MidsommarRullet 2021 (SMK Arboga)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

2
C
2 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindeaberg 13 5 4 4
8 Jonas Wiman Saab Mälaröarnas MK 14 5 7 2
19 Tommy Lind Saab SMK Sala 13 7 3 3
54 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 14 7 7 0B
56 Simon Arvidsson Opel Borlänge MK 13 5 4 4
43 Niklas Henryson Volvo Stockholms BK ÖRBY GUMMI 14 4 7 3
6
B
11 Stefan Lundqvist Saab Västerås MS 14 5 5 4
15 Gustav Dynefalk Saab Vaxholms MK 15 3 7 5
16 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 15 3 5 7
36 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 17 5 7 5
41 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 14 5 4 5
43 Niklas Henryson Volvo Stockholms BK ÖRBY GUMMI 14 4 7 3
10
A
14 Dennis Christensen Saab SMK Vingåker 19 7 7 5
15 Gustav Dynefalk Saab Vaxholms MK 15 3 7 5
21 Rasmus Lundqvist Golf vr6 Fagersta MK Team Svartflagg 21 7 7V 7
30 Per Isaksson Opel SMK Sala 19 7 5 7
40 Jens Selander Saab SMK Arboga 17 5 5 7
45 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK 18 7 4 7

Omgång:3

53
8 Jonas Wiman Saab Mälaröarnas MK 14 5 7 2
15 Gustav Dynefalk Saab Vaxholms MK 15 3 7 5
59 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 9 0S 5 4
40 Jens Selander Saab SMK Arboga 17 5 5 7
43 Niklas Henryson Volvo Stockholms BK ÖRBY GUMMI 14 4 7 3
54
5 Andreas Turner Saab Borlänge MK 5 0S 5 0B
9 Dennis Jansson Saab Grödinge MK 11 3 4V 4
22 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 7 1 3 3
35 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svenskrörtryckning AB 12 4 3 5
37 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 4 1 3 0EB
45 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK 18 7 4 7
55
61 Niclas Gustavsson Honda Hamre MK 12 2 5 5
19 Tommy Lind Saab SMK Sala 13 7 3 3
55 Gustaf Ullervik Saab Strängnäs AMS 5 0B 3 2
56 Simon Arvidsson Opel Borlänge MK 13 5 4 4
39 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 12 3 2 7
56
3 Stefan Hudin Volvo MK Ran 9 4 2 3
11 Stefan Lundqvist Saab Västerås MS 14 5 5 4
14 Dennis Christensen Saab SMK Vingåker 19 7 7 5
16 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 15 3 5 7
60 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 9 7 0S 2
38 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 0 0EB 0EB 0EB
57
6 Patrik Turner Opel Borlänge MK 2 2 0B 0S
17 Henrik Axtelius Saab Motorklubben Rimo 9 2 4 3
30 Per Isaksson Opel SMK Sala 19 7 5 7
34 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 4 2 0B 2T
41 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 14 5 4 5
42 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 11 4 3 4
58
2 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindeaberg 13 5 4 4
7 Anton Nilsson Saab MK Speed 10 4 3 3
21 Rasmus Lundqvist Golf vr6 Fagersta MK Team Svartflagg 21 7 7V 7
54 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 14 7 7 0B
36 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 17 5 7 5

Omgång:2

30
2 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindeaberg 13 5 4 4
5 Andreas Turner Saab Borlänge MK 5 0S 5 0B
13 Torbjörn Åberg Saab Botkyrka MK 3 1 2
14 Dennis Christensen Saab SMK Vingåker 19 7 7 5
55 Gustaf Ullervik Saab Strängnäs AMS 5 0B 3 2
31
6 Patrik Turner Opel Borlänge MK 2 2 0B 0S
8 Jonas Wiman Saab Mälaröarnas MK 14 5 7 2
61 Niclas Gustavsson Honda Hamre MK 12 2 5 5
60 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 9 7 0S 2
33 Martin Pennerborn Saab Kolsva MS 7 3 4 0
37 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 4 1 3 0EB
32
9 Dennis Jansson Saab Grödinge MK 11 3 4V 4
15 Gustav Dynefalk Saab Vaxholms MK 15 3 7 5
22 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 7 1 3 3
30 Per Isaksson Opel SMK Sala 19 7 5 7
38 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 0 0EB 0EB 0EB
33
11 Stefan Lundqvist Saab Västerås MS 14 5 5 4
35 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svenskrörtryckning AB 12 4 3 5
41 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 14 5 4 5
43 Niklas Henryson Volvo Stockholms BK ÖRBY GUMMI 14 4 7 3
34
3 Stefan Hudin Volvo MK Ran 9 4 2 3
17 Henrik Axtelius Saab Motorklubben Rimo 9 2 4 3
19 Tommy Lind Saab SMK Sala 13 7 3 3
21 Rasmus Lundqvist Golf vr6 Fagersta MK Team Svartflagg 21 7 7V 7
59 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 9 0S 5 4
35
16 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 15 3 5 7
54 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 14 7 7 0B
39 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 12 3 2 7
42 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 11 4 3 4
45 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK 18 7 4 7
36
7 Anton Nilsson Saab MK Speed 10 4 3 3
56 Simon Arvidsson Opel Borlänge MK 13 5 4 4
34 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 4 2 0B 2T
36 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 17 5 7 5
40 Jens Selander Saab SMK Arboga 17 5 5 7

Omgång:1

7
2 Mikael Andersson Mitsubishi SHRA Lindeaberg 13 5 4 4
3 Stefan Hudin Volvo MK Ran 9 4 2 3
4 Casper Granfors Saab Kolsva MS Östmarks 0 0B 0
58 Daniel Lundquist Saab Fagersta MK 0 0B
30 Per Isaksson Opel SMK Sala 19 7 5 7
8
6 Patrik Turner Opel Borlänge MK 2 2 0B 0S
16 Henrik Edgren Peugeot Munkfors MC 15 3 5 7
21 Rasmus Lundqvist Golf vr6 Fagersta MK Team Svartflagg 21 7 7V 7
55 Gustaf Ullervik Saab Strängnäs AMS 5 0B 3 2
35 Viktor Eriksson Opel Kolsva MS Svenskrörtryckning AB 12 4 3 5
40 Jens Selander Saab SMK Arboga 17 5 5 7
9
15 Gustav Dynefalk Saab Vaxholms MK 15 3 7 5
54 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 14 7 7 0B
57 Robert Hermansson Saab SHRA Avesta 4 4
34 Andreas Wiman Saab Mälaröarnas MK 4 2 0B 2T
37 Erik Bleckur Saab Team Mikro BSK 4 1 3 0EB
41 Andreas Rönnlöf Saab Skepptuna MK Fisknäbbens Bil & Maskin 14 5 4 5
10
7 Anton Nilsson Saab MK Speed 10 4 3 3
9 Dennis Jansson Saab Grödinge MK 11 3 4V 4
11 Stefan Lundqvist Saab Västerås MS 14 5 5 4
61 Niclas Gustavsson Honda Hamre MK 12 2 5 5
13 Torbjörn Åberg Saab Botkyrka MK 3 1 2
45 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK 18 7 4 7
11
17 Henrik Axtelius Saab Motorklubben Rimo 9 2 4 3
22 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 7 1 3 3
60 Jimmy Cederberg Saab Västerås MS 9 7 0S 2
36 Jonas Johansson Opel Svärdsjö MK Team Svartflagg 17 5 7 5
39 Andreas Mattsson Opel Östernärke RMC 12 3 2 7
43 Niklas Henryson Volvo Stockholms BK ÖRBY GUMMI 14 4 7 3
12
5 Andreas Turner Saab Borlänge MK 5 0S 5 0B
8 Jonas Wiman Saab Mälaröarnas MK 14 5 7 2
19 Tommy Lind Saab SMK Sala 13 7 3 3
53 Niklas Eriksson Saab MK Speed 0 0B 0
38 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK 0 0EB 0EB 0EB
13
14 Dennis Christensen Saab SMK Vingåker 19 7 7 5
56 Simon Arvidsson Opel Borlänge MK 13 5 4 4
59 Dennis Kallin Saab Sunnansjö MK 9 0S 5 4
33 Martin Pennerborn Saab Kolsva MS 7 3 4 0
42 Filip Andersson Opel Kolsva MS Svensk rörtryckning ab 11 4 3 4

Omgång:Final

3
C
130 Alice Johansson Saab Finspångs MS 11 5 3 3
113 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks bildemontering 11 4 4 3
115 William Hermansson Saab SHRA Avesta 11 3 5 3
131 Alexander Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 5 3
121 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 11 2 4 5
128 Lars Gruhs Opel Vansbro MK 11 2 4V 5
7
B
108 Max Bjerstedt Ford Jönköpings MK BARUM RACING 13 5 4 4
109 Hampus Wretman Volvo Haninge MK 12 5V 7 0S
111 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
117 Filip Bernström Saab MK Ran 14 7 7 0B
128 Lars Gruhs Opel Vansbro MK 11 2 4V 5
129 Robin Olsson Saab Fagersta MK 14 5 5 4
11
A
102 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 15 5 5 5
105 Emil Enner Saab Likenäsmk Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
114 Theo Wernersson Saab KAK 21 7 7 7
118 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
122 Linus Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
129 Robin Olsson Saab Fagersta MK 14 5 5 4

Omgång:3

59
106 Ida Nylin Saab MK Ran 7 3 0B 4
109 Hampus Wretman Volvo Haninge MK 12 5V 7 0S
111 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
115 William Hermansson Saab SHRA Avesta 11 3 5 3
117 Filip Bernström Saab MK Ran 14 7 7 0B
122 Linus Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
60
105 Emil Enner Saab Likenäsmk Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
113 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks bildemontering 11 4 4 3
121 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 11 2 4 5
123 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 8 2 4 2
124 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 6 3 3 0S
129 Robin Olsson Saab Fagersta MK 14 5 5 4
61
103 Ida Öberg Saab Mälaröarnas MK 5 1 3 1
108 Max Bjerstedt Ford Jönköpings MK BARUM RACING 13 5 4 4
130 Alice Johansson Saab Finspångs MS 11 5 3 3
114 Theo Wernersson Saab KAK 21 7 7 7
126 Elly Lundberg Volvo Gestrike RT Gestrike RT 7 3 2 2
128 Lars Gruhs Opel Vansbro MK 11 2 4V 5
62
102 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 15 5 5 5
118 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
119 Alice Bleckur Saab Team Mikro BSK 5 1 2 2
131 Alexander Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 5 3
125 Zeth Enarsson Saab SMK Arboga 9 2V 3 4
127 Lucas Dahl Leijonborg Volvo Team Mikro BSK 7 4 2 1

Omgång:2

37
105 Emil Enner Saab Likenäsmk Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
108 Max Bjerstedt Ford Jönköpings MK BARUM RACING 13 5 4 4
111 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
131 Alexander Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 5 3
126 Elly Lundberg Volvo Gestrike RT Gestrike RT 7 3 2 2
38
102 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 15 5 5 5
109 Hampus Wretman Volvo Haninge MK 12 5V 7 0S
130 Alice Johansson Saab Finspångs MS 11 5 3 3
116 Hampus Åkerlind Volvo Flen 4 4 0B
121 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 11 2 4 5
39
103 Ida Öberg Saab Mälaröarnas MK 5 1 3 1
113 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks bildemontering 11 4 4 3
114 Theo Wernersson Saab KAK 21 7 7 7
122 Linus Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
127 Lucas Dahl Leijonborg Volvo Team Mikro BSK 7 4 2 1
40
106 Ida Nylin Saab MK Ran 7 3 0B 4
115 William Hermansson Saab SHRA Avesta 11 3 5 3
118 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
123 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 8 2 4 2
124 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 6 3 3 0S
41
117 Filip Bernström Saab MK Ran 14 7 7 0B
119 Alice Bleckur Saab Team Mikro BSK 5 1 2 2
125 Zeth Enarsson Saab SMK Arboga 9 2V 3 4
128 Lars Gruhs Opel Vansbro MK 11 2 4V 5
129 Robin Olsson Saab Fagersta MK 14 5 5 4

Omgång:1

14
108 Max Bjerstedt Ford Jönköpings MK BARUM RACING 13 5 4 4
114 Theo Wernersson Saab KAK 21 7 7 7
115 William Hermansson Saab SHRA Avesta 11 3 5 3
116 Hampus Åkerlind Volvo Flen 4 4 0B
119 Alice Bleckur Saab Team Mikro BSK 5 1 2 2
121 Hanna Granvik Volvo Gestrike RT 11 2 4 5
15
104 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 2 2 0
107 Elias Hermansson Saab SHRA Avesta 4 4 0
118 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 21 7 7 7
126 Elly Lundberg Volvo Gestrike RT Gestrike RT 7 3 2 2
129 Robin Olsson Saab Fagersta MK 14 5 5 4
16
102 Elin Lundberg Saab Gestrike RT 15 5 5 5
111 Kajsa Ryman Saab Team Mikro BSK 12 4 3 5
122 Linus Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
124 Albin Leandersson Saab Kolsva MS 6 3 3 0S
128 Lars Gruhs Opel Vansbro MK 11 2 4V 5
17
105 Emil Enner Saab Likenäsmk Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
106 Ida Nylin Saab MK Ran 7 3 0B 4
130 Alice Johansson Saab Finspångs MS 11 5 3 3
125 Zeth Enarsson Saab SMK Arboga 9 2V 3 4
127 Lucas Dahl Leijonborg Volvo Team Mikro BSK 7 4 2 1
18
103 Ida Öberg Saab Mälaröarnas MK 5 1 3 1
109 Hampus Wretman Volvo Haninge MK 12 5V 7 0S
113 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks bildemontering 11 4 4 3
117 Filip Bernström Saab MK Ran 14 7 7 0B
131 Alexander Dynefalk Saab Vaxholms MK 11 3 5 3
123 Erika Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 8 2 4 2

Omgång:Final

4
B
802 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 13 4 4 5
804 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny ks Alltjänst AB 11 4 3 4
813 Micke Johansson Volvo Jönköping MK BARUMRACING 14 5 7 2
831 Håkan Persson Volkswagen Laxå MK CUSTOM RACING AB 11 3 4 4
817 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed Benny K:s Alltjänst AB 15 7 4 4
835 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 13 5 4 4
8
A
828 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 17 7 5 5
801 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 21 7 7 7
802 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 13 4 4 5
808 Anders Johansson BMW Team Mikro BSK 19 5 7 7
818 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 16 4 7 5
836 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 21 7 7 7

Omgång:3

63
801 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 21 7 7 7
810 Daniel Skålberg Volvo SMK Arboga 10 2 5 3
813 Micke Johansson Volvo Jönköping MK BARUMRACING 14 5 7 2
817 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed Benny K:s Alltjänst AB 15 7 4 4
818 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 16 4 7 5
64
802 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 13 4 4 5
804 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny ks Alltjänst AB 11 4 3 4
820 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga SMK karlskoga 7 2 3 2
823 Pontus Åkerlind Volvo Flenms 4 0S 1 3
836 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 21 7 7 7
65
828 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 17 7 5 5
803 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 8 2 4 2
805 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 11 3 5 3
807 Niklas Solstad Volvo Hallsberg MK 10 4 5 1
808 Anders Johansson BMW Team Mikro BSK 19 5 7 7
835 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 13 5 4 4
66
806 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 8 0B 3 5
830 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 10 5 5 0S
831 Håkan Persson Volkswagen Laxå MK CUSTOM RACING AB 11 3 4 4
833 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 7 0S 0B 7
834 Eddie Larsson Volvo Årjängs MK 8 5 0B 3

Omgång:2

42
803 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 8 2 4 2
830 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 10 5 5 0S
813 Micke Johansson Volvo Jönköping MK BARUMRACING 14 5 7 2
820 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga SMK karlskoga 7 2 3 2
43
801 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 21 7 7 7
802 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 13 4 4 5
804 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny ks Alltjänst AB 11 4 3 4
807 Niklas Solstad Volvo Hallsberg MK 10 4 5 1
816 Marcus Bernhardsson Volvo SMK Arboga 7 7 0B 0
834 Eddie Larsson Volvo Årjängs MK 8 5 0B 3
44
810 Daniel Skålberg Volvo SMK Arboga 10 2 5 3
833 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 7 0S 0B 7
835 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 13 5 4 4
836 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 21 7 7 7
45
828 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 17 7 5 5
808 Anders Johansson BMW Team Mikro BSK 19 5 7 7
817 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed Benny K:s Alltjänst AB 15 7 4 4
819 Roland Ehnström Volvo Skepptuna MK 6 3 3 0
822 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 6 4 2 0
823 Pontus Åkerlind Volvo Flenms 4 0S 1 3
46
805 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 11 3 5 3
806 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 8 0B 3 5
831 Håkan Persson Volkswagen Laxå MK CUSTOM RACING AB 11 3 4 4
818 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 16 4 7 5

Omgång:1

19
801 Rasmus Pettersson Volvo Flens MS 21 7 7 7
806 Jimmy Larsson Volvo Hällefors MK 8 0B 3 5
811 Johnny Andersson Volkswagen SMK Linde 0 0B 0
833 Tim Wretling Volvo Hallsbergs MK 7 0S 0B 7
822 Zeb Enarsson Volvo SMK Arboga 6 4 2 0
834 Eddie Larsson Volvo Årjängs MK 8 5 0B 3
20
803 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 8 2 4 2
807 Niklas Solstad Volvo Hallsberg MK 10 4 5 1
830 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 10 5 5 0S
817 Benny Karlsson Volvo Mk-Speed Benny K:s Alltjänst AB 15 7 4 4
821 Dennis Skålberg Volvo SMK Arboga 0 0B 0
824 Patrik Åkerlind Volvo Flens MS 3 3 0
21
804 Joakim Skilberg Volvo MK Speed Benny ks Alltjänst AB 11 4 3 4
805 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 11 3 5 3
813 Micke Johansson Volvo Jönköping MK BARUMRACING 14 5 7 2
823 Pontus Åkerlind Volvo Flenms 4 0S 1 3
836 Fredrik Blom Volvo SMK Hälsinge 21 7 7 7
22
808 Anders Johansson BMW Team Mikro BSK 19 5 7 7
809 Magnus Halvarsson Volvo Jönköpings MK 0 0S 0
816 Marcus Bernhardsson Volvo SMK Arboga 7 7 0B 0
818 Micke Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvålaräjsing 16 4 7 5
819 Roland Ehnström Volvo Skepptuna MK 6 3 3 0
820 Calle Wallin Volvo SMK Karlskoga SMK karlskoga 7 2 3 2
23
828 Marcus Lindell Volvo Kolsva MS 17 7 5 5
802 Stefan Kask Volkswagen MK Team Westom 13 4 4 5
810 Daniel Skålberg Volvo SMK Arboga 10 2 5 3
831 Håkan Persson Volkswagen Laxå MK CUSTOM RACING AB 11 3 4 4
835 Kalle Karlsson Volvo Eskilstuna MK 13 5 4 4

Omgång:Final

1
C
304 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 11 0S 4 7
305 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4
312 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 13 4 4 5
315 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 13 1 7 5V
323 Ingemar Widén Volvo MK Team Westom 12 3 5 4
330 Lina Zetterström Opel SMK Sala 12 5 4 3
5
B
303 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 7 4 4
316 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK Tjällmo Profil & Reklam 15 5 5 5
318 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 14 4 7 3
323 Ingemar Widén Volvo MK Team Westom 12 3 5 4
338 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 16 7 2 7
331 Maria Jansson Saab Grödinge MK 14 5 2 7
9
A
302 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 19 7 5 7
310 Magnus Fransson Subaru Fjugesta MS 19 7 7 5
317 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 5 7
341 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 5 7V 5
331 Maria Jansson Saab Grödinge MK 14 5 2 7
335 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7

Omgång:3

47
304 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 11 0S 4 7
311 Tony Parkatti Volvo Kolsva MS 8 3 2 3
316 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK Tjällmo Profil & Reklam 15 5 5 5
323 Ingemar Widén Volvo MK Team Westom 12 3 5 4
339 Jasmin Löfgren Holmgren Opel Sandvikens MK 7 3 2 2
333 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 6 2 3 1
48
302 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 19 7 5 7
306 Maurén Sällberg Saab Motorklubben Rimo 10 4 3 3
313 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 8 0B 4 4
314 Lennart Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 6 2 3 1
327 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 3 3 2
334 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 10 2 3 5
49
305 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4
317 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 5 7
341 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 5 7V 5
330 Lina Zetterström Opel SMK Sala 12 5 4 3
344 Rebecka Hellgren Volvo Sunnansjö MK 7 3 2 2
50
303 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 7 4 4
312 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 13 4 4 5
340 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 10 3 4 3
335 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7
336 Nathalie Ellénius Saab Skepptuna MK 4 4 0B 0B
51
308 Linnea Bleckur BMW Team Mikro BSK 5 2 1 2
315 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 13 1 7 5V
318 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 14 4 7 3
337 Emma Ny Volvo Gnesta MK 9 4 1 4
338 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 16 7 2 7
52
310 Magnus Fransson Subaru Fjugesta MS 19 7 7 5
319 Klara Nylin Saab MK Ran 10 5 5 0S
320 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 11 0B 7 4
331 Maria Jansson Saab Grödinge MK 14 5 2 7

Omgång:2

24
302 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 19 7 5 7
310 Magnus Fransson Subaru Fjugesta MS 19 7 7 5
313 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 8 0B 4 4
337 Emma Ny Volvo Gnesta MK 9 4 1 4
344 Rebecka Hellgren Volvo Sunnansjö MK 7 3 2 2
333 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 6 2 3 1
25
303 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 7 4 4
309 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team palm 0 0S 0B
315 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 13 1 7 5V
317 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 5 7
336 Nathalie Ellénius Saab Skepptuna MK 4 4 0B 0B
26
305 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4
306 Maurén Sällberg Saab Motorklubben Rimo 10 4 3 3
307 Camilla Söderström Volvo Jönköpings MK 0 0B 0EB
320 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 11 0B 7 4
338 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 16 7 2 7
340 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 10 3 4 3
27
304 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 11 0S 4 7
314 Lennart Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 6 2 3 1
318 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 14 4 7 3
323 Ingemar Widén Volvo MK Team Westom 12 3 5 4
343 Annika Forsberg Golf Sandvikens MK Team Svartflagg 7 7 0B 0
331 Maria Jansson Saab Grödinge MK 14 5 2 7
28
308 Linnea Bleckur BMW Team Mikro BSK 5 2 1 2
311 Tony Parkatti Volvo Kolsva MS 8 3 2 3
312 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 13 4 4 5
319 Klara Nylin Saab MK Ran 10 5 5 0S
327 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 3 3 2
341 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 5 7V 5
29
316 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK Tjällmo Profil & Reklam 15 5 5 5
339 Jasmin Löfgren Holmgren Opel Sandvikens MK 7 3 2 2
330 Lina Zetterström Opel SMK Sala 12 5 4 3
334 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 10 2 3 5
335 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7

Omgång:1

1
304 Elinore Selldén Audi SMK Hedemora 11 0S 4 7
337 Emma Ny Volvo Gnesta MK 9 4 1 4
340 Jennifer Eriksson Saab SMK Karlskoga 10 3 4 3
341 Maja Fritz Volvo Östernärkes RMC 17 5 7V 5
343 Annika Forsberg Golf Sandvikens MK Team Svartflagg 7 7 0B 0
334 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 10 2 3 5
2
305 Helena Karlsson Saab Sunnansjö MK 13 4 5 4
310 Magnus Fransson Subaru Fjugesta MS 19 7 7 5
311 Tony Parkatti Volvo Kolsva MS 8 3 2 3
314 Lennart Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 6 2 3 1
315 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 13 1 7 5V
316 Ewelina Göransson Mazda Västra Östergötlands MK Tjällmo Profil & Reklam 15 5 5 5
3
312 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 13 4 4 5
317 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 17 5 5 7
323 Ingemar Widén Volvo MK Team Westom 12 3 5 4
338 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 16 7 2 7
333 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 6 2 3 1
4
303 Sara Ordell Saab MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin 15 7 4 4
313 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 8 0B 4 4
318 Alice Frödin Volvo SMK Hälsinge 14 4 7 3
320 Anna Wilhelmsson Saab Team Mikro BSK 11 0B 7 4
327 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 3 3 2
330 Lina Zetterström Opel SMK Sala 12 5 4 3
5
306 Maurén Sällberg Saab Motorklubben Rimo 10 4 3 3
308 Linnea Bleckur BMW Team Mikro BSK 5 2 1 2
309 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team palm 0 0S 0B
331 Maria Jansson Saab Grödinge MK 14 5 2 7
344 Rebecka Hellgren Volvo Sunnansjö MK 7 3 2 2
335 Engla Johansson Saab Finspångs MS 21 7 7 7
6
302 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 19 7 5 7
307 Camilla Söderström Volvo Jönköpings MK 0 0B 0EB
319 Klara Nylin Saab MK Ran 10 5 5 0S
339 Jasmin Löfgren Holmgren Opel Sandvikens MK 7 3 2 2
336 Nathalie Ellénius Saab Skepptuna MK 4 4 0B 0B