlotte Bertelsen Volvo Alingsås MK 28 5 7 7 7 2
177 Lars-Göran Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
182 Ingolf Carlsson Volvo Kinds MK 20 4 2 2 5 7
9
153 Frida Börjesson Saab Kungsbacka Ma KM MOTOR 33 5 7 7 7 7
154 Julia Johansson Opel Ämk 7 1 2 1 1V 2
160 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 20 3 4 3 5 5
178 Caroline Holmstig Saab Sotenäs MK 30 7 4 7 5 7
185 Sanna Järnström Volvo Tibro MK Kvänums Järn & Maskin AB 9 2 3 4 0B
187 Ylva Jacobsson Cedin Toyota Tidaholms MK 19 4 4 7 2 2

Omgång:5

10
17 Marcus Karlsson Volvo Vara MK 22 5 4 4 4 5
25 Jörgen Bergström Saab SMK Vingåker 21 4 7 7 0B 3
36 Filip Larsson Saab Varbergs MK 35 7 7 7 7 7
46 Mikael Granqvist Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 17 2 5 4 2 4
49 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 18 4V 7 3 4 0S
12
3 Martin Vångendal Saab Laholms MK 13 3 0EB 3 5 2
11 Andreas Zälle Saab Lidköpings Msf Nowénmotorsport 24 7 5 0B 7 5
12 Kjell-Åke Eriksson Saab Vara MK 21 4 3 7 3 4
44 Victor Johansson Toyota MK Falcon Gullabo rallydäck 0486-21851 35 7 7 7 7 7
45 Linus Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums Järn 21 5 7 1V 5 3
14
14 Max Hartikka Saab Alingsås MK 4 1 0B 0EB 0EB 3
32 Eric Martinsson Opel Sotenäs MK KAREV 14 0S 3 4 3 4
39 John Berlin Peugeot Vara MK 24 4 5 5 5 5
40 Kristoffer Fredriksson Saab Årjängs MK 17 4 3 4 4 2
50 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 14 3 0B 7 3 1
51 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 23 5 4V 7 0S 7
16
1 Stefan Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 27 3 5 5 7 7
16 Daniel Rang Saab Vara MK KVÄNUMS JÄRN & MASKIN AB 23 5 4V 5 5 4
22 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 20 4 5 2 4 5
26 Tommy Matiasson Volkswagen Falköpings MK Team Smurfarna 9 2 0B 4 0VB 3
29 Kim Nilsson Saab Osby MK 6 0B 2 3 1 0EB
18
13 Björn Johansson Opel Älvbygdens MK 17 4 4 0B 2 7
23 Niklas Johansson Saab Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 17 5 5 3 4 0EB
30 Johan Svensson Saab Falköping MK Team Smurfarna 9 1 3 0B 2 3
47 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 11 3 1 3 0B 4
48 Simon Norman Saab Falköpings MK 15 2 4 4 0B 5
20
15 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 10 0B 2 2 3 3
18 Anders Johansson Saab Varbergs MK 17 0S 7 5 3 2
33 Patrik Nilsson Saab Laholms MK 23 3 7 5 4 4
38 Marcus Sjögren Opel Tidaholms MK 24 4 4 4 5 7
42 Ove Karlsson Opel Vara MK 14 5 0B 0EB 4 5
22
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4 5 2 2
8 Daniel Roth Saab MK Falcon 24 5 5 5 5 4
10 Joachim Johansson Saab Mora MK Sluggos motorsport 26 7 0B 7 7 5
19 Tony Roth Saab MK Falcon 13 0S 5 0B 5 3
20 Kevin Edström Opel MK Ramunder 8 2 2 0S 3 1
35 Christoffer Nordqvist Saab Lidköpings Msf Kvänums järn & maskin AB 30 7 4 5 7 7
23
6 Filip Evertsson Saab Skövde MK 7 1 0B 3 3 0
31 Mattias Damgren Saab Hallsberg MK CUSTOM RACING AB 26 7 5 7 7 0
34 Jesper Ahlgren Saab Lidköpings Msf 28 7 7 7 7 0
37 Klas Udd Saab Skene MS 17 2 7 3 5 0
41 Johan Röding Saab Fägre MK 11 4 0B 4 3 0
43 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 10 3 1 2 4 0

Omgång:4

10
2 Patric Björling Saab Katrineholms MK 7 3 3 1 0B
10 Joachim Johansson Saab Mora MK Sluggos motorsport 26 7 0B 7 7 5
15 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 10 0B 2 2 3 3
39 John Berlin Peugeot Vara MK 24 4 5 5 5 5
48 Simon Norman Saab Falköpings MK 15 2 4 4 0B 5
49 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 18 4V 7 3 4 0S
12
9 Robin Andersson Saab Alingsås MK 13 7 4 2 0B
35 Christoffer Nordqvist Saab Lidköpings Msf Kvänums järn & maskin AB 30 7 4 5 7 7
38 Marcus Sjögren Opel Tidaholms MK 24 4 4 4 5 7
40 Kristoffer Fredriksson Saab Årjängs MK 17 4 3 4 4 2
47 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 11 3 1 3 0B 4
50 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 14 3 0B 7 3 1
14
8 Daniel Roth Saab MK Falcon 24 5 5 5 5 4
11 Andreas Zälle Saab Lidköpings Msf Nowénmotorsport 24 7 5 0B 7 5
13 Björn Johansson Opel Älvbygdens MK 17 4 4 0B 2 7
17 Marcus Karlsson Volvo Vara MK 22 5 4 4 4 5
29 Kim Nilsson Saab Osby MK 6 0B 2 3 1 0EB
41 Johan Röding Saab Fägre MK 11 4 0B 4 3 0
16
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4 5 2 2
12 Kjell-Åke Eriksson Saab Vara MK 21 4 3 7 3 4
1 Stefan Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 27 3 5 5 7 7
22 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 20 4 5 2 4 5
25 Jörgen Bergström Saab SMK Vingåker 21 4 7 7 0B 3
37 Klas Udd Saab Skene MS 17 2 7 3 5 0
18
6 Filip Evertsson Saab Skövde MK 7 1 0B 3 3 0
24 Patrik Ekblom Saab Tidaholms MK 9 7 2 0B 0EB
30 Johan Svensson Saab Falköping MK Team Smurfarna 9 1 3 0B 2 3
33 Patrik Nilsson Saab Laholms MK 23 3 7 5 4 4
36 Filip Larsson Saab Varbergs MK 35 7 7 7 7 7
45 Linus Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums Järn 21 5 7 1V 5 3
20
3 Martin Vångendal Saab Laholms MK 13 3 0EB 3 5 2
26 Tommy Matiasson Volkswagen Falköpings MK Team Smurfarna 9 2 0B 4 0VB 3
32 Eric Martinsson Opel Sotenäs MK KAREV 14 0S 3 4 3 4
42 Ove Karlsson Opel Vara MK 14 5 0B 0EB 4 5
44 Victor Johansson Toyota MK Falcon Gullabo rallydäck 0486-21851 35 7 7 7 7 7
22
16 Daniel Rang Saab Vara MK KVÄNUMS JÄRN & MASKIN AB 23 5 4V 5 5 4
20 Kevin Edström Opel MK Ramunder 8 2 2 0S 3 1
34 Jesper Ahlgren Saab Lidköpings Msf 28 7 7 7 7 0
43 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 10 3 1 2 4 0
51 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 23 5 4V 7 0S 7
24
5 Jimmy Andersson Saab Alingsås MK Hagestigs motorsport 11 5 3 3 0EB
18 Anders Johansson Saab Varbergs MK 17 0S 7 5 3 2
19 Tony Roth Saab MK Falcon 13 0S 5 0B 5 3
23 Niklas Johansson Saab Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 17 5 5 3 4 0EB
31 Mattias Damgren Saab Hallsberg MK CUSTOM RACING AB 26 7 5 7 7 0
46 Mikael Granqvist Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 17 2 5 4 2 4
99
14 Max Hartikka Saab Alingsås MK 4 1 0B 0EB 0EB 3

Omgång:3

10
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4 5 2 2
9 Robin Andersson Saab Alingsås MK 13 7 4 2 0B
29 Kim Nilsson Saab Osby MK 6 0B 2 3 1 0EB
34 Jesper Ahlgren Saab Lidköpings Msf 28 7 7 7 7 0
48 Simon Norman Saab Falköpings MK 15 2 4 4 0B 5
12
12 Kjell-Åke Eriksson Saab Vara MK 21 4 3 7 3 4
13 Björn Johansson Opel Älvbygdens MK 17 4 4 0B 2 7
19 Tony Roth Saab MK Falcon 13 0S 5 0B 5 3
39 John Berlin Peugeot Vara MK 24 4 5 5 5 5
42 Ove Karlsson Opel Vara MK 14 5 0B 0EB 4 5
14
3 Martin Vångendal Saab Laholms MK 13 3 0EB 3 5 2
7 Mikael Larsson Saab Kullings MS 5 0B 0B 5
36 Filip Larsson Saab Varbergs MK 35 7 7 7 7 7
38 Marcus Sjögren Opel Tidaholms MK 24 4 4 4 5 7
43 Sebastian Strömberg Saab Vara MK 10 3 1 2 4 0
16
8 Daniel Roth Saab MK Falcon 24 5 5 5 5 4
15 Martin Larsson Saab Ulricehamns MK 10 0B 2 2 3 3
37 Klas Udd Saab Skene MS 17 2 7 3 5 0
40 Kristoffer Fredriksson Saab Årjängs MK 17 4 3 4 4 2
45 Linus Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums Järn 21 5 7 1V 5 3
50 Stefan Argus Saab Jönköpings MK 14 3 0B 7 3 1
18
6 Filip Evertsson Saab Skövde MK 7 1 0B 3 3 0
11 Andreas Zälle Saab Lidköpings Msf Nowénmotorsport 24 7 5 0B 7 5
18 Anders Johansson Saab Varbergs MK 17 0S 7 5 3 2
26 Tommy Matiasson Volkswagen Falköpings MK Team Smurfarna 9 2 0B 4 0VB 3
27 Kevin Thor Saab Ulricehamns MK Thors Motorsport 0 0EB 0EB 0EB
51 Daniel Blom Saab Hällevadsholms MK 23 5 4V 7 0S 7
20
14 Max Hartikka Saab Alingsås MK 4 1 0B 0EB 0EB 3
25 Jörgen Bergström Saab SMK Vingåker 21 4 7 7 0B 3
33 Patrik Nilsson Saab Laholms MK 23 3 7 5 4 4
41 Johan Röding Saab Fägre MK 11 4 0B 4 3 0
47 Oscar Arvidsson Saab Skövde MK 11 3 1 3 0B 4
22
16 Daniel Rang Saab Vara MK KVÄNUMS JÄRN & MASKIN AB 23 5 4V 5 5 4
30 Johan Svensson Saab Falköping MK Team Smurfarna 9 1 3 0B 2 3
31 Mattias Damgren Saab Hallsberg MK CUSTOM RACING AB 26 7 5 7 7 0
32 Eric Martinsson Opel Sotenäs MK KAREV 14 0S 3 4 3 4
49 Magnus Robertsson Volvo Lidköpings Msf 18 4V 7 3 4 0S
24
10 Joachim Johansson Saab Mora MK Sluggos motorsport 26 7 0B 7 7 5
1 Stefan Svensson Saab Lidköpings Msf Kvänums järn 27 3 5 5 7 7
17 Marcus Karlsson Volvo Vara MK 22 5 4 4 4 5
20 Kevin Edström Opel MK Ramunder 8 2 2 0S 3 1
23 Niklas Johansson Saab Målilla MK Team Åsa nisses vebotrim 17 5 5 3 4 0EB
24 Patrik Ekblom Saab Tidaholms MK 9 7 2 0B 0EB
25
2 Patric Björling Saab Katrineholms MK 7 3 3 1 0B
5 Jimmy Andersson Saab Alingsås MK Hagestigs motorsport 11 5 3 3 0EB
22 Mattias Sjögren Saab Tidaholms MK 20 4 5 2 4 5
35 Christoffer Nordqvist Saab Lidköpings Msf Kvänums järn & maskin AB 30 7 4 5 7 7
44 Victor Johansson Toyota MK Falcon Gullabo rallydäck 0486-21851 35 7 7 7 7 7
46 Mikael Granqvist Saab Vara MK Grästorps Glasmästeri 17 2 5 4 2 4

Omgång:2

10
4 Fredrik Johansson Saab Fjärås MK 16 3 4 5 2 2
11