AllhelgonaRullet (SMK Arboga)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

1
C
205 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 11 2 5 4
222 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 12 5 2 5
228 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 13 7 4 2
231 Lovisa Hellberg Saab Grangärde RRC 12 3 4 5
232 Hannu Kivinen Fiat Mälaröarnasmk Caravanhallen i Haninge 14 5 5 4
236 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 5 2 4
4
B
213 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 15 4 4 7
225 Jenny Lindell Saab SMK Vingåker Nowén Motorsport 15 3 7 5
226 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 15 5 3 7
229 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS NERIKE KUGG & MEKAN MOTORSPORT 17 5 5 7
231 Lovisa Hellberg Saab Grangärde RRC 12 3 4 5
235 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 14 3 7 4
7
A
202 Malin Widström Saab Östernärke RMC 19 7 7 5
207 Fanny Bleckur Saab Mikro Bsk 19 7 5 7
215 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
218 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 18 7 7 4
224 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 19 7 7 5
229 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS NERIKE KUGG & MEKAN MOTORSPORT 17 5 5 7

Omgång:3

1
207 Fanny Bleckur Saab Mikro Bsk 19 7 5 7
209 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 11 4 5 2
221 Emma Welin Honda Rasbo MK 10 3 4 3
224 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 19 7 7 5
230 Elin Ullervik Volvo Strängnäs AMS 7 2 4 1
232 Hannu Kivinen Fiat Mälaröarnasmk Caravanhallen i Haninge 14 5 5 4
2
202 Malin Widström Saab Östernärke RMC 19 7 7 5
214 Madelene Palm Saab Flens MS Team Palm 10 4 3 3
215 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
216 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 8 4 3 1
218 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 18 7 7 4
228 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 13 7 4 2
3
206 Elin Eriksson Volvo Eskilstuna MK 4 2 2 0TB
220 Benita Lundh Opel Säffle MC 9 4 3 2
223 Magnus Ragnarsson Volvo Kolsva MS 6 0B 3 3
226 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 15 5 3 7
231 Lovisa Hellberg Saab Grangärde RRC 12 3 4 5
236 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 5 2 4
4
211 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 7 3 1 3
225 Jenny Lindell Saab SMK Vingåker Nowén Motorsport 15 3 7 5
227 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 9 4 5 0B
229 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS NERIKE KUGG & MEKAN MOTORSPORT 17 5 5 7
234 Emma Lundh Volkswagen Gnesta MK 7 2 3 2
235 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 14 3 7 4
5
203 Emma Ny Saab Gnesta MK 6 2 1 3
205 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 11 2 5 4
210 Elin Toutin Audi Örebro Racing Club White Stripes Racing Team 4 1 2 1
213 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 15 4 4 7
217 Anna-Lisa Fager Mazda MK Ramunder 7 1 4 2
222 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 12 5 2 5

Omgång:2

1
203 Emma Ny Saab Gnesta MK 6 2 1 3
224 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 19 7 7 5
226 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 15 5 3 7
228 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 13 7 4 2
229 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS NERIKE KUGG & MEKAN MOTORSPORT 17 5 5 7
237 Thomas Widfond Ford Kolsva MS 5 3 2
2
205 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 11 2 5 4
206 Elin Eriksson Volvo Eskilstuna MK 4 2 2 0TB
208 Emelie Strömberg Seat Laxå MK 0 0B 0EB
218 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 18 7 7 4
230 Elin Ullervik Volvo Strängnäs AMS 7 2 4 1
234 Emma Lundh Volkswagen Gnesta MK 7 2 3 2
3
214 Madelene Palm Saab Flens MS Team Palm 10 4 3 3
215 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
222 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 12 5 2 5
227 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 9 4 5 0B
231 Lovisa Hellberg Saab Grangärde RRC 12 3 4 5
4
210 Elin Toutin Audi Örebro Racing Club White Stripes Racing Team 4 1 2 1
216 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 8 4 3 1
219 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 5 5 0B
221 Emma Welin Honda Rasbo MK 10 3 4 3
225 Jenny Lindell Saab SMK Vingåker Nowén Motorsport 15 3 7 5
232 Hannu Kivinen Fiat Mälaröarnasmk Caravanhallen i Haninge 14 5 5 4
5
202 Malin Widström Saab Östernärke RMC 19 7 7 5
207 Fanny Bleckur Saab Mikro Bsk 19 7 5 7
211 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 7 3 1 3
213 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 15 4 4 7
220 Benita Lundh Opel Säffle MC 9 4 3 2
236 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 5 2 4
6
209 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 11 4 5 2
212 Leif Björn Citroen Fredriksbergs MK Team Klåp& Järntråd 0 0B 0EB
217 Anna-Lisa Fager Mazda MK Ramunder 7 1 4 2
223 Magnus Ragnarsson Volvo Kolsva MS 6 0B 3 3
235 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 14 3 7 4

Omgång:1

1
212 Leif Björn Citroen Fredriksbergs MK Team Klåp& Järntråd 0 0B 0EB
213 Anna Wilhelmsson Volvo Team Mikro BSK 15 4 4 7
219 Victoria Björklund Volvo Fjugesta MS 5 5 0B
224 Sonny Karlsson Volvo MSK Hammaren 19 7 7 5
231 Lovisa Hellberg Saab Grangärde RRC 12 3 4 5
234 Emma Lundh Volkswagen Gnesta MK 7 2 3 2
2
206 Elin Eriksson Volvo Eskilstuna MK 4 2 2 0TB
207 Fanny Bleckur Saab Mikro Bsk 19 7 5 7
216 Jenny Lundh Volkswagen Gnesta MK 8 4 3 1
222 Emelie Larsson Volvo MK Ran Askersund 12 5 2 5
237 Thomas Widfond Ford Kolsva MS 5 3 2
3
210 Elin Toutin Audi Örebro Racing Club White Stripes Racing Team 4 1 2 1
214 Madelene Palm Saab Flens MS Team Palm 10 4 3 3
228 Olle Mårtensson Saab SMK Örebro Custom Racing AB 13 7 4 2
230 Elin Ullervik Volvo Strängnäs AMS 7 2 4 1
235 Kristin Lundgren Volvo SMK Arboga 14 3 7 4
236 Lisa Rönngren Volvo Gnesta MK 11 5 2 4
4
203 Emma Ny Saab Gnesta MK 6 2 1 3
211 Kjell Svensson Volvo Flens MS Team Palm 7 3 1 3
218 Anders Avelin Saab MSK Hammaren 18 7 7 4
223 Magnus Ragnarsson Volvo Kolsva MS 6 0B 3 3
227 Sofia Svärd Volvo Skepptuna MK TEAM APELSIN 9 4 5 0B
232 Hannu Kivinen Fiat Mälaröarnasmk Caravanhallen i Haninge 14 5 5 4
5
205 Lars-Göran Fritz Saab Östernärkes RMC 11 2 5 4
215 Camilla Wernersson Saab MK Kinda 21 7 7 7
217 Anna-Lisa Fager Mazda MK Ramunder 7 1 4 2
220 Benita Lundh Opel Säffle MC 9 4 3 2
221 Emma Welin Honda Rasbo MK 10 3 4 3
229 Magnus Fransson Opel Fjugesta MS NERIKE KUGG & MEKAN MOTORSPORT 17 5 5 7
6
202 Malin Widström Saab Östernärke RMC 19 7 7 5
208 Emelie Strömberg Seat Laxå MK 0 0B 0EB
209 Bosse Loberg Saab SMK Örebro 11 4 5 2
225 Jenny Lindell Saab SMK Vingåker Nowén Motorsport 15 3 7 5
226 Henning Baeckström Saab Team Mikro BSK 15 5 3 7

Omgång:Final

2
C
107 Rasmus Brunnkvist Ford Västerås MS 10 7 0B 3
112 Filip Andersson Opel Kolsva MS 12 3 5 4
115 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 10 4 4 2
117 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 10 3 0EB 7
124 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 12 5 3 4
128 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 10 0EB 5 5
5
B
108 Oskar Hellström Volvo Strängnäs AMS 17 7 5 5
111 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 13 4 5 4
113 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 5 4 5
114 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 14 5 2 7
125 Victor Nyströmer Peugot Fjugesta MS 16 5 7 4
128 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 10 0EB 5 5
8
A
103 Hampus Wretman Saab Haninge MK 19 7 5 7
104 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 19 7 7 5
106 Oscar Eriksson Saab Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 17 5 7 5
108 Oskar Hellström Volvo Strängnäs AMS 17 7 5 5
110 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7
119 Albin Johansson Opel MK Team Treske 18 4 7 7

Omgång:3

6
108 Oskar Hellström Volvo Strängnäs AMS 17 7 5 5
109 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 5 3 0S 2
111 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 13 4 5 4
114 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 14 5 2 7
116 Fhelippa Norberg Opel Eskilstuna MK 7 4 0SB 3
7
103 Hampus Wretman Saab Haninge MK 19 7 5 7
105 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 8 2 3 3
106 Oscar Eriksson Saab Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 17 5 7 5
112 Filip Andersson Opel Kolsva MS 12 3 5 4
121 Filip Karlsson Volvo SMK Valdemarsvik 7 2 3 2
8
117 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 10 3 0EB 7
118 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 4 4 0S 0B
120 Leo Bergqvist Opel Hallsbergs MK 9 3 2 4
122 Sara Söderberg Opel Västerås MS 6 1 2 3
128 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 10 0EB 5 5
9
102 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms MK 8 2 4 2
110 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7
113 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 5 4 5
124 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 12 5 3 4
126 Jesper Granfors Kuhlin Saab Eskilstuna MK 7 0B 4 3V
10
104 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 19 7 7 5
107 Rasmus Brunnkvist Ford Västerås MS 10 7 0B 3
115 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 10 4 4 2
119 Albin Johansson Opel MK Team Treske 18 4 7 7
125 Victor Nyströmer Peugot Fjugesta MS 16 5 7 4

Omgång:2

7
104 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 19 7 7 5
105 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 8 2 3 3
108 Oskar Hellström Volvo Strängnäs AMS 17 7 5 5
113 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 5 4 5
120 Leo Bergqvist Opel Hallsbergs MK 9 3 2 4
8
101 Robin Tietjens Volvo Haninge MK Nynäs Tak AB 3 3 0EB
103 Hampus Wretman Saab Haninge MK 19 7 5 7
107 Rasmus Brunnkvist Ford Västerås MS 10 7 0B 3
110 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7
118 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 4 4 0S 0B
9
106 Oscar Eriksson Saab Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 17 5 7 5
111 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 13 4 5 4
115 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 10 4 4 2
116 Fhelippa Norberg Opel Eskilstuna MK 7 4 0SB 3
122 Sara Söderberg Opel Västerås MS 6 1 2 3
124 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 12 5 3 4
10
109 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 5 3 0S 2
112 Filip Andersson Opel Kolsva MS 12 3 5 4
117 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 10 3 0EB 7
119 Albin Johansson Opel MK Team Treske 18 4 7 7
126 Jesper Granfors Kuhlin Saab Eskilstuna MK 7 0B 4 3V
11
102 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms MK 8 2 4 2
114 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 14 5 2 7
121 Filip Karlsson Volvo SMK Valdemarsvik 7 2 3 2
125 Victor Nyströmer Peugot Fjugesta MS 16 5 7 4
128 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 10 0EB 5 5

Omgång:1

7
104 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 19 7 7 5
109 Hampus Åkerlind Volvo Flens MS 5 3 0S 2
118 Klara Nylin Saab MK Ran Askersund 4 4 0S 0B
121 Filip Karlsson Volvo SMK Valdemarsvik 7 2 3 2
122 Sara Söderberg Opel Västerås MS 6 1 2 3
124 Ebba Karlsson Saab Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 12 5 3 4
8
101 Robin Tietjens Volvo Haninge MK Nynäs Tak AB 3 3 0EB
102 Madicken Swärd Toyota Kmk Katrineholms MK 8 2 4 2
106 Oscar Eriksson Saab Sunnansjö MK DA TRANSPORT AB GRÄNGESBERG 17 5 7 5
108 Oskar Hellström Volvo Strängnäs AMS 17 7 5 5
119 Albin Johansson Opel MK Team Treske 18 4 7 7
9
107 Rasmus Brunnkvist Ford Västerås MS 10 7 0B 3
112 Filip Andersson Opel Kolsva MS 12 3 5 4
113 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 14 5 4 5
116 Fhelippa Norberg Opel Eskilstuna MK 7 4 0SB 3
128 Linnea Bleckur Saab Team Mikro BSK 10 0EB 5 5
10
105 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 8 2 3 3
110 Markus Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 21 7 7 7
114 Jonatan Jansson Opel Kolsva MS 14 5 2 7
115 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 10 4 4 2
117 Alexander Björklund Volvo Fjugesta MS 10 3 0EB 7
11
103 Hampus Wretman Saab Haninge MK 19 7 5 7
111 Alexander Dynefalk Lindau Saab Vaxholms MK 13 4 5 4
120 Leo Bergqvist Opel Hallsbergs MK 9 3 2 4
125 Victor Nyströmer Peugot Fjugesta MS 16 5 7 4
126 Jesper Granfors Kuhlin Saab Eskilstuna MK 7 0B 4 3V

Omgång:Final

3
C
3 Patrik Johansson Saab Finspångs MS 14 7 4 3
17 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 14 7 4 3
37 Jimmy Larsson Peugeot SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 14 7 7 0B
44 Micke Hagberg Volvo Haninge MK CaravanHallen i Haninge 14 4 3 7
46 Peter Rylander Saab Gnesta MK Folkpool Järna 14 4 5 5
50 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 13 3 5 5
6
B
30 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK Nowenmotorsport www.nowenmotorsport.se 16 5 7 4
40 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 5 4 7
45 Viktor Reinholdsson Volvo Laxå MK 15 3 7 5
46 Peter Rylander Saab Gnesta MK Folkpool Järna 14 4 5 5
49 Mikael Andersson Saab Kolsva MS 16 7 5 4
53 Rasmus Pettersson Volkswagen Flens MS 15 5 5 5
9
A
2 Rasmus Lundqvist Opel Fagersta MK Team Svartflagg 19 5 7 7
8 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 5 5 7
13 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 7 5
14 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
30 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK Nowenmotorsport www.nowenmotorsport.se 16 5 7 4
34 Niklas Eriksson Saab MK Speed Soluddens åkeri 18 4 7 7

Omgång:3

11
2 Rasmus Lundqvist Opel Fagersta MK Team Svartflagg 19 5 7 7
26 Torbjörn Gustafsson Opel Säffle MC 8 5 3 0EB
31 Johnny Andersson Volvo SMK Linde 9 2 4 3
32 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 7 0B 3 4
42 Robert Malm Opel SHRA Lindesberg 4 0B 2 2
53 Rasmus Pettersson Volkswagen Flens MS 15 5 5 5
12
3 Patrik Johansson Saab Finspångs MS 14 7 4 3
13 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 7 5
14 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
37 Jimmy Larsson Peugeot SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 14 7 7 0B
38 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 8 4 0B 4
48 Jörgen Grabmüller Volvo Västerås MS 3 1 0B 2
13
8 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 5 5 7
12 Jan-Erik Rydell Volvo Finspångs MS 7 2 2 3
28 Viktor Resare Saab MK Kopparberg Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 12 7 5 0EB
29 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 8 4 0S 4
43 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 7 2 3 2
50 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 13 3 5 5
14
6 Joni Leipälä Saab Sunnansjö MK Team rävvåla rajsing 9 5 0B 4
18 Magnus Ullervik Opel Eskilstuna MK 10 4 4 2
20 Markus Karlsson Volvo Hallsbergs MK 4 0B 1V 3
39 Jens Selander Saab SMK Arboga 3 3 0B 0EB
44 Micke Hagberg Volvo Haninge MK CaravanHallen i Haninge 14 4 3 7
45 Viktor Reinholdsson Volvo Laxå MK 15 3 7 5
15
1 Robin Nilsson Volvo MSK Kvarnvingarna 13 4 7 2
17 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 14 7 4 3
30 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK Nowenmotorsport www.nowenmotorsport.se 16 5 7 4
33 Mikael Öberg Opel Fagersta MK 6 2 4 0B
34 Niklas Eriksson Saab MK Speed Soluddens åkeri 18 4 7 7
46 Peter Rylander Saab Gnesta MK Folkpool Järna 14 4 5 5
16
5 Patrik Åkerlind Volvo Flen MS 1 1 0EB 0EB
7 Pelle Persson Saab Borlänge MK Team Svartflagg 7 1 3 3
9 Robert Andersson Audi Örebro Racing Club White stripes racing team 11 2 4 5
36 Kevin Edström Mazda MK Ramunder 6 2 4 0B
40 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 5 4 7
49 Mikael Andersson Saab Kolsva MS 16 7 5 4
17
15 Andreas Norberg Volvo Flens MS 9 3 3 3
23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 10 5 5 0EB
24 Micke Ludde Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvåla räjsing 7 0SV 2 5
27 Stefan Eriksson Opel Kolsva MS 12 0EB 5 7
35 Victor Ullervik Volvo Eskilstuna MK 5 3 0EB 2
51 Gordon Börjesson Volvo Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 10 3 3 4

Omgång:2

12
23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 10 5 5 0EB
29 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 8 4 0S 4
31 Johnny Andersson Volvo SMK Linde 9 2 4 3
32 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 7 0B 3 4
45 Viktor Reinholdsson Volvo Laxå MK 15 3 7 5
47 Niclas Rolander Peugeot Finspångs MS 4 4 0B
13
1 Robin Nilsson Volvo MSK Kvarnvingarna 13 4 7 2
3 Patrik Johansson Saab Finspångs MS 14 7 4 3
7 Pelle Persson Saab Borlänge MK Team Svartflagg 7 1 3 3
20 Markus Karlsson Volvo Hallsbergs MK 4 0B 1V 3
24 Micke Ludde Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvåla räjsing 7 0SV 2 5
28 Viktor Resare Saab MK Kopparberg Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 12 7 5 0EB
14
30 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK Nowenmotorsport www.nowenmotorsport.se 16 5 7 4
35 Victor Ullervik Volvo Eskilstuna MK 5 3 0EB 2
36 Kevin Edström Mazda MK Ramunder 6 2 4 0B
39 Jens Selander Saab SMK Arboga 3 3 0B 0EB
48 Jörgen Grabmüller Volvo Västerås MS 3 1 0B 2
53 Rasmus Pettersson Volkswagen Flens MS 15 5 5 5
15
6 Joni Leipälä Saab Sunnansjö MK Team rävvåla rajsing 9 5 0B 4
13 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 7 5
15 Andreas Norberg Volvo Flens MS 9 3 3 3
33 Mikael Öberg Opel Fagersta MK 6 2 4 0B
49 Mikael Andersson Saab Kolsva MS 16 7 5 4
52 Mikael Andersson Nissan SHRA Lindesberg 0 0B 0EB
16
2 Rasmus Lundqvist Opel Fagersta MK Team Svartflagg 19 5 7 7
9 Robert Andersson Audi Örebro Racing Club White stripes racing team 11 2 4 5
19 Richard Karlsson Volvo MK Speed Team soluddens åkeri 0 0B 0EB
43 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 7 2 3 2
50 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 13 3 5 5
17
12 Jan-Erik Rydell Volvo Finspångs MS 7 2 2 3
27 Stefan Eriksson Opel Kolsva MS 12 0EB 5 7
37 Jimmy Larsson Peugeot SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 14 7 7 0B
40 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 5 4 7
44 Micke Hagberg Volvo Haninge MK CaravanHallen i Haninge 14 4 3 7
18
5 Patrik Åkerlind Volvo Flen MS 1 1 0EB 0EB
14 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
17 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 14 7 4 3
21 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 9 7 2
26 Torbjörn Gustafsson Opel Säffle MC 8 5 3 0EB
46 Peter Rylander Saab Gnesta MK Folkpool Järna 14 4 5 5
19
8 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 5 5 7
18 Magnus Ullervik Opel Eskilstuna MK 10 4 4 2
34 Niklas Eriksson Saab MK Speed Soluddens åkeri 18 4 7 7
38 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 8 4 0B 4
42 Robert Malm Opel SHRA Lindesberg 4 0B 2 2
51 Gordon Börjesson Volvo Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 10 3 3 4

Omgång:1

12
1 Robin Nilsson Volvo MSK Kvarnvingarna 13 4 7 2
12 Jan-Erik Rydell Volvo Finspångs MS 7 2 2 3
13 Daniel Samuelsson Opel MK Team Westom Opus bilprovning 19 7 7 5
32 Tobias Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 7 0B 3 4
51 Gordon Börjesson Volvo Hallsbergs MK White Stripes Racing Team 10 3 3 4
53 Rasmus Pettersson Volkswagen Flens MS 15 5 5 5
13
7 Pelle Persson Saab Borlänge MK Team Svartflagg 7 1 3 3
21 Karl Karlsson Volvo Eskilstuna MK 9 7 2
30 Tommy Östlund Saab Hallsbergs MK Nowenmotorsport www.nowenmotorsport.se 16 5 7 4
38 Pontus Ny Volvo Gnesta MK 8 4 0B 4
43 Stefan Öster Volvo SHRA Lindesberg 7 2 3 2
45 Viktor Reinholdsson Volvo Laxå MK 15 3 7 5
14
3 Patrik Johansson Saab Finspångs MS 14 7 4 3
8 Daniel Hagman Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 5 5 7
31 Johnny Andersson Volvo SMK Linde 9 2 4 3
35 Victor Ullervik Volvo Eskilstuna MK 5 3 0EB 2
46 Peter Rylander Saab Gnesta MK Folkpool Järna 14 4 5 5
52 Mikael Andersson Nissan SHRA Lindesberg 0 0B 0EB
15
6 Joni Leipälä Saab Sunnansjö MK Team rävvåla rajsing 9 5 0B 4
14 Tobias Svärd Saab MK Orion 21 7 7 7
34 Niklas Eriksson Saab MK Speed Soluddens åkeri 18 4 7 7
36 Kevin Edström Mazda MK Ramunder 6 2 4 0B
42 Robert Malm Opel SHRA Lindesberg 4 0B 2 2
50 Niklas Lundh Volkswagen Gnesta MK 13 3 5 5
16
2 Rasmus Lundqvist Opel Fagersta MK Team Svartflagg 19 5 7 7
17 Uffe Söderberg Opel Västerås MS 14 7 4 3
20 Markus Karlsson Volvo Hallsbergs MK 4 0B 1V 3
27 Stefan Eriksson Opel Kolsva MS 12 0EB 5 7
47 Niclas Rolander Peugeot Finspångs MS 4 4 0B
17
19 Richard Karlsson Volvo MK Speed Team soluddens åkeri 0 0B 0EB
24 Micke Ludde Heed Volvo Sunnansjö MK Team rävvåla räjsing 7 0SV 2 5
29 Martin Karlsson Volvo Åtvidabergs MK TEAM APELSIN 8 4 0S 4
40 Mikael Karlsson Volvo Gnesta MK TEAM APELSIN 16 5 4 7
49 Mikael Andersson Saab Kolsva MS 16 7 5 4
18
9 Robert Andersson Audi Örebro Racing Club White stripes racing team 11 2 4 5
15 Andreas Norberg Volvo Flens MS 9 3 3 3
18 Magnus Ullervik Opel Eskilstuna MK 10 4 4 2
26 Torbjörn Gustafsson Opel Säffle MC 8 5 3 0EB
28 Viktor Resare Saab MK Kopparberg Nowén Motorsport www.nowenmotorsport.se 12 7 5 0EB
48 Jörgen Grabmüller Volvo Västerås MS 3 1 0B 2
19
5 Patrik Åkerlind Volvo Flen MS 1 1 0EB 0EB
23 Christer Gustafsson Saab Östernärkes RMC 10 5 5 0EB
33 Mikael Öberg Opel Fagersta MK 6 2 4 0B
37 Jimmy Larsson Peugeot SMK Köping Brorssons Lastvagnsdelar AB 14 7 7 0B
39 Jens Selander Saab SMK Arboga 3 3 0B 0EB
44 Micke Hagberg Volvo Haninge MK CaravanHallen i Haninge 14 4 3 7