Lilla FolkraceFestivalen 2021 (SMK Motala Bil)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
B
706 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 19 7 0B 3 2 3 4
713 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 20 3 3 3 5 3 3
714 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 27 7 7 5 3 5 0B
719 Magnus Björkman Volvo Finspång MS 21 4 4 4 4 2J 3
723 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 26 5 0B 5 5 4 7
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4
2
A
704 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 30 3 3 5 5 7 7
709 Pher Göransson Volvo Boxholms MK 38 7 5 7 7 7 5
711 Richard Glad Saab Ljungsbro MK 38 5 7 7 7 5 7
712 Henrik Olsson Saab MK Ran 29 5 7 3 5 4 5
717 Johan Andersson Volvo MK Ramunder 30 4 0B 7 7 7 5
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4

Omgång:6

118
701 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 15 3 4 4 0S 4 0EB
704 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 30 3 3 5 5 7 7
710 Jörgen Larsson Saab SMK Hälsning 15 3 4 2 0B 2 4
712 Henrik Olsson Saab MK Ran 29 5 7 3 5 4 5
719 Magnus Björkman Volvo Finspång MS 21 4 4 4 4 2J 3
722 Benny Fransson Peugeot MK Kinda 19 2 7 5 3 2 0B
119
703 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 11 2 2 4 0B 1 2
706 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 19 7 0B 3 2 3 4
711 Richard Glad Saab Ljungsbro MK 38 5 7 7 7 5 7
713 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 20 3 3 3 5 3 3
717 Johan Andersson Volvo MK Ramunder 30 4 0B 7 7 7 5
120
709 Pher Göransson Volvo Boxholms MK 38 7 5 7 7 7 5
714 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 27 7 7 5 3 5 0B
716 Mikael Eriksson Saab MK Kinda 16 2 4 0B 4 3 3
723 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 26 5 0B 5 5 4 7
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4

Omgång:5

97
712 Henrik Olsson Saab MK Ran 29 5 7 3 5 4 5
714 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 27 7 7 5 3 5 0B
716 Mikael Eriksson Saab MK Kinda 16 2 4 0B 4 3 3
717 Johan Andersson Volvo MK Ramunder 30 4 0B 7 7 7 5
719 Magnus Björkman Volvo Finspång MS 21 4 4 4 4 2J 3
98
701 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 15 3 4 4 0S 4 0EB
703 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 11 2 2 4 0B 1 2
709 Pher Göransson Volvo Boxholms MK 38 7 5 7 7 7 5
711 Richard Glad Saab Ljungsbro MK 38 5 7 7 7 5 7
713 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 20 3 3 3 5 3 3
722 Benny Fransson Peugeot MK Kinda 19 2 7 5 3 2 0B
99
704 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 30 3 3 5 5 7 7
706 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 19 7 0B 3 2 3 4
710 Jörgen Larsson Saab SMK Hälsning 15 3 4 2 0B 2 4
723 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 26 5 0B 5 5 4 7
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4

Omgång:4

75
705 Olov Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 20 4 5 7V 4
712 Henrik Olsson Saab MK Ran 29 5 7 3 5 4 5
717 Johan Andersson Volvo MK Ramunder 30 4 0B 7 7 7 5
721 Alf Sandquist Volvo Skepptuna MK 7 7 0SB 0EB 0EB
722 Benny Fransson Peugeot MK Kinda 19 2 7 5 3 2 0B
76
703 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 11 2 2 4 0B 1 2
704 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 30 3 3 5 5 7 7
710 Jörgen Larsson Saab SMK Hälsning 15 3 4 2 0B 2 4
711 Richard Glad Saab Ljungsbro MK 38 5 7 7 7 5 7
716 Mikael Eriksson Saab MK Kinda 16 2 4 0B 4 3 3
77
706 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 19 7 0B 3 2 3 4
709 Pher Göransson Volvo Boxholms MK 38 7 5 7 7 7 5
714 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 27 7 7 5 3 5 0B
719 Magnus Björkman Volvo Finspång MS 21 4 4 4 4 2J 3
723 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 26 5 0B 5 5 4 7
78
701 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 15 3 4 4 0S 4 0EB
707 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder 14 5 5 4 0B
713 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 20 3 3 3 5 3 3
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4

Omgång:3

51
704 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 30 3 3 5 5 7 7
713 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 20 3 3 3 5 3 3
716 Mikael Eriksson Saab MK Kinda 16 2 4 0B 4 3 3
717 Johan Andersson Volvo MK Ramunder 30 4 0B 7 7 7 5
719 Magnus Björkman Volvo Finspång MS 21 4 4 4 4 2J 3
52
703 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 11 2 2 4 0B 1 2
709 Pher Göransson Volvo Boxholms MK 38 7 5 7 7 7 5
721 Alf Sandquist Volvo Skepptuna MK 7 7 0SB 0EB 0EB
723 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 26 5 0B 5 5 4 7
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4
53
707 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder 14 5 5 4 0B
711 Richard Glad Saab Ljungsbro MK 38 5 7 7 7 5 7
712 Henrik Olsson Saab MK Ran 29 5 7 3 5 4 5
714 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 27 7 7 5 3 5 0B
54
701 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 15 3 4 4 0S 4 0EB
705 Olov Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 20 4 5 7V 4
706 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 19 7 0B 3 2 3 4
710 Jörgen Larsson Saab SMK Hälsning 15 3 4 2 0B 2 4
722 Benny Fransson Peugeot MK Kinda 19 2 7 5 3 2 0B

Omgång:2

26
701 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 15 3 4 4 0S 4 0EB
704 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 30 3 3 5 5 7 7
709 Pher Göransson Volvo Boxholms MK 38 7 5 7 7 7 5
711 Richard Glad Saab Ljungsbro MK 38 5 7 7 7 5 7
717 Johan Andersson Volvo MK Ramunder 30 4 0B 7 7 7 5
27
705 Olov Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 20 4 5 7V 4
710 Jörgen Larsson Saab SMK Hälsning 15 3 4 2 0B 2 4
712 Henrik Olsson Saab MK Ran 29 5 7 3 5 4 5
720 Tomas Forslöv Mitsubishi Skepptuna MK 0 0B 0EB
723 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 26 5 0B 5 5 4 7
28
706 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 19 7 0B 3 2 3 4
707 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder 14 5 5 4 0B
714 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 27 7 7 5 3 5 0B
716 Mikael Eriksson Saab MK Kinda 16 2 4 0B 4 3 3
721 Alf Sandquist Volvo Skepptuna MK 7 7 0SB 0EB 0EB
29
703 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 11 2 2 4 0B 1 2
713 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 20 3 3 3 5 3 3
719 Magnus Björkman Volvo Finspång MS 21 4 4 4 4 2J 3
722 Benny Fransson Peugeot MK Kinda 19 2 7 5 3 2 0B
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4

Omgång:1

1
713 Erkki Tarpila Volkswagen Ljungsbro MK 20 3 3 3 5 3 3
714 Göran Söderlund Saab SMK Vingåker 27 7 7 5 3 5 0B
717 Johan Andersson Volvo MK Ramunder 30 4 0B 7 7 7 5
722 Benny Fransson Peugeot MK Kinda 19 2 7 5 3 2 0B
723 Roger Nilsson Volvo MK Ramunder 26 5 0B 5 5 4 7
2
701 Ronnie Bergkvist Saab Vara MK 15 3 4 4 0S 4 0EB
706 Mellet Ottosson Saab Ydre MK 19 7 0B 3 2 3 4
712 Henrik Olsson Saab MK Ran 29 5 7 3 5 4 5
719 Magnus Björkman Volvo Finspång MS 21 4 4 4 4 2J 3
720 Tomas Forslöv Mitsubishi Skepptuna MK 0 0B 0EB
3
703 Benny Ånell Volvo Östergyllen RC 11 2 2 4 0B 1 2
704 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS Nerike Kugg & Mekan Motorsport 30 3 3 5 5 7 7
705 Olov Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 20 4 5 7V 4
707 Börje Adamsson Volkswagen MK Ramunder 14 5 5 4 0B
709 Pher Göransson Volvo Boxholms MK 38 7 5 7 7 7 5
4
710 Jörgen Larsson Saab SMK Hälsning 15 3 4 2 0B 2 4
711 Richard Glad Saab Ljungsbro MK 38 5 7 7 7 5 7
716 Mikael Eriksson Saab MK Kinda 16 2 4 0B 4 3 3
721 Alf Sandquist Volvo Skepptuna MK 7 7 0SB 0EB 0EB
724 Patrik Holmberg Volvo Åtvidabergs MK 28 4 5 3 7 5 4

Omgång:Final

1
B
802 Adelinn Westerling Toyota MK Kinda 29 7 5 5 4 3 5V
805 Hanna Gustafsson Volvo Hallsbergs MK 27 2 7 5 7 3 3
812 Engla Johansson Saab Finspångs MS 28 3 7 7 0B 4 7V
814 Malin Widström Saab Östernärkes RMC 26 2 4 4 4 5 7
826 Sara Westlund Opel Gestrike RT Westlunds Entreprenad AB 25 4 3 5 5 3 5
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7
2
A
801 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 40 7 7 7 7 5 7
810 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 29 7 5 4 2 7 4V
820 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 29 5 7 3 5V 7 2
821 Sara Ekholm Abrahamsson Saab Linköping MS 35 7 4 7 7V 5 5
827 Maja Fritz Saab Östernärkes RMC 31 5 4 7 7 7 1
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7

Omgång:6

121
802 Adelinn Westerling Toyota MK Kinda 29 7 5 5 4 3 5V
810 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 29 7 5 4 2 7 4V
812 Engla Johansson Saab Finspångs MS 28 3 7 7 0B 4 7V
813 Ninnie Holmberg Nilsson Volvo Åtvidabergs MK 15 1 2 4 4 4 0B
823 Jonna Olsson Saab Katrineholms MK Ledin Motorsport 18 3 3 2 3 4 3V
122
803 Nadia Berntsson Volvo Ljungsbro MK 15 2 2 3 5 0S 3
806 Therese Ledin Saab MK Kopparberg Ledin motorsport 19 4 3 3 2 5 2
817 Klara Nylin Saab MK Ran 22 5 5 0B 0S 7V 5
827 Maja Fritz Saab Östernärkes RMC 31 5 4 7 7 7 1
830 Alexandra Damberg Saab SMK Motala Bil 19 3 3 4 4 1 4
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7
123
801 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 40 7 7 7 7 5 7
804 Hanna Fredén Saab Fägre MK 15 7 2T 2 0B 4 0B
821 Sara Ekholm Abrahamsson Saab Linköping MS 35 7 4 7 7V 5 5
822 Nellie Holmberg Volkswagen Åtvidabergs MK 19 5 4 4 3 0B 3
832 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 22 3 7 2 3 3 4
124
805 Hanna Gustafsson Volvo Hallsbergs MK 27 2 7 5 7 3 3
811 Emelie Larsson Volvo MK Ran 25 4 5 5 5 2 4
814 Malin Widström Saab Östernärkes RMC 26 2 4 4 4 5 7
820 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 29 5 7 3 5V 7 2
826 Sara Westlund Opel Gestrike RT Westlunds Entreprenad AB 25 4 3 5 5 3 5

Omgång:5

100
802 Adelinn Westerling Toyota MK Kinda 29 7 5 5 4 3 5V
803 Nadia Berntsson Volvo Ljungsbro MK 15 2 2 3 5 0S 3
806 Therese Ledin Saab MK Kopparberg Ledin motorsport 19 4 3 3 2 5 2
813 Ninnie Holmberg Nilsson Volvo Åtvidabergs MK 15 1 2 4 4 4 0B
818 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 4 2 2 0EB 0EB
820 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 29 5 7 3 5V 7 2
101
805 Hanna Gustafsson Volvo Hallsbergs MK 27 2 7 5 7 3 3
812 Engla Johansson Saab Finspångs MS 28 3 7 7 0B 4 7V
815 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 18 4 4 7V 1 2
817 Klara Nylin Saab MK Ran 22 5 5 0B 0S 7V 5
821 Sara Ekholm Abrahamsson Saab Linköping MS 35 7 4 7 7V 5 5
822 Nellie Holmberg Volkswagen Åtvidabergs MK 19 5 4 4 3 0B 3
102
810 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 29 7 5 4 2 7 4V
814 Malin Widström Saab Östernärkes RMC 26 2 4 4 4 5 7
823 Jonna Olsson Saab Katrineholms MK Ledin Motorsport 18 3 3 2 3 4 3V
826 Sara Westlund Opel Gestrike RT Westlunds Entreprenad AB 25 4 3 5 5 3 5
831 Amanda Johnsen Saab Laxå MK 10 5 2 3 0EB 0EB
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7
103
801 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 40 7 7 7 7 5 7
804 Hanna Fredén Saab Fägre MK 15 7 2T 2 0B 4 0B
811 Emelie Larsson Volvo MK Ran 25 4 5 5 5 2 4
827 Maja Fritz Saab Östernärkes RMC 31 5 4 7 7 7 1
830 Alexandra Damberg Saab SMK Motala Bil 19 3 3 4 4 1 4
832 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 22 3 7 2 3 3 4

Omgång:4

79
810 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 29 7 5 4 2 7 4V
820 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 29 5 7 3 5V 7 2
821 Sara Ekholm Abrahamsson Saab Linköping MS 35 7 4 7 7V 5 5
830 Alexandra Damberg Saab SMK Motala Bil 19 3 3 4 4 1 4
831 Amanda Johnsen Saab Laxå MK 10 5 2 3 0EB 0EB
832 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 22 3 7 2 3 3 4
80
802 Adelinn Westerling Toyota MK Kinda 29 7 5 5 4 3 5V
811 Emelie Larsson Volvo MK Ran 25 4 5 5 5 2 4
812 Engla Johansson Saab Finspångs MS 28 3 7 7 0B 4 7V
817 Klara Nylin Saab MK Ran 22 5 5 0B 0S 7V 5
823 Jonna Olsson Saab Katrineholms MK Ledin Motorsport 18 3 3 2 3 4 3V
827 Maja Fritz Saab Östernärkes RMC 31 5 4 7 7 7 1
81
803 Nadia Berntsson Volvo Ljungsbro MK 15 2 2 3 5 0S 3
804 Hanna Fredén Saab Fägre MK 15 7 2T 2 0B 4 0B
805 Hanna Gustafsson Volvo Hallsbergs MK 27 2 7 5 7 3 3
813 Ninnie Holmberg Nilsson Volvo Åtvidabergs MK 15 1 2 4 4 4 0B
818 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 4 2 2 0EB 0EB
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7
82
801 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 40 7 7 7 7 5 7
806 Therese Ledin Saab MK Kopparberg Ledin motorsport 19 4 3 3 2 5 2
814 Malin Widström Saab Östernärkes RMC 26 2 4 4 4 5 7
815 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 18 4 4 7V 1 2
822 Nellie Holmberg Volkswagen Åtvidabergs MK 19 5 4 4 3 0B 3
826 Sara Westlund Opel Gestrike RT Westlunds Entreprenad AB 25 4 3 5 5 3 5

Omgång:3

55
807 Elin Forslöv Mitsubishi SMK Motala Bil 5 2 3 0EB
813 Ninnie Holmberg Nilsson Volvo Åtvidabergs MK 15 1 2 4 4 4 0B
817 Klara Nylin Saab MK Ran 22 5 5 0B 0S 7V 5
821 Sara Ekholm Abrahamsson Saab Linköping MS 35 7 4 7 7V 5 5
826 Sara Westlund Opel Gestrike RT Westlunds Entreprenad AB 25 4 3 5 5 3 5
56
806 Therese Ledin Saab MK Kopparberg Ledin motorsport 19 4 3 3 2 5 2
811 Emelie Larsson Volvo MK Ran 25 4 5 5 5 2 4
818 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 4 2 2 0EB 0EB
822 Nellie Holmberg Volkswagen Åtvidabergs MK 19 5 4 4 3 0B 3
827 Maja Fritz Saab Östernärkes RMC 31 5 4 7 7 7 1
57
802 Adelinn Westerling Toyota MK Kinda 29 7 5 5 4 3 5V
804 Hanna Fredén Saab Fägre MK 15 7 2T 2 0B 4 0B
810 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 29 7 5 4 2 7 4V
815 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 18 4 4 7V 1 2
820 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 29 5 7 3 5V 7 2
58
801 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 40 7 7 7 7 5 7
823 Jonna Olsson Saab Katrineholms MK Ledin Motorsport 18 3 3 2 3 4 3V
830 Alexandra Damberg Saab SMK Motala Bil 19 3 3 4 4 1 4
831 Amanda Johnsen Saab Laxå MK 10 5 2 3 0EB 0EB
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7
59
803 Nadia Berntsson Volvo Ljungsbro MK 15 2 2 3 5 0S 3
805 Hanna Gustafsson Volvo Hallsbergs MK 27 2 7 5 7 3 3
812 Engla Johansson Saab Finspångs MS 28 3 7 7 0B 4 7V
814 Malin Widström Saab Östernärkes RMC 26 2 4 4 4 5 7
832 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 22 3 7 2 3 3 4

Omgång:2

30
807 Elin Forslöv Mitsubishi SMK Motala Bil 5 2 3 0EB
814 Malin Widström Saab Östernärkes RMC 26 2 4 4 4 5 7
817 Klara Nylin Saab MK Ran 22 5 5 0B 0S 7V 5
818 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 4 2 2 0EB 0EB
820 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 29 5 7 3 5V 7 2
31
803 Nadia Berntsson Volvo Ljungsbro MK 15 2 2 3 5 0S 3
810 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 29 7 5 4 2 7 4V
812 Engla Johansson Saab Finspångs MS 28 3 7 7 0B 4 7V
822 Nellie Holmberg Volkswagen Åtvidabergs MK 19 5 4 4 3 0B 3
830 Alexandra Damberg Saab SMK Motala Bil 19 3 3 4 4 1 4
32
802 Adelinn Westerling Toyota MK Kinda 29 7 5 5 4 3 5V
804 Hanna Fredén Saab Fägre MK 15 7 2T 2 0B 4 0B
805 Hanna Gustafsson Volvo Hallsbergs MK 27 2 7 5 7 3 3
826 Sara Westlund Opel Gestrike RT Westlunds Entreprenad AB 25 4 3 5 5 3 5
827 Maja Fritz Saab Östernärkes RMC 31 5 4 7 7 7 1
33
801 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 40 7 7 7 7 5 7
806 Therese Ledin Saab MK Kopparberg Ledin motorsport 19 4 3 3 2 5 2
811 Emelie Larsson Volvo MK Ran 25 4 5 5 5 2 4
821 Sara Ekholm Abrahamsson Saab Linköping MS 35 7 4 7 7V 5 5
831 Amanda Johnsen Saab Laxå MK 10 5 2 3 0EB 0EB
34
813 Ninnie Holmberg Nilsson Volvo Åtvidabergs MK 15 1 2 4 4 4 0B
815 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 18 4 4 7V 1 2
823 Jonna Olsson Saab Katrineholms MK Ledin Motorsport 18 3 3 2 3 4 3V
832 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 22 3 7 2 3 3 4
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7

Omgång:1

5
804 Hanna Fredén Saab Fägre MK 15 7 2T 2 0B 4 0B
806 Therese Ledin Saab MK Kopparberg Ledin motorsport 19 4 3 3 2 5 2
813 Ninnie Holmberg Nilsson Volvo Åtvidabergs MK 15 1 2 4 4 4 0B
814 Malin Widström Saab Östernärkes RMC 26 2 4 4 4 5 7
817 Klara Nylin Saab MK Ran 22 5 5 0B 0S 7V 5
830 Alexandra Damberg Saab SMK Motala Bil 19 3 3 4 4 1 4
6
801 Veronica Salsten Saab Fjärås MK Salsten Racing 40 7 7 7 7 5 7
812 Engla Johansson Saab Finspångs MS 28 3 7 7 0B 4 7V
820 Jennie Käll Saab MSK Hammaren 29 5 7 3 5V 7 2
826 Sara Westlund Opel Gestrike RT Westlunds Entreprenad AB 25 4 3 5 5 3 5
829 Elinor Oskarsson Volvo MSK Kvarnvingarna 0 0B
7
803 Nadia Berntsson Volvo Ljungsbro MK 15 2 2 3 5 0S 3
815 Annakarin Palmroth Opel MK Ran 18 4 4 7V 1 2
821 Sara Ekholm Abrahamsson Saab Linköping MS 35 7 4 7 7V 5 5
823 Jonna Olsson Saab Katrineholms MK Ledin Motorsport 18 3 3 2 3 4 3V
827 Maja Fritz Saab Östernärkes RMC 31 5 4 7 7 7 1
8
805 Hanna Gustafsson Volvo Hallsbergs MK 27 2 7 5 7 3 3
810 Emma Jonsson Saab Mariestads MS 29 7 5 4 2 7 4V
818 Hanna Olsson Saab Fagersta MK 8 4 2 2 0EB 0EB
831 Amanda Johnsen Saab Laxå MK 10 5 2 3 0EB 0EB
833 Jenny Karlsson Opel Skepptuna MK Ledin Motorsport 25 3 5 5 3 2 7
9
802 Adelinn Westerling Toyota MK Kinda 29 7 5 5 4 3 5V
807 Elin Forslöv Mitsubishi SMK Motala Bil 5 2 3 0EB
811 Emelie Larsson Volvo MK Ran 25 4 5 5 5 2 4
822 Nellie Holmberg Volkswagen Åtvidabergs MK 19 5 4 4 3 0B 3
832 Jenny Lindell Saab Östernärkes RMC 22 3 7 2 3 3 4

Omgång:Final

1
C
509 Alice Johansson Saab Finspångs MS 14 0SB 4 4 4 2 0EB
511 Ida Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 0B 5 2 0S 3 4
513 Liam Levén Saab Vara MK Hagestig Motorsport 23 0B 3 7 4 4 5
518 Benjamin Carlsson Saab Finspångs MS 17 2 3 3 3 3 3
519 Obelix Brandow Volvo Ljungsbro MK 17 4 4 3 2 4 0S
523 Colin Granath Volvo Ydre MK 15 3 2 2 3 2 3
2
B
505 Joel Björkman Volvo Flens MS 28 7 4 4 5 5 3
510 Hannes Karlsson Saab Vara MK 28 5 5 0B 7 4 7
512 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 27 4 5 4 4 5 5
513 Liam Levén Saab Vara MK Hagestig Motorsport 23 0B 3 7 4 4 5
515 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 29 3 3 4 5 7 7
525 Jakob Wahlström Volvo Åtvidabergs MK 24 2 5 5 2 5 5
3
A
502 Robin Olsson Saab Fagersta MK 35 7 7 5 5 7 4
503 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 30 5 4 5 7 4 5
504 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 37 7 2 7 7 7 7
506 Helmer Rask Saab Finspångs MS 30 5 7 2 4 5 7
513 Liam Levén Saab Vara MK Hagestig Motorsport 23 0B 3 7 4 4 5
514 Filip Bernström Ford MK Ran 37 7 7 7 5 7V 4

Omgång:6

125
501 Jonathan Eldskott Saab Team Skogsåkarna 13 3 2 3 0S 3 2
502 Robin Olsson Saab Fagersta MK 35 7 7 5 5 7 4
515 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 29 3 3 4 5 7 7
523 Colin Granath Volvo Ydre MK 15 3 2 2 3 2 3
525 Jakob Wahlström Volvo Åtvidabergs MK 24 2 5 5 2 5 5
126
504 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 37 7 2 7 7 7 7
512 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 27 4 5 4 4 5 5
519 Obelix Brandow Volvo Ljungsbro MK 17 4 4 3 2 4 0S
520 Ida Nylin Saab MK Ran 13 1 2 5 2 3 0B
127
503 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 30 5 4 5 7 4 5
506 Helmer Rask Saab Finspångs MS 30 5 7 2 4 5 7
509 Alice Johansson Saab Finspångs MS 14 0SB 4 4 4 2 0EB
511 Ida Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 0B 5 2 0S 3 4
518 Benjamin Carlsson Saab Finspångs MS 17 2 3 3 3 3 3
128
505 Joel Björkman Volvo Flens MS 28 7 4 4 5 5 3
507 Ivar Dufwa Volvo MK Ran Linds Gård 6 0SB 0B 1 3 0B 2
510 Hannes Karlsson Saab Vara MK 28 5 5 0B 7 4 7
513 Liam Levén Saab Vara MK Hagestig Motorsport 23 0B 3 7 4 4 5
514 Filip Bernström Ford MK Ran 37 7 7 7 5 7V 4

Omgång:5

104
502 Robin Olsson Saab Fagersta MK 35 7 7 5 5 7 4
507 Ivar Dufwa Volvo MK Ran Linds Gård 6 0SB 0B 1 3 0B 2
510 Hannes Karlsson Saab Vara MK 28 5 5 0B 7 4 7
512 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 27 4 5 4 4 5 5
518 Benjamin Carlsson Saab Finspångs MS 17 2 3 3 3 3 3
105
515 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 29 3 3 4 5 7 7
519 Obelix Brandow Volvo Ljungsbro MK 17 4 4 3 2 4 0S
520 Ida Nylin Saab MK Ran 13 1 2 5 2 3 0B
522 Theo Wernersson Saab KAK Hagestig motorsport 26 5 7 7 7 0EB
525 Jakob Wahlström Volvo Åtvidabergs MK 24 2 5 5 2 5 5
106
506 Helmer Rask Saab Finspångs MS 30 5 7 2 4 5 7
511 Ida Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 0B 5 2 0S 3 4
513 Liam Levén Saab Vara MK Hagestig Motorsport 23 0B 3 7 4 4 5
514 Filip Bernström Ford MK Ran 37 7 7 7 5 7V 4
523 Colin Granath Volvo Ydre MK 15 3 2 2 3 2 3
107
501 Jonathan Eldskott Saab Team Skogsåkarna 13 3 2 3 0S 3 2
503 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 30 5 4 5 7 4 5
504 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 37 7 2 7 7 7 7
505 Joel Björkman Volvo Flens MS 28 7 4 4 5 5 3
509 Alice Johansson Saab Finspångs MS 14 0SB 4 4 4 2 0EB

Omgång:4

83
502 Robin Olsson Saab Fagersta MK 35 7 7 5 5 7 4
509 Alice Johansson Saab Finspångs MS 14 0SB 4 4 4 2 0EB
510 Hannes Karlsson Saab Vara MK 28 5 5 0B 7 4 7
511 Ida Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 0B 5 2 0S 3 4
523 Colin Granath Volvo Ydre MK 15 3 2 2 3 2 3
84
501 Jonathan Eldskott Saab Team Skogsåkarna 13 3 2 3 0S 3 2
513 Liam Levén Saab Vara MK Hagestig Motorsport 23 0B 3 7 4 4 5
514 Filip Bernström Ford MK Ran 37 7 7 7 5 7V 4
518 Benjamin Carlsson Saab Finspångs MS 17 2 3 3 3 3 3
520 Ida Nylin Saab MK Ran 13 1 2 5 2 3 0B
522 Theo Wernersson Saab KAK Hagestig motorsport 26 5 7 7 7 0EB
85
504 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 37 7 2 7 7 7 7
505 Joel Björkman Volvo Flens MS 28 7 4 4 5 5 3
506 Helmer Rask Saab Finspångs MS 30 5 7 2 4 5 7
517 Victor Nyströmer Saab Fjugesta MS 9 0B 3 3 3
525 Jakob Wahlström Volvo Åtvidabergs MK 24 2 5 5 2 5 5
86
503 Axel Jonsson Saab Mariestads MS 30 5 4 5 7 4 5
507 Ivar Dufwa Volvo MK Ran Linds Gård 6 0SB 0B 1 3 0B 2
512 Tom Lindell Saab Östernärkes RMC 27 4 5 4 4 5 5
515 Stina Hartzell Saab Norrköpings MK RH Autorikt AB 29 3 3 4 5 7 7
519 Obelix Brandow Volvo Ljungsbro MK 17 4 4 3 2 4 0S

Omgång:3

60
504 Alexander Björklund Saab Fjugesta MS 37 7 2 7 7 7 7
509 Alice Johansson Saab Finspångs MS 14 0SB 4 4 4 2 0EB
510 Hannes Karlsson Saab Vara MK 28 5 5 0B 7 4 7
518 Benjamin Carlsson Saab Finspångs MS 17 2 3 3