Dam och Juniortävlingen (Borlänge MK)

Heatindelningar

Heatindelningarna vi visar här kan innehålla fel, det är därför mycket viktigt att du som är förare kontrollerar heatindelningen som sitter uppe på anslagstavlan.

Vid fel och brister kontakta oss gärna på info@resultattavlan.se Vi kommer inte hinna fixa något till den pågående tävlingen men förhoppningsvis till nästa tävling.


Omgång:Final

56
C
14 Johanna Ekelund Saab Årjängs MK Opus Bilprovning 14 4 3 7
25 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 15 5 3 7
32 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 13 5 7 1
34 Nellie Höök Saab Hällefors MK Bjuhrs Bil AB 13 4 4 5
38 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 15 4 7 4
40 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 15 5 5 5
58
B
5 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 7 7 3
6 Annika Isaksson Saab Hofors Motorklubb Team NS Tak och Fönster AB 15 7 5 3
8 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 5 3 7
20 Sofia Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 16 4 7 5
21 Sara Bieth Volvo Siljansbilracingklubb 16 7 5 4
32 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 13 5 7 1
60
A
12 Ida Törnhult Saab Gestrike RT Sundgrens Åkeri AB 18 7 4V 7
17 Emma Karlsson Volkswagen Lima MS 21 7 7 7
20 Sofia Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 16 4 7 5
29 Ellen Heinstedt Toyota Fredriksbergs MK 18 4 7 7
35 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 21 7 7 7
36 Anna-Karin Olmats Saab Mora MK 19 7 7 5

Omgång:3

38
5 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 7 7 3
10 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 2 7 2
12 Ida Törnhult Saab Gestrike RT Sundgrens Åkeri AB 18 7 4V 7
15 Sofie Eriksson Saab MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 11 4 2 5
30 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 9 3 2 4
39
1 Agnes Adler Saab Gestrike RT 7 2 3 2
2 Madelene Jerner Saab AMF Årsunda 6 2 3 1
16 Matilda Gruhs Volvo Vansbro MK 7 3 1 3
18 Magdalena Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 7 2 1 4
20 Sofia Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 16 4 7 5
25 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 15 5 3 7
40
6 Annika Isaksson Saab Hofors Motorklubb Team NS Tak och Fönster AB 15 7 5 3
21 Sara Bieth Volvo Siljansbilracingklubb 16 7 5 4
29 Ellen Heinstedt Toyota Fredriksbergs MK 18 4 7 7
33 Benita Lundh Saab Säffle MC 11 5 5 1
40 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 15 5 5 5
46 Emma Welin Saab Rasbo MK 12 7 3 2
41
8 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 5 3 7
19 Carina Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs Motorsport 11 5 3 3
27 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 1 5 5
32 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 13 5 7 1
48 Maja Flodman Saab AMF Årsunda 7 2 3 2
49 Hanna Ferner Linde Saab Hofors MK 9 3 2 4
42
4 Sandra Andersson Saab AMF Årsunda 6 3 0SB 3
17 Emma Karlsson Volkswagen Lima MS 21 7 7 7
22 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS 5 3 0B 2
34 Nellie Höök Saab Hällefors MK Bjuhrs Bil AB 13 4 4 5
44 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 12 4 4 4
47 Rebecka Hellgren Volvo Sunnansjö MK DA Transport AB Grängesberg 7 2 5 0B
43
7 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 9 5 4VJ 0B
13 Linnea Holmdahl Ford Films MK Projekt Folkrace 8 3 2 3
28 Helena Andersson Saab Ludvika MS 9 2 0EB 7
37 Sara Tholander Volvo AMF Årsunda 9 2 2 5
38 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 15 4 7 4
44
9 Jeanette Heed Opel Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 10 3 4 3
35 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 21 7 7 7
36 Anna-Karin Olmats Saab Mora MK 19 7 7 5
42 Rebecca Jonasson Volvo Ånge MK 0 0B 0B 0B
43 Erika Fredriksson Saab AMF Årsunda 12 4 4 4
45
3 Linnea Larsson Volvo Films MK 12 3 4 5
11 Pernilla Sterner Olsson Opel SMK Gävle 8 1 4 3
14 Johanna Ekelund Saab Årjängs MK Opus Bilprovning 14 4 3 7
24 Sandra Ringsby Saab Årjängs MK 13 5 4V 4
45 Karolina Lindström Saab Västerås MS 5 1 4 0EB

Omgång:2

20
17 Emma Karlsson Volkswagen Lima MS 21 7 7 7
24 Sandra Ringsby Saab Årjängs MK 13 5 4V 4
40 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 15 5 5 5
43 Erika Fredriksson Saab AMF Årsunda 12 4 4 4
48 Maja Flodman Saab AMF Årsunda 7 2 3 2
21
5 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 7 7 3
18 Magdalena Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 7 2 1 4
27 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 1 5 5
37 Sara Tholander Volvo AMF Årsunda 9 2 2 5
44 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 12 4 4 4
46 Emma Welin Saab Rasbo MK 12 7 3 2
22
2 Madelene Jerner Saab AMF Årsunda 6 2 3 1
6 Annika Isaksson Saab Hofors Motorklubb Team NS Tak och Fönster AB 15 7 5 3
12 Ida Törnhult Saab Gestrike RT Sundgrens Åkeri AB 18 7 4V 7
13 Linnea Holmdahl Ford Films MK Projekt Folkrace 8 3 2 3
22 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS 5 3 0B 2
35 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 21 7 7 7
23
3 Linnea Larsson Volvo Films MK 12 3 4 5
4 Sandra Andersson Saab AMF Årsunda 6 3 0SB 3
8 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 5 3 7
26 Mari Karlsson Björk Volvo Fredriksbergs MK 0 0B 0B
33 Benita Lundh Saab Säffle MC 11 5 5 1
36 Anna-Karin Olmats Saab Mora MK 19 7 7 5
24
19 Carina Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs Motorsport 11 5 3 3
20 Sofia Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 16 4 7 5
28 Helena Andersson Saab Ludvika MS 9 2 0EB 7
45 Karolina Lindström Saab Västerås MS 5 1 4 0EB
47 Rebecka Hellgren Volvo Sunnansjö MK DA Transport AB Grängesberg 7 2 5 0B
25
14 Johanna Ekelund Saab Årjängs MK Opus Bilprovning 14 4 3 7
15 Sofie Eriksson Saab MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 11 4 2 5
16 Matilda Gruhs Volvo Vansbro MK 7 3 1 3
21 Sara Bieth Volvo Siljansbilracingklubb 16 7 5 4
32 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 13 5 7 1
34 Nellie Höök Saab Hällefors MK Bjuhrs Bil AB 13 4 4 5
26
1 Agnes Adler Saab Gestrike RT 7 2 3 2
10 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 2 7 2
11 Pernilla Sterner Olsson Opel SMK Gävle 8 1 4 3
38 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 15 4 7 4
42 Rebecca Jonasson Volvo Ånge MK 0 0B 0B 0B
49 Hanna Ferner Linde Saab Hofors MK 9 3 2 4
27
7 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 9 5 4VJ 0B
9 Jeanette Heed Opel Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 10 3 4 3
25 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 15 5 3 7
29 Ellen Heinstedt Toyota Fredriksbergs MK 18 4 7 7
30 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 9 3 2 4

Omgång:1

1
9 Jeanette Heed Opel Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 10 3 4 3
15 Sofie Eriksson Saab MK Speed Åk Nynäshamns Folkracefestival 11 4 2 5
17 Emma Karlsson Volkswagen Lima MS 21 7 7 7
18 Magdalena Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 7 2 1 4
33 Benita Lundh Saab Säffle MC 11 5 5 1
45 Karolina Lindström Saab Västerås MS 5 1 4 0EB
2
1 Agnes Adler Saab Gestrike RT 7 2 3 2
5 Matilda Karlsson Saab Sunnansjö MK Team Rävvåla Räjsing 17 7 7 3
8 Ida Holmberg Mitsubishi Östernärkes RMC 15 5 3 7
22 Felicia Nygren Volvo Ljusdals MS 5 3 0B 2
39 Isabelle Östlund Opel Botkyrka MK 0 0B
43 Erika Fredriksson Saab AMF Årsunda 12 4 4 4
3
10 Karolina Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 11 2 7 2
13 Linnea Holmdahl Ford Films MK Projekt Folkrace 8 3 2 3
25 Karin Källström Opel Järbo MK Team Svartflagg 15 5 3 7
27 Frida Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 11 1 5 5
34 Nellie Höök Saab Hällefors MK Bjuhrs Bil AB 13 4 4 5
36 Anna-Karin Olmats Saab Mora MK 19 7 7 5
4
2 Madelene Jerner Saab AMF Årsunda 6 2 3 1
14 Johanna Ekelund Saab Årjängs MK Opus Bilprovning 14 4 3 7
19 Carina Tordegård Saab MK Team Westom Hagestigs Motorsport 11 5 3 3
26 Mari Karlsson Björk Volvo Fredriksbergs MK 0 0B 0B
30 Sofia Röhs Saab Karlstad MC-BIL 9 3 2 4
46 Emma Welin Saab Rasbo MK 12 7 3 2
5
4 Sandra Andersson Saab AMF Årsunda 6 3 0SB 3
11 Pernilla Sterner Olsson Opel SMK Gävle 8 1 4 3
28 Helena Andersson Saab Ludvika MS 9 2 0EB 7
29 Ellen Heinstedt Toyota Fredriksbergs MK 18 4 7 7
32 Lina Falk Saab Grangärde RRC DA Transport AB Grängesberg 13 5 7 1
35 Annika Forsberg Saab Sandvikens MK Team Svartflagg 21 7 7 7
6
12 Ida Törnhult Saab Gestrike RT Sundgrens Åkeri AB 18 7 4V 7
16 Matilda Gruhs Volvo Vansbro MK 7 3 1 3
38 Louise Malmström Saab Eskilstuna MK 15 4 7 4
40 Helena Karlsson Saab Sunnansjö Motorklubb Team Rävvåla Racing 15 5 5 5
47 Rebecka Hellgren Volvo Sunnansjö MK DA Transport AB Grängesberg 7 2 5 0B
7
3 Linnea Larsson Volvo Films MK 12 3 4 5
6 Annika Isaksson Saab Hofors Motorklubb Team NS Tak och Fönster AB 15 7 5 3
7 Jonna Hellberg Saab Grangärde RRC 9 5 4VJ 0B
42 Rebecca Jonasson Volvo Ånge MK 0 0B 0B 0B
44 Ellen Liebenholtz Volvo Bergets MS 12 4 4 4
48 Maja Flodman Saab AMF Årsunda 7 2 3 2
8
20 Sofia Jensén Saab Ånge MK Jizmo Design 16 4 7 5
21 Sara Bieth Volvo Siljansbilracingklubb 16 7 5 4
24 Sandra Ringsby Saab Årjängs MK 13 5 4V 4
37 Sara Tholander Volvo AMF Årsunda 9 2 2 5
49 Hanna Ferner Linde Saab Hofors MK 9 3 2 4

Omgång:Final

57
C
79 Daniel Wennerstrand Volvo Smkeda 15 4 6J 5
81 Casper Jansson Saab Rasbo MK 14 7 7 0S
97 Robin Olsson Saab Fagersta MK 17 5 7 5
106 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 15 7 3 5
114 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumekmotorsport 17 7 5 5
121 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms Motorsport 14 5 4 5
59
B
64 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 18 4 7 7
68 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motosport 19 5V 7 7
71 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 19 7 5 7
91 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 7 5 5
97 Robin Olsson Saab Fagersta MK 17 5 7 5
111 Elias Hermansson Saab SHRA Avesta 19 5 7 7
61
A
68 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motosport 19 5V 7 7
89 Anton Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 21 7 7 7
96 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA Transport AB Grängesberg 19 7 5 7
107 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 21 7 7 7
108 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
118 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7

Omgång:3

46
61 Oskar Svensson Volvo SMK Hälsinge 11 0SB 4 7
74 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 6 0B 1 5
86 Rasmus Eriksson Opel Borlänge MK Jernbro Industrial 8 4 4 0SB
99 Ida Nylin Saab MK Ran Askersund 8 4 4 0B
109 Kevin Sandberg Berg Volvo Sunnansjö MK 10 4 2 4
47
78 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 12 5 7 0SB
81 Casper Jansson Saab Rasbo MK 14 7 7 0S
88 Theo Lennartsson Volvo Woxnadalens MK Kan lennartsson 9 2 3 4
96 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA Transport AB Grängesberg 19 7 5 7
102 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 7 1 1 5
113 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda 10 5 5 0SB
48
75 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda 12 5 3 4
77 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 9 4 3 2
80 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 9 5 4 0B
95 Alexander Renbro Eriksson Volvo Sunnansjö MK 6 1 2 3
97 Robin Olsson Saab Fagersta MK 17 5 7 5
111 Elias Hermansson Saab SHRA Avesta 19 5 7 7
49
62 Elin Blidberg Opel Ludvika MS DA Transport AB i Grängesberg AB Grängesberg 9 3 2 4
73 Emanuel Jonsson Volvo Bollnäs MK 4 4 0B 0EB
107 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 21 7 7 7
110 Alicia Johansson Volvo Östmarks MFF 7 0SB 4 3
120 Philip Eriksson Saab SMK Hälsinge Välsta Bildemontering AB Hudiksvall 5 0SB 0B 5
50
71 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 19 7 5 7
72 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 5 3 2 0B
87 Amanda Winberg Volvo Bollnäs MK 7 3 2 2
91 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 7 5 5
98 Matilda Spångberg Volvo Likenäs MK 9 2 3 4
100 Jesper Hedström Volvo MSK Hammren 8 2 3 3
51
68 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motosport 19 5V 7 7
82 Emilia Falk Honda SMK Gävle 11 4 3 4
105 Josefine Vallin Volvo Hede MK 4 0B 1 3
116 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 5 2 3 0B
121 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms Motorsport 14 5 4 5
52
63 Emelie Höök Saab Hällefors MK 9 4 5 0B
83 Linus Lindström Saab Västerås MS 7 3 2 2
93 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 0SB 5 3
112 Dag Gilberg Saab Gestrike RT 12 3 5 4
114 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumekmotorsport 17 7 5 5
118 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
53
67 Oliwer Rosengren Volvo Lima MS 5 2 3 0B
84 Pontus Eriksson Toyota AMF Årsunda Team Lumek motorsport 12 3 5V 4
89 Anton Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 21 7 7 7
94 Engla Anderberg Volkswagen Årjängs MK 3 3 0SB 0B
106 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 15 7 3 5
54
65 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 10 5 2 3
69 Ahlina Nordqvist Saab Gestrike RT 9 3 2 4
70 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 7 4 2 1
76 Natalie Reuter Saab MK Team Westom 8 3 3 2
79 Daniel Wennerstrand Volvo Smkeda 15 4 6J 5
108 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
55
64 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 18 4 7 7
66 Håkan Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 8 4 4 0SB
85 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 6 2 4 0B
101 Aaron Blomkvist Saab Hofors Motorklubb Team NS Tak och Fönster AB 4 0VTB 4 0SB
104 Leon Svensson Volvo SMK Söderhamn 8 3 0SVB 5
115 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 9 5 4 0EB

Omgång:2

28
78 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 12 5 7 0SB
92 Rasmus Klar Volvo Lima MS 0 0B 0EB
100 Jesper Hedström Volvo MSK Hammren 8 2 3 3
104 Leon Svensson Volvo SMK Söderhamn 8 3 0SVB 5
110 Alicia Johansson Volvo Östmarks MFF 7 0SB 4 3
112 Dag Gilberg Saab Gestrike RT 12 3 5 4
29
70 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 7 4 2 1
74 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 6 0B 1 5
85 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 6 2 4 0B
88 Theo Lennartsson Volvo Woxnadalens MK Kan lennartsson 9 2 3 4
97 Robin Olsson Saab Fagersta MK 17 5 7 5
114 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumekmotorsport 17 7 5 5
30
62 Elin Blidberg Opel Ludvika MS DA Transport AB i Grängesberg AB Grängesberg 9 3 2 4
71 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 19 7 5 7
75 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda 12 5 3 4
81 Casper Jansson Saab Rasbo MK 14 7 7 0S
86 Rasmus Eriksson Opel Borlänge MK Jernbro Industrial 8 4 4 0SB
105 Josefine Vallin Volvo Hede MK 4 0B 1 3
31
68 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motosport 19 5V 7 7
69 Ahlina Nordqvist Saab Gestrike RT 9 3 2 4
73 Emanuel Jonsson Volvo Bollnäs MK 4 4 0B 0EB
80 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 9 5 4 0B
96 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA Transport AB Grängesberg 19 7 5 7
98 Matilda Spångberg Volvo Likenäs MK 9 2 3 4
32
72 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 5 3 2 0B
106 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 15 7 3 5
108 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
118 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
120 Philip Eriksson Saab SMK Hälsinge Välsta Bildemontering AB Hudiksvall 5 0SB 0B 5
121 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms Motorsport 14 5 4 5
33
61 Oskar Svensson Volvo SMK Hälsinge 11 0SB 4 7
64 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 18 4 7 7
65 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 10 5 2 3
91 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 7 5 5
94 Engla Anderberg Volkswagen Årjängs MK 3 3 0SB 0B
116 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 5 2 3 0B
34
63 Emelie Höök Saab Hällefors MK 9 4 5 0B
82 Emilia Falk Honda SMK Gävle 11 4 3 4
89 Anton Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 21 7 7 7
95 Alexander Renbro Eriksson Volvo Sunnansjö MK 6 1 2 3
103 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 7 7 0EB
115 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 9 5 4 0EB
35
66 Håkan Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 8 4 4 0SB
67 Oliwer Rosengren Volvo Lima MS 5 2 3 0B
79 Daniel Wennerstrand Volvo Smkeda 15 4 6J 5
87 Amanda Winberg Volvo Bollnäs MK 7 3 2 2
93 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 0SB 5 3
122 Simon Fredriksson Volvo Hede MK 0 0B 0EB
36
76 Natalie Reuter Saab MK Team Westom 8 3 3 2
90 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 5 5 0EB
101 Aaron Blomkvist Saab Hofors Motorklubb Team NS Tak och Fönster AB 4 0VTB 4 0SB
109 Kevin Sandberg Berg Volvo Sunnansjö MK 10 4 2 4
111 Elias Hermansson Saab SHRA Avesta 19 5 7 7
113 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda 10 5 5 0SB
37
77 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 9 4 3 2
83 Linus Lindström Saab Västerås MS 7 3 2 2
84 Pontus Eriksson Toyota AMF Årsunda Team Lumek motorsport 12 3 5V 4
99 Ida Nylin Saab MK Ran Askersund 8 4 4 0B
102 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 7 1 1 5
107 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 21 7 7 7

Omgång:1

9
65 Elias Nordqvist Volvo Gestrike RT 10 5 2 3
84 Pontus Eriksson Toyota AMF Årsunda Team Lumek motorsport 12 3 5V 4
86 Rasmus Eriksson Opel Borlänge MK Jernbro Industrial 8 4 4 0SB
96 Oscar Eriksson Opel Sunnansjö MK DA Transport AB Grängesberg 19 7 5 7
117 Emil Enner Saab Likenäs MK Team Värmland Motorsport 0 0B
120 Philip Eriksson Saab SMK Hälsinge Välsta Bildemontering AB Hudiksvall 5 0SB 0B 5
10
61 Oskar Svensson Volvo SMK Hälsinge 11 0SB 4 7
62 Elin Blidberg Opel Ludvika MS DA Transport AB i Grängesberg AB Grängesberg 9 3 2 4
80 Isak Öberg Saab Mälaröarnas MK 9 5 4 0B
82 Emilia Falk Honda SMK Gävle 11 4 3 4
100 Jesper Hedström Volvo MSK Hammren 8 2 3 3
118 Ville Jönsson Volvo Likenäs MK Team Värmland Motorsport 21 7 7 7
11
72 Stina Hartzell Opel Norrköpings MK RH Autorikt AB 5 3 2 0B
78 Kim Håkansson Volvo Bollnäs MK 12 5 7 0SB
93 William Hermansson Saab SHRA Avesta 8 0SB 5 3
107 Rasmus Carlsson Saab Filipstads MC 21 7 7 7
109 Kevin Sandberg Berg Volvo Sunnansjö MK 10 4 2 4
119 Anne Ryden Mazda Krokom MK 0 0EB
12
66 Håkan Olsson Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 8 4 4 0SB
83 Linus Lindström Saab Västerås MS 7 3 2 2
89 Anton Tholander Saab Borlänge MK Jernbro Industrial 21 7 7 7
110 Alicia Johansson Volvo Östmarks MFF 7 0SB 4 3
111 Elias Hermansson Saab SHRA Avesta 19 5 7 7
116 Tyra Bjerge Saab MK Team Westom 5 2 3 0B
13
63 Emelie Höök Saab Hällefors MK 9 4 5 0B
75 Markus Frönestedt Saab AMF Årsunda 12 5 3 4
88 Theo Lennartsson Volvo Woxnadalens MK Kan lennartsson 9 2 3 4
104 Leon Svensson Volvo SMK Söderhamn 8 3 0SVB 5
106 Elin Lundberg Saab Gestrike RT Jernbro Industrial 15 7 3 5
122 Simon Fredriksson Volvo Hede MK 0 0B 0EB
14
73 Emanuel Jonsson Volvo Bollnäs MK 4 4 0B 0EB
74 Gabriel Parkatti Volvo Kolsva MS 6 0B 1 5
76 Natalie Reuter Saab MK Team Westom 8 3 3 2
91 Oscar Hagström Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 17 7 5 5
115 Hugo Bengtsson Saab Malungs MK 9 5 4 0EB
15
77 Elwira Olausson Toyota SMK Gävle Folkrace Kills Cancer 9 4 3 2
87 Amanda Winberg Volvo Bollnäs MK 7 3 2 2
105 Josefine Vallin Volvo Hede MK 4 0B 1 3
113 Arvid Eriksson Saab AMF Årsunda 10 5 5 0SB
114 Douglas Eriksson Saab AMF Årsunda Team Lumekmotorsport 17 7 5 5
16
68 Gustaf Westerlund Saab AMF Årsunda Team Lumek Motosport 19 5V 7 7
71 Simon Gustavsson Saab Sunnansjö MK 19 7 5 7
79 Daniel Wennerstrand Volvo Smkeda 15 4 6J 5
85 Felix Wallström Alfa Romeo SMK Hedemora 6 2 4 0B
94 Engla Anderberg Volkswagen Årjängs MK 3 3 0SB 0B
102 Malin Östmark Saab Kolsva MS Östmarks Bildemontering 7 1 1 5
17
67 Oliwer Rosengren Volvo Lima MS 5 2 3 0B
69 Ahlina Nordqvist Saab Gestrike RT 9 3 2 4
81 Casper Jansson Saab Rasbo MK 14 7 7 0S
90 Casper Granfors Saab Eskilstuna MK Östmarks Bildemontering 5 5 0EB
95 Alexander Renbro Eriksson Volvo Sunnansjö MK 6 1 2 3
99 Ida Nylin Saab MK Ran Askersund 8 4 4 0B
18
64 Olle Lundgren Volvo Krokoms Motorklubb 18 4 7 7
97 Robin Olsson Saab Fagersta MK 17 5 7 5
98 Matilda Spångberg Volvo Likenäs MK 9 2 3 4
108 Joel Uhr Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 19 7 5 7
112 Dag Gilberg Saab Gestrike RT 12 3 5 4
19
70 Hampus Bengtsson Saab Malungs MK 7 4 2 1
92 Rasmus Klar Volvo Lima MS 0 0B 0EB
101 Aaron Blomkvist Saab Hofors Motorklubb Team NS Tak och Fönster AB 4 0VTB 4 0SB
103 Hanna Söderqvist Saab AMF Årsunda Team Lumek Motorsport 7 7 0EB
121 Alva Sundén Toyota Östmarks MFF Hedströms Motorsport 14 5 4 5